Skočiť na obsah

Očkovanie - Covid19


electric blue

Odporúčané príspevky

nyapriklad klame ze nevie odkial pochadzaju mutacie,  kedze to je lahko dohladatelne,  klame o ruskach, klame o tom aka je delta skodliva atd.   Naopak najst pravdive tvrdenie je problem. 

A kedze nie je nevzdelana a hlupa ako ty, tak klame uplne umyselne.  Ale zase v tom je podobna tebe.

Dalej klame o vakcinach, o ich ucinnosti. To su zase fakty, ktore su lahko dohladatelne v studiach.

A to ze klame o svojich testoch, to uz je len ceresnicka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 9 hodinami, informator napísal:

vobec sa tu nestavamna hlavu, ale podla Tonovej  schemy boli v minulosti za mutacie zodpovedny ti, co, podla teba, mali stastie od Boha, ze ten virus sa u nich v tom case nezastavil...samozrejme z roznych dovodov....ti, co ho vtedy hostili a prezili, boli ako teraz ockovanci, teda po prekonani imunny, tak neboli pricinou mutacii.....ked sa ten virus po x case znovu aktivoval v nejakej oblasti, napadol hlavne tu populaciu, co este nemala stastie ho poznat, teda u nej sa namnozil a zmutoval....ci tak to nie je mozne?....

ty si mantinel ?? este raz v tej dobe sa neda hovorit o osobnej zodpovednosti ak este neexistovalo ockovanie .

Tono ti napisal ze virus mutuje u neockovanych . tj u infikovaneho cloveka ktory nie je zaockovany moze dany virus zmutovat .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tyso

ked povie, ze nevie odkial sa vzali mutacie, tak asi preto, lebo je presvedcena o tom, ze virus je umeleho povodu a tie mutacie su preto take ake su,, co teda  dokazuje, ze oficialne verzia je podvod (klamstvo)...preto vravi, ze ak sa tvrdi, ze virus je mutacia z netopiera nemoze tak rychle mutovat, teda ona podla tejto verzie nevie, kde sa vzali tie mutacie....jedine logicke vysvetlenie je (podla nej), ze tento virus  je umeleho povodu a mutacie su sirene umelo alebo uz nekontrolovane...takze to ockovanie potom ozaj nema ziadnu hodnotu...a ak klame o svojich testoch, tak ty, ako odbornik, to tu mozes lahko dokazat a urobit z nej vedecku mrtvolu...zacni teda a nebasni tu...

pred 2 minútami, electric blue napísal:

ty si mantinel ?? este raz v tej dobe sa neda hovorit o osobnej zodpovednosti ak este neexistovalo ockovanie .

Tono ti napisal ze virus mutuje u neockovanych . tj u infikovaneho cloveka ktory nie je zaockovany moze dany virus zmutovat .

a ja som niekde kritizoval-obvinoval tu populaciu, co prezila v minulosti bez ockovania?....ja som iba sa pytal Tona, ci za mutacie virusov v minulosti boli zodpovedne prave osoby, co virus obisiel...comu nechapes?....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no z dovodu toho, ze virus sa vracal v nepravidelnych cykloch a ti, co boli nim uz v minulosti napadnuty a prezili, mali imunitu a ti, co ich v minulosti obisiel, tak teraz sa nim pravdepodobne nakazili (nie vsetci samozrejme) a tym sa pricinili o mutaciu toho virusu, ktorym bola zasa v dalsom navstevnom, uz zmutovaneho virusu, cykle  nakazena populacia, ktora mala pred jeho mutaciou nan imunitu po prekonani ....ked nechapes popros Tysa, aby ta dostal do obrazu virologie... :))))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 34 minútami, informator napísal:

... a ak klame o svojich testoch, tak ty, ako odbornik, to tu mozes lahko dokazat a urobit z nej vedecku mrtvolu.

Pekova je vedecka mrtvola uz dlhsi cas, len sa pretrca v mediach pre takych ako si ty, co to este netusia. Bude kandidovat do poslaneckej snemovne - takze uz aspon pozname dovod jej klamania.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ten Facebook by mali bez srandy zakázať. Neskutočne idiotský vynález na šírenie hovadín všade tam, kde je internet. Keď tam bársjaký dement môže niečo napísať o čipovaní a ďalších 15 000 dementov mu to zdieľa, to by mu závidel aj Goebbels so svojim rádiom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mozno a ja som presvedceny, ze urcite, ta dementna cast obcanov, co to zdielali, tak to zdielali z dovodu toho, ze sa na tom zabavali a nie z dovodu faktografickeho....chces brat detom hracku????....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemyslím si, že sa na tom zabávali, teda, ak tú zábavu berú svojsky, napr. že sa objaví správa, že v súvislosti s COVID-19 zomrelo včera vo svete 25000 ľudí, z toho 100 očkovaných a vidím tam kopu vyrehotaných smajlíkov, tak toho sú schopní len postihnutí voliči súčasnej opozície, ktorí doteraz veria tunelárovi, ktorý už od roku 2014 nie je v politike, že tá diaľnica do Košíc bude do roku 2010 hotová a klienti nebankoviek plne odškodnení. To už je iná psychiatria, ale o inteligencii voličov Smeru, Kotlebu a ich klonov som nikdy nemal vysokú mienku, však čo čakať od prevažne alkoholikov, dlhodobo nezamestnaných, sociálnych prípadov, feťákov, senilných dôchodcov, či iných mentálnych skrachovancov s vysokou školou života.

  • Díky! 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Môj krstný je pozitívny (a zrejme aj jeho žena). Má cez 70, plne zaočkovaný, našťastie to len vyzerá na ľahší priebeh, zvýšenú teplotu má, prejavuje sa to ako nachladnutie. U krstných som bol pred týždňom v sobotu, to ešte boli bez príznakov, zdá sa, že na mňa to neskočilo. Trasovaním sa zistilo, že sa nakazil od jedného skurveného nezaočkovanca. Takže už to začína byť osobné.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nuz na navstevu sa zaregistrovalo velmi malo ludi, tak sa to snazia zvysit aj takymito zufalymi zmenami na poslednu chvilu. Zase jedna snaha polepsit si bez ohladu na to, kolko ludskych zivotov to moze stat...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes som sa dostala k včerajším novinám, kde toto riešili

tak to som veľmi vážne zvedavá, nakoľko tu budem s vami debatiť ešte tak týždeň po návšteve pápeža
spústa zarytých neočkovancov sa nakoniec na omšu s pápežom dostaví, teda tí, čo nepôjdu nakoniec do Maďarska
tí nezaočkovaní, čo pôjdu nabrať covid do Maďarska, plus tí obrnení aurou svätosti nedotknuteľní a nezaočkovaní na omši na Luníku a v Šaštíne, ... Šaštín je odtiaľto na skok, všetci z tohto kraja  budú v Maďarsku alebo v Šaštíne.... takých, čo sa na pápeža chystajú a sú nezaočkovaní z rizikovej skupiny, pekných pár poznám.... sú nepriestreľní v otázke očkovania ako informator, zjavne veria, že ich pámboh ochráni... a prenesú chorobu na síce zaočkovaných, ale veľmi rizikových... a dovi dopo. môžete posielať vence.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game, ostava ti to co doteraz. ruska, odstupy a umyvanie ruk.A dufat ze za mesiac nebudes potrebovat doktora. Je to v podstate rovnaka situacia ako bola zaciatkom roku, len mas lepsie sance vdaka ockovaniu.  A asi existuje aj lepsi sposob ako ten co sa udeje, ale realne by k narastu doslo aj bez papeza. alea iacta est

A vyhybaj sa par mesiacov idiotom,   snad dovtedy ziskaju svoju vytuzenu prirodzenu imunitu.

  • Sorry! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 33 minútami, tyso napísal:

A vyhybaj sa par mesiacov idiotom,   snad dovtedy ziskaju svoju vytuzenu prirodzenu imunitu.

keby to tak išlo... jeden so mnou chodí na liečbu niekoľkokrát týždenne, písala som...a odmieta nosiť aj rúško.   (plus ešte jedna dáma, úplne dokonale odmieta o očkovaní aj debatovať, má svoje názory a basta, ale aspoň nosí rúšku)....síce prekonal covid, ale vie akurát svätý Peter, nakoľko je imúnny, a nakoľko som imúnna ja...
to sú ľudia, ktorí sú spravidla meter odo mňa... nejde sa vyhnúť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov