Skočiť na obsah

Prison Break


havarka

Odporúčané príspevky

ved pockaj, pozries si posledny diel prison breaku a budes si trieskat hlavu o stenu ze ako to skoncilo, resp ako to neskoncilo ;) ;)

 

ale tusim na jesen ma vyjst dalsia seria tak dufam, ze naozaj vyjde :lol: a uz si viem predstavit tie nervy ked k dispozicii bude vzdy len jeden diel, hehe :) dufam ze sa im podari udrzat to napatie, ake je v jednotke, tam snad neni jeden diel, ktory by nebol napinavy od zaciatku do konca :)

 

mohli by to zacat vysielat aj na slovensku ;)

 

ja chcem vediet skladat tie labute ci co to je z papiera, ale neviem na ne najst navod, lebo ten co je na oficialnej stranke je iny nez to co je v serialy, skoda ;)

 

;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 113
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Andulqa

    23

  • havarka

    18

  • Ignatius

    15

  • Tom182

    13

Top prispievatelia v tejto téme

prepac andulqa, nie si zla ospravedlnujem sa ti, dufam ze to prijmes...

poslal som mu linky na mail...

 

neuploadnem to, je dost miesto okdial to zozenie rychlejsie,

 

tss..musim ho naucit hladat :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie som zlaaaaaa :lol: :) :)

 

 

ved som mu len chcela pomoct, ked to nevie nikde zohnat a tam to je fakt velmi podrobne popisane cele, takze by o nic neprisiel (teda relativne) ;)

 

ale ked mu to uploadnes tak ok, ja nemam ako, inak by som to tiez mohla spravit ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

andulka dakujem precital som si to. si zlataaaa nie zla on sa musel pomylit :lol:

 

havarka mna hladat netreba ucit ja hladat viem nutrinak je toho svedkom ale to je o inom ja len ze som chcel urychlene vediet co sa stane v 10tom diele a chcel som pozerat 11 a v tom mi pomohla andulqa.

 

a inak keby ze mi idu !!warez!!y viac ako 3kb/s tak by som odtial mozno aj stahoval ale uz som si nasiel asi 4 stranky kde je vsetko na rapide takze uz nemusim na nic cakat.

 

dnes som pozrel do 16 a zhodnotil som ze ste mooooc zly obaja. takto urobit zo mna zavyslaka :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prepáč naša chyba, ale ja som čakal asi 4x po jednom týždni na jeden dieľ ti to kukneš zachľvíľku, btw: máš pekny userbars na simpsonovcov !! :lol:))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ste zlati chlapci :) ved ja sa nehnevam :lol:

 

 

na tu spomienkovu si pamatam a v suvislosti s nou sa mi vybavuje ako sme s priatelom nadavali, ze sme tuto mohli vynechat a kukat az tu dalsiu a hentu by sme kukli nakoniec ;)

 

 

zhodnotil som ze ste mooooc zly obaja. takto urobit zo mna zavyslaka

to mas byt praveze vdacny, nechcel by si snad premeskat taky dobry serial, nie? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to mas byt praveze vdacny, nechcel by si snad premeskat taky dobry serial, nie? :)

vdacny??? vdacny za to ze som dnes zo skoly bezal domov aby som si stiahol dalsiu cast?? a hned po nej stahol dalsiu. :lol: :) ale nie ja som vdacny je to fakt super serial takze ;) ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak co polda, uz si to dokukal? :)

 

 

inak som prave cirou nahodou zistila ze Wentworth Miller (Michael Sccofield) oslavuje dnes 34 narodeniny, tak vsetko najlepsie :lol:

 

uz aby bola jesen :)

 

ale co budem kukat medzi tym?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Cozee Scofield ma tak vela rokov, vyzera na menej, mejkap robi zazraky ..hehehe :)))

 

lost mas dokukany? lebo mna caka este 20nejakych patnast casti ... :-P

inac odporucam futuramu (IMHO lepsie nez simpsonovci, skoda ze maju ttak malo dielov :lol: fnuk ), prave som to dokukal paradicka :-)))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nam chybaju presne 3 diely do konca druhej serie :lol:

 

mozno sa potom vrhneme na nejake filmy pre zmenu :) a snad potom nieco objavime, tak ako sme nasli Prison Break, alebo predtym Twin Peaks ci Taken :) inak vsetko odporucam kuknut ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 1 mesiacom...

ten začiatok bol odveci, šak v 01x22 boli v noci na letisku a v 02x01 už bolo svetlo, a nenahanali ich.. ale netreba sa nad tym prilis zamyslat, a uzivat si to...

 

brutalne do smiechu mi bolo ked t-bag vosiel k zverolekarovi...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hej, ten zaciatok som aj ja okomentovala, ze to koncilo v noci a zacalo cez den ako utekaju :lol:

 

neviem ci utekali celu noc, jedine ze by bolo nadranom, co sa mi zas nezda, ale vsak nevadi

 

mne sa nepaci ten novy detektiv, je nejaky moc chytry :) som strasne zvedava ci celu 2. seriu budu takto utekat a myslim ze potom ako zabili veronicu tak lincoln sa bude chciet pomstit a pojdu do montany asi ;)

 

juuuj, preco len raz tyzdennne to chodi? aj Lost by mohol zacat :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

RoSo, ináč teraz keď si v tom zahraničí nechaj si poslať prvú sériu na DVD, alebo tak, tam to pôjde ľahko zohnať... uvidíš stojí to za to, ak máš rád seriály.. :lol:

 

Andulka, už len desať dní, a ide sa, že?

 

Ja som počas tejto dlhej 3-týždňovej pauze začal sledovať My Name is Earl & IT CROWD, a môžem povedať len a len SUPER!!! Tá produkcia ide hore... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov