Skočiť na obsah

Očkovanie - Covid19


electric blue

Odporúčané príspevky

odpovedam takto....iba manipulator nechce vidiet, ze ockovanie na covid zjavne nezabera......aj pri vysokej zaockovanosti sa opatrenia deju nadalej a ludia, hoci zaockovany, zomieraju na covid...takze je jedno kolko ludi bude zaockovanych, pretoze virus sa tu namnozi hocikedy a sadne na koho chce a nasledok bude ten, ze vakcinari budu mat argument, ze na vine su nezaockovany....len neviem ci ste tu vobec to video dopozerali resp. pozerali....tam su dane percenta umrtnosti na covid zaockovanych (cez 5%) a nezaockovanych (cez 2,5%)......

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Citát

Pokial je tych s ockovanim o niekolko radov menej, tak jednoznacne sa zachranuju zivoty ockovanim.

 ked sa rube les lietaju triesky . :biggrin: ten informator je fakt tupec. . ak mali tie umrtia naozaj suvis s vakcinou tak niektorym sa proste nepostastilo . smola no  :-)  dead ma pravdu , co tu budeme kvoli par umrtiam lockdownovat do smrti?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to napise individum , ktory sam nerozumie pisanemu textu?

Citát

Skupina tych co sa boja,   sprav je prilis vela  (  tam patri aj sp ako "skeptik co nevie citat")

za prve prestan rozsirovat lzi . ako mozem byt popierac , ked sama planujem dat sa zaockovat . neviem ci nerozumies pisanemu textu . takze pozor na vyjadrenia

 

za dva a pol, zmienovala som sa o skupine skeptikov , vsakze?  tak neviem kto z nas dvoch tu trpi na obsedantnu poruchu . co nevies si vymyslis . lebo nevies citat pisany text

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak o com bola rec ?  Skus citat a pochopit o com bola debata.    Skus si pustit video od informatora a zopakovat co tvrdi.    To je prvy krok,   ten dalsi  ze v com sa myli uz je na teba prilis komplikovany.  Ale aspon ten prvy,  pochopit zmysel textu.   neboj, das to.  Chce to len prax,   zvladnu to skolaci, das to aj ty. 

Menej hnevu a viac snahy :). 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 4. 6. 2021 at 14:24, iskra napísal:

My s manželom aj synom sme sa zaregistrovali na očkovanie 31. mája. Hneď 2. júna manžel už cestoval na očkovanie,  nie do nášho mesta, ale do mesta vzdialeného 54 km. Cestoval s  ním aj syn,  a aj keď nebol syn zatiaľ predvolaný na očkovanie, ale ako doprovod otca,   tiež ho zaočkovali vakcínou Pfizer. Trošku ich pobolieva akurát ruka po vpichu, inak žiadne problémy. Mne zatiaľ nepriradili termín, ale myslím si, že čoskoro aj mňa pozvú.

Zaregistrovaná som od 31. mája, no o priradení termínu ma neinformovali, tak som včera zrušila,  a znova sa zaregistrovala na očkovanie.  Dnes poobede   mi už pridelili termín očkovania  na 23.6., tak isto do mesta vzdialeného 54km, aj keď aj v našom meste očkujú. Nevadí, pocestujeme, tiež budem očkovaná vakcínou Pfizer.  Dúfam, že nebudem mať  po očkovaní problémy... Potom,  dám vedieť ..

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 9 hodinami, tyso napísal:

tak o com bola rec ?  Skus citat a pochopit o com bola debata.    Skus si pustit video od informatora a zopakovat co tvrdi.    To je prvy krok,   ten dalsi  ze v com sa myli uz je na teba prilis komplikovany.  Ale aspon ten prvy,  pochopit zmysel textu.   neboj, das to.  Chce to len prax,   zvladnu to skolaci, das to aj ty. 

Menej hnevu a viac snahy :). 

uz prestan . tvoje zabomysie vojny s informatorom ma nezaujimu . mna zaujima ze o mne zase rozsirujes nezmysly .  ty musis mat fakt mizerne sebavedomie . kedy sa ospravedllnis za svoje kydy?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cize ta debata nebavi, nerozumies o com je rec a napriek tomu sa zapajas.  Mas obsedantno kompulzivnu poruchu ?

A ake vymysly mas konkretne na mysli ?   To ze nedokazes citat s porozumenim ?   To je fakt,  je  na tebe ho zmenit.  Popieranim to ale nezmenis.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a ty mas schizoafektivnu poruchu ? ked si vymyslas bludy ? :biggrin:

 

Citát

sledujem  tychto popieracov a su tam tri hlavne skupiny:

1. Skutocni hlupaci, ktori veria ze ich vlada chce zabit.

2. Skupina tych co sa boja,   sprav je prilis vela  (  tam patri aj sp ako "skeptik co nevie citat")

3. Skupina co si vyhodnotila ze moze kaslat na ostatnych  (  mladi co  maju velmi malu sancu na problemy s covidom ).

 aky som ja popierac ockovania , ked sa idem dat sama zaockovat???? ty porucha

 

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to je metaanalyza,  popierac hovori ze nie je proti ockovaniu Ale. Ti co sa boja hovoria ze sa chcu nechat ockovat, Ale.  A kedze nie si zaockovana, tak tvojou motivaciou je strach co si racionalizujes.  Toto je skupina ktora sa da spravnym sposobom presvedcit, 

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jaj uz to chapem , tebe hrabe .

 

ok tyso, nie je to tak , mylis sa . skutocne mam v plane sa dat zaockovat . a nie zo strachu, a tiez nie kvoli dovolenke a pod.. nevravim , mas aj dobre nazory . tie ti kvitujem. ja nepatrim do skupiny u ktorej je to ockovanie prioritne . ked nevies tak sa nevyjadruj . minuly mesiac  sa zacala faza 3 , tj ockovanie pre vsetkych ktori sa maju zaujem zaockovat .

 

in dieser Phase kommt immer mehr Impfstoff ins Land. Nun startet die breite Impfung in der Bevölkerung – beginnend mit einer Reihung nach Alter (von 65 Jahren an abwärts), gesundheitlichem Risiko an Corona schwer zu erkranken und aufgrund von Lebens- und Arbeitsverhältnissen. Auch das Impfen in den Betrieben wird in dieser Phase durchgeführt, ebenfalls priorisiert nach Alter und gesundheitlichen Risiken.

Ziel in Phase 3 ist es, allen Menschen, die sich impfen lassen wollen, eine Impfung auch zu ermöglichen.

Geplant sind viele verschiedene Impfangebote wie z. B. Impfung in Ordinationen, Impfzentren, Impfstraßen und weitere Initiativen.

 

 

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a uz si nahlasena? Daj vediet ked sa zaockujes, presuniem ta do skupiny co prekonala strach:)

A inak, krati sa cas, napady na ockovanie u obvodakov su sice dobre ale neskoro a nezmenia stav. Teraz potrebujeme povinnost ockovania pre zdravotnikov a kriticku infrastrukturu. A rychlo, aby stihli druhu davku do polky augusta. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pocuj a ty sam si zaockovany ked sa tak vehementne otieras o inych . velmi by som sa zasmiala kebyze nie

 

ono toto bol moj finalny pokus o rozumnu diskusiu . a tymto ta upozornujem ze siris o mne spinave lzi .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 17. 6. 2021 at 19:49, informator napísal:

a kde mas istotu, ze exitus na covid bez zaockovania, by nenastal aj po zaockovani?

Ano, spravne. Okrem poctu umrti po ockovani a po nakaze, je dolezite aj to, nakolko zaockovanie chrani pred smrtou a nakazou.

Ale aj toto je exaktne zmeratelny fakt, nie hypoteza. Nakolko sa snizi pravdepodobnost nakazy ti hovori udaj o ucinnosti vakciny, ktory bol namerany pri jej klinickych testoch. A ak aj sa niekto zaockovany nakazi, zase radovo klesa pravdepodobnost, ze zomrie.

Takze aj po zaratani tohto faktoru ti vychadza, ze ockovanie ti bezkokurecne zvysuje sance na prezitie.

Dňa 18. 6. 2021 at 1:27, electric blue napísal:

koho smrt podporuje , ak tak svoju vlastnu

Uz si zabudla, co znamena kolektivna imunita pri ockovani? Pri chripke si sa za nu bila bez ohladu na fakty, a pri covide zrazu netusis, ako moze chranit ostatnych?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 18. 6. 2021 at 2:32, electric blue napísal:

ak mali tie umrtia naozaj suvis s vakcinou tak niektorym sa proste nepostastilo . smola no  :-) 

Podobne to mas s aj chripkou, tam mas tiez umrtia po ockovani.

Ziaden lekarsky zakrok nie je  bez rizika umrtia, nielen ockovanie proti covid - to je kruta realita, ktoru ty nedokazes akceptovat. Zabit ta moze aj obycajny acylpyrin.

Dolezite je to, ci ti zakrok zlepsuje sance na prezitie.

Citát

dead ma pravdu , co tu budeme kvoli par umrtiam lockdownovat do smrti?

Lockdown sirenie nezastavi, iba ho spomali. Zavadza sa len preto, aby nebolo nakazenych naraz prilis vela naraz. Aby sme im dokazali poskytnut zdravotnu starostlivost. A aby sme ich stihali pochovavat. Bez ockovania sa kazdy raz covidom nakazi (ak skor nezomrie), ci uz bude lockdown, alebo nie. A to teda znamena, ze cca. 1% populacie zomrie na covid.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ockovanie znizuje pocet ludi co sa moze nakazit, a teda nasledne aj sancu ze nakazia niekoho dalsieho.   To je celkom jasne a teda ti co siria protivakcinacne klamstva popdoruju smrt ludi.    Co informator celkom jasne robi. 

A to aj bez dosiahnutia kolektivnej imunity,    ta by zastavila covid co by bolo jasne vitazstvo.  Ale aj bez toho ockovanie znamena menej chorych, menej mrtvych.  A pokial by sme dokazali aspon skupinu 50+ zaockovat, tak by sa covid zacal podobat chripke.

 

Ale  polske udaje ktore dezinterprertoval informator nehovorili o umrtiach po ockovani, tie  hovorili ze ak zaockovany dostane covid tak ma 3,5 vacsiu sancu umriet ako nezaockovany.  Lenze aj v polsku v tom cas ockovali starsich.  Nie je to teda porovnanie medzi ockovanim a neockovanim ale umrtia vo vekovych skupinach a tam vieme ze starsi maju 100 x vyssiu sancu zomriet pri covide voci mladsim. Ockovanie je teda pre nich jasne prinosne, kedze vyznamne klesa ich sanca zomriet.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

teliatko , rec bola na margo tvojich dristov , aky si solidarny ( vychvalil si sa div az do neba) tak si dostal dotaz ci si tak solidarny aj ked sa jedna o ockovanie pre ine virusy , aj pri chripke napr . to este len potomzacalo vyplakavanie , ze vakcina proti chripke je div ze nie na prd ...

 

treba skopirovat? :biggrin:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred hodinou, smiley napísal:

Ano, spravne. Okrem poctu umrti po ockovani a po nakaze, je dolezite aj to, nakolko zaockovanie chrani pred smrtou a nakazou.

Ale aj toto je exaktne zmeratelny fakt, nie hypoteza. Nakolko sa snizi pravdepodobnost nakazy ti hovori udaj o ucinnosti vakciny, ktory bol namerany pri jej klinickych testoch. A ak aj sa niekto zaockovany nakazi, zase radovo klesa pravdepodobnost, ze zomrie.

Takze aj po zaratani tohto faktoru ti vychadza, ze ockovanie ti bezkokurecne zvysuje sance na prezitie.

same hypotezy zalozene na pravdepodobnostiach......kazdy clovek je jedinecny a teda kazdy reaguje inak......robit zavazne zavery je smiesne.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov