Skočiť na obsah

Očkovanie - Covid19


electric blue

Odporúčané príspevky

Dňa 24. 6. 2021 at 20:30, informator napísal:
o akej prospesnosti to tu melies?....vsetci pricentny (ako ja) aj nepricetny (ako Fico) vedia, ze sa tu prevadzkuje experiment a caka sa na vysledky.....nikto nevie aky to bude mat dopad s kratkodobeho a uz vobec nie z dlhodobeho hladiska.....tato banda svin, co je pri moci sa ma pripravit na to , aby sa znizili mozne obete a neskolabovali niektore nemocnie z moznej buducej epidemickej situacie a nie tu nuti ludi podstupit nieco nepoznane a neodskusane aj za cenu moznych obeti  z vakcinacie....tak co su to?....su to vrahovia....ano, liberalna "demokracia" je smrt.... :(

To je vůl, kaviárovy tousty. Kedysi, keď sa očkovalo na základných školách za socializmu, predpokladám, že si s rovnakou vervou bojoval proti vakcinácii, pretože pospolitý ľud nemal šancu ani šajnu vedieť, čo to je za svinstvo. Tak čo, vykrikoval si, či si čušal? Či ty vieš, čo všetko obsahovali protitetanovky napríklad?
Zrejme ti uniklo, že žijeme v 21. storočí, vo veku informácií, vieme ako prebieha testovanie vakcín, vieme na základe akej technológie boli vakcíny vyvinuté a poznáme výsledky klinických testov, toto všetko bolo prakticky nemožné v minulom storočí zistiť. Ale vtedy si si injekciu do ramena alebo riti nechal pichnúť. Takže tie svoje teatrálne výstupy a là Fico si nechaj, hráte sa tu na bohov spravodlivosti, ale po celý čas vám ide len o to, aby ste očkovacie kampane čo najviac sťažili. Chabé pokusy. Dobre vieme, ako by Fico vykrikoval, že treba očkovať, kebyže je vo vláde. A ty spolu s ním [emoji3]

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v tomto s nim suhlasim, treba iny pristup . pretoze na tuto tematiku sa vyjadruju aj premotivovani jedinci ktorym ide hlavne o vlastne ego .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 26. 6. 2021 at 9:23, Sniper napísal:

To je vůl, kaviárovy tousty. Kedysi, keď sa očkovalo na základných školách za socializmu, predpokladám, že si s rovnakou vervou bojoval proti vakcinácii, pretože pospolitý ľud nemal šancu ani šajnu vedieť, čo to je za svinstvo. Tak čo, vykrikoval si, či si čušal? Či ty vieš, čo všetko obsahovali protitetanovky napríklad?
Zrejme ti uniklo, že žijeme v 21. storočí, vo veku informácií, vieme ako prebieha testovanie vakcín, vieme na základe akej technológie boli vakcíny vyvinuté a poznáme výsledky klinických testov, toto všetko bolo prakticky nemožné v minulom storočí zistiť. Ale vtedy si si injekciu do ramena alebo riti nechal pichnúť. Takže tie svoje teatrálne výstupy a là Fico si nechaj, hráte sa tu na bohov spravodlivosti, ale po celý čas vám ide len o to, aby ste očkovacie kampane čo najviac sťažili. Chabé pokusy. Dobre vieme, ako by Fico vykrikoval, že treba očkovať, kebyže je vo vláde. A ty spolu s ním emoji3.png

iba diletent, ako ty, alebo manipulator, ako Cakan a dalsie vedecke "elity" ,mozu takto trepat, ako ty v tomto prispevku....:cotisisi:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vies dezinformator, tak ukaz ze nie si len vymlety konspiracnymi webmi. Povedz jeden priklad vakciny, ktora je podla teba v poriadku a povedz ako sa povolovala a nasadzovala. Inak povedz rovno ze si len hlasna truba a srackomet.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak mi napis, ty konska hlava, co su to konspiracne weby, pretoze sa tu stale na ne odvolavas....

a tiez napis, ze tato vakcina (corona) je ta ista vakcina, ako vakciny na osypky, kiahne, tuberu, mumps a pod. co sa nimi vakcinovalo do r. 1990....inak si mengeleho truba a vrah ako on.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, informator napísal:

iba diletent, ako ty, alebo manipulator, ako Cakan a dalsie vedecke "elity" ,mozu takto trepat, ako ty v tomto prispevku....:cotisisi:

A si schopný oponovať aj nejakými argumentami alebo si len tak šplechol lebo si nevedel, čo máš na to napísať? Bé je správne.

Keď niekomu napíšeš, že trepe, tak to aj dokáž alebo nespamuj.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

https://www.freespace.sk/tema/6240-očkovanie-covid19/page/50/#elControls_305412_menu

ty si v tomto svojom prispevku pouzil co za argumenty.....ze si tam napisal, ze v tych vakcinach bolo svinstvo?....potvrdzujes, ze spolocnostiam islo iba o zisk a nie o zdravie ockovancov?....ratam, ze svinstvo sa tam zacalo dodavat az po roku 1990 a vakciny mali iny zaklad pred tymto rokom....to sa uz samozrejme netykalo mna a ani mojho syna.....inak syn bol zaockovany myslim iba na dve ci tri ochorenia....zena ho tak dala a ja som sa o to nestaral....a co sa tyka tej nejakej mojej aktivity proti ockovaniu, tak si na takom istom mentalnom leveli, ako hujervakcinari, ktori kazdeho, kto je za neznasilnovanie resp. striktnej dobrovolnosti vo vakcinovani, znackuju zltou hviezdou......takze takto, heer doktor.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ratam, ze svinstvo sa tam zacalo dodavat az po roku 1990 a vakciny mali iny zaklad pred tymto rokom....


Aha tak, takže na základe svojich ničím nepodložených domnienok a obhajobou vakcín, o ktorých zložení nemáš ani len šajnu, si robíš názory na dnešné vakcíny, o ktorých máme podstatne viac informácií ako o tých pred rokom 1990. Nie si tu teraz tak trochu za blbca?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Astra-Zeneca upravuje svoju vakcínu.

Pred 2 týždňami aj Novavax oznámil, že ich vakcína má už vyše 90% účinnosť, začiatkom roka to bolo niečo pod 50%.

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 12 hodinami, Sniper napísal:

Aha tak, takže na základe svojich ničím nepodložených domnienok a obhajobou vakcín, o ktorých zložení nemáš ani len šajnu, si robíš názory na dnešné vakcíny, o ktorých máme podstatne viac informácií ako o tých pred rokom 1990. Nie si tu teraz tak trochu za blbca?

ufff...taky elitny "demokrat" a tak klame....ze ta prsty nebolia, ked pises take klamstva.... :(

tu pises, ze pred tymto informacnym boomom nikto nevedel ake svinstva su vo vakcinach...

Dňa 26. 6. 2021 at 9:23, Sniper napísal:

To je vůl, kaviárovy tousty. Kedysi, keď sa očkovalo na základných školách za socializmu, predpokladám, že si s rovnakou vervou bojoval proti vakcinácii, pretože pospolitý ľud nemal šancu ani šajnu vedieť, čo to je za svinstvo.

...a ked ja ti na to napisem toto....

pred 13 hodinami, informator napísal:

ty si v tomto svojom prispevku pouzil co za argumenty.....ze si tam napisal, ze v tych vakcinach bolo svinstvo?....potvrdzujes, ze spolocnostiam islo iba o zisk a nie o zdravie ockovancov?

......tak sa spravis veledolezity a svojim klamstvom ides argumetovat a poukazovat na moju"nevedomost", pritom sam si tu popisal veci na ktore som reagoval, tak ako som reagoval....ake otazky take odpovede...co ale nacakam od vedeckej ality typu Cekan....dostal si aj ty ocenenie od svine z palaca?.... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred hodinou, informator napísal:

......tak sa spravis veledolezity a svojim klamstvom ides argumetovat a poukazovat na moju"nevedomost", pritom sam si tu popisal veci na ktore som reagoval, tak ako som reagoval...

To len ty si si prekrútil moju vetu tak, aby to vyhovovalo tvojim fantasmagóriám. Ak o vakcíne nevieme zloženie, tak nevidím na tom nič zvláštne, keď ju označím za svinstvo, navyše, keď to bolo písané v kontexte volovín, čo si tu popísal.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sniper

aha...takze prekrutil som vetu...no mam silny dojem, ze v prekrucani su tu iny experti z radov vsevedkov...takze vlastne som iba robil to, co je tu bezna prax.....aj kied ja sa necitim nejako vinny, pretoze co si napisal sa da overit a aj moje odpovede, ktore su v kontexte tvojho prispevku, na ktory som reagoval.... 

pred hodinou, electric blue napísal:

co na ne upravuju?

kedze vakciny su, minimalne podla Snipera, vyskusane, tak asi upravuju iba zisk s kazdej vakciny....pretoze ak by nieco upravovali na zlozeni vakciny, tak by potvrdili, ze sa praktizuje iba celosvetove testovanie tejto latky....no este co by mohli upravovat, je hygiena....zasa ale by sa ponizili voci Ruskej resp. Cinskej vakcine, ktore su vyrabane nehygienicky a preto su neodporucane... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V prerkrucovaní ste všetci amatéri.. 

Učte sa od majstra.. 

Citát

Oddnes netreba mať rúško v interiéri, povedal Sulík a zložil si ho. Covid automat hovorí niečo iné

https://slovensko.hnonline.sk/4185605-oddnes-netreba-mat-rusko-v-interieri-povedal-sulik-a-zlozil-si-ho-covid-automat-hovori-nieco-ine

 

  • No neviem, neviem 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

IZRAEL je asi po vakcinacii na kolenach....co to sposobilo?...ze by spatna hygiena?.....

Citát

Corona  kríza by mohla byť u konca, ale po celom Izraeli dospelých a deti sú stále choré s vírusovými infekciami v fenomén, ktorý nemá obdobu v tomto ročnom období, v súlade s niekoľkými lekárskymi odborníkmi.

"Nikdy sme nič také nevideli," povedal Dr. Tal Brosh, vedúci oddelenia infekčných chorôb v nemocnici Samson Assuta Ashdod. "Monitorovali sme  vírusové infekcie  v nemocnici, čo je samozrejme iba vrchol ľadovca toho, čo sa deje v komunite, pretože u každého hospitalizovaného pacienta je ich omnoho viac." Od jari zaznamenávame čoraz väčší počet ochorení dýchacích ciest a od mája došlo k nárastu prípadov RSV. “

https://www.jpost.com/health-science/covid-19-might-be-over-but-viral-infections-in-israel-are-surging-671354

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator.,   deti neboli oclovane.   A prisla sezona "chripkova".   Ale jasne   srackomet tu bude sirit ze to je vdaka ockovaniu.

A samozrejme pokruteny preklad, to co je nezvykle je leto,  normalne je chripkova sezona v zime.  A v clanku pisu ze dovod je zrejme to ze sa v zime pouzivali ruska, ktore  brania podobnym infekciam. Virus vsak koluje v populacii a priaznive podmienky na jeho sirenie prisli po skonceni covidovych opatreni.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jasne, vsetko je v normale....tak treba este preockovat proti chripke a bude vymalovane...ha ha ha .....na kazdu dieru sa najde zaplata...ako vravia pamatnici..... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vies,   v clanku je podnadpis "Children and adults around the country are getting sick as it usually happens in the winter, experts say."

preklad: Odborníci tvrdia, že deti a dospelí po celej krajine sú chorí  tak ako to býva  v zime.

Len tvoje zdroje to spojili s ockovaním a vyrobili z toho katastrofu.  Teda sracku a ty ju samozrejme ochotne siris dalej.  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no a?...co ma spolocne ten tvoj "super" preklad s tym, ze IZRAEL, je po vakcinacii na kolenach...ze ty nechapes pointu nicoho, okrem svojich snov, tak za to ja nemozem....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov