Skočiť na obsah

Prison Break


havarka

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 113
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Andulqa

    23

  • havarka

    18

  • Ignatius

    15

  • Tom182

    13

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 4 týždňami...

Bomba serial - začal som to sledovať v Anglicku, spolubývajúci ma skoro zabil, keď som mu zrušil film a prepol na PB, ale na druhý deň to už sledoval spolu so mnou. Len škoda, že už nestíham stiahnuť časti z druhej série.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

RoSo, návykové, že? :) Ja som sa teraz zasekol na začiatku druhej série a nejako nemám čas pokračovať a už ma to štve... už aby bolo po skúškach :lol:

 

Televízie nevedia, o akú sledovanosť prichádzajú, keď to ešte nevysielajú :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Začni - neoľutuješ :lol:

 

Dnes som sa konečne dostal k pozretiu ďalších dvoch častí druhej série... Už na toho detektíva začínam mať ťažké srdce, ako na všetko dokáže prísť... :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pre tých čo videli 9. diel 2. série:

 

Kto z vás si všimol niečo zaujímavé asi v polke dielu (čas 22:44), keď Michael má v rukách mobil Mahoneho ex? Mne sa niečo totiž tam nezdalo a tak som si to vrátil... A priezviská ľudí v zozname mi boli akési povedomé. Veď posúďte sami: Weight, Kopitar, Ovechkin, Kotalik, Crosby, Staios... Priezviská hokejistov NHL

:lol:

 

Ozaj, Andulqa, ak ešte zháňaš návod na labute, skús toto... http://www.prison-break.cz/files/Origami_PB.zip

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ja si chystám plynulý prechod - ešte len dopozerávam prvú polovicu série, kým sa mi stiahne tento nový :lol: Ale už sa neviem dočkať nedele, aby som si znovu začal od začiatku všetkého :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Havarka, ja ťa asi dorazím :lol: Včera ako sme sa bavili o Prison Breaku, tak večer som si stiahol osemnástku, keď si ma tak navnadil (spravil by som to aj tak, ale...) no a fúúúúú.... sila. A ako to zas skončilo...:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Šak zachvíku je utorok, a kľudne píš so spojlerom.... potom môžeš napísať, aj čo sa s talo v tom dieli, a dotyčný, ktorý ho ešte nevidel, si to neprečíta..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja viem, ale keď ku koncu tohoto dielu toho bolo toľko...

Nápad vydierať Reynoldsovú a zároveň agent čo ide páchať atentát, C-note, Bellick idúci za Sucrem...

Som len nechcel, aby si to dakto pokazil tým, že by neodolal :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Už dávnejšie som videl, no až teraz som sa dostal k tomu napísať... Koniec druhej série sa ťažko bude rozdýchavať, keď do tretej zostáva ešte toľko času :)

 

 

To som zvedavý, či to Sucre prežije, bo vyzeralo to s ním biedne... A čo Michael, bude utekať s Alexom? A wtf bola tá poznámka, že práve ten útek od neho chcú? ;) Čo Bellick a T-Bag, taktiež zabásnutí v cudzej krajine... Proste otázok a otázok, ako vždy... Inak krásne to už vyzeralo v jeden moment, tá idilka, keď prišli k loďke kde už aj Sára bola, a zas sa to všetko pokazilo ;) :lol:

 

 

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

je to odveci, mna to strasne hneva ze to idu takto umelo predlzovat, len kvoli tomu ze to malo taky uspech...povodne mali byt len dve serie a tak to podla mna malo aj ostat....som z toho sklamana dost, dnes sme to dokukali, lebo skor sa mi to nejak nechcelo pozerat, videli sme aj ten 17minutovy preview z tretej serie

 

tak este dva tyzdne a opat to tu bude....

 

 

a taky dobry serial to bol musia to takto umelo natahovat, nakoniec to strati aj tu iskru co to ma a vsetko, nj

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ved take hrozne to nie je, len neviem preco z toho musia robit dallas :lol: aj ked to mozno bude super, len mi to pride zbytocne

 

ja ani nemam chut to uz pozerat, do dokukania druhej serie ma priatel musel donutit :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je to odveci, mna to strasne hneva ze to idu takto umelo predlzovat, len kvoli tomu ze to malo taky uspech...povodne mali byt len dve serie a tak to podla mna malo aj ostat....

Neviem, ako to pôvodne naplánovalo, ale v začiatkoch tejto tejto témy sa hovorilo o inom - v treťom príspevku v tejto téme sa ty spytuješ, koľko to má mať častí a v piatom príspevku Havarka odpovedá, že to bude 5 sérií (na čo sa ty veľkým písmom tomu čuduješ, že o čom to bude - takže o tomto :lol: ) Náhodou, ja už sa neviem dočkať kedy nám to začne, pretože táto séria z ukážok vyzerá byť dosť drsná... :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ano, uz vtedy som si nevedela predstavit o com by tak mohlo byt 5 serii, ako vidis aj tak to po dvoch skonilo a zacne v podstate nieco uplne ine, ina dejova linia, len tie iste postavy a princip - utek z vazenia (pravdepodobne), iny genialny plan...len dufam ze tretie seria bude naozaj posledna a nevymyslia si potom ze zavru este raz Saru alebo koho a cely kolotoc sa zacne odznova

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No uvidíme, ako si povedala vlastne pôvodná zípletka skončila, práve preto som zvedavý, čo ďalej, ďalší útek, tentoraz vôbec nie tak dôkladne vopred pripravený, navyše vo väzení kde ide o život... Ale tiež by som bol nerád, keby sa to násilne malo naťahovať, hoc aj len aby naplnili tých 5 sérií...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Aj ja som videl, zaujímavé, uvidíme, čo ďalej, ako sa podávajú dokopy... A čo sa týka naťahovania - aj tak som zvedavý, či to naťahovanie bude mať spád alebo nie... Takže o týždeň, o týždeň... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov