Skočiť na obsah

Lost


havarka

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 88
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    17

  • tomassi

    12

  • Andulqa

    9

  • tomba

    8

Top prispievatelia v tejto téme

kedysi som viac menej nútene z toho pozrela niečo z prvej série ... teda pozrela ... v pozadí to išlo

chvalabohu to po prvej sérii každého prestalo baviť, lebo čo je moc to je moc a ako vás čítam, hm :)

že ešte tri série :)

ospravedlňujem sa všetkým pozeračom :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol: musim sa priznat, ze napriek tomu, ako hlcem serialy, tak v pripade Lost som si pozrel len par prvych dieloch po kampani, ktoru na zaciatku vysielania uviedla Joj-ka. Absolutne ma to neoslovilo. Ale taky 24 s Jackom Bauerom, to bola radost sa pozerat. Ktovie, ci natocia siedmu seriu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kedysi som viac menej nútene z toho pozrela niečo z prvej série ... teda pozrela ... v pozadí to išlo

chvalabohu to po prvej sérii každého prestalo baviť, lebo čo je moc to je moc a ako vás čítam, hm :)

game takto rozpravat o jednom z najlepsich serialov, ze ti nieje hanba :lol: ;) ;) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol: ja som zabudla ...

ako mi mohlo vôbec vypadnúť, že v upútavkach hovorili o najlepšom seriáli na planéte a v priľahlej galaxii :)

ospravedlňujem sa, hlboko, ešte raz :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

no ja neviem ale lost a prison break povazujem za pekne blbosti. nutil som sa to pozerat uz len preto lebo som dokola pocuval same ody no vobec vobec vobec ma na tom nic nezaujalo.

nuz ale kazdy mame ine chute a ine naroky na zabavu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kazdemu co mu chuti :lol:

 

ja som mala rada prison break ale vobec sa mi nepaci ze to umelo predlzuju, takze to nepozeram, pre mna to skoncilo druhou seriou :) a bola by som rada keby sa ani lost uz moc nepretahoval, tak dufam ze to nebude mat 10 serii, uz aj tak sa mi zda ze to prehanaju...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lost som mal celkom rad..aj ked to nieje prave najlepsi serial na svete

Prison Break mam omnoho radsej...a nie vobec sa mi nezda zeby to velmi predlzovalo..kazdy dalsi diel je slusne napinavy a clovek ani nevie co sa asi moze este vsetko stat...len ma nasrala ta stavka kvoli ktorej sa 3.seria skracuje :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

akože v 404 som presne vedel ako bude vypadať posledná scéna, okamžite ako som videl ked bola Kate pri Aronovi a Claire.

Kedysi bola OK, ale v psoledných dieloch sa stala strašne nesympatická. Lock zas ako kedy, niekedy sa správa ako debil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 1 mesiacom...

dokukane :lol: ja z toho serialu nemozem, ale presne minuly rok po skonceni tretej serie, som tvrdila ze kto bude v tej truhle lezat a mala som pravdu :)

 

a tolko otazok zas, si prave pozeram lostpediu, celkom sranda teorie su tam :)

 

vedeli ste ze LOST mal pripravene tri konce? teda neviem ci to je len sranda, ale je to na youtube ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Tento serial ma natolko zaujal v jednom hlavne aj to co si myslis ze je az moc uplne paranolmalne nakoniec z toho vysvitne ze v tom maju prsty ludia a ich technologie ale aj tak je to pre mna najlepsi serial na svete , a spolu z Verte neverte su to jedine seriali ktore som vzdi musel videt

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

Aj keď som hovoril, že už nebudem sledovať ďaľšie diely, dám im ešte šancu.

Zaujíma ma ako to bude pokračovať. Už si síce moc nepamätám ako skončila 4. séria, ale viem že som chcel vedieť čo sa bude diať. Už mám na usb takže, som zvedavý.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pozerala som akurát prvú sériu, ale začala som na tom byť moc závislá, tak som sa nasilu odtrhla a nechala tak... najlepšie by bolo, keby ste tu napísali ako to skončilo, aby sme my ostatní, čo sú zvedaví nemuseli teraz zabiť pol života pred bedňou/compom :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov