Skočiť na obsah

Očkovanie - Covid19


electric blue

Odporúčané príspevky

Keď neodmietaš očkovanie, tak nepiskuj a zaočkuj sa, neubudne z teba. Ak sa nezaočkuješ a opatrenia budeš považovať za teror liberalofašizmu, tak na jeseň nepiskuj ako vláda nezvládla ďalšiu vlnu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, robopol napísal:

Zabudli na dôležitú vec, vírus sa rozšíril na veľkú populáciu, môže menej mutovať ako chrípka, ale ta základňa je pre covid rádovo väčšia ako pre chrípku, covid prežíva aj cez leto v celkom slušnom počte vid, anglicko, indiu... ďalej corona ma nejaký opravny mechanizmus, a zrejme aj nejaku epigenetiku, čo chrípka nema.

Vakciny práve vytvárajú selekčný tlak na to, aby sa presadili varianty odolne na vakcíny.

epigenetiku , citam dobre? :-) v podstate ak si dobre pamätam, epigenetika je o tom ze sme schopni zdedit skusenosti . u covidu je to teda podobne?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ešte jedna vec ma zaujíma, dávnejšie som sa chcel spýtať... čítal som, že prezidentka vyzvala opozíciu, aby neodrádzala ľudí od očkovania, vie niekto z akého dôvodu táto chamraď smerohlasistická sabotuje očkovaciu kampaň?

Majú na to relevantné dôvody (poprosím podrobne spísať) alebo týmto primitívnym opiciam zo Súmračnej ide len o to, aby sa situácia zhoršila až tak, aby to viedlo k možnej zmene vlády?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 5 hodinami, Sniper napísal:

Ešte jedna vec ma zaujíma, dávnejšie som sa chcel spýtať... čítal som, že prezidentka vyzvala opozíciu, aby neodrádzala ľudí od očkovania, vie niekto z akého dôvodu táto chamraď smerohlasistická sabotuje očkovaciu kampaň?

Majú na to relevantné dôvody (poprosím podrobne spísať) alebo týmto primitívnym opiciam zo Súmračnej ide len o to, aby sa situácia zhoršila až tak, aby to viedlo k možnej zmene vlády?

opozicia neodradza od ockovania, ale iba prehlasuje, za ockovanie ma byt na baze dobrovolnosti, aby sa dodrzal princip pravneho statu.....co tebe a tej opici z palaca nic nevravi....ja by som sa teda nedokazal odvolavat na slova Caputovej, ktora ma spolocenskopoliticky obzor dany hranicou pezinskej skladky......

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

opozicia neodradza od ockovania, ale iba prehlasuje, za ockovanie ma byt na baze dobrovolnosti, aby sa dodrzal princip pravneho statu.....


Ja len žasnem nad tým ako opozícii zrazu ide o princíp právneho štátu [emoji23] Čo zrazu taká zmena z ničoho nič? Keby Smerohlasu skutočne išlo o právny štát, tak polovica smerákov by už počas ich vlády sedela v base a druhá by čakala pokým jej tá prvá uvoľní miesto. Ak ma pamäť neklame, hlavný tunelár (ten, čo od roku 2014 nie je v politike) velice chcel odvolávať do 3 minút.

Takže k veci, keď neodrádza od očkovania, kde sa opozícia vyjadrila k prospešnosti očkovania a potreby čo najviac navýšiť podiel zaočkovaných? Potrebujeme zaočkovať minimálne raz toľko z koľko už je a je jasné že sa to do konca roka zrejme nestihne, čo teda bude "stačiť" na to, aby Delta sa prehnala Slovenskom, zaplnila nemocnice a smeráci všivaví zase vykrikovali ako to vláda zase nezvládla. Však o to im po celý čas stále ide, nie?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

inak vsade na svete su antivakceri len v extremistickych stranach, len na slovensku to hlasaju “standartne strany”,  otazka ci su dovodom volici alebo naopak volici nasleduju svojich. Ale pre buducnost Slovenska to je vazny problem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Citát

Djokovic will sich nicht zu Impf-tema äußern - Entscheidung pro oder contra Impfung "privat"

Novak Djokovic hat sich im Rahmen des ATP-Turniers im serbischen Belgrad zu einer möglichen Corona-Impfung geäußert. Dabei erneuerte der Welranglistenerste seinen Wunsch, dass es zu keiner Impfpflicht auf der ATP-Tour kommt. "Ich hoffe nicht, dass es verpflichtend wird, um auf der ATP-Tour zu spielen. Ich bin absolut dagegen", sagte Djokovic gegenüber dem Online-Portal "Tennis Majors".

Djokovič sa k otázke očkovania nechce vyjadrovať - rozhodnutie pre alebo proti očkovaniu „súkromné“ Novak Djokovič komentoval možné očkovanie proti koróne v rámci turnaja ATP v srbskom Belehrade. Svetový rebríček najskôr obnovil svoje želanie, aby na turné ATP nebolo povinné očkovanie. "Dúfam, že nebude povinné hrať na turné ATP. Som absolútne proti," povedal Djokovič pre online portál "Tennis Majors".https://www.eurosport.de/tennis/atp-belgrad/2021/djokovic-will-sich-nicht-zu-impf-tema-aeussern-entscheidung-fuer-oder-dagegen-privat_sto8290369/story.shtml

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ta prva cast vety :smile1:

Citát

Dabei erneuerte der Welranglistenerste seinen Wunsch, dass es zu keiner Impfpflicht auf der ATP-Tour kommt. "Ich hoffe nicht, dass es verpflichtend wird, um auf der ATP-Tour zu spielen.

 

Práve teraz, tyso napísal:

koli sebe:) veri ze ockovanie zabija. Ale po kritike sa teraz snazi aspon nevyjadrovat.

tam by mal vedeny dialog. nie hejtovat a umlcat ludi ktori maju iny nazor .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ludi schopnych ucit postihnutych nie je tak vela.  A okrem toho je to neuveritelne sizyfofska praca. Ale popikony by mali aspon mlcat, maju velky vplyv a ziadne znalosti. To je otazka zodpovednosti.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nemam ten pocit ze by bol djokovic postihnuty :smile1: ale staci mensi dialog, par kontrolnych otazok aby tak ludia zistili ze celebritky nie su platene za myslenie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 29 minútami, tyso napísal:

koli sebe:) veri ze ockovanie zabija. Ale po kritike sa teraz snazi aspon nevyjadrovat.

tak nejako mi to pripadalo :)
Djokovič sa mi už dávno zdá, že je platený a hodne dobre za tenis... k životu mu to stačí, myslieť pri tom stačí na loptičku :)

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mentalne postihnutie je postihnutie. Ja tu mam viac ako 10 rocny pokus, snazim sa bukymu vysvetlit 3 newtoniv zakon, ziadna ideologia, ucivo zakladnej skoly a nejde to.Pri vakcinach to nejde rovnako, argumenty nezaberaju. Jedine co funguje je manipulacia, tak ako boli zmanipulovani konspiratormi tak im mozes len rovnako ich zmanipulovat na druhu stranu. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 13 hodinami, tyso napísal:

vyvazene vyvlastnovanie samozrejme existuje vsade. Inak by sa dialnice nedali postavit. To je tak ked nechapes svetu okolo.

ved to je spravne, len napaskuj do vyvazeneho vyvlastnovania (napr. v tom dialnicnom probleme), vyvazenu povinnost sa ockovat sa....

pred 12 hodinami, Sniper napísal:

.........Takže k veci, keď neodrádza od očkovania, kde sa opozícia vyjadrila k prospešnosti očkovania a potreby čo najviac navýšiť podiel zaočkovaných? Potrebujeme zaočkovať minimálne raz toľko z koľko už je a je jasné že sa to do konca roka zrejme nestihne, čo teda bude "stačiť" na to, aby Delta sa prehnala Slovenskom, zaplnila nemocnice a smeráci všivaví zase vykrikovali ako to vláda zase nezvládla. Však o to im po celý čas stále ide, nie?

o akej prospesnosti to tu melies?....vsetci pricentny (ako ja) aj nepricetny (ako Fico) vedia, ze sa tu prevadzkuje experiment a caka sa na vysledky.....nikto nevie aky to bude mat dopad s kratkodobeho a uz vobec nie z dlhodobeho hladiska.....tato banda svin, co je pri moci sa ma pripravit na to , aby sa znizili mozne obete a neskolabovali niektore nemocnie z moznej buducej epidemickej situacie a nie tu nuti ludi podstupit nieco nepoznane a neodskusane aj za cenu moznych obeti  z vakcinacie....tak co su to?....su to vrahovia....ano, liberalna "demokracia" je smrt.... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, tyso napísal:

mentalne postihnutie je postihnutie. Ja tu mam viac ako 10 rocny pokus, snazim sa bukymu vysvetlit 3 newtoniv zakon, ziadna ideologia, ucivo zakladnej skoly a nejde to.Pri vakcinach to nejde rovnako, argumenty nezaberaju. Jedine co funguje je manipulacia, tak ako boli zmanipulovani konspiratormi tak im mozes len rovnako ich zmanipulovat na druhu stranu. 

preco si myslis ze by ta mal niekto pocuvat ? tvoje spravanie na fore je strasne . skus sa trochu ucit od game spravnemu pristupu .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mila sp, pretoze ja sa nesnazim nikoho presvedciat. A zjavne ti vadi ze ak napises hlupost, tak ju sem tam oznacim za hlupost. A ver mi ze to robim zriedka.,Ale aj to je na tvoje ego privela.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov