Skočiť na obsah

Čo sa vám nepáči?


Sniper

Odporúčané príspevky

indiana;

 

hehe, niee.. to je skor nieco ine. napr keby som bol policajt a nechcel zenu policajtku. alebo psycholog, ktory by nechcel dalsiu psychologicku.. Takto to treba chapat :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

OK už som ťa pochopila...ale poznám veľa párov, ktoré žijú v šťastných manželstvách a obaja majú rovnaké zamestnanie.

Každému vyhovuje niečo iné.

 

Inak ešte je jedna vec, ktorú nemám u opačného pohlavia rada:

chriachanie slín ( tá zmeska slín a sopľov, však asi viete o čom je reč) na zem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

... keď fajčia. Priblížiť sa k dlhovlasej kráske z ktorej razí decht a dym stlmí akúkoľvek túžbu pod bod mrazu. A keď fajčia idúcky na ulici je ešte horšie...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja sa snazim odnaucit fajcit (cigaretky samozrejme :lol: ) moju priatelku........nastastie nefajci nejako casto......neni toho moc....iba tak....cig-pauza...alebo ked sme spolu na partys.....ale mne osobne sice nevadi ked fajci ( ja si dam taktiez prilezitostne...i ked som nefajciar) Ale snazim sa ju to odnaucit.....bude to tak lepsie :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Polaris,

 

a spravaju sa niekedy az ako chlapi ... proste humus

:lol:

 

nj su vselijake pripady. su aj zeny, ktore su proste humusacky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

neznášam:

- vtierky

- machrov

- debilov

- ignoranciu, aroganciu, namyslenosť

- chválenkárstvo

- agresivitu

- prílišnú starostlivosť

- vygélované vlasy, obtiahnuté triko (diskáč :lol: )

- neochotu

- keď stále nadáva

- ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hisham

a ty chceš chodiť s chalanom ? ? ?

Asi to nespĺňaš, že??? :) Nenapísala som nič, čo by bolo nereálne splniť- v malej miere a z času na čas sa dajú tolerovať aj tieto body... Napr. taký debilko :lol: ;) Ale vo väčšej miere neznesiem nič z uvedeného :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cizy,

 

to nie je až také hrozné. Čo myslíš pod agresivitou??? :lol:

Inak myslela som prílišnú starostlivosť o mňa... vlastná skúsenosť, strašne ma to otravovalo...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

- Pipkovost (da sa vyjadrit vzorcom v relativnej podobe)

- Nadradenost

- Namyslenost

- Naschvaly

- Privelka netransparentonst

 

 

 

 

- debilov

 

hisham,,, na tomto som sa dost zasmial - to si tusim pouzila namiesto "atd" :):):):lol: jak to pekne gradovalo...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Ja som sem ešte nič nenapísal? :lol:

 

Čo sa mi nepáči? Je toho dosť.

 

Nepáči sa mi keď vidím dievča s cigaretou - najmä v poslednej dobe mi to akosi dosť vadí. Nepáči sa mi keď dievča pije. A nepáči sa mi keď sa fláka po uliciach. Kvôli týmto trom dôvodom som sa raz rozišiel s jednou babou - chodili sme spolu pred vyše 6 rokmi asi dva mesiace - a ani to nepočítam že sme mali nejaký vzťah.

Nie je to nič príjemné keď sa s takou stretnete, idete do baru a vidíte že v krabičke Marlboriek (20), ktoré kúpila v ten deň ráno má 3-4 ciagrety. Objednáva jeden biely strik za druhým. A keď odíde domov celé tri dni sa neozve. A keď sa jej konečne dovolám tak mi ožratá do telefónu hovorí že to je v pohode.

 

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zabudol som napisat este vzhladovo..

- ked baba fajci, pije (o drogach nehovoriac)

- ked je namyslena

- ked sa oblieka ako pipka

- ked ma vlasy v cope

- ked nie je ukecana

- ked sa o seba nestara

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to co nox ale piercing je super(nie zase vela, videl som v telke jednu babu co mala 1000 piercingov a az take super to nebolo), nemam rad este urevane fajnovky :lol: a este brutalne chude a nemam rad tie ktore nesportuju a nepozeraju futbal, tie su najhorsie :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

- ked ma vlasy v cope

tu musím povedať že mne sa veľmi páčia baby s vrkočmi. Neviem prečo ale baby s vrkočmi ma dosť hecujú. Samozrejme nehovorím o štrnástkach, majú ich aj 20 ročné baby a to je už iné kafe :lol:

 

No nie je to pekné?

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov