Skočiť na obsah

Očkovanie - Covid19


electric blue

Odporúčané príspevky

aj mengele pouzival pokusy v zaujme ochrany zdravia...samozrejme tych, co preziju jeho experimenty...

takze vakcinovanie na covid sa testuje napriec celym svetom....vdaka za potvrdenie mojej tezy....:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takto pre opakovanie: vsetky vakciny sa v istom okamihu testuju za behu. Aj minule aj buduce. ziadny klinicky test nie je schopny odhalit vzacne vedlajsie ucinky. Vakciny na covid schvalene v eu presli vsetkymi testami pozadovanymi PRED pouzitim na sirokej populacii. Nie su toxicke, su ucinne a ich vedlajsie ucinky su 100x menej zavazne ako covid. To je vysledok dokladnej studie na desiatkach tisicoch dobrovolnikov.  Az po nasadeni je mozne najst vzacnejsie vedlajsie ucinky, tie su ale naozaj zriedkave. Zriedkavejsie ako pri beznych liekoch bez predpisu.  Kedze dnes su zaockovane uz miliardy ludi, tak sa sotva objavia dalsie.  Mozno sa objavia aj vzacne dlhodobe ucinky ale sotva budu vyznamejsie ako dlhodobe ucinky covidu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nedávno sa Flegr vyjadril, že na dosiahnutie kolektívnej imunity bude treba 90% zaočkovanosti a tým pádom to vláda neskôr nariadi ako povinne. No uvidíme, pri súčasnom tempe nedosiahneme do zimy ani 60% zaočkovanosť.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 23 hodinami, Tono napísal:

Možno lepší argument bude, ak si neočkovaní budú musieť zaplatiť testy "zo svojho".

To by mohlo zabrať.. 

Lénžé..  Každé takéto buzeropatrenie ktoré povedie k zvýšeniu záujmu o očkovanie. 

Automaticky povedie k preťaženiu systému.. 

A namiesto bandy blbcov (vlády) ktorý nedokážu presvedčiť národ aby sa dal zaočkovať, tu budeme mať bandu trotlov (vládu) čo nedokáže zabezpečiť možnosť očkovať sa pre každého kto má záujem..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chybaju data o tom ako su zastupene skupiny nevakcinacov. Ale momentalne asi nehrozi zahltenie systemu, dnes ide na stvrtinovy vykon a uz je zmaknuta logistika. Tak povedzme ze hrozba platenia testov zaberie na dalsich 10 percent. V mestach by to mohlo stacit, na vidieku nie. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nejde im len o ovládanie, ide im o strategické informácie. Nevieš si ani predstaviť, koľko dôležitých informácii môžu získať židojašteri zo začipovaných, napríklad v takej Oščadnici. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

stále viac je osvedčených vo svete vakcinácií za odmenu... sú medzi nimi už kdejaké štáty, naposledy Grécko vo vakcinácii medzi 18 -25 rokmi za 150 eur... vzápätí, čo to vyhlásili, sa im prihlásilo do virtuálnej čakárne 18 000 ľudí.

dnes som čítala vyjadrenia kdejakých ľudí, ktorých sa Pravda pýtala - väčšina mala aj keď vzdialene do činenia s medicínou, považovali spravidla za rozumné celoplošnú vakcináciu, radšej skôr, než neskôr.
jediný truhlík bol medzi nimi - pán sociológ, ktorý nevidel opodstatnenosť celopošných vakcinácií.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

malo by to byt povinné pre ľudí, ktorí sú vhodní na vakcináciu. žiadne dobrovoľne, pretože finančné a iné dôsledky ďalšej vlny nikto nechce. Lenže chcieť nestačí a je nutné preto niečo urobiť. Už minulý rok sa dalo predísť včasnými opatreniami o dôsledky, aj tento rok sa dá.

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nebeží žiadna kampaň o očkovaní, kde sú prezentované fakty, objektivné zistenia a dáva sa priestor konšpirátorom, ktorí spamujú celý internet dezinformáciami. Mali by byť za to trestaní, to nie je možné, aby si niekto tu vyhlasoval "pravdy" a neniesol za to zodpovednosť. A tak to má byť vo všetkom.

Ked to začne : JA si myslím ...tak tam to ma aj končiť. Každý si dnes niečo myslí, lenže nám tu ide o správne rozhodnutia a nie demokraciu myslenia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 1 hodinou, tyso napísal:

to je ten problem, vieme co treba spravit ale ked tu mame 50 percent ludi co to nechape a su to volici,  tak to nejde.  mame prilis vela informatorov. 

zďaleka nie len to je problém...
v poslednom čase som sa pustila denne aspoň nazrieť do novín, a to spravidla sú múdre hlavy od válova, ktoré "nepovažujú za nutné celoplošné očkovanie" - spravidla sú to sociológovia, politológovia a podobní doktori a lekári...
je mi z nich zle.

druhá strana je, že naši politici si nedokážu uľaviť, pretože už premýšľajú nad predčasnými či akýmikoľvek voľbami a neodvážia sa tlačiť na pílu.
radšej pokapme.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 17 hodinami, tyso napísal:

nie, zachranuju sa nimi zivoty, a to to vadi.  Mengele je tvoj kamarat, zabijal zidov. A tu sa zachranuju zivoty ludi po celom svete.

aj ten mnou menovany vedecky expert predsa vsetko robil na zachranu zivotov...ci nie?....ze boli nejjake obete pri jeho testovacich pokusoch, to je vedlajsie, pretoze benefity z vysledkov vyskumu boli ovela vyssie, ako negativa v spolocnosti po podani otestovaneho medikamentu....

a uz tu prestan zufalo klamat, ze ja som proti zachrane zivotov, pretoze mne ide o sposob aplikacie toho humanneho aktu....ak to takto pojde dalej, tak casom ocakavam nove vyhlasky a zavedenie nariadeni na ochranu zdravia.....povinna vegetarianska strava, denne povinne davky ovocia a zeleniny, neosetrenie a odmietnutie liecby kazdemu, kto si ublizi pod vplyvom nejakejn omamnej latky, ked sa vratis zo zahranicia, tak sa budes musiet na hraniciach preukazat potvrdenkou, ci si na dovolenke splnil dennu davku ovocia a zeleniny, do skoly ti nevezmu dieta, ked nebudes mat pre neho prikazanu normu zelenej stravy, kazdy kto ochorie na rakovinu pluc a bude fajciar resp. niekedy fajcil , si vsetko bude hradit zo svojho rozpoctu alebo mu ponuknu kremaciu na statne trovy (taky mali bonus).........a podobne zdravotne osvetove pogromy....."odbornici" budu rozhodovat o vsetkom a kazdy, kto by chcel byt spiatocnicky a nedajboze slobodne o sebe rozhodovat, bude musiet splnit aj podmienku, ze do kazdeho nakupneho centra bude mat vstup iba z doprovodom opotunistu, ktory si osvojil liberfasisticke, ideovo mu blizke, svetle zajtrajsky.....cest vasej poctivej fasistickej buzeracii, sudruhovia (ci ako si to medzi sebou vravite).... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informátor je nič, on len nechce, aby bolo povinné, ale po sociálnych sieťach sa fláka kopa mentálnych dezolátov, ktorí si fakt myslia, že očkovanie je nástroj na ovládnutie sveta židmi a táto "poj..." vláda im v tom pomáha. A keď sa Lengvarský vyjadrí, že situácia v zdravotníctve je zlá, tak tí istí mentálni dezoláti nadávajú na vládu, že nič nerobí. Fakt na výmenu vlády sa nenašla blbšia doba ako pred rokom keď začala pandémia. Smeráci to tu mali ešte minimálne rok dva potiahnuť, lebo mentálni dezoláti všetky problémy hádžu na súčasnú vládu, čo tam po tom že smeráci roky tunelovali zdravotníctvo a odovzdali ho po uši zadlžené. Bohužiaľ práve kvôli tomuto tu smerohlas budeme trpieť ešte celé roky, moc odovzdali v najlepšej možnej doby a zbavili sa všetkej môžnej zodpovednosti. Dovolím si tvrdiť, že toto je rozhodujúce obdobie politického života na Slovensku a kto má trochu rozumu tak bude odtiaľto utekať. Nakoniec tu bude vládnuť Smer jednému veľkému stádu volov, pretože slovenský národ je neskutočne blbý a primitívny.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator,   jasne a povinne ti budu robit analnu sondu.   Nerob zo seba este vacsieho kretena,   opatrenia proti epidemiam sa robia stovky rokov,  to len konspiracni sedliaci tvrdia ze ich pani "travia".  Nic nove,  nevzdelanost, povery. 

A ano, aj v minulosti zachranovali zivoty aj ked sa sedliaci branili karantene,  izolacii a zabijali pri tom lekarov. Si  uplne idealna vzorka pripominajuca preco by ludia nemali hlasovat o niecom comu trt rozumeju. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 51 minútami, Sniper napísal:

 Dovolím si tvrdiť, že toto je rozhodujúce obdobie politického života na Slovensku a kto má trochu rozumu tak bude odtiaľto utekať. Nakoniec tu bude vládnuť Smer jednému veľkému stádu volov, pretože slovenský národ je neskutočne blbý a primitívny.

Priemerné IQ na Slovensku je 96. Táto hodnota by kedysi nestačila, ani ako predpoklad získať VŠ vzdelanie. IQ 96 je vrchol Gassovej krivky, takže polovica populácie má IQ nižšie.

https://www.tvnoviny.sk/domace/1741913_ako-su-na-tom-slovaci-s-iq-zistili-sme-najvyssie-namerane

Z tabuľky (aj keď ju treba brať s rezervou) je ale zrejmé, že samotné IQ nie je rozhodujúcim faktorom, ako účinne môžu politici manipulovať s voličskou základňou. Musia do toho vstupovať aj ďalšie faktory, ktoré majú významnejšiu váhu.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na očkovanie fakt nepotrebujes velke IQ, ved postaci, že sa ukážu fakty, že očkovanie pomáha v tom a v tom, ak je niekto šialený a má to už v genoch verit idiotom na internete, ktorí majú vlastné neoverené teórie, tak potom je to marne, je to marny, je to marny..

Informátor ma podobnú poruchu, nevie čo sú fakty, ale velmi rád sa pridá na stranu idiotov, čo len konšpirujú. Jeho myslenie je chaos v praxi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prišiel mi info email, za 2 týždne by som mal mať čiastočnú imunitu, za 4-6 týždňov bude druhá dávka a 2 týždne po druhej dávke bude už plná imunita. Hoci neprichádzam do kontaktu s veľa ľuďmi a nenakazil som sa ani po blízkom kontakte s nakazenými, je to takto lepšie, ako nebyť zaočkovaný. Kto odmieta očkovanie ako židovský komplot, tak keď sa nakazí a skončí v nemocnici, nech pošle selfýčko.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, Tono napísal:

Priemerné IQ na Slovensku je 96. Táto hodnota by kedysi nestačila, ani ako predpoklad získať VŠ vzdelanie. IQ 96 je vrchol Gassovej krivky, takže polovica populácie má IQ nižšie............

presne ako pises....za bolsevika by tato hodnota nestacila nie  na predpoklad ist na VS, ale ani na ziskenie stredoskolskeho vzdelania na vecernej skole pracujucich.....toto, co popisujes hore, je vysledok 30 rocneho bacovania liberalnych elit na SK.....cim hlupejsi obcan, tym ovladanejsie je stado volicov, ktori maju slobodne pravo volit svojich zastupcov, ale o svojom osobnom zivote nemaju uz pravo rozhodovat.....hlupak volic zvoli aj kreaturu, ale ma na to pravo....AJ TA VOLENE KREATURA A AJ TEN HLUPAK, CO JU POSIELA DO PARLAMENTU...TAK SI TU ZIJEME, AKO V ROZPRAVKE...DOBRO A PRAVDA ZVITAZILI NAD ZLOM A KLAMSTVOM.....

 

pred 44 minútami, Sniper napísal:

Prišiel mi info email, za 2 týždne by som mal mať čiastočnú imunitu, za 4-6 týždňov bude druhá dávka a 2 týždne po druhej dávke bude už plná imunita. ............

mozno mi neuveris, ale tesim sa s tebou....vyuzil si svoje pravo...a tak to ma byt!!!!..............

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A bolo tam dosť ľudí, síce bývam na kraji mesta a očkovacie centrum bolo úplne na okraji sídliska, tak sa čakalo v rade, v jednom kuse tam bolo asi tucet ľudí. Asi s správa o židojašteroch ešte nedostala všade.

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

pred 43 minútami, informator napísal:

.cim hlupejsi obcan, tym ovladanejsie je stado volicov, ktori maju slobodne pravo volit svojich zastupcov, ale o svojom osobnom zivote nemaju uz pravo rozhodovat.

 

Daj si otázku, čo môžeš v politike zmeniť? V podstate nič, ak sa nechceš politicky angažovať. Iba ísť raz za 4 roky voliť a tvoj hlas má váhu 1/4 445 000, ak by bola 100% účasť. Takže je rozumnejšie venovať svoj čas a energiu niečomu, čo môžeš ovplyvniť, čo ťa obohatí, alebo alebo baví. A očkovanie nie je v zásade politický problém, ale zdravotný. Iba politici si z očkovania spravili politický problém.

Ja si už nenechám zasahovať do súkromia politikmi, ktorých mentálna, alebo morálna úroveň je väčšinou na úrovni suterénu. Samozrejme politika sa v konečnom dôsledku týka aj mňa, ale nemusím sa tým bahnom, sledovaním politiky, špiniť. Sledovať politické diskusie, tlačovky, komentáre politických analytikov, je na Slovensku už skôr prejavom masochizmu.   

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ked som sem dal tento prispevok, tak nejako to nechalo chladnymi tunaka domacu teroristicko vakcinacnu skupinu...

https://www.freespace.sk/tema/6240-očkovanie-covid19/page/45/#elControls_304930_menu

tak tu davam aj dokaz, ze som nesiril hoax...

https://gumshoenews.com/2021/06/26/dr-jane-ruby-explains-clots-and-are-pilots-dying-from-the-jab/

 

Citát

Z tohto dôvodu sú teraz BA v krízových rokovaniach s vládou o tom, či povoliť let očkovaným pilotom.

...testovanie za letu sa tiez prevadza a nielen za behu.... :)

pred 11 minútami, Tono napísal:

 

Daj si otázku, čo môžeš v politike zmeniť? V podstate nič, ak sa nechceš politicky angažovať. Iba ísť raz za 4 roky voliť a tvoj hlas má váhu 1/4 445 000, ak by bola 100% účasť. Takže je rozumnejšie venovať svoj čas a energiu niečomu, čo môžeš ovplyvniť, čo ťa obohatí, alebo alebo baví. A očkovanie nie je v zásade politický problém, ale zdravotný. Iba politici si z očkovania spravili politický problém.

tak potom treba porusit vsetky normy, zakony a prepisy a zaviest pravo silnejsieho....toto mne vychadza podla tvojej definicie angazovania sa a nepotrebnosti...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov