Skočiť na obsah

Čo sa vám nepáči?


Sniper

Odporúčané príspevky

na prvy pohlad-...ked vidim ,podobne ako povedal midget,ale teraz o muzovi,ze drzi cigaretu pripadne poharik, tak ma to z fleku odradi...

samozrejme potom, ak zistim ze dotycny si SEM TAM zapali, pripadne da SEM TAM pivecko, tak v pohode

o huleni no comment...Mam s tym zvlastne skusenosti, chlapci si boli este vedomi toho co robia...hmmm,lenze co v buducnosti?

 

paci sa mi, ak sa muz o seba stara...cize oblecenie ci vlasy /samozrejme nie ten druh co sa pri kazdom vyklade obzrie/

 

paci sa mi, ak ma muz zmysel pre humor, ak dokaze "spolupracovat" ked ja zacnem vtipkovat...to je u mna dost dolezite, zmysel pre humor

 

musi z neho vyzarovat urcita charizma....

a samozrejme sa mi lubi ked sa mam s nim o com porozpravat, cize podobne zaujmy...a v tom momente je moj, a som schopna prekecat s nim dlllho dlllho

 

ups,zmenila som to nejak na "co sa vam paci" :lol:

 

ok, takze nepaci sa mi, ked sa muzi hraju na velkych, a pritom iba zakryvaju nieco male /?/ :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vela veci sa mi nepaci.... mozno mam vysoke naroky? nemyslim... :lol:

 

nepaci sa mi egoizmus, alkoholizmus (dake pivko,vino, nepovazujem za alkoholizmus, ani obcasne vyjazdy s kamosmi, pokial nie je staty pod obraz bozi stale, obcas je mile dostat chutnu smsku od rozveseleneho cloveka, pismena sa mylia, no osoba sa snazi ddaco zmysluplne napisat :) ) , neinteligentnost, arogantnost, nevsimavost, privelke zaoberanie sa vlastnym zjavom (nejake urcite by malo byt, ale nie aby bol dlhsie v kupelni ako ja!! :-))) ), striedanie dievcat a privelke flirtovanie s nimi, nieto ked by som stala hned vedla :) ....

 

zatial, ked mi napadne, doplnim to... ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

dnes som stal v rade pred pokladnou v obchode a predo mnou stala jedna obstarozna zenska, taka patdesiatnicka (v typicky patdesiatnickovskom letnom tielku bez rukavov a v typicky patdesiatnickovskych trojstvrtakoch :lol: ) a s uplne chlpatymi zarastenymi nohami. iba paty jej svietili v tych nechutnych patdesiatnickovskych plochych plazovych slapkach. no zarastena bola ako opica. uplne vrchol vsetkeho hnusu. som nemohol tomu uverit. najprv pozeram, ze co to ma na tych nohach, nejaka choroba alebo co, no prizriem sa lepsie a to je normalny chlapty porast :) priserne. a uplne ma dorazilo, ked platila a nadvihla pritom ruku na prepazku a pod pazuchou dalsia dzungla :) to uz sa nedalo vydrzat, zaludok som citil v krku.

 

kua zarastene je to jak orangutan, ale samozrejme si typicky patdesiatnickovskym sposobom na tu pocmaranu patdesiatrocnu hlavu fuzatu j**ne melir (a samozrejme patdesiatnickovsky kratke vlasy). uplna stoka. dno ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ako nechapem preco tu hovoris o 50-rocnej... :lol:

 

to nikoho nezaujima... zacnem hovorit ako som videla chlpateho dedula....a? myslim ze to nikoho nebude zaujimat, pretoze po 50 rocnej /nic v zlom/ sa nik z fora neotoci...kedze sme tu mladsi vekovy priemer....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to uz sa nedalo vydrzat, zaludok som citil v krku.

LEG ak toto tu nájde muž tej päťdesiatničky tak v krku budeš cítiť niečo iné a rozhodne to nebude nič príjemné :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Čo vám vadí na opačnom pohlaví?

pokusy niektorých žien pretvoriť partnera podľa svojich predstáv

citové vydieranie

piercing na tvári

arogancia

egoizmus

keď vyvolávajú nekonečné hádky pre úplné malichernosti

keď si žena myslí, že jej musím vedieť čítať myšlienky

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

pokusy niektorých žien pretvoriť partnera podľa svojich predstáv

to bol problem v mojom poslednom vztahu...snazila som si ho prerobit na vhodneho adepta... lenze v zakladoch na to vobec nemal...

 

keď si žena myslí, že jej musím vedieť čítať myšlienky

sakra...to neviete vycitat ze zrovna teraz ma zena chut na sex??? :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No, veď sa väčšinou aj trafím, len potom sa odo mňa očakáva, že stále... :lol:

 

sakra...to neviete vycitat ze zrovna teraz ma zena chut na sex??? :)

...v takomto prípade sa trafím takmer určite :)

 

to bol problem v mojom poslednom vztahu...snazila som si ho prerobit na vhodneho adepta... lenze v zakladoch na to vobec nemal...

V niektorých veciach je treba brať partnera takého, aký je...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

nepacia sa mi velke frnaky. mladym zenam nepristanu nadmerne nosy. nos by nemal mat nejake TVARY. mal by byt maly a nenapadny a nemal by vobec putat pozornost.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nepáčia sa mi metrosexuáli - pre mňa to znamená, že chlap "smrdí" parfumom na míle, má najnovšie "trendy" (tento nechutný a extra odpudivý výraz, ktorý neznášam sem dávam zámerne, aby ste si nemysleli :lol: ) topánky, nosí veci s idiotskými nápismi, čo ani sám nevie, čo znamenajú, hlavne, že to dobre vyzerá,

nepáčia sa mi hip-hop gangstas, to asi nemusím bližšie popisovať...

 

čo sa týka vecí mimo vzhľadu:

- strašne ale strašne neznášam chlapov, čo majú plnú hubu kecov a hrajú sa na svetaskúsených a podmanivých macchov (blé, už nikdy)

- povýšeneckých ("ja som chlap, ja tu mám svoje výsostné postavenie, ty si žena, tak drž hubu a krok")

 

 

... vlastne keď tom sem všetko napíšem budem vyzerať ako chlapo-vrah, tak radšej nie... aj tak je tu už viac- menej všetko spomenuté, tak načo sa opakovať :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Mne sa ešte nepáči keď je mladý chlap zaostalý jak 100 rokov za opicami - nemá rád počítače, techniku a pod.

 

A keď majú moc vyholené hlavy a príliž tvrdý výzor.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nepáčia sa mi metrosexuáli - pre mňa to znamená, že chlap "smrdí" parfumom na míle, má najnovšie "trendy" (tento nechutný a extra odpudivý výraz, ktorý neznášam sem dávam zámerne, aby ste si nemysleli :lol: ) topánky, nosí veci s idiotskými nápismi, čo ani sám nevie, čo znamenajú, hlavne, že to dobre vyzerá,

dnes som na hradzi videl fesiho, biele tenisky boli gut, ale nohavice vyzerali ako z latky z ktorej sa robili pyzama, take cudesne obrazky na tom boli, zelene pokrcena kosielka a ruzova siltovka a velke okuliare, styyylovy bol na metre daleko, a na hradzi kde su skoro vsetci pekne sportovo obleceni svietil ja neonka :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ružová šiltovka je in ?

:lol:

 

metrosexuálov si nevšímam, nepáčia sa mi opilci, nadávači, postarší páni, ktorí sú slizkí že mi je z toho nevoľno, ... hm, to odjakživa

nepáčia sa mi násilníci žiadneho druhu, sebavedomí hlupáci, s ktorými nie je o čom hovoriť, extrémne názory, extrémny zjav ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 mesiacmi...

Mne sa moc nepáči, keď má žena až príliš krátke vlasy, pripadá mi to trochu nevkusné.

 

A z vlastností? Nepáči sa mi neprirodzenosť a pretvárka, a hlavne neúprimnosť a nevernosť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

lol musim aj ja prispiet :lol:

nepaci sa mi, ked sa dievca v nazoroch privelmi lisi odo mna :)

ale nie....

- uces mi az tak nevadi, ale nepacia sa mi kratke vlasy ked jej pristanu viac dlhe(mam jednu taku susedku, inak kocka), ked nosi z vlasov velku buncu, to poznam jednu taku ku... no proste jedno dievca, vzdy ma vlasy natupirovane, ze to skoro vyzera ako Marge Simpson ;)

- potom sa mi nepaci ked je dievca oblecene ako stetka, to ma odhalene co sa len da, alebo ma take obtiahnute oblecenie, ze vsetko vidno, to je tiez pripad tej vyssie uvedenej. Najhorsie na tom je, ze uz len z muzskej prirodzenosti na nej musime oci nechat...

- nepacia sa mi tie klasicke panicky/pipky

- namyslene

- extravagantne, a vsetky tie modne vystrelky a tak, z duse neznasam styl EMO

- strasne ukecane baby(jedno dievca, s ktorym cestujem, ked otvori usta tak vobec nerobi prestavku medzi slovami, doslova melie)

- baby s ktorymi nemam o com pokecat( co je dost problem, kedze som tichsi typ)

- dievcata ktore si robia az prilis rychly usudok(hlavne na mna)

- ked fajcia, piju, alebo inak droguju(vadi mi to o to viac, ze ja nefajcim, nepijem a nedrogujem)

- neznasam naladovost dievcat ked maju "svoje dni", joj, moja priatelka vtedy vzdy povie nieco, cim ma vie pekne ranit

- nemam rad ked sa vyjadruju vulgarne

- nemam rad privelmi inteligentne zeny a prehnany feminizmus

 

k tomu feminizmu ma tak napadlo, ze moja priatelka je tiez taka zaryta feministka(zatial len v nazoroch), ale ked ide do tuheho, tak len pocut " ved si chlap, si silnejsi" a pod., a stavim sa ze taketo su aj ostatne feministky... furt budu hlasat ze zeny su rovnako dobre ako muzi, ze su dokonca lepsie, ale ked treba nieco spravit alebo by sa mali branit, tak to vzdy radsej prenechaju na muza : :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neznasam naladovost dievcat ked maju "svoje dni", joj, moja priatelka vtedy vzdy povie nieco, cim ma vie pekne ranit

to sa tyka asi kazdej zeny :)

 

ja som v tomto obdobi strasna...holt ale ovplyvnit sa ta naladovost a prchkost neda :lol:

 

nepaci sa mi vo vztahu neuprimnost

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neviem, toto je podla mna dost velka blbost :) cez moje dni sa moje nalady vobec nemenia, vlastne nic sa na mne nemeni...

 

tak prispejem aj ja;

 

co si tyka vonkajsieho vyzoru nemam nejake extra vyhrady ohladom toho ci hentoho, samozrejme ze hygiena je jasna, at sa clovek o seba stara.... ale ohladom povahovych vlastnosti

 

pockat... tema je - na opacnom pohlavi. co ak idem po oboch pohlaviach? to si mam vybrat? ;) :lol: :)

 

-nudni, povrchni, hystericki ludia bez sarmu, vlastneho nazoru a kuska rozumu, ktori si furt protirecia, vlastne nevedia, co chcu, nevedia sa poriadne vyjadrit, si slizki, ulisni, jasterivi a inym sposobom otravni... tych nemusim ;) a tych ani nepoznam, vyhybam sa im ako pliage ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 rokmi...

asi by som mala ísť radšej do tej témy že čo ma rozosmialo. Tak celá hromada vecí v tejto téme. Šla som úplne od začiatku. Že sa tomu či onomu nepáči neúprimnosť, nafúkanosť, náladovosť a čo ja viem čo ešte, budiž...ale úplne som odpadla pri Legových starých príspevkoch o chlpatej obstarožnej 50-ničke v plážových šlapkách a jej zdvihnutej paži s džungľou a následným premiestnením Legovho žalúdka do jeho krku pri sérii týchto pre neho nevábnych pohľadov. Keby som ho nepoznala, len by som sa uškrnula, ale keď som si ho predstavila, musela som sa rehliť...a hneď som sa utekala kuknúť do zrkadla, či je to také hrozné, aby sa nemohol vyhovárať, že nemôže robiť, lebo pohľad na starú Flinstonovú mu spôsobuje psychické i fyzické traumy...ale nohy si holiť nebudem ani za prasa...!!! Tých 5 chlpov hádam prežije. Trocha som odbočila, ale bola to sranda čítať...

tak dobre.

Nepáči sa mi, ak sa niekto vyťahuje a je povýšenecký. Vo vzťahu sa mi nepáči, ak by ma chcel partner vlastniť a kontrolovať každý môj krok. Som Vodnár hoden toho mena - lebo mám rada svoju voľnosť a som rada, že Flinstone rešpektuje moju osobnosť a nebráni mi v mojich činnostiach.

Nepáči sa mi ani manipulácia, teda ak ma rôznym spôsobom chce donútiť urobiť niečo, čo ja urobiť nechcem.

Tiež by mi chýbal zmysel pre srandu, ale aj zodpovednosť.

vadilo by mi, keby sa vždy vyhováral, že za jeho neúspech môžu len tí druhí.

A liezlo by mi na nervy večné poúčanie.

A čo sa fyzických daností týka, tak to sa nedá tak jednoznačne povedať, už sa mi stalo, že sa mi niekto na prvý kukuč moc nepáčil - a zakrátko po pár rozhovoroch mi zrazu prišiel celkom príťažlivý napriek nejakej fyzickej danosti, ktorá sama o sebe neznamená práve príťažliivosť. vadilo by mi, keby chlapovi smrdelo z úst, keby len čo zdvihne ruku, tak by sa mu vyvalil pach potu spod nej, a tak.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...

Nepáči sa mi ako ženské furt vymýšľajú, s jednou si večer dohodnem rande, kvôli nej zmením plány, nakoniec mi napíše, že to večer ASI nestíha, lebo jej volala kamoška, že ju súrne potrebuje. Ja ju dlabem, keď jej je prednejšia kamarátka, ktorá ju "súrne potrebuje" (jedna z najčastejších výhovoriek), tak nech si ide za ňou. Ale hlavne, že my chlapi sme samí odrbávači! Boha aj so ženskými!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov