Skočiť na obsah

Očkovanie - Covid19


electric blue

Odporúčané príspevky

no tak mne to poslednych 10 dni cvrkalo do tej pampersky.....nezaockovany a na kysliku....kua a som to prezil....tak ti neviem ty propagatator nuteneho evolucneho napredovania, ci vies vobec o com tu trepes....zid zo stromu..... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jasne ze viem,    ved toto si chcel a chcel si to pre co najviac ludi.   A kedze im zelas utrpenie a pripadne smrt, tak snad z toho mas radost.    Kazdy den mas  desat mrtych a mozes byt hrdy ze si spravil vsetko pre to aby zomreli a desiatky dalsich co aspon trpeli a este budu.  

A neboj, este budu trpiet a zomierat, takze si to budes moct uzit. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

momentálne čierne okresy sú tie, kde je zaočkovaných najmenej ľudí, okolo 30 %

mimochodom vláda za vdenia pána Matoviča môže tiež jasať nad počtom chorých v tých okresoch, najprv si z toho urobil politický boj, ... s každým skutočným riešením prišiel neskoro.
dnes už ho nepočúva nikto, radšej budú nosiť hore dolu covid, to sú okresy, kde sa za prácou chodí hore dole, posledný veľký covid reaktor bola obrovská svadba...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, tyso napísal:

jasne ze viem,    ved toto si chcel a chcel si to pre co najviac ludi.   A kedze im zelas utrpenie a pripadne smrt, tak snad z toho mas radost.    Kazdy den mas  desat mrtych a mozes byt hrdy ze si spravil vsetko pre to aby zomreli a desiatky dalsich co aspon trpeli a este budu.  

A neboj, este budu trpiet a zomierat, takze si to budes moct uzit. 

som slobodny clovek zo slobodnym rozhodnutim....branim ti v tvojom slobodnom rozhodnuti?......viem, ze tvoje liberfasisticke vyznanie ma problem s akceptovanim ineho rozhodnutia, ako tvoje vedecke vrazdenie, ale zatial to este takto funguje...ak to chces zmanit, tak zacni korumpovat, klamat....skratka zvys aktivitu svojej akcnosti.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no,   ale ved u teba trafili na sto percent,  mas nizke vzdelanie, vidiecan bez penazi a siris hoaxy proti ockovaniu.     Co chces povedat ?   Ze takto presni su vsetci volici dnesnej koalicie ?    ze skutocne maju pravdu ?

To by  som si ani aj nedovolil takto zovseobecnit.  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no tak sa skludni.....vzdelanie mam take, ktore ma opravnuje smiat sa tvojim faktom zalozenych na pravdepodobnostiach...to je sirenie hoaxov z mojej strany?.....penazi mam tolko, kolko potrebujem k zivotu, aby ma nemohli ovladat take parazity, ako ty.....no a daj sem aj nejaky ten hoax, co tu sirim  proti ockovaniu....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak tu to mas prelozene do, pre teba, pochopltelnej roviny.....

Citát
pred 11 hodinami, informator napísal:

no tak sa skludni.....vzdelanie mam take, ktore ma opravnuje smiat sa tvojim faktom zalozenych na pravdepodobnostiach...to je sirenie hoaxov z mojej strany?.....penazi mam tolko, kolko potrebujem k zivotu, aby ma nemohli ovladat take parazity, ako ty.....no a daj sem aj nejaky ten hoax, co tu sirim  proti ockovaniu....

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jasne,  klames aj sam seba,   tvoje vzdelanie a znalosti ti neumoznuju pochopit ani trivialne koncepty okoliteho sveta.  A tym ze to popieras klames.  Ako nevzdelany idiot nemas dost penazi a kedze si ovladany a ani to nepriznavas tak si uplne jasna vzorka v prieskume. A tak priznak ze si antivakcer je uplne v sulade s tvojim socialnym statusom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tomas,  a coze ?  Uz sa citis ohrozeny ?  Ked si prepracoval k diagnoze ?  :)

Ale odpoved:  Pre tych co mali  dvojdavkove vakciny to bude zrejme pfizer,   pre johnson zrejme dalsia davka.  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak tu to mas prelozene do, pre teba, pochopltelnej roviny.....
 
Ja som sa normálne spýtal, nezaujíma ma konkrétne alma mater ani koľko peňazí máš, ale aké máš vzdelanie, či maturitu, Ing., doc., atď., len to mi stačí.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ten ju dostal,   kedze nerozumie pravdepodobnosti tak si vybral ockovanie priamo deltou.  A tuto rusku ruletu prezil,   uz teda nebude sirit virus najblizsieho pol roka minimalne. 

A tak vsetky rizika ockovania vynasobil stomi a pridal dalsie,   mal to vratane spike proteinu v radovo vyssej koncentracii,  a zrejme sa docka aj viacerych postcovidovych komplikacii od poskodenych pluc, neurologickych problemov, bolesti svalov, vyssie riziko zrazania krvi.   Sirit covid nebude ale okrem vlastneho poskodenia zdravia bude dalej zatazovat zdravotnictvo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 25. 10. 2021 at 19:26, Sniper napísal:

A co vidiecania s nizkym vzdelanim ktori su zaockovani? Ti su prototyp coho

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 26. 10. 2021 at 16:19, tyso napísal:

Pre tych co mali  dvojdavkove vakciny to bude zrejme pfizer,   pre johnson zrejme dalsia davka. 

keď pôvodne deklarovaná dvojdávková vakcína je potrebná doplniť ešte jednou, tak evidentne nefunguje ako by mala ... nie je to náhodou dôvod na reklamáciu a penalizáciu výrobcov?

pred 55 minútami, electric blue napísal:

A co vidiecania s nizkym vzdelanim ktori su zaockovani? Ti su prototyp coho

celé to je blbosť. podľa toho článku by 3/4 inžinierov v našej firme malo len základnú školu a ešte aj minimálnu mzdu :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov