Skočiť na obsah

Trenčania


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 256
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    56

  • doll

    34

  • chorche

    31

  • arwiel

    28

Top prispievatelia v tejto téme

Uz mam svoje pomerne konkretne predstavy, co urobim v inkriminovanom termine a strepko by tiez mohlo padnut do planov. Na JUHU?! Heh, to by bolo urcite zaujimave z isteho nemenovaneho hladiska. Kde chcete, navigatora si zozeniem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kamoš z Moravy mi povedal, že sa chystá ísť s kamošmi kempovať k Váhu niekde do okolia Trenčína, že či mu neviem poradiť nejaké parádne miesto na kempovanie... No a keďže nie som miestny a je tu táto téma...Sem s radami ak nejaké máte :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Môžme v Mexiku. Zo stanice pôjdeš cez park smerom na centrum, okolo hotela Tatra, cez Mierové námestie, potom popod takú bielu vežu, hneď za ňou napravo uvidíš Steps a naľavo od Stepsu je Mexiko.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Actually: Som v Trencine na Mierovom Namesti. Steps? Dobre, idem to najst. Oproti je Mexico? Dobre. Skusim tam prist asi o 15:15. Najdete ma. Pravdepodobne najvyssi chalan s brylami v podniku s malou tenkou holkou a mozno nas bude aj viac.... (Ak sa nieco zvrhne, tak sa budem motat krizom-krazom po Trencine po namesti....)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sorry ale my tu v TN sme sa vôbec nedohodli :lol:

Linkman je niekde stratený v lesoch východného Slovenska, so starsim neviem čo je a ja mám poobede nejaké menšie povinnosti. A za polhodinu nehrozí aby som bol v Mexiku.

 

Ale vidím že partiu máš, tak dobrú zábavu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Keďže sa blíži koniec roku a niektorí sme sa dlho nevideli navrhujem stretko niekedy v decembri, povedzme možno medzi sviatkami, alebo pred nimi, alebo po nich.

 

 

:lol: :) :)

 

 

Samozrejme v Trenčíne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov