Skočiť na obsah

Očkovanie - Covid19


electric blue

Odporúčané príspevky

Ešte dodám, 3 vlna klope na dvere. V akom rozsahu sa prejaví nevedno, ale mám dobre v pamäti situáciu pred rokom - preplnené Tatry, kúpaliská atď. To čo nasledovalo nikto nemôže poprieť, len idiot.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 25 minútami, Sniper napísal:

Mal si sa skôr zaočkovať, za mesiac dostaneš druhú dávku a plnú imunitu budeš mať až koncom septembra.

Ano, alebo som mal možnosť sa zaočkovať jednorazovo Jansenom, tam je ale účinnosť 64- 67 %. To je však známa vec a je na každom ako sa rozhodne. Na pľúcnej ventilácii však rozhodne skončiť nechcem. Radšej znesiem negatívne účinky vakcíny (zatiaľ sa nič vážneho neprejavilo)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som sa tiez dal zaockovat vcera.  Od zaciatku jula mi v cakarni pridelili termin tam kde som chcel, pred tyzdnom to bolo tak isto,len ja som si pomylil pondelok s utorkom. Asi od minuleho tyzdna v Revucej meste ockovacom centre 6 hodin pfizerom,predtym pondelok bol druhodavkovi astra zeneka. Teda dosial ,za tych 6 hodin vedeli spravit 250 ludi. Teda v ockovacom centre za dva dni vedia spravit 400 ludi za tyzden. Co je percento okresu. Ludi tam bolo dost asi 26 ludi stalo na slnku vrade. Ja som tam prisiel 14:23 mal cas na 14:25, zaplietol som sa do ludi co ani nebol rad, ma jedna stojaca,ze rad je konci tam, ja som sa opytal kde mam ja stat,ked mam ist na ockovanie na presny cas,ze to vas zavolaju(druhy chlap ze to ma asi aj volali,ze on ma 14:35). Isiel som sa dnu spytat a ma poslal von pockat. Teda realne, ci sa vcakarni prihlasis ci tam trosku postojis je zhruba ten isty cas. Nestracal som cas ani nie svoj - ale tych zapisovatelov. Ten co ma poslal von, inak su tam sami mladi brigadnici, ved preco nie, ja som tam bol aj  inokedy,ked som chcel sa dat pichnut mimo cakarne a bolo tam 15-30 ludi. Na tom slnku dochodcovia si sadli na Take stlpy co vyrovnava relief - vyzeralo to velmi zle - dnu to uz bolo vcelku dobre.

Vytlacili mi skor lajstro ako som bol zaockovany, 14:34, mne dali vakcinu asi 14:36 ,mal som 15 minut sediet, sedel som asi 11. 

Inak som bol aj zo synom. Ze nech zaockuju aj jeho - ze zajtra po jednej. Nieje tam pediatricka. Syn uz asi zavakcinovany nebude. 

Priznaky - vcera som brusil zabradlie aj po ockovani. Namahava praca. Ak som skoncil som mal citlive miesto v pichu ,nie cele rameno, teraz 36 hodin uz ked sa toho dotknem to citim,ale uz nieje take citlive, vnoci som sa na lave rameno nepolozil. Dnes to iste dam aj na lavom ramene.

Prihlasil som sa aj do loterie, a vraj to budu 2 tyzdne  kontrolovat.

A vlastne aby som sa vratil 400 ludom co sa vedia  v Revucej zaockovat, do predminuleho tyzdna to bolo 200. Tak 400 je jedno percento z okresu  200 je pol percenta. Za tyzden. Tak kto sa cuduje ze v Revucej je 30% zaockovanych? Rok ma 52-53 tyzdnov? Tornalcania to mali blizsie mozno do Roznavi a tam to v nemocnici robili normalnejsie . Ako pri  ockovani otca som videl.

Citát

Po overení údajov Vám do 14 dní zašleme potvrdzujúce SMS. V prípade, ak Vám do 14 dní neprídu potvrdzujúce SMS, prosím, kontaktuje Call Centrum Ministerstva financií SR.

 

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 23 hodinami, tyso napísal:

infovojna ?  To su svine,  to ze medialne je len doplnok.  A ty, ktory siris ich klamstva si ich sucastou.

suhlasim.....su to vsetko medialne svine a samozrejme medzi ne patria aj vsetky ostane medialne svine....teda komplet cela medialna stoka.....ja to vnimam takto a neselektujem na nasich a vasich....takze kazdy, kto tu siri klamstva cechu novinarov a nimi udavane "fakty",  je sucastou tohoto manipulativneho a ideologickeho procesu....tak sa nevymedzuj a trochu sebareflexie by ti neuskodilo....mozno... :))))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

milý @informator... no ale infojna? a teraz to nepíšem preto, aby som bola pekná... nečítam ja už roky ani sme, ani denníkN, ani hromadu kdečoho iného, maximálne sem tam jeden článok, ale infovojna? keď napíše Tomáš, že ho kŕmi jeho kamarát konšpiráciami z infovojny, a ani len Tomáš nakoniec neverí všetkému, čo tam je písané... :(
už mi vážne idú na nervy všetky tie konšpirácie okolo očkovania.... už aj ľudia, čo sú očkovaní a mali v tom jasno, začínajú blúzniť, a to je už na mňa vážne priveľa...
ide tretia vlna, v našom veku sa tu, milý informator, možno dlho nezdržíme, ani s očkovaním, ani bez, ešte nevieme... ale skúsim ísť na druhý svet s hlavou nezaťaženou infojnou...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a kto tu, okrem tysa, dava infovojnu, ako nejaky priklad niecoho?....ja urcite nie....ale ked ju sem dal, tak som reagoval, ako si mohla citat....ja neselektujem a tvrdim, ze novinari klamu a su mozno o nejaky diel horsi, ako politici, pretoze politik nesie  nejaku tu  zodpovednost za to, co verejne prehlasi alebo kritizuje...no a novinar nie, pretoze to je jeho platena praca a nikto mu v buducich volbach to neda najavo....to je moje presvedcenie a nie je to o konspiraciach....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v tejto, susednej, neviem, ale dával :)

no dobre... moj sused u lekára naďalej odoláva očkovaniu, rúšku nenosí, každý deň čítam v novinách, že v reštikách sa majú majitelia rozhodnúť, koho chcú... ja v tom mám neskutočný chaos, nie že by som tie správy čítala nejako výnimočne pozorne a ani do reštiky sa nechystám, ale ako to vlastne je? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja osobne mam malu orientacnu schopnost v tomto covid chaose.....ale ked idem do nejakeho obchodu, tak rusko nosim...co sa tyka restauracii, tak tam som slabsim navstevnikom, ale ked uz, tak mam oblubene asi tak zo dve-tri a tam sa rusko nenosilo, pretoze drviva vacsina stamgastov tam bola a aj je, z radov zastancov dobrovolnosti a vsetci aj z majitelmi to respektuju a podla toho sa tam aj kazdy sprava....slusne k sebe, ako teraz ockovany, tak aj ti doteraz neockovany...zaujmave, ze doteraz tam nebol ziadny pozitivne postihnuty covidom....hm....mozno je to tym, ze si kazdy umyva po pouziti WC ruky....:))

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na co narazas?....to iba na vychode plati, ze si ludia po pouziti WC umyvaju ruky a na zapade iba mozu?....dost mozne, ale ja som obyvatel destinacie TO a PE+BN a tu si tiez dovolime tie ruky umyvat...to je byvali okres TO....mozno v nenazratej na Dunaji a jej blizkom okoli maju ine hygienicke navyky a preto to besnenie po povinnosti ockovania.... :)))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no  keby si cital aj nieco ine ako sracky, tak by si vedel ze to delenie v restauraciach je zavisle od stavu covid automatu,  zapad je zeleny a tak to obmedzenie  nema.   A to ze si ruky umyvate ?   No,  take cosi.  A to nie je o slobode sa nechat nakazit ?   To vam vedatori v skolke hlavy vyplachli ?  Co ste ovce ?   Tak ale to je inak dobra sprava, za 100 rokov mozno pochopite aj dalsie vymozenosti civilizacie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

asi si necital poriadne, co som napisal, co mas nasledky po vakcinacii?.......v tych restauraciach, kam ja sem-tam zavitam, sa ruska nenosili a ani doteraz nenosia a su tam stamgasti aj zaockovany a aj neockovany (zatial v drvivej vacsine)...nikto nikoho neuraza a neponizuje....to sa robi iba tu na fore...asi si ruky neumyvas... :(((

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aha, cize  citanie stale nejde.  Mali by ste si spravit s sp studijny kruzok.    Chapes ze ste v zelenej zone a v restauraciach pri konzumacii nemusi mat rusko nikto ?  Asi nie, takze ucit sa, ucit sa, ucit sa.    A dufat ze tvoji vnuci nezdedia inteligenciu po muzskej linii.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no nechcem tu nikoho urazit, ale ak sa bude merat IQ clenov toho fora podla tvojej mentalnej vybavy, tak to dopadne neslavne.....tak este raz ti to zopakujem.....vlastne ti to radsej dam do citatu.....

Citát

......v tych restauraciach, kam ja sem-tam zavitam, sa ruska nenosili a ani doteraz nenosia

.....teda ani v case totalneho nasadenia covid uderky.......ak tomu nerozumies, tak tomu sa vravi, "nas zakaznik, nas pan"....svojho casu to mali vo verejnych prevadzkach na plagatoch popisane aj za tvojich ideologickych predchodcov......skus teda sa prekopat zo svojho totalitneho sna a to, co odporucas ludom, ktorym nesiahas ani po rozkrok, robit sam zo sebou......prajem ti k tomu vela odhodlania a trpezlivosti.....vies, ta vraj ruze prinasa....lutovat ta nebudem..... :))))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nuz,  a ako ste to robili ked boli zatvorene ? Ci okrem neschopnosti citania uz mas aj silneho alzheimera ?    Alebo sa chvalis ze ste mali "tajne krcmy" ?   V case lockodownu boli hygienou zatvorene restauracie a vydaj bol pri okienku.  Ale to bolo davno, ze ? 

A nie, nechcem ti siahat do rozkroku,  zrejme by to moj zaludok nevydrzal.   To si rieste sami medzi sebou.  Zrejme navyky od ministrovania.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov