Jump to content

Recommended Posts

Posted

kurnik to nieje mozne, to bude tym ze som sa strepal pod vlak :lol: asi som mal vidiny

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sniper

    56

  • doll

    34

  • chorche

    31

  • arwiel

    28

Top Posters In This Topic

Posted

no, je otazne ci pridem.... :lol:

je dost pravdepodobne ze budem na chate...klop klop

dam vediet co a ako...

Posted

Na chatu pôjdeš o deň neskôr. Ďalšie koncoročné stretko bude až o rok, tak to neprepásni.

Posted

Keďže dollpha ide na chatu, a aby sme aj ju zakomponovali do stretka, navrhujem stretko presunúť na sobotu 30.12.2006 o 17h v Mexiku.

 

Takže kto súhlasí, mohli by sme sa stretnúť v sobotu.

Posted

...ale ja nechcem byt ta zla...takze ak vam to nevyhovuje,kludne si to nechajte na piatok

 

i ked je pravda,ze by som vas uz rada aj videla...nepocitajuc axela a linka...

Posted

tiež by som rada šla.... :)

stretnúť sa opäť so starsim a konečne aj s linkom... a rada by som uvidela aj doll...

aj Mexiko :lol:

Posted

nepocitajuc axela a linka...

Čo??? To akože nás nechceš vidieť? :)

 

tiež by som rada šla....

Však príď, u nás potom prespíš a na druhý deň pôjdeme do PE :lol:
Posted

neznie to zle, ale veď vieš že ma matka drží nakrátko.... :lol: spýtať sa jej môžem.... naozaj by som rada prišla....

Posted

nie je hovado... celkom dobrý nápad zobrať matku... o to jej možno aj ide... nechce aby som jej odišla, chce ma mať pri sebe... a z koncoročných inventúr a dlhých pobytov v práci bude úplne grogy, trochu zábavy by jej neuškodilo....

Posted

dollphi....

 

Nič nové pod slnkom, bála sa že budeme chcieť vidieť tetovanie. :lol: :) :)

Posted

ja sa ospravedlnujem....ze som nebola :lol:

ale skoncila som na chate....teraz,trochu omamena snad pol promile, tu sedim, a sledujem situaciu

tak ako bolo?

Posted

Sorry Doll, ale budem na teba trochu zlý. Kvôli tebe sa to presunulo o jeden deň, takže všetci si museli meniť plány.

Čo som sa dozvedel od starsieho, že zima sa sem chystala v piatok, na sobotu mala iný program, tak nakoniec ani so zimou sme neboli.

 

Nabudúce poprosím, aby sa na akcie hlásili tí, čo to myslia vážne že prídu.

Posted

AXEL

ked vas tak citam,mne to je jedno...proste som pochopila ze nedokazes pochopit ze cloveku sa niekedy tiez nepostasti

 

a dobre vies, ze ja som chcela prist do TN!!

 

:lol: takze uz sa nevyjadrujem, ospravedlnit som sa ospravedlnila....

mate narok byt nahnevany, ale uz s tym nic nenarobite....

a nabuduce radsej nepoviem ze pridem na stretko...a rozmyslim si ci pridem.... :)

Posted

Likman ten názov: New year 2007 - celebration in city of Trenčín (SVK) máš nejaký divný.

 

New year 2007 - celebration in Trenčín town (SVK) by znelo lepšie.

  • 2 weeks later...
Posted

CTRL V z post.fora :lol:

ako uz je to trochu trapne, je nas tu Trencanov ako nasiatych

- ja

- axel

- link

- zima

- emik

- starsi

- nut

- arwiel

- tomassi

- atd...ospravedlnujem za momentalnu neznalost dalsich clenov

 

a nedokazu aspon raz sa stretnut vsetci?..pripadne väcsina...

 

takze, vyhlasujem nabor na stretko

 

navrhy....kedy, kde, ako, s kym, kto, preco, a pod

 

i ked priznavam, na poslednom stretku som to bola aj ja,ktora nebola....ale zainteresovaní vedia preco

Posted

baťovčania sa môžu pridať k tejto trenčianskej kaste??? :lol:

 

a ja že keď sa tu stále zvolávajú trenčania, tak sa sem pchať nebudem

Posted

a co ti ja znam kde ludia od bati byvaju? :lol:

 

ale my vitame kazdeho

Posted

ale my vitame kazdeho

len či by ste aj ubytovali :lol:

Posted

kurna, ved axel mi povedal ze si z trencianskeho okolia

tak co plasis srny...hmm? :lol:

Posted

som síce z tn kraja, ale keď mi ide posledný bus o pol šiestej večer, tak mi takéto veci moc nepomôžu :)

tak ale však nemusím byť nutne na stretku, ja len tak :lol:

Posted

Hmm, mam to do TN blizsie, nez ludia z PE, sa to nezda, ale cez kopec je to skoro tak daleko, ako z Banoviec. Napad je to dobry, dollphinka, lenze problem je v tom dohodnut sa na nejakom NORMALNOM termine. Kazdopadne nie teraz, detiska maju skusky na vyskach....

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy