Skočiť na obsah

Novinky


Mazmar

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 týždňami...

November 2009

Veronika decides to die

Filmová adaptácia jednej z mojich najobľúbenejších kníh od Coelha: Veronika sa rozhodla zomrieť.

Dnes som to objavila a už sa nemôžem dočkať.

A dokonca som sa dočítala, že plánujú čoskoro nakrútiť aj Alchymistu. No som zvedavá...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Bože, to černošské dieťa v Zemi by som nakopal. Fakt nesympatické, niečo ako Connelyová pre mňa :lol:

Ináč mali ste pravdu, bola to nuda až na nejakých 10min? :)

 

Ong Bak2 bolo určite lepšie :) , aj keď ázijská tvorba je mi úplne cudzia

 

Čo sa týka noviniek, čo budem hovoriť, do kina na Transformerov a na DVD Snyderových Strážcov.....to som celý ja

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

vcera som bol na T4. cakal som atmosferu T1 alebo aspon T2 ale nic moc. skoda, vzkriesenie terminatora tak ako si ho pamatam a mal ho rad sa nekona.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...

práve počúvam či pozerám v tv, že sa začala v x kinosálach bratislavského nákupného centra v miešajúcej sa vôni parfémov a takmer oscarovej atmosfére a s červenými kobercami a pripravovanou zábavou až do rána a za účasti dr. Iľka, ktorý mal zabezpečiť pekné počasie / čo mu nevyšlo / a so všetkou pompou premiéra Jánošíka ...

 

nepobežím tam, ale som zvedavá na ohlasy ... :lol:

 

tak bežte do kina a píšte :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Čo sa týka noviniek, čo budem hovoriť, do kina na Transformerov....

 

nesklamali, síce na konci to už naťahovali, ale potešili.

 

Teraz chodím do kina počastejšie (festival)

A včera plná sála na predpremiéru District 9

Zaujimavé, môj žáner, akcia, bez hluchých miest, sympaťáci, fayne koniec....na konci sa tlieskalo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nesklamali, síce na konci to už naťahovali, ale potešili.

 

Teraz chodím do kina počastejšie (festival)

A včera plná sála na predpremiéru District 9

Zaujimavé, môj žáner, akcia, bez hluchých miest, sympaťáci, fayne koniec....na konci sa tlieskalo

 

ja som tam tiež bola, tá plná sála ma prekvapila, sa nám napokon ušli miesta na schodoch. my s hisham sme sa zhodli, že to bol veľmi dobrý film, aj keď nám ho chalani obrblali. ja osobne moc takéto príšerovské filmy nemusím, ale tento bol dosť dobre spracovaný a s dobrou myšlienkou. by ma ale zaujímalo, ako vyzerá tých ostatných päť koncov, čo natočili. a inak, čo ja som bola na filmoch na cinematiku, tak sa tlieskalo zakaždým /aj keď dnes na víťaza artfilmu najmenej :lol:/
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

okolo mňa boli ešte tri-štyri miesta voľné

plné hladisko som čakal, ešte viac narvané to bude utorok na bastardoch

či sa tlieska za každým neviem, neobehal som toho veľa

na company of wolves sa tlieskalo na scénach hlavne počas filmu :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

2. diel Transformerov je slabota. Zase vyhrali peniaze nad kvalitou.

 

"zase" myslíš v porovnaní s jednotkou alebo vo filmoch tohto žánru?

 

Book of Eli

Knowning

2012

...už som hovoril že toto môžem? :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

raz si písal že vidím veci ktoré si nepísal, teraz to môžem obrátiť

medzi týmito správami je medzera, spolu nesúvisia.

tie tri filmy sú novinky, ktoré si rád pozriem keď bude šanca

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

včera som na AXN videla dlhšiu reklamu, vlastne nielen včera, hovorí sa o tom už nejaký čas, a dnes sa objavila správa aj v novinách ... nepohrniem sa na to do kina, ale som zvedavá, či to skutočne

" zmení prinajmenšom vizuálny prístup, akým sa robia dnešné filmy, a udá smer, ako sa budú nakrúcať v budúcnosti "

animácia musí byť veľkolepá, neskutočne veľkolepá, už len preto si ho raz pozriem.

 

Prichádza Avatar. Najdrahší film histórie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tie animácie budú zrejme skutočne skvelé ...

 

podľa kritiky reflexu je celý jednoduchučký prvoplánový príbeh prispôsobený tomu, aby divák vnímal animáciu všetkými zmyslami :lol:

tá kritika je hodne priaznivá ...

Aby je divák plně nasál, hýbe se před ním přehledná archetypální story, jak vystřižená z velkofilmů devadesátých let. Žádné zvraty, žádná překvapení, ani žádné převratné myšlenky, jen soudržný vhled do svérázného společenství z dalekého, harmonického světa. Technologická revoluce je zkrátka navěšena na průzračné nitro - v tak přehledné formě, aby se šlo nadchnout pro každý jeden jediný její detail.

Avatar, reflex.cz

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To je sice pravda, ale film by nemal byť iba o jednej zložke. Všetci su fascinovany animaciou (ktora je skvela), ale zvyšok prehliadaju, preto tie vysoke hodnotenia. Film by však mal byť hodnoteny ako celok.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Avatar je slusny film animacie perfektne ako kazdy vie a ako sa slubovalo.

Lenze pribeh je klasicky o stretu dvoch civilizacii, jedna chce nieco od druhej, laska medzi rasami, heroicke vitazstvo... proste vsetko co uz bolo a ziadne nove stvarnenie pribehu vlastne nepodal

ale dostal ma obrad ozivovania to bolo pekne spravene

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Eh, celkovy dej je neskutocne predvidatelny - priam az nechutne - ale i napriek tomu som sa nechala strhnut. Myslim, ze ta graficka stranka to dost zachranila - stale som sa len na vsetko pozerala a cumela a civela ako tela na nove vrata, az som sa nejako nechala uniest... Celkom sa mi to pacilo.

 

ale dostal ma obrad ozivovania to bolo pekne spravene

Ta cast si zasluzi sto bodov, to je pravda :lol: Krasny moment.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Poradte co by sa oplatilo vidiet v kine. Som dlho nebol v kine a bud by som siel sam alebo zobral aj Stevku na nieco. ALe to je na tom ze vobec neviem co ide teraz v kinach a co sa oplati mrknut :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov