Skočiť na obsah

Prison Break


havarka

Odporúčané príspevky

No mne sa 3. séria už moc nepáči. Naťahujú to ako neviem čo... len aby zarobili.

V januári bude pár častí, ale neviem či viete, je to kvôli štrajku scenáristov.

Preň skončilo dosť seriálov Heroes, predčasne ukončený, to isté Prison Break,

a Bionic Woman + Journeyman, zrušený nadobro.

 

Ale keďže je to o Prison Break, tak prvá séria bola fakt super. Aj keď občas dosť nereálne to bolo.

Seriál mohli ukončiť druhou sériou. Dúfam, že tretia séria bude ozaj posledná.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 113
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Andulqa

    23

  • havarka

    18

  • Ignatius

    15

  • Tom182

    13

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 2 mesiacmi...

hmmmmm.......ja som tomuto zo zaciatku odolaval (bol som pozadu od Iggeho asi jednu seriu). A potom som sa nakazil aj ja :lol: ale poviem va, normalne som z toho chytal infarkty skoro...... silno napinapinave....uz dlho som nemal serial, ktory by som takto kukaval. Hneva ma len, ze teraz v polke 3. serie musim cakat....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

plne necakanych zvratov :lol: super serial uz od zaciatku... celkom sa mi paci aj, ze scenaristi nevahaju zabit aj trosku oblubene postavy, ak to pomoze deju.

Aspon vieme, ze niektori protagonisti nie su nesmrtelni

 

do aprila nejak to prezijem snad.

 

zaujimalo by ma, ze kolko serii z toho planuju spravit - dnesny trend je zmykat serial, ktory sype peniaze az do poslednej kvapky,

ved lost uz stvrtu seriu vysielaju, a v talone maju dalsie 3 podla mna...

omnoho lepsie je si pozriet uz ukonceny serial, aj ked ma 4-5 serii, ale nemusim cakat kazdy tyzden na nove diely :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neznášam tie nereálne situácie. V tretej sezone ich bolo plno. Ako teraz naposledy ked utiekli z väzenia a pohode pohybovali po meste alebo ked išiel Michael strielať na Gretchen. A aj ked stál iba 5m od nej, tak policajt začal strielať po neozbrojenej Gretchen miesto ozbrojeného hrdinu.

To že v tých tropických teplotách nosí dlhý rukáv a dokonca kabátik mal naposledy som už nikde písal.

Uvidím či sa pustím do 4 sezóny.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zacali strielat po celom aute..kde bola Gretschen takze nie len po nej :) a to ze si Michaela s pistolom v ruke nikto nevsimol sa da vysvetlit asi len tym ze to je v Panama City bezne :):lol:

no skoda ze uz bol posledny diel...ja by som dalsie pokracovanie len a len uvital..a dufam, ze coskoro aj uvitam ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Ak ste si si vsimli, na nete sa objavilo info o pokracovani. Takze v skratke:

-seria 3 sa dotacat nebude

-od septembra ma zacat seria 4

-seria 4 bude dejovo PO serii 3 (to preco zdoraznujem PO uvidite v nasledujucom bode)

-Sara bude ziva v serii 4 (herecka sa vracia do serialu)

to je prekvapenie, cooooooo????? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dufam, ze 4.serii nic nebude stat v ceste...tesim sa :lol:

zvlastne ze sa Sara vrati..ale je mi to jedno, mam ju rad..takze ju len uvitam..len som zvedavy ci sa tam len tak objavi..a ci sa to nejako vysvetli :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No niejak sa to vysvetlí. Určite si len tak nenakráča a nepovie "Už som tu. Hladali ste ma?" :lol:

Dobrý návrat bol, ak to niekomu niečo hovorí, Michaela v LOST. (aj keď, úplne nechápem prečo to robí)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

LOST nepoznam...

ale v tomto pripade teda mohlo ist o Sarinu dvojnicku, ktoru nasiel v specialnej zasielke Linc

a nakoniec sa ukaze ze ju Gretschen stale niekde schovava...

jaaj tesim sa tesim :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 4 týždňami...

konecne som si dnes pozrel 1.diel 4.ser..a bolo to supeeer :lol: paci sa mi to a neviem sa dockat kedy si pojdem pozriet dalsie :) mne nevadi ze nejaka povodna myslienka je prec, lebo to ma stale nieco do seba :) a stale sa to zamotava ;) no proste skveleee ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no podla mňa je to už dosť zlé (to že z pôvodnou myšlienkou to nemá nič spoločné ani nespomínam)

v amerike hovoria čísla sledovanosti o všetkom.

jediný kto to u mňa drží nad vodou je T-bag.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 týždňami...

Videli ste 4x11 - Quiet Riot? Som necakal, ze zrazu za jednu cast sa dostaneme az na dotyk Scylly...Najblizsia cast bude jedna z najdolezitejsich vobec, looking forward to it...

 

Prison Break S04E11 - Selfless - uz 24.11.!!!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov