Skočiť na obsah

Trenčania


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 256
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    56

  • doll

    34

  • chorche

    31

  • arwiel

    28

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 1 mesiacom...

na dnes mam planovane ryby. ale mozne je vsetko aj ked ja sa barom vyhybam. ja som pracoval asi 10 rokov v baroch a restikach tak ja som krciem prejedeny . ale v cantry som bol asi pred rokom alebo dvoma. ale moja kopia tam chodieva na pivecko. ak nahodou pridem a zakricim axel ozves sa ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

moja kopia je moje identicke dvojca. ak si juzan tusim z halalovky tak je to skoro tvoj sused. a dnes tazko som dohodnuty na ryby ale urcite najdeme nejaky termin. a ak chodis sem tam na pivo tak poznas aj mna . lebo ja mam pocit ze ma pozna cele mesto. a mas SS mozno aj ja teba poznam.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teraz mi prišla vôbec prvá SS od teba.

 

OK takže keby som sa niekedy vyskytol v Zamarovciach a nájdem tvoje auto tak pôjdem k brehu medzi rybárov a z celej sily zrevem:

 

chooooozeeeeeeeee!!!

 

Asi tak? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pod tymto menom ma nepoznaju ale ak budes hladat JURA tak ti povedia kde som a aj co som chytil alebo nechytil. na rybach sa pozname skoro vsetci navzajom. ludia hovoria ze sme tichy blazni ale tam byva vecsinou velmi veselo. pridi uvidis.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

keď som tak premýšľala, tak by šlo stpraviť dáke stretko u nás v PE, veď odtieľto sme piati: ja, nutrinka, peva, jujka a tomassi /nikoho som nezabudla, že?/ a aj v okolí bývajú fórumáci, tiež kto by chcel, došiel by aj z TN... v našom Kaféčku je veľmi dobre, neodporúčam navštíviť Reset...

 

spomínam to len preto, že keby niekto chcel prísť, nech vie, že je tu taká možnosť, že by sa nás možno zozbieralo i viac...

 

okrem toho, my spolužiačky si robíme stretká veľmi často, najmä v tom Kaféčku...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nut, naozaj to nie je nic osobneho voci vam :)

 

ide len o to, ze uz som bola v blave na stretku, a vysvetlit mojmu milemu ze idem na dalsie stretko s "cudzimi" ludmi by bolo uz dost obtiazne

niekedy ziarlivost nezna medze :lol:

 

a druhy fakt, nemam uz money :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no poviem aj nieco ja : ak bude zaujem zo strany trencina a dubnice rad vas zveziem autom len prosim v pripade zaujmu dohodnut termin ja to vidim realne hociktory den kludne aj v tyzdni. vyrazime asi o 5 z TN a Dubnice a o 22 alebo 23 je mozny navrat samozrejme ak bude zaujem aj z rozvozom domov. zalezi len na vas ako sa dohodnete. podotykam jazda autom tam a naspet je bezplatna. a vzhladom na to ze budem sofer a pan podnikatel rad prispejem nejakou korunkou na nejake to pivko -dve -tri pre kolektiv. tu nejde o to sa opit ale sa stretnut. ale ak je to mozne bolo by dobre aby isli so mnou aspon 3 max styria ludia nepojdem predsa sam.

doll-ak ta priatel uvidi nasadat ku mne do auta myslim ze hned ho prejdu uvahy o ziarlivosti, ked tak povies ze som tvoj stryko.

takze datum a cas su volne ak je zaujem dohodnite sa a ja to odveziem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov