Skočiť na obsah

Bratislavčania a tí ostatní


game

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 týždňami...

vracam sa k temje taky nejsu z BA ale cela blava nas je az po k....

kopec tak taky jak game rika tak taky kustek od BA smjerem hore ked pundes a tahnut sa od Lamaca az na vrch tak dondes az ke mne domu len co si odplujes tak nejakemu oestereichovy do ksichtu naplujes rikam ci pisem ti f jednotnem cisle bo pochybujem ked si to budes citat ze este negdo pri tebje stoji takze si jednotny... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bratislava je tuuuu :lol:

 

uz aby tie cesty boli dane do poriadku, nevyzera to dobre :)

 

L.E.G aj ja som si vsimla ze ujo s popcornom tam nebyva, aj ked som nikdy od neho nekupila, ale vzdy to tam taaak dobre vonalo :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

no to mame... ale pojem blavak nemam rad... tak ako nemam rad ked pocujem studentov s vychodnarskym prizvukom vracajucich sa z internatov nadavajucich na BA a na vsetko bratislavske vratane obyvatelov... BA vobec nie je idealne mesto, no nemyslim si ze niekto, komu bolo v tom meste umoznene studovat, ma dovod nadavat a stazovat sa... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no nemyslim si ze niekto, komu bolo v tom meste umoznene studovat, ma dovod nadavat a stazovat sa... :lol:

 

V Bratislave som pracoval rok, na bratislavčanov som nenadával. Nepáči sa mi jednoducho mesto. Je strašné.

Ale túto tvoju vetu, ktorú citujem, jemne povedané, nechápem. Vďačíme Bratislave za univerzity? Alebo niekomu, či niečomu inému?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

BA je cela strasna. Posledne co som tam musel tak dom plakal nad dopravou mestom, arogantna mladez, zasiel som sa naobedovat a sluzby na dobe kamemnnej.... proste s takym by sa uz stretavat nemalo a uz nie v hl. meste. A teraz ma tu rozneste ale bol som v strasne vela mestach mozno viac ako hocikto tu na fore a co sa tyka HL. MIEST tak Blava je na poslednej priecke. Mesto absolutne bez charizmy, stylu, oooooo nie styl to ma... styl namyslenych blavakov. Nic osobne ludia nemyslim nikoho konkretne ale maloktore mesto na SVK vnimaju cez ludi ako fakt o nicom... ale to je asi paradox capital citys lebo to iste je aj v PHE alebo povedzme v NY (aj ked nie je hl.m) proste stat v state. az na detail ze na Blavu mozu byt blavaci tazko pysni...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nebudem sa rozculovat lebo to nema zmysel ale aj tak.

 

ale:

 

zasiel som sa naobedovat a sluzby na dobe kamemnnej....

 

krasne generalizovanie, naozaj...

 

to mozem povedat aj ja ked som bol teraz v spisskej v hoteli ze sa tam spravali jak ######nuti, ale zato nebude cela spisska so sluzbami ako v dobe kamennej, to da rozum.

 

"arogantna mladez"

 

aha, to mame iba v BA, ze? ide na slovensku ziadna arogantna mladez nie je,ze?

 

takisto ako aj inde aj tu je arogantna ako aj nearognatna mladez, len tu sa s tym stretnes skor, kedze je tu viac ludi.

 

Tolko isto arogantnej mladeze ako je v BA, moze byt napr aj v nitre, len si treba dat do pomeru pocet obyvatelov.

 

 

styl namyslenych blavakov

 

tuto zakomplexovanu vetu nebudem ani komentovat

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nebudem sa rozculovat lebo to nema zmysel ale aj tak.

to by som ti ani neradil.

 

Na Bla... teda B-R-A-T-I-S-L-A-V-E ( :) ) sa mi páči Staré Mesto. O zvyšku by sme mohli diskutovať dllho do noci :lol: Ale inak celkovo nemôžem povedať že by som mal zlý dojem. Asi som tam už dlho nebol :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

AKo uznavam ze vela veci je tu hroznych, no podla mna sa lepsi.... (hoci ma strasne serka ako kazia tu obchodnu... este to ani nedokoncili a uz sa im to tam prepadava)

dair> arogantna mladez? :) este povedz ze holuby boli agresivnejsie a fakt sa pobavim :)

neviem, vela ludi si ba predstavuje ako biedne stare mesto, a ked niekto povie okrajova cast, hned sa mu vybavi Petrzalka... asi malokto vie ocenit zakutia v Ruzinove, nadhernu prirodu v Raci a Zahorskej Bystrici, ci Chranenu krajinnu oblast v Devinskej Novej Vsi.... ale ved co uz :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prepac CIZY no offence, mam v Blave aj vela kamaratov ale ak uz berieme do uvahy blavakov nikdy som nepocul nieco ako "ti popradcania namysleni" alebo "namysleni bystricania" atd...

a co sa tyka tej restiky... ano mame tu na celom Slovensku co dohanat no co sa mi stalo v BA sa mi nestalo este nikdy nikde. Proste smola...

Rozhodne ale Bratislava nie je reprezentacne mesto tohto statu a to malinke stare mesto je jedina pekna vec co tam je v centre...

btw sorry za tu arogantnu mladez ale asi to zaujato posudzujem cez spravanie sa urc ludi na jednom nemenovanom fore.... proste ze je len Blava a zvysok su dediny...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dair>

tak mi povedz, ktore mesto by bolo lepsie... :lol:

mozno Banska, takzko povedat ale je geograficky v strede a tym by sa aj rozvoj celeho Slovenska uberal inym smerom...

Musite ale uznat ze Blava sa hoci s takou Prahou ani len porovnavat neda...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dair> geograficke hladisko nie je prioritne co sa polohy hl. mesta tyka. a z geograficko-politickeho hladiska je BB bezvyznamna diera (z mojho subjektivneho pohladu je to nadherne mesto). Mozno keby bol iny vyvoj na slovensku, tak by to dnes bolo naopak. Ale proste Bratislava mala taku polohu ze pocas Rakusko-Uhorska a vsetkych jeho predchadzajucich utvaroch to bolo jedine vyznamne slovenske mesto co sa tyka politicko-geografickeho hladiska (ved bolo jeden cas aj hl. mesto). A to ostalo po rozpade R-U. Najprv sa nevedelo ci BA pripadne CSR preto boli rozne navrhy ako ZA, BB, dokonca aj Skalica tam bol kandidat.. ale ako nahle sme BA vybojovali, tak bolo rozhodnute... bola tam totiz najvacsia koncentracia inteligencie, jedine velke slovenske mesto

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

preco ked niekto tak nadava na bratislavu, tak sa tu vobec ukaze

mne sa nepaci vychod a tie dedinky a mesta plne spiny a ciganov tak tam nechodim a potom sa nemam na co stazovat ;)

 

ked sa vam nepaci, tak sa tu neukazujte :)

 

(tak a koniec ironie)

 

a pre vsetkych ktory tolko nadavaju na petrzalku a v zivote do nej poriadne nepachli

 

mam pobehane celkom pekne zapadne slovensko, a ked si zoberem tie sidliska v nitre, piestanoch, trnave, trencine tak des a hruza, a to sa o trnave napr hovori ze slovensky rim... uz z dialky to vyzera strasne.. vcera som bol napr vo vrabloch a tam to posobi ako by sa na sidlisku zastavil cas, v utorok nitra to iste..

 

http://fotky.internet.sk/slnko_voda_obloha...ni-IMG_2677.JPG

 

napr aj toto je petrzalka, to ze niekto videl raz v spravach zaber z kopcan a podla toho hodnoti celu petrzalku, tak mal by najprv prehodnotit sam seba

 

ked raz konecne niekto konkretne podlozi svoje tvrdenia ze bratislava je plna arogantnych namyslenych ludi, tak ho pozvem na veceru do carltonu :) ;)

 

mne skor prijde dost blbe to ze ked prijdem napr na nejaku dedinu na vychode, tak vsetci hned ako pozru auto s BA spz tak sa zhlukuju skupinky a uplne "nenapadne" sepkaju ako babky na trhu :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne sa nepaci vychod a tie dedinky a mesta plne spiny a ciganov

a v BA nemáte Cigánov? Vrakuňa, Pentagon, či kde to je.

 

a ked si zoberem tie sidliska v nitre, piestanoch, trnave, trencine

kde v TN si bol?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vo vrakuni je menej ciganov ako v mensom meste na vychode (pentagon patri do vrakune)

 

 

ked prichadzam do trencina od BA tak po pravej strane je vidiet sidlisko, kde vidim len panelaky na kope a nic ine... sorry ale uz ten pohlad nieje prijemny, inac sa tam nezdrzujem, chodim len do centra.. a aj ked sa mi vobec nepaci, nedovolim si ako vacsinu tu pritomnych kydat ze aky to je hnus, proste sa mi nepaci a nic viac

ale mam trosku chochmesu a vyhybam sa raznemu hodnoteniu bez toho aby som to lepsie spoznal

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov