doll Posted June 23, 2006 Posted June 23, 2006 AXELJa budem v Manchesteri. Kto chce nech príde :lol: :) :)
cizy Posted June 25, 2006 Posted June 25, 2006 Axel ta krcma pod brezinou ci jak sa to vola vyzerala byt celkom vpohode
Sniper Posted June 25, 2006 Author Posted June 25, 2006 No však by sa ti nezdala :) chren :lol: starsi ...že "zlatko" ... keby si ju poznal tak by si to v živote nevyslovil... :) ;) ;)
doll Posted June 27, 2006 Posted June 27, 2006 AXEL :) Kurna,coze ty ma poznas??? normalne sa nastvem....nahodou, zlatko je to naj the best, ktore sa ku mne hodi :lol: tak kus,jo? :)
chorche Posted June 28, 2006 Posted June 28, 2006 Na JUHU?! Heh, dalej svoj udiv nebudem komentovat. One, mozem prist azda viackrat, dohodneme sa na poslednom julovom vikende?
Sniper Posted June 28, 2006 Author Posted June 28, 2006 Môžeme sa dohodnúť kedykoľvek. Aj na Juhu :lol:
chorche Posted June 28, 2006 Posted June 28, 2006 Uz mam svoje pomerne konkretne predstavy, co urobim v inkriminovanom termine a strepko by tiez mohlo padnut do planov. Na JUHU?! Heh, to by bolo urcite zaujimave z isteho nemenovaneho hladiska. Kde chcete, navigatora si zozeniem.
Sniper Posted June 28, 2006 Author Posted June 28, 2006 A čo je na tom tak zaujímavé? :) Tak ja osobne odporúčam Country :lol:
Ignatius Posted June 29, 2006 Posted June 29, 2006 Kamoš z Moravy mi povedal, že sa chystá ísť s kamošmi kempovať k Váhu niekde do okolia Trenčína, že či mu neviem poradiť nejaké parádne miesto na kempovanie... No a keďže nie som miestny a je tu táto téma...Sem s radami ak nejaké máte :lol:
starsi Posted July 6, 2006 Posted July 6, 2006 Posledný júlový by som zatial mohol tak ako to navrhol chorche :lol:
Linkman Posted July 14, 2006 Posted July 14, 2006 Ahojte ludia možno vás potešim niečím snažil som sa aby kamoš vytvoril aj niečo pre Dubničanov a spravil dve varianty
Sniper Posted July 25, 2006 Author Posted July 25, 2006 No však sme sa vyjadrili že posledný júlový. To je kedy? 29-30.7.?
chorche Posted July 25, 2006 Posted July 25, 2006 Bazmeq, som sa neodhlasil? :lol: Funny that. Dobre, len kde? Ponevadz navigatori sa uz najdu, ale ktorym smerom ma maju pripadne vliect?
Sniper Posted July 26, 2006 Author Posted July 26, 2006 Môžme v Mexiku. Zo stanice pôjdeš cez park smerom na centrum, okolo hotela Tatra, cez Mierové námestie, potom popod takú bielu vežu, hneď za ňou napravo uvidíš Steps a naľavo od Stepsu je Mexiko.
chorche Posted July 29, 2006 Posted July 29, 2006 Actually: Som v Trencine na Mierovom Namesti. Steps? Dobre, idem to najst. Oproti je Mexico? Dobre. Skusim tam prist asi o 15:15. Najdete ma. Pravdepodobne najvyssi chalan s brylami v podniku s malou tenkou holkou a mozno nas bude aj viac.... (Ak sa nieco zvrhne, tak sa budem motat krizom-krazom po Trencine po namesti....)
Sniper Posted July 29, 2006 Author Posted July 29, 2006 Sorry ale my tu v TN sme sa vôbec nedohodli :lol:Linkman je niekde stratený v lesoch východného Slovenska, so starsim neviem čo je a ja mám poobede nejaké menšie povinnosti. A za polhodinu nehrozí aby som bol v Mexiku. Ale vidím že partiu máš, tak dobrú zábavu :)
chorche Posted July 29, 2006 Posted July 29, 2006 Az na to, ze budem do vecera asi do 20:00. Ale ja nechavam veci plavat tak, ako su, mne sa tiez zopar veci do***....
starsi Posted November 13, 2006 Posted November 13, 2006 Keďže sa blíži koniec roku a niektorí sme sa dlho nevideli navrhujem stretko niekedy v decembri, povedzme možno medzi sviatkami, alebo pred nimi, alebo po nich. :lol: :) :) Samozrejme v Trenčíne.
Sniper Posted November 13, 2006 Author Posted November 13, 2006 Predbežne môžme niečo naplánovať. Asi medzi sviatkami najskôr.
doll Posted November 14, 2006 Posted November 14, 2006 ano ano...ale prosim,nech to nie je skor ako 11.12.....v tom pripade ratajte aj so mnou :lol:
starsi Posted November 14, 2006 Posted November 14, 2006 Takže zatial 3 a bude to po 11.12.2006 ešte kde a kedy :lol: Axel dollphinkastarsi
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now