Skočiť na obsah

Po akej dobe chodenia začať so sexom?


Sniper

Odporúčané príspevky

ale no uz kušujte :lol: a klud

 

NOKIa, je kazdeho osobna vec kedy so sexom zacne a v akej intenzite.....to ze ma dievcina vela partnerov je cisto jej osobna vec, .... ani ja nie som svata :) .... a isto ma kazdy z nas na rovasi toho vyse...pre niekoho je to moc, pre niekoho malo...

 

to je take iste ako hadat sa s niekym ci so sexom zacat alebo nie...vid Bronto :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

baby vy ste slepe?

vsak vravim ze mne je to ukradnute, robte si co chcete je to vas zivot, vase radovanky

 

len vravim svoj nazor ze podla mna 20 rokov a 30 chlapov = vyjazdena skodovka tot vsjo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bejbe nokia nezda sa ti ze si trosku precitlively?

 

ved je to jej vec.... ;)

neviem co ta to tak rozhadzuje :-)

 

ja celkom nechapem, naco sa ludia pytaju svojich partnerov, s kolkatimi spal... ??? :lol:

viem, s kolkatimi mal vztah, a to vlastne vdaka tomu, ze mi ukazoval fotky z dakych dovoleniek a boli tam aj slecny :) ale celkove cislo, naco by mi to bolo...

viem, ze je zdravy, a nema ziadne choroby, hehe ... a ak mal dake jednorazovky, tak co uz, i tak mal ich v case, ked ja som mala tak okolo 16 a nepoznali sme sa :-)))

 

naco sa pytate na cislo, ak viete, ze ak povie nieco vyssie, vas to bude stvat?

nie je dolezite, ako sa clovek chova prave teraz, v tomto vztahu?

mnohi vystriedali viacerych v posteli, lebo bud mali bujare mlaadi ;), alebo mali viac vztahov, a to k tomu patri, a po case zistili, ze vztah sa nevyvija tak ako mal....

 

to som sa aj ja dozvedela od mojho milovaneho, ze skoda ze nebol moj prvy, ze by velmi rad (a to je moj druhy,,,)...a to ze on mal X slecien predomnou, je uz ok :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pralinka ako vidim dalsia zena co necitala co pisem :lol:

 

poprosim vsetky zeny aby sa naucili citat :)

 

zacal som tym ze som sa pytal aky najdlhsi vztah mala

a potom ma akurat rozculili tie jej postpubertalne reakcie

tot vsjo :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no mne sa ani nezdalo....reagoval si na jej "sposob" zivota...na jej pocet partnerov zacinajuc a pokracujuc vsetkym okolo toho...tak sa teraz nesnaz z toho vykrutit :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ach jaj chapem kde je problem

 

vysvetlim na jednoduchom priklade

prijde chalan do kuchyne a opyta sa rodicov kde je kos, otec mu odpovie ze je dajme tomu v rohu miestnosti, ale mama mu odpovie "zahod to na balkon do sacku"..

syn sa pytal len na to kde je kos, nie kam to ma zahodit

 

ja som povedal jednu vec

to ze vy ste si z toho domysleli dalsie styri uz hold nieje moj problem :lol:

na jej sposob zivota atd som reagoval po jej prvej postpubertalnej reakcii, takze ziadne vykrucanie v tom nehladaj

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mno mňa nikdy nezaujímalo koľko ich mala a takéto veci, presne ako povedala pralinka aby ma to zbytočne štvalo nie nie nie. To čo bolo pred tym než si začala so mnou a to čo bude potom to mňa nezaujíma to je jej vec.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Podľa mňa je to individuálne. Niekedy to môže byť na prvom rande a niekedy vôbec, rozídu sa bez sexu. Každý(á) si vyberie takého partnera ktorý mu vyhovuje. Je jedno niekedy nie, koľko mal partnerov. Sú jednotlivci ktorý chcú partnera skúseného, ale na druhej strane iným to vadí.

 

Podstatné je že sme zdraví. :) :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

No čo mám k tomuto dodať. Ak chce žiť dakto promiskuitne je jeho vec, ten kto chce čakať je tiež jeho vec. Ale dajako vypadla romantika z tohoto sveta, neviem kam sa podela a je mi to veľmi lúto.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Po akej dobe ja mam velice konzervativne myslenie. Určite nie až po svadbe ale musím toho dotyčného dobre poznať co ja viem ale pol roka určite.

Ty toho pol roka bezne vydrzis ked chodis s dievcatom?

Lebo sa priznam, ze na mna by to bolo asi silne kafe a vazne by som si rozmyslel ci ma dany vztah vyznam.

 

Naco tu robit nejake plany, ze aspon mesiac. Aj tak ich nakoniec nikto nedodrzi...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ty toho pol roka bezne vydrzis ked chodis s dievcatom?

 

 

Ono záleží že na čom sa vzťah založí, či na sexe alebo na inom. Čo poznámí tí čo začali skoro zo sexom sa po chvíle aj rozišli. Ale odpoviem aj na otázku, bežne nie ale bol by som rád keby áno.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

my sme spolu zacali po mesiaci, a aj to by sme asi zacali skor, len bol vela casu v zahranici :lol: :)

 

sme spolu cez rok a pol, a ziadna romantika (ako tu niekto spominal), sa nevytratila, ani ked sa tento ukon ( :) ) podstupil skor ako po pol roku

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov