Jump to content

Recommended Posts

Posted

AXEL

Ja budem v Manchesteri. Kto chce nech príde :lol: :) :)

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sniper

    56

  • doll

    34

  • chorche

    31

  • arwiel

    28

Top Posters In This Topic

Posted

Zlatko ozvi sa občas :) z dalekej cudziny. :lol:

Posted

Axel ta krcma pod brezinou ci jak sa to vola vyzerala byt celkom vpohode

Posted

No však by sa ti nezdala :) chren

 

:lol:

 

 

 

starsi ...že "zlatko" ... keby si ju poznal tak by si to v živote nevyslovil...

 

:) ;) ;)

Posted

AXEL :)

Kurna,coze ty ma poznas??? normalne sa nastvem....

nahodou, zlatko je to naj the best, ktore sa ku mne hodi :lol:

tak kus,jo? :)

Posted

Na JUHU?! Heh, dalej svoj udiv nebudem komentovat. One, mozem prist azda viackrat, dohodneme sa na poslednom julovom vikende?

Posted

Môžeme sa dohodnúť kedykoľvek. Aj na Juhu :lol:

Posted

Uz mam svoje pomerne konkretne predstavy, co urobim v inkriminovanom termine a strepko by tiez mohlo padnut do planov. Na JUHU?! Heh, to by bolo urcite zaujimave z isteho nemenovaneho hladiska. Kde chcete, navigatora si zozeniem.

Posted

A čo je na tom tak zaujímavé? :) Tak ja osobne odporúčam Country :lol:

Posted

Kamoš z Moravy mi povedal, že sa chystá ísť s kamošmi kempovať k Váhu niekde do okolia Trenčína, že či mu neviem poradiť nejaké parádne miesto na kempovanie... No a keďže nie som miestny a je tu táto téma...Sem s radami ak nejaké máte :lol:

Posted

tha asi do nasho jedineho plateneho kempingu :lol:

Posted

Posledný júlový by som zatial mohol tak ako to navrhol chorche :lol:

Posted

Ahojte ludia možno vás potešim niečím

 

Obrázok

 

snažil som sa aby kamoš vytvoril aj niečo pre Dubničanov a spravil dve varianty

 

Obrázok

Obrázok

Posted

tuto je lepšia varianta

Obrázok

 

Obrázok

  • 2 weeks later...
Posted

No však sme sa vyjadrili že posledný júlový. To je kedy? 29-30.7.?

Posted

Bazmeq, som sa neodhlasil? :lol: Funny that. Dobre, len kde? Ponevadz navigatori sa uz najdu, ale ktorym smerom ma maju pripadne vliect?

Posted

Môžme v Mexiku. Zo stanice pôjdeš cez park smerom na centrum, okolo hotela Tatra, cez Mierové námestie, potom popod takú bielu vežu, hneď za ňou napravo uvidíš Steps a naľavo od Stepsu je Mexiko.

Posted

Actually: Som v Trencine na Mierovom Namesti. Steps? Dobre, idem to najst. Oproti je Mexico? Dobre. Skusim tam prist asi o 15:15. Najdete ma. Pravdepodobne najvyssi chalan s brylami v podniku s malou tenkou holkou a mozno nas bude aj viac.... (Ak sa nieco zvrhne, tak sa budem motat krizom-krazom po Trencine po namesti....)

Posted

Sorry ale my tu v TN sme sa vôbec nedohodli :lol:

Linkman je niekde stratený v lesoch východného Slovenska, so starsim neviem čo je a ja mám poobede nejaké menšie povinnosti. A za polhodinu nehrozí aby som bol v Mexiku.

 

Ale vidím že partiu máš, tak dobrú zábavu :)

Posted

Az na to, ze budem do vecera asi do 20:00. Ale ja nechavam veci plavat tak, ako su, mne sa tiez zopar veci do***....

  • 3 months later...
Posted

Keďže sa blíži koniec roku a niektorí sme sa dlho nevideli navrhujem stretko niekedy v decembri, povedzme možno medzi sviatkami, alebo pred nimi, alebo po nich.

 

 

:lol: :) :)

 

 

Samozrejme v Trenčíne.

Posted

Predbežne môžme niečo naplánovať. Asi medzi sviatkami najskôr.

Posted

ano ano...ale prosim,nech to nie je skor ako 11.12.....v tom pripade ratajte aj so mnou :lol:

Posted

Takže zatial 3 a bude to po 11.12.2006 ešte kde a kedy :lol:

 

Axel

dollphinka

starsi

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy