Skočiť na obsah

Bratislavčania a tí ostatní


game

Odporúčané príspevky

nj cize my mame hodnotit Petrzalku VELMI POZITIVNE na zaklade zapadu slnka.... nezartuj.

To je ako ked v zime ciganom v ich osadach sneh zakryje vsetok odpad to neznamena ze je tam vlastne pekne....

A bohuzial do Blavy nechodim rad ani dobrovolne ale niekedy sa tomu neda vyhnut....

A ako som povedal Bystrica, ALE nehladiac na historiu... tu bohuzial vyhrala Blava... musis ale uznat ze rozvoj Slovenska smerom od centra by kazdej casti priniesla len uzitok. Tym ale ze je BA tak na zapade sa len posunula vzdialenst odrezania vychodu od sveta....

Btw ludia co studujete v BA, to vase univerzitne mestecko v Mlynskej to ste s tym humusom spokojni???

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

musis ale uznat ze rozvoj Slovenska smerom od centra by kazdej casti priniesla len uzitok.

Aky prosim ta? Neplati rovnica ze cim dalej od hl. meste, tym vacsia bieda.

 

Btw ludia co studujete v BA, to vase univerzitne mestecko v Mlynskej to ste s tym humusom spokojni???

skus blizsie specifikovat, aky humus mas na mysli. Chodim tam kazdy den a vidiet tam rovnaky humus ako najdes v kazdom meste, aj BB.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dair ako vidim nechapes a nechcem chapat, neviem kde si precital ze tvrdim ze petrzalku treba hodnotit velmi pozitivne... nauc sa citat v prvom rade

aj petrzalka ma svoje negativa a tak isto aj pozitiva, len ma uz vytaca ked vidim ludi, co tu boli tri krat na pat minut a tvrdia ako su tu vsetci sfetovani, na kazdom kroku ta okradnu a podobne #####iny :)

petrzalka sa dost zmenila, a dovolim si tvrdit ze patri momentalne medzi tie krajsie sidliska na slovensku

 

 

a ver mi ze ked sem do BA chodit nechces, nemusis, su ludia co cely zivot prezili niekde na dedinke v kopcoch a su stastni... tak si ostan tam kde si, nikomu tu chybat nebudes ked sa ti tu nepaci

mne kde sa nepaci tam nejdem :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ked prichadzam do trencina od BA tak po pravej strane je vidiet sidlisko, kde vidim len panelaky na kope a nic ine... sorry ale uz ten pohlad nieje prijemny

Presne takýto istý dojem na mňa robila Petržalka keď sme s partiou na aute tadiaľ prechádzali. Tie činžiaky vyzerali ako čínske múry (nehovorí sa im tak aj naozaj?), ani koniec nebolo vidieť, no bol som rád keď sme išli preč.

 

tvrdia ako su tu vsetci sfetovani, na kazdom kroku ta okradnu a podobne

nedávno istý chlapík venčil psa a odbachli ho. Dosť husté :) :) :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel kadial konkretne ste prechadzali?

mne skor ako niektore sidliska mimo BA pripadaju dlhe diely ale petrzalka moc nie...

ked idem od viedne uz z dialky vidno dlhe diely, ktore su na kopci, samy panelak ani kusok zelene..

 

 

hehe a to zastrelenie, precitaj si prosim ta ciernu kroniku novin kazdeho mesta a uvidis co sa docitas...

taketo recicky mam najradsej, to ako ked v nejakej dedine psychopat zabil celu rodinu a seba tak budem tvrdit ze v tej dedine to je nebezpecne? zamysli sa

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel nechod tu na mna s dedinami atd lebo som toho videl co ty neuvidis za najblizsie desatrocie... nesud ked ma nepoznas...

Btw MLYNSKA, poznam vela ludi nie z BA co prisli do BA studovat a nie su spokojni s podmienkami a par krat som tam aj bol a je to bieda... jasne ak vam to vyhovuje nie je co riesit.

Kazdy si stoji za mestom kde sa narodil a vyrastal, to vam neberiem ale proste neviem BA ako pekne hlavne mesto a ked ho porovnam s inymi tak je uplne na konci...

Vsade su plusy a minusy tu sa snad zhodneme...

btw vela veci si tu vypichujete z toho co poviem ale podstatu nikto nespochybnil...

Nepotrebujem vas urazat ale je az zarazajuce ako kazdy vie na co narazam ale aj tak sa povie ze Petrzalka je pekna, kazdy pozna pojem "namysleny Blavak ne?" ale nikde som nepocul podobnu vec o bystricanoch, kosicanoch atd...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zaujimave ze vsade je zas znamy pojem "zakomplexovany vychodnar" a pritom poznam dost vychodnarov o ktorych to neplati takze tak....atd... to co sa hovori a co je realita su casto dve uplne odlisne veci, len sa to treba naucit vnimat, a nielen pocuvat reci stylu jpp

 

zaujimalo by ma ktore mesto by si ty vybral ako "pekne hlavne mesto"

lebo neviem ci si videl vieden, ta ma atraktivne centrum, ale tiez ma rozne nie zrovna privetive stvrte...

nic nieje dokonale, ale to co tvrdis ze bratislava sa na hlavne mesto nehodi, tak to je pekny blud

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"prisli do BA studovat a nie su spokojni s podmienkami a par krat som tam aj bol a je to bieda..."

 

poviem to ako citim...

TAK PRISLI DO BA studovat alebo kritizovat??? ak sa im nepaci, nech si postavia vlastnu univerzitu...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...arogantna mladez...

nie že by som sa chcela blavákov /bratislavčanov/ nejak zastávať, ale ja som z malej dediny pri ešte menšom meste a decká odtiaľto sú schopné ťa poslať do p*** rýchlejšie ako nejaký čávovia z blavy :lol:

 

nechápem, prečo niekto kydá na bratislavu, keď tam bol len párkrát. ja osobne si dovolím kydať na našu malú dedinku a mesto, aj to len preto, že tu bývam a viem, že tu svojím pričinením môžem niečo zmeniť. nadávať na niečo cudzie zvládne každý škôlkár. najmä vyčítať blave niečo, čo sa nachádza už na celom slovensku.../zlé služby, mládež, namyslení ľudia...soráč, ale žijeme v dobe, kde sa niečo také nosí aj v zasranej osade niekde na orave pánu bohu za zadkom/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

OK vzdavam to s vami, btw pojem zakomplexovany vychodniar som este nepocul...

mate svoj nazor ktory uplne respektujem a myslim ze je fer poziadat vas o to iste. Moja volba je jasna...

 

Btw AJK to co si napisal je je len odrazom tvojej inteligencie... k tomu komentar netreba

 

prepac teraz som si vsimol prispevok nutrinka: to su len moje subjektivne pohlady s ktorymi som sa casto stretol. Prepac dost vela cestujem a musim povedat ze pri vsetkej svojej skromnosti som ale zvyknuty na iny standard (hlavne) sluzieb. Dodavam ze STALE nechavam v kazdom podniku tip 10 az 20% z akejkolvek sumy (co pochybujem ze vecsina z vas ano, ruka na srdce) a minuly tyzden v BA bolo prvy krat co som asi 3/4 roka doma, nechal si vydat do koruny... a ludia co ma poznaju vedia ze to musela byt fakt pecka... moja smola asi

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel kadial konkretne ste prechadzali?

neviem z nejakého mostu sme zišli :lol:

 

Axel nechod tu na mna s dedinami atd lebo som toho videl co ty neuvidis za najblizsie desatrocie... nesud ked ma nepoznas...

Kde som to písal? Pokiaľ viem teba som tu ešte na fóre ani poriadne neoslovil. A zmierni ten tón, lebo za najbližšie desaťročie sem nenapíšeš.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel my tu mame tych mostov viac tak by si to mohol upresnit :) :lol:

 

nutrinka :)

 

dair ten pojem zakomplexovany vychodnar si asi pocut nechcel, staci si precitat par diskusii na sme.sk ;)

a k tym sluzbam, bol som v sahach, a opytal som sa nech mi odporucia najluxusnejsiu restauraciu aku tam maju... bol to podnik priamo pri hraniciach, celkom pekne to zvonka vyzeralo, ale sorry interier a sluzby ako v krcme na autobusovej stanici mlynske nivy

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neviem z nejakého mostu sme zišli :lol:

Kde som to písal? Pokiaľ viem teba som tu ešte na fóre ani poriadne neoslovil. A zmierni ten tón, lebo za najbližšie desaťročie sem nenapíšeš.

tak za prve moja chyba takze sa ti ospravedlnujem, to slo niekomu inemu

a za druhe moja reakcia bola vcelku kludna co sa o tvojich vyhrazkach neda povedat. kusem si do jazyka a ziadam vysvetlenie...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dair ten pojem zakomplexovany vychodnar si asi pocut nechcel, staci si precitat par diskusii na sme.sk :)

a k tym sluzbam, bol som v sahach, a opytal som sa nech mi odporucia najluxusnejsiu restauraciu aku tam maju... bol to podnik priamo pri hraniciach, celkom pekne to zvonka vyzeralo, ale sorry interier a sluzby ako v krcme na autobusovej stanici mlynske nivy

neznizim sa a nebudem ta urazat, len podotykam ze aj v naj diere cize aj krcme na autobusovej stanici mlynske nivy musis brat ohlad na uroven sluzieb ktore ponukaju, no aj tam budem cakat ze ma obsluzia, usmeju sa, dostanem ciste jedlo bez extra pridavku alebo palca v omacke a ak ano, to sa rovna u mna TIPu

 

 

To nebola vyhrážka, to bol fakt :lol:

A ja som stále kľudný, keby som nebol, už by sme to tu nepreberali :)

Nesúď keď ma nepoznáš.

Neviem ako inac sa to dalo posudit takze nabuduce vaz slova pretoze nieco moze vyzniet dvojzmyselne... (najme ked toto je zacinajuce forum a teda taketo reci by si ludia mohli odpustit a taktiez upozrornujem ze nepoznas ani ty mna takze si nedovoluj)

 

Nemam ale dovod neverit ti takze....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem ako inac sa to dalo posudit takze nabuduce vaz slova pretoze nieco moze vyzniet dvojzmyselne... (najme ked toto je zacinajuce forum a teda taketo reci by si ludia mohli odpustit a taktiez upozrornujem ze nepoznas ani ty mna takze si nedovoluj)

Tak počúvaj: dohodneme sa že toto je posledné varovanie čo ti dávam. Dobre?

Je mi úplne jedno kde si bol ale v prvom rade sa budeš musieť naučiť ako sa treba správať na fóre kde si prvý deň. Ak budeš mať s tým problém, pre mňa je vec jasná.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak počúvaj: dohodneme sa že toto je posledné varovanie čo ti dávam. Dobre?

Je mi úplne jedno kde si bol ale v prvom rade sa budeš musieť naučiť ako sa treba správať na fóre kde si prvý deň. Ak budeš mať s tým problém, pre mňa je vec jasná.

neporusil som ziadne z pravidiel fora, nebol som hruby ani podrazdeny len vidim ako do mna sypete lebo som tu asi jediny z opacnym nazorom, na co ty si sa mi zacal vyhrazat vykopnutim z fora....

Dost divne jednanie, nezda sa ti? Nevyvysujem sa tu nad nikoho, hovorim na zaklade skusenosti, neklamem... este dodam ze ale nemam dovod ti neverit a to beriem a toto je odpoved????

mimochodom si si editol prispevok ktory to tu zacal.... (na margo fair play)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v rámci fair hry možno editnúť aj ďaľšie nepríjemné príspevky

je vskutku podivuhodné, že dvaja nebratislavčania si skočia do vlasov v téme o bratislavčanoch

skúste sa ukľudniť a začať nanovo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Za tie opačné názory ťa nikto nekope z fóra, keby si ma čítal pozornejšie, možno by si vyčítal že ich mám podobné ako ty. Čo sa týka pravidiel, tie ešte nie sú úplné, ale si mi dal zopár nápadov :lol:

 

Všimol som si len tvoje podráždené rekacie na všetko čo sa začína písmenami BA a mal som pocit že tá podráždenosť sa zvyšuje. A nakoniec keď si po mne vybehol že nemám na teba ísť z dedinami a že za celé desaťročie neuvidím to čo si už videl ty, hoci som ťa ešte ani neoslovil, tak to už bolo na mňa priveľa.

Len som ťa upozornil že by bolo vhodné zmierniť tón, ale u teba nastala opačná reakcia.

 

Verím však že išlo iba o nedorozumenie, ja zatiaľ nevidím žiadny problém čo sa týka obsahu témy, už som zvyknutý že diskusie BA vs. SK sú plné vášni a emócií, tak v poslednej dobe sa nad nimi iba povznesiem.

 

Myslím že je zbytočné túto tému rozoberať v podobnom štýle, lebo výsledok by bol taký istý ako doteraz. Preto by som uvítal keby sa diskusia začala uberať iným smerom, táto téma nevznikla preto aby sa tu rozoberalo kde majú krajšiu dieru alebo krčmu.

 

mimochodom si si editol prispevok ktory to tu zacal.... (na margo fair play)

ano to aby som ti nevypisoval v dvoch príspevkoch.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chlapci chodte si do rubriky ktore ja na to urcena, nie ste z ba, tak sa tu nemate o com hadat :lol: nekazte nam tu krasnu temu o krasnej bratislave ;) ;) ;)

 

(cim viac som unaveny tym viac ironicky) :) :)

 

a aby som sa vratil k teme ;)

 

vsimol si niekto okrem mna, ako sa robi chaos na dialnici na einsteinke, ked zrusili zjazd dole z pristavneho mosta na klasicku cestu a povolili len na dialnicu kvoli opravam? kazde rano vidim, ako stoja auta, ktore odbocuju na pecnu, az do dialnice na blikacoch a dalsi co si robia obchadzku cez most lafranconi a naspat cez mesto do petrzalky.. a to len kvoli tomu ze niekto kompetentny nieje schopny dat poriadne dopravne znacenie pred pristavnym mostom, ale je tam len jedna mala znacka, z ktorej tazko nieco pochopit ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pár krát som tadiaľ v poslednom čase išla, aj mimo šp.ičky je to desné

hm... kedu vlastne nie je v BA šp.ička ?

 

okrem toho môže mi niekto normálne vysvetliť, prečo po moste Apollo jazdí tak málo áut ? takmer stále je prázdny ... a koľko to bolo slávy okolo neho ... ;)

 

 

 

chlapci chodte si do rubriky ktore ja na to urcena, nie ste z ba, tak sa tu nemate o com hadat :lol: nekazte nam tu krasnu temu o krasnej bratislave ;) :) :)

žiadna rubrika ... keď už musí byť , tak do Hyde parku ... a hneď ... ale poprosím nechať už témy na pokoji ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

............

absolutne som pisal s pokojom az do chvile ked si mi neodpisal v style ze zariadis aby som vypadol a to ma podrazdilo lebo toto je jednanie ake neznasam...

Dufam ale ze sa vsetko vyjasnilo a vyriesilo...

Co sa tyka temy taketo veci som si vsimol na viacrych forach, opisal som len prihodu ktora sa mi nedavno stala a dodal nejake tie postrehy z minulosti.... blavu nemusim aj ked tamade prefrcim o par dni no co uz.

Co som mal som povedal a myslim ze nevidim dovod dalej nieco riesit v tejto teme.....

Verim ze k spokojnosti vsetkych stran :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

choď te sa na to vyspať a ráno to bude vyzerať úplne ináč ... problém JE doriešený

 

 

späť k Bratislave :

 

 

ináč k tej Bratislave mám jednu takú zvláštnu vec: nechodím tam často, hoci ju mám vážne blízko... ale keď už musím, a väčšinou služobne, pravidelne z nej dostávam príšernú migrénu ... :)

 

 

/ a to som tam pred pár rokmi bývala aj pracovala -takmer tri roky ... :lol: /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov