Skočiť na obsah

Maxim E. Matkin


Nokia

Odporúčané príspevky

to predsa nevadí, podstatné je, že keď nás matkin náhodou číta, zistí, že nie každý je ním nadšený
mne tie moderné príbehy neveľmi sedia, je to to, čo človek denne prežíva a vidí, kto kde kedy s kým a kde sa opil a v akej spálni sa zobudil a kto komu zahýba kde si nájsť muža či ženu či bokovku či kam na pivo, kto to prežíva, vie, možno mu to aj pomôže, ... ja ti nevim, karle, netúžim po tých knihách :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

matkin (jakoze dufam ze neni tak velmi matkin jak ho zovu) bol fakt dobry zensky roman na inzine okolo roku 2000 tusim. mozno skor. penis, city, matka, priatelia. neni tu niekto podobny?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

milí moji čitatelia,

 

číta tu ešte niekto, alebo číta niekto stále, alebo číta niekto ešte vôbec Maxima E. Matkina ?

 

je tu vôbec ešte niekto, okrem mňa, kto Matkinove knihy nemusí čítať ?
/ občas narazím v nejakých novinách na jeho/jej láskovú medziľudskú poradňu - tú si prečítam, občas ... má zvyčajne tvrdé, len trochu uhladené, ale ľudské rady, núti pozrieť ľudí do seba a na seba, žiadna Sally - ale knihy nie, kratučké poradňové záležitosti boli lepšie ako úryvky knihy, tuším jeho prvej, ktoré som sem-tam čítala kedysi v praveku /

 

práve som sa dočítala, že Matkonovi vyjde v decembri už deviata kniha ... ja si pamätám len rozruch okolo prvých tuším dvoch, prvú dokonca uverejňovali noviny na pokračovanie, zbytok mi úplne unikol ...  -_-

 

bude to : Maxim E.Matkin: Úplne najviac

Deviata kniha Maxima E. Matkina predstavuje hrdinov, ktorí sú ako vy alebo ako ľudia, ktorých poznáte: Mladá žena na ceste pomsty. Muž s kliatbou sexuálneho štvanca. Otec, ktorý tápa v chaose reality a predstáv. Učiteľka očarená ukrajinským robotníkom.
Dievča, ktoré chce vyliečiť svet. Lekár, ktorému dochádza, že všetko je inak. Krásna žena v okamihu, keď pochopí, že všetko je dočasné. Muž, ktorý vie viac než ostatní. Všetci túžia po láske a každý z nich robí celkom iné veci, ktorými sa jej vyhýba a zároveň snaží priblížiť. Všetci sa nakoniec stretnú v miestnosti bez okien, kde čakajú na zázrak. Otázkou je, či sa dá veriť v existenciu zázrakov a či máme schopnosť ich rozoznať, keď skutočne prídu. Nie ste to, čo cítite, ale to, čo robíte.

http://www.gorila.sk/t/product.php?id=457122&ref_id=13news11-01

 

budete čítať, čítate Matkina ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

"Aj ja teba"  Mne to príde ako typický ženský román. Taký bežný. Ak by tam nebola menšia  detektívna zápletka, tak čistá nuda. Stále som čakala, že ešte  niečo príde. A nič. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov