Linkman Posted December 21, 2006 Posted December 21, 2006 kurnik to nieje mozne, to bude tym ze som sa strepal pod vlak :lol: asi som mal vidiny
doll Posted December 26, 2006 Posted December 26, 2006 no, je otazne ci pridem.... :lol: je dost pravdepodobne ze budem na chate...klop klop dam vediet co a ako...
Sniper Posted December 26, 2006 Author Posted December 26, 2006 Na chatu pôjdeš o deň neskôr. Ďalšie koncoročné stretko bude až o rok, tak to neprepásni.
Sniper Posted December 27, 2006 Author Posted December 27, 2006 Keďže dollpha ide na chatu, a aby sme aj ju zakomponovali do stretka, navrhujem stretko presunúť na sobotu 30.12.2006 o 17h v Mexiku. Takže kto súhlasí, mohli by sme sa stretnúť v sobotu.
doll Posted December 27, 2006 Posted December 27, 2006 ...ale ja nechcem byt ta zla...takze ak vam to nevyhovuje,kludne si to nechajte na piatok i ked je pravda,ze by som vas uz rada aj videla...nepocitajuc axela a linka...
arwiel Posted December 27, 2006 Posted December 27, 2006 tiež by som rada šla.... :) stretnúť sa opäť so starsim a konečne aj s linkom... a rada by som uvidela aj doll... aj Mexiko :lol:
Sniper Posted December 27, 2006 Author Posted December 27, 2006 nepocitajuc axela a linka...Čo??? To akože nás nechceš vidieť? :) tiež by som rada šla....Však príď, u nás potom prespíš a na druhý deň pôjdeme do PE :lol:
arwiel Posted December 27, 2006 Posted December 27, 2006 neznie to zle, ale veď vieš že ma matka drží nakrátko.... :lol: spýtať sa jej môžem.... naozaj by som rada prišla....
arwiel Posted December 27, 2006 Posted December 27, 2006 nie je hovado... celkom dobrý nápad zobrať matku... o to jej možno aj ide... nechce aby som jej odišla, chce ma mať pri sebe... a z koncoročných inventúr a dlhých pobytov v práci bude úplne grogy, trochu zábavy by jej neuškodilo....
starsi Posted December 31, 2006 Posted December 31, 2006 dollphi.... Nič nové pod slnkom, bála sa že budeme chcieť vidieť tetovanie. :lol: :) :)
doll Posted December 31, 2006 Posted December 31, 2006 ja sa ospravedlnujem....ze som nebola :lol: ale skoncila som na chate....teraz,trochu omamena snad pol promile, tu sedim, a sledujem situaciutak ako bolo?
Sniper Posted December 31, 2006 Author Posted December 31, 2006 Sorry Doll, ale budem na teba trochu zlý. Kvôli tebe sa to presunulo o jeden deň, takže všetci si museli meniť plány. Čo som sa dozvedel od starsieho, že zima sa sem chystala v piatok, na sobotu mala iný program, tak nakoniec ani so zimou sme neboli. Nabudúce poprosím, aby sa na akcie hlásili tí, čo to myslia vážne že prídu.
Linkman Posted January 1, 2007 Posted January 1, 2007 jj aj mna to vazne nahnevalo nech sa to neopakuje dolphi nabuduce ti v lete napisem ze v decembri bude stretko :lol: :) AKO VYZERAL SILVESTER V ULICIACH TN Prvá časť http://www.youtube.com/watch?v=6N2BaBxjQPo Druhá časť http://www.youtube.com/watch?v=7Q_DmSiyM_A
doll Posted January 1, 2007 Posted January 1, 2007 AXELked vas tak citam,mne to je jedno...proste som pochopila ze nedokazes pochopit ze cloveku sa niekedy tiez nepostasti a dobre vies, ze ja som chcela prist do TN!! :lol: takze uz sa nevyjadrujem, ospravedlnit som sa ospravedlnila....mate narok byt nahnevany, ale uz s tym nic nenarobite....a nabuduce radsej nepoviem ze pridem na stretko...a rozmyslim si ci pridem.... :)
Sniper Posted January 1, 2007 Author Posted January 1, 2007 Likman ten názov: New year 2007 - celebration in city of Trenčín (SVK) máš nejaký divný. New year 2007 - celebration in Trenčín town (SVK) by znelo lepšie.
doll Posted January 14, 2007 Posted January 14, 2007 CTRL V z post.fora :lol: ako uz je to trochu trapne, je nas tu Trencanov ako nasiatych - ja- axel- link- zima- emik- starsi- nut- arwiel- tomassi- atd...ospravedlnujem za momentalnu neznalost dalsich clenov a nedokazu aspon raz sa stretnut vsetci?..pripadne väcsina... takze, vyhlasujem nabor na stretko navrhy....kedy, kde, ako, s kym, kto, preco, a pod i ked priznavam, na poslednom stretku som to bola aj ja,ktora nebola....ale zainteresovaní vedia preco
nutrinka Posted January 14, 2007 Posted January 14, 2007 baťovčania sa môžu pridať k tejto trenčianskej kaste??? :lol: a ja že keď sa tu stále zvolávajú trenčania, tak sa sem pchať nebudem
doll Posted January 14, 2007 Posted January 14, 2007 a co ti ja znam kde ludia od bati byvaju? :lol: ale my vitame kazdeho
nutrinka Posted January 14, 2007 Posted January 14, 2007 ale my vitame kazdeho len či by ste aj ubytovali :lol:
doll Posted January 14, 2007 Posted January 14, 2007 kurna, ved axel mi povedal ze si z trencianskeho okoliatak co plasis srny...hmm? :lol:
nutrinka Posted January 14, 2007 Posted January 14, 2007 som síce z tn kraja, ale keď mi ide posledný bus o pol šiestej večer, tak mi takéto veci moc nepomôžu :) tak ale však nemusím byť nutne na stretku, ja len tak :lol:
chorche Posted January 15, 2007 Posted January 15, 2007 Hmm, mam to do TN blizsie, nez ludia z PE, sa to nezda, ale cez kopec je to skoro tak daleko, ako z Banoviec. Napad je to dobry, dollphinka, lenze problem je v tom dohodnut sa na nejakom NORMALNOM termine. Kazdopadne nie teraz, detiska maju skusky na vyskach....
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now