Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

vcera som pozeral film Flyn Carsen: Navrat do bani krala Salamuna...ale taku blbost som uz veruze poriadne dlho nevidel, ani som to nedopozeral do konca a potom som sa sam seba spytoval ako som tak dlho vydrzal...otrasny film

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

parodie mam rad..no toto mi ako parodia neprisla..skor sa vazne ten typek hra aky on je uzasny novy indiana jones, co on dokaze, kolko ma diplomov..no skratka poriadna sracka...a ak to mala byt parodia, tak im teda naozaj nevysla

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

henten film?... no tak to bola fakt hovadina :) mozno tak dobra, ked sa clovek fakt uz nudi, ale inak... nic moc.

 

neviem, raz som videla taky film... nieco na typ robinsonovcov... rodina stroskotala na ostrove, domorodci... hrala tam doktorka Quinnova :) neviem, ako sa ten film volal, ale strasne ma poburil... herectvo - nist. dej - nist. sceny - NIC. hrozne nieco to bolo, uplne som si z toho trhala vlasy... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

mňa skalamal

Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

som sa na tento návrat veľmi tešil

a celý film som sa mu snažil, čo to odpustiť

no sklamal

možno niekedy skúsim pozrieť ešte raz,

ale ...

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Mňa poriadne sklamal film Romeo + Juliet - je to síce už dosť starší film z roku 1996, ale dlho dlho som sa odhodlával a hľadal čas kým by som si to pozrel, dneska som si to konečne pustil - no ale vôbec ma toto "liberálne" stvárnenie neoslovilo, práve naopak - je to zneúctenie pamiatky božského Williama a jeho klasického diela. Už dlho sa mi nestalo, žeby ma nejaký film až takto veľmi sklamal.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

Osada ma sklamala aj ked som nic od nej necakal proste tento film ma nicim nezaujal

 

Puritanstvo, tabu a izolacia patria medzi moje oblubene namety. Na druhej strane vsak vynechal by som quest toho slepeho dievcata behajuceho po lese v zavere, co zhana lieky pre choreho a robi pritom vselijake cirkusove kusky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Transformeri ma sklamali totálne...ved to bolo až neuveriteľne blbé a to som fakt čakal aspoň akú takú strednú intelektuálnu rovinu.

 

Nemozem povedat, ze by ma to niekedy sklamalo - toto, alebo filmy podobneho typu. Ideovo a tematicky to nema cim oslovit a vizualne efekty ma velmi nenadchynaju.

 

Jedina pozitivna vec, ked tam hraju nejake dobre modelky ako Megan Fox. Ale natocit okolo toho cely film so vsetkym tym balastom okolo, to je privela.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No, je to dost subjektivní, Osada (Village...prvně mě zmátl název;jinak souhlas s Tomassim) se mi líbila a Da Vinci Code je jeden z mých nejoblíbenějších

 

Za mě - Mumie: Hrob Dračího císaře

 

a ještě nedávno jsem měl na mysli film o kterým jsem si říkal, že je to opravdu korunovaná blbost a teď najednou si nemůžu

vzpomenout...no...kdyžtak editnu

 

ad MI:III ...zrovna tenhle film se mi oproti ostatním v serii zdál výrazně lepší a celkově slušný

 

Konec Purpurových řek mě taky zklamal, celkem to shodilo celý předchozí děj

 

Částečně by sem šel přidat Terminátor: Salvation...není to podle mě úplně špatný film, ale ve scénáři jsou

TAKOVÉ blbosti, že člověk nemá slov :lol:

 

Ještě ad Axelův post o hodnocení - myslím, že pokud si člověk myslí, že by ho film mohl zaujmout, by se na něj

měl zkusit mrknout nehledě na hodnocení a názory jiných lidí, není to investice do domu, je to jen film,

kterej člověk může kdykoli vypnout...mě se líbí řada filmů ikdyž nejsou hodnoceny nejlíp nebo rovnou jako blbost

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Včera som kukal americkú prerábku skvelého francúzskeho filmu TAXI ... ale takto pokaziť skvelý film? No to som ešte nežral, neskutočne nesympatická herečka v hlavnej úlohe a celé mi to skôr pripadalo ako nepodarená paródia ako re-make...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

videl som toľko skloňovaný film

Gran Torino

a stále sa snažím pochopiť, prečo ten film dostáva tak vysoké hodnotenia

totálne klišeoidný film, kde už po pár záberoch viete ako to skončí

priemerný priemer

 

Ten film by ešte bol ako tak v pohode, ale ten zaver som nevedel straviť ani ja.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

námet-nápad bol veľmi dobrý

osamelý, zatrpknutý, rasistický starec vo "farebnej" štvrti,

 

ale spraviť z toho rozprávku v ktorej sa z ustráchaného popolvára stane princ s tátošom,

kt. nemá v kraji páru

tak toto nie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Včera som kukal americkú prerábku skvelého francúzskeho filmu TAXI ... ale takto pokaziť skvelý film? No to som ešte nežral, neskutočne nesympatická herečka v hlavnej úlohe a celé mi to skôr pripadalo ako nepodarená paródia ako re-make...

 

z toho Taxi som videla len ukážky a upútavky, už z nich mi bolo na grcanie.

z komédie s európskym humorom spravili typickú crazy komédiu minimum céčkovú s dokonale nesympatickými a nehodiacimi sa adeptami herectva.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som sa tomu bohuzial nevyhla... Videla som z toho par momentov a musim povedat, zaskrtila by som toho inteligenta, ktoremu napadlo spravit dane remake. Horsi film som v poslednej dobe uz velmi, velmi dlho nevidela.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
Paranormal activity. Nizkorozpoctovy film zalozeny na podobnej scheme ako Blair Witch (autenticke zabery nakrutene jednym z hlavnych protagonistov). No velmi chabe. Vobec, ani zamak som sa nevydesil. Kedysi azda dvere, ktore sa samy otvaraju, alebo svetlo, ktore sa same zapali, boli strasidelne. Ale dnes uz to posobi uplne detskym dojmom.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Dnes som videl ten Jakubiskov film o Bathorycke, a tazka naivita. Na jednej strane film popiera skoro vsetky jej vyciny a vysvetluje ich ako vyplody intrig, no na druhej strane jej postava absoultne nerealisticka. Nerealisticka zena. Nerealisticka cierno-biela zapletka. Nerealisticki zlosynovia. Vysinute jakubiskovske halucinacie v zelenom filtri.

 

Jedine, co sa mi pacilo, bola moja oblubena Monika Hilmerova - aj to v role, ktora jej nie velmi pristala.

 

Myslim, ze naivita je problem mnohych tzv. historickych filmov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov