Skočiť na obsah

Trenčania


Sniper

Odporúčané príspevky

nut do majáku sme i?li preto bo ste tam chceli ís? vy a chceli ste nám to ukáza?, ale caffé?ko bolo fajn

 

ale ty si toho moc nepamätá? tak?e to je v pohode ?e nevie? pre?o sme tam i?li ;)

hehe opitá nut :)

 

heh z partizánskehop veru to bolo ved?mi dlhé hladanie cesty a to isté v Senici tak sme to nakoniec riskli cez zakázanú cestu a tam poli?i, ale na??astie mala Sumeru hafinku a tá nas zachránila potvora jedna ktorá stále chodí druhému pod nohy a nabudúce keby niekedy bolo chcem ís? do Resetu :) ja to chcem stra?ne vidie?

 

EDIT: aby ste vedeli nut za?ala s alkholom ona si objednala prvá strik tak som je nechcel necha? v tom samú :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 256
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    56

  • doll

    34

  • chorche

    31

  • arwiel

    28

Top prispievatelia v tejto téme

EDIT: aby ste vedeli nut za?ala s alkholom ona si objednala prvá strik tak som je nechcel necha? v tom samú :lol:

aby ste vedeli, ja som chcela zostať len pri tom jednom striku, aby som nevyzerala ako ožran sama, ale keď si dal aj phersu, no tak nedajte si ďalšie :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak ako, ja sa strieskavam ako socka posledné tri týždne, to nie je nič nové, len zas ma nemusela hneď na prvýkrát takto sumeru vidieť :) :lol:

 

hovorím, nabudúce sa tu stanuje a strieskame sa všetci :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja už ale nič nerobím... do žiadneho stretka ma neťahajte... to hovorím smrteľne vážne...

 

jedine tak súkromne s istými osobami, ale to tiež nebude možné...

 

so stretkami som skončila...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nut nezahováraj to na mňa keby som si nedal tak si aj tak dáš ďalšieho a nehovor že nie :) bo ťa už poznám, mno nabudúce určite že stanujeme alebo aj v aute kľudne aj pod širákom

 

heh haluz že som nutrii rozprával pár detailov ktoré si nepamätala a bolo jej to ľúto :lol: veď ani sa nečudujem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no tak to ja určite neviem, teda nepamätám :lol:

 

bože takéto stretká... určite musíte prísť stanovať k nám hore na priehradu, v piatok zostaneme na priehrade sa strieskať a v sobotu v resete... kedy prídete? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hm, ked bude nejaky normalny volny vikend, uz teraz potim krv z toho, co bude najblizsie tri vikendy, v juli je Pohoda, tam asi pojdem, takze vyberajte starostlivo....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...

STRETKO???? NO PAMETAM SI NA STRETKO VO ZVOLENE CO ROBIL JEDEN CHLAPIK Z TELETEXTU ,,GAZDA,, A NEBOLO TO AZ TAKE ZLE ALE MYSLIM ZE TERAZ SU UZ TIE STRETKA (TEDA CEST VYNIMKAM) IBA O TOM AKO SA NAJVIAC STRIESKAT, OHOVARACKY KTO AKO VYZERA, BOZE TA JE TUCNA, BOZE TEN JE VYSOKY ( AKO JA 202cm), TA VYZERA AKO SLAPKA, TEN JAK FETAK ATD ATD... TO JE MOJ NAZOR :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel tak to sorry. Neviem co ma sem napadlo tahat teletext :lol: Myslel som ze reagujeme vseobecne na stretka sak viis nee???

 

Tomassi neboj si vtipny ja som sa zasmial :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pozývam Vás na stretko pri príležitosti Kukanovej Desiny

 

Kukanova Desina 2008 turisticko - pivný pochod

 

Každý z účastníkov tohto, v poradí už XVII. ročníka, obdrží pri štarte na pláži na ostrove zdarma navigačný bulletin a pamätnú nálepku. Trasu musí absolvovať pešo, pričom je povinný zastaviť sa na desiatich určených stanovištiach (kontrolách), kde môže (ale nemusí) vypiť jedno pollitrové pivo podľa vlastného výberu. Popíjanie alkoholu ale vôbec nie je podmienkou, účastník môže celú trasu absolvovať bez toho, aby k nemu čo len pričuchol. Takisto tí, ktorí neobľubujú pivo, si môžu zvoliť náhradu podľa vlastnej chuti. Všetky náklady spojené s Kukanovou desinou si samozrejme hradí každý sám. Sám za seba zároveň aj každý zodpovedá, pretože akcia je samohybná. Na každom stanovišti dostane štartujúci na určené miesto v bulletine pečiatku tej- ktorej kontroly. Čas pochodu je nepodstatný, netreba sa ponáhľať.

 

Preto navrhujem spraviť TN výpravu FSP.

 

Plan cesty:

TRASA 2008

  • U Jakuba (Ostrov - autocamping)
  • Piváreň Šport klub (ul. Palackého 9 (Hasičská ul.))
  • Piváreň U Václava (začiatok Sihote, ul. Martina Rázusa)
  • QUEEN'S PUB (Za Billou, bývalý pneuservis)
  • Hotel Brezina - bufet (lesopark Brezina)
  • Hostinec pod Brezinou (Juh, pri dome dôchodcov)
  • Slamený hostinec u Bernarda (JUH, ul. Halalovka 6603, možnosť stravov.)
  • Perla (Legionárska 49, možnosť stravovania)
  • Country Pub - kolkáreň (Bývalý mäsopriemysel, možnosť stravov.)
  • Pláž na Ostrove (cieľ, vyhodnotenie - hudobný program)

 

10 KRČIEM 10 PÍV

Zlez medzi 8-9.00 hod u Jakuba

14.6.2008

Tel. kontakt ma na mna Axel.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sám za seba zároveň aj každý zodpovedá, pretože akcia je samohybná.

No neviem, po tých desiatich pivách :lol:

 

QUEEN'S PUB (Za Billou, bývalý pneuservis)

Hotel Brezina - bufet (lesopark Brezina)

No toto bude dobrý šlapák, však to je hádam aj vyše hodina cesty.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale ja viem ako sa tam dostanem, len vravím že je to dobrá diaľka. Chcem povedať len to, že počas celej cesty nie je žiadna piváreň !!! :lol: (teda je, ale nie v zozname).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov