Skočiť na obsah

Očkovanie - Covid19


electric blue

Odporúčané príspevky

Ja som mal tento tyzden asi chripku, cela rodina sme ju mali ci mame, najprv dcera, potom ja, nasledne zena a teraz ma teploty syn. Ja som musel lezat utorok a stredu v posteli, nedalo sa robit. Som sa len potil, narozdiel od covidu,alebo tej chripke co som mal vo februari, vtedy stacilo polezat si v posteli pri 2,3 zvyseniech teploty(vtedy do cca 39 stupnov) 1 den.  Teraz som si teploty ani nemeral, ale musel som lezat dva dni. Potreboval som nato aby mi prestali tiect sople, tie potom prejdu na vykasliavanie hlienu, co som vo vebruari nemal ani tie sople. Vdaka tym dvom dnom v posteli , ani  som velmi nekaslal. Lezal som v klude(caj cesnak, cibula), kym mi neprestali tiect sople. ja sa ale rad potim a rad tak liecim. Teda pizamo som vymenil 4-5 krat za den. A susil periny. Pre mna je to najrychlejsie vyzdravenie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

človek,

ak nedokážeš pochopiť, že tu nejde o teba, ale o Ľudí, ktorým záleží na vlastnom živote a nechcú šíriť vírus v spoločnosti, pretože potom sa dostane ku každému, aj k tomu čo má chabé zdravie, tak ti nieto rady ani pomoci, si len tĺk, čo si neuvedomuje koľko ludí na to doplatilo smrťou,  alebo majú následky po covide, ako napr. kardiovaskulárne problémy, ďalej sa šírenie podpísalo aj na ekonomike spoločnosti a psychike, a ty tu ako sopliak vyplakávaš, že si musel nosiť rúšku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 9 hodinami, clovek2 napísal:

 

 máme v robote mladého chalana, ktorý sa iniciatívne nechal zaočkovať, lebo ho donútila frajerka /tiež idiot, že jej okamžite nedal kopačky/ - ten mal reakciu na očkovanie horšiu ako ja priebeh samotného covidu - ja teploty 38-38.5 dva dni, on horúčky k 40 tri dni. tak kto bol na tom horšie? 

 

To co bol za kripla? Hodinu predtym ako som siel po vcelicku, som sa osprchoval, brusil som zabradlie, zaspineny, ved vieme. Hodinu po vcelicke som brusil zabradlie. Ja som mal len den teploty pri tej chripke, mne vysiel jedinny test co som podstupil negativny(traja z rodiny boli pozitivny). ja si myslim,ze som spravil dobre ,ze sa nechal zaockovat. Nepoznal som tu chorobu. Vedel ,ze ju dostanem - zena a deti zo skoly ju donesu. 

To ockovanie aj nasilie(obmedzenia) bolo zbytocne pre mladsich a deti. Lyzovanie, korculovanie sa deti len ak je dieta ockovane ci testovane. Do 12 rokov nemusi, 12rokov a 5 minut ...  To je na zamyslenie sa.

Dcera ma narodeniny 16.12  mala 12 rokov. Boli sme sa lyzovat asi 30.12. potom uz nie, Az na lyziarskom a to bolo niekedy zaciatkom marca a blbosti ich prestali bavit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

12 hours ago, clovek2 said:

"Lubo, sú len dve možnosti - buď to to chytím alebo nie, ak to chytím, zas sú len dve možnosti - alebo vyzdraviem, alebo umriem, a ak umriem, tam je len jedna možnosť - že už mi to môže byť jedno" odvtedy sa môj postoj nezmenil...

Preco sa vlastne zdrzujes schadzanim schodov, ked skakanie z okna je rychlejsie. Bud to rozchodis alebo umries. A ked umries moze ti to byt jedno. Toto je ukazkova nominacia na  cenu Darwin Awards. :cotisisi:

12 hours ago, clovek2 said:

takmer tri roky sledujem čo sa deje, a neviem či som sa zbláznil ja, alebo všetci dokola, ale pravdepodobnejšia mi príde druhá možnosť...

Vsak ty si ja ten z toho vtipu: vsetci na ceste jazdia v protismere, len ty tym spravnym smerom...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 1 hodinou, smiley napísal:

A ked umries moze ti to byt jedno. Toto je ukazkova nominacia na  cenu Darwin Awards. :cotisisi:

ak to chápem správne, potom sme v robote na našom oddelení už všetci dávno mŕtvi, lebo po prvotnom prekvapení, a následnom zistení že sa vlastne nič moc nedeje, k tomu podobne začali pristupovať všetci kolegovia ... už len zistiť prečo nám mŕtvym vlastne firma stále posiela výplaty, že...

ale keby to aj bolo na nomináciu na Darwinovu cenu, ako tvrdíš, stále je to moja vec, a nikoho iného!

pred 14 hodinami, robopol napísal:

ty tu ako sopliak vyplakávaš, že si musel nosiť rúšku.

nosil som ju tak akurát v obchode, v robote sme si to nasadili akurát keď nejaký idiot prišiel skontrolovať ich nosenie. s tými obchodmi je to inak tiež zaujímavé - už sa prišlo na to prečo sa vírus nešíril akurát v obchodoch s potravinami, ale v ostatných áno? prípadne k čomu bolo dobré povinné nosenie respirátorov vonku, v otvorených priestoroch?

pred 14 hodinami, robopol napísal:

tu nejde o teba, ale o Ľudí, ktorým záleží na vlastnom živote a nechcú šíriť vírus v spoločnosti, pretože potom sa dostane ku každému, aj k tomu čo má chabé zdravie, tak ti nieto rady ani pomoci, si len tĺk, čo si neuvedomuje koľko ludí na to doplatilo smrťou,

a kde konkrétne písal niečo také? však ak chce niekto nosiť rúšku, nech ju nosí. kľudne nech si dá aj plynovú masku, na ňu respirátor, a cez to ešte rúško, to je každého vec. akurát nechápem prečo do toho núti aj nás normálnych. a ako vedátor by si mal najlepšie chápať, že s vírusom by sa aj tak stretol každý - skôr či neskôr - matematika a štatistika nepustí. takisto aj vo verejnej doprave sa to dalo ošéfovať bez zbytočnej buzerácie, napríklad vo vlakoch - polka vagónov vyhradená pre covidiotov s rúškami, zvyšok pre dezolátov bez nich. obchody sa tiež dali takto vyriešiť - celkom jednoducho nechať na majiteľov či chcú zákazníkov s rúškami alebo bez nich, prípadne či obslúžia aj/len neočkovaných dezolátov alebo aj/len covidiotov s minimálne 6 dávkami vakcíny, lebo čím viac tým lepšie, ako som to pochopil z médií.

ostatne, už aj čínskym súdruhom konečne docvaklo, že ti idiotské kvázi riešenia k ničomu nevedú, teda okrem ekonomických škôd, a nechali tomu voľný priebeh. pritom to mali spraviť od začiatku a mohli sa vyhnúť zbytočným ekonomickým stratám...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ty nechápeš základy logiky a preto je debata s tebou zbytočná. Všetky prijaté opatrenia mali oslabiť šírenie covidu a následky covidu v spoločnosti, tak tu nepíš stále o sebe a svojej dielni. Ty si tu nahradil informátora so svojou blbosťou a sebeckosťou, kde vesmír si ty a tvoja dielňa. To, že ty si v dielni nikoho nevidel zgegnut na covid neznamená, že sa tak nedialo aj u mladších a zdravých.

Najlepšia tvoje perla je ta, že prečo ma nútili nosiť rúško, keď aj tak sa všetci premorili. No vidíš keď svoje bludy povýšiš za pravdu okamžite je svet jednoduchší že?

No a nepremorili sme sa všetci a HLAVNE sme mohli získať čas na lieky a vakcíny, aby nás neumrelo 10 krát viac. To ti ale zbytočne písať lebo ty svoju vieru , idiotské názory kladieš nad racio.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred hodinou, clovek2 napísal:

ak to chápem správne, potom sme v robote na našom oddelení už všetci dávno mŕtvi, lebo po prvotnom prekvapení, a následnom zistení že sa vlastne nič moc nedeje, k tomu podobne začali pristupovať všetci kolegovia ... už len zistiť prečo nám mŕtvym vlastne firma stále posiela výplaty, že...

Keď pred 3 rokmi vypukla pandémia a z Číny začali chodiť informácie o tom, ako tam hynú ľudia, expresne rýchlo museli stavať nemocnice, izolovať veľké skupiny ľudí, dezinfikovať celé ulice a mrakodrapy, ostatné štáty urýchlene evakuovali svojich občanov (doteraz si pamätám, ako z Wu-Chanu odlietalo jedno lietadlo za druhým), tak sa u nás v hromadne vykupoval Detol, hajzlák a celé Slovensko sa na 2 týždne zavrelo a mali sme úplne prázdne ulice. Ja si myslím, že doteraz si veľmi veľa ľudí pamätá tú paniku a strach, čo tu vypukli.

Medzitým vírus začal mutovať, WHO musela reagovať vyvíjaním vakcín, a pokým neboli tak sa skúšali alternatívy (akú nádej dával sprvu remdesivir a aké sklamanie potom prišlo), všetko sa robilo za chodu, nebol čas, lebo stále nikto nevedel kam sa nákaza rozšíri a ako vírus bude pôsobiť. Keď chvalabohu prišli prvé vakcíny, tak sa ľudia dávali hromadne očkovať, boli dni keď u nás pribúdali desaťtisíce očkovaných, ale zároveň začali pribúdať stovky až tisíce mudrlantov typu informator (ktorý splietal niečo o neoverených a experimentálnych vakcínach) a ako vírus postupne poľavil a ťažkosti ochorenia sa začali zmierňovať, tak tí istí, čo pred 3 rokmi vykupovali Detol a hajzlák, aby sa na dva týždne mohli zamknúť doma, tak teraz sa hrajú na hustých, robia zo seba frajerov, že to bola len taká "chrípočka", ignorujú alebo dokonca sabotujú protipandemické opatrenia a vládu obviňujú z fašizmu. Po boji je každý generál, potvrdilo sa aj v tomto prípade.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 14 minútami, robopol napísal:

 Všetky prijaté opatrenia mali oslabiť šírenie covidu a následky covidu v spoločnosti..

V praxi sa rátajú reálne výsledky. 

Arpád Soltész o tom "ako sme hnusobu bombardovali atómovkov" a ako to zafungovalo, 11 minúta rozhovoru. 
Arpád Soltész: Ani Fico a Mečiar dokopy nedokázali to, čo Matovič

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Fico s Mečiarom nemuseli riešiť dopady najväčšej pandémie za posledných 100 rokov, ktorá bolestne zasiahla ekonomiky po celom svete, tú slovenskú, exportne orientovanú, obzvlášť, oni dvaja mali úplne iné starosti: Mečiar nevedel čo skôr cez kamarátov sprivatizovať a Fico porozhadzoval financie po Dzurindovi kde sa len dalo. Porovnávaš neporovnateľné.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

opatrenia mali ordinovať odborníci a nie politici.

hygienické pravidlá :

- umývať si ruky, nosiť respirátor, mat odstup od ľudí, mať základné logické schopnosti, napr. v tom, že keď mám príznaky nenapadne ma ist hneď nakupovať a podobne sú dokázateľné spôsoby ako zmierniť postup.

že tomu informátor a človek nerozumie je signifikantné pre túto spoločnosť, kde je až príliš veľa blbcov so svojím "správnym" názorom a právami. Dôsledkom toho je celá spoločnosť, takýto ľudia si volia neschpákov, ich vesmír sa zužuje na nich a rodinu, bordel, zlodejstvo, chaos a to ešte korunované egocentrizmom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 10 minútami, alamo napísal:

Ľudia sú rovnaký na celom svete,

hm,  to je velmi silna teza, a nezda sa pravdiva. Ale nejde o ludi, ide o spolocnost, kulturu, historiu atd.  A to nie je rovnake. 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 37 minútami, tyso napísal:

hm,  to je velmi silna teza, a nezda sa pravdiva. Ale nejde o ludi, ide o spolocnost, kulturu, historiu atd.  A to nie je rovnake. 

Prašť jak uhoď. 

Ak manažment nedokázal prispôsobiť opatrenia "ľuďom na mieru".

Zase je to len zlyhanie manažmentu. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 49 minútami, tyso napísal:

hm,  to je velmi silna teza

On to myslel z toho pohľadu, že sme všetci Homo Sapiens. Ale súhlasím, je to veľmi silná téza, keď vidím koľko neandertálcov žije medzi nami.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 3 hodinami, Sniper napísal:

z Wu-Chanu odlietalo jedno lietadlo za druhým), tak sa u nás v hromadne vykupoval Detol, hajzlák a celé Slovensko sa na 2 týždne zavrelo a mali sme úplne prázdne ulice. Ja si myslím, že doteraz si veľmi veľa ľudí pamätá tú paniku a strach, čo tu vypukli.

no, a už vtedy som na to pozeral a nechápal prečo sa všetci kolektívne zbláznili ... teda akurát u nás v labáku a na prototypke boli všetci v pohode.

 

pred 3 hodinami, Sniper napísal:

tí istí, čo pred 3 rokmi vykupovali Detol a hajzlák, aby sa na dva týždne mohli zamknúť doma, tak teraz sa hrajú na hustých, robia zo seba frajerov, že to bola len taká "chrípočka", ignorujú alebo dokonca sabotujú protipandemické opatrenia a vládu obviňujú z fašizmu.

máš tým na mysli aj mňa? ak áno, si dosť mimo v tom prípade - nerobil som si žiadne zásoby, neskrýval som sa doma, a snažil som sa žiť normálne, teda v rámci možností, ktoré mi tá banda tzv odborníkov nechala

pred 3 hodinami, robopol napísal:

lebo ty svoju vieru , idiotské názory kladieš nad racio.

 

zaujímavé že to píšeš práve ty, čo svoje náboženské presvedčenie takto predvádzaš v globálne oteplenej téme :tongue:

 

inak je to furt dokola, doslova nekonečný príbeh - chcete mať paniku, tak ju majte, ale prečo ju vnucujete aj ostatným? stále a stále tu všetci dokola píšete akoby to boli len moje názory, a nie veľkej časti spoločnosti. otázka do pléna: čo vás k tomu vnucovaniu strachu a paniky vedie?

pred 18 hodinami, slimak napísal:

To co bol za kripla?

normálny mladý chalan 20+, bez vážnejších zdravotných problémov.

 

pred 3 hodinami, Sniper napísal:

chvalabohu prišli prvé vakcíny, tak sa ľudia dávali hromadne očkovať

že má očkovanie zmysel až v kategórii 60+ sme si tu vysvetlili nedávno na štatistických údajoch, tak nechápem čo tu všetci máte stále s tým očkovaním...

btw, keď už sme pri štatistike - sú niekde dostupné štatistiky aký je pomer infarktov, trombóz a podobne v kategórii medzi 40-60 na 1000 očkovaných a neočkovaných?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 3 hodinami, clovek2 napísal:

no, a už vtedy som na to pozeral a nechápal prečo sa všetci kolektívne zbláznili ... teda akurát u nás v labáku a na prototypke boli všetci v pohode.

Ty si nechápal, ale nebolo podstatné čo si myslelo pár ľudí u vás niekde na dielni, podstatné bolo to, aká panika vznikala v spoločnosti a vôbec sa netušilo čo bude nasledovať. A vtedy sa koná hystericky, hovorí sa tomu psychológia davu.

 

Citát

máš tým na mysli aj mňa? ak áno, si dosť mimo v tom prípade - nerobil som si žiadne zásoby, neskrýval som sa doma, a snažil som sa žiť normálne, teda v rámci možností, ktoré mi tá banda tzv odborníkov nechala

Nemal som na mysli teba, písal som všeobecne, no ale do akej suity ťa zaradiť sa dá odhadnúť ľahko, keď tých "tzv. odborníkov", ktorí stáli pred neľahkou úlohou ako čo najviac znížiť dopady pandémie na spoločnosť a zdravie populácie, označuješ za bandu. Ale u vás na dielni by ste tých "tzv. odborníkov" na verejné zdravie určite našli viac.

 

Citát

že má očkovanie zmysel až v kategórii 60+ sme si tu vysvetlili nedávno na štatistických údajoch, tak nechápem čo tu všetci máte stále s tým očkovaním...

Ty si epidemiológ, virológ alebo aspoň zverolekár, keď tak odborne posudzuješ kedy má očkovanie zmysel?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, Sniper napísal:

Ty si epidemiológ, virológ alebo aspoň zverolekár, keď tak odborne posudzuješ kedy má očkovanie zmysel?

nedávno som sem dával konkrétne grafy zo štatistiky, tvoja neschopnosť porozumieť písanému textu fakt nie je môj problém :tongue:

pred 2 hodinami, Sniper napísal:

u vás na dielni by ste tých "tzv. odborníkov" na verejné zdravie určite našli viac.

no, keď sa spätne pozriem čo za tie necelé tri roky previedli tí kovaní odborníci, tak s pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou, určite áno.

btw, ešte som od nikoho z predrečníkov nedostal odpoveď že prečo sa vírus nešíril len v potravinárskych obchodoch a ostatných áno. prípadne, ako som vlastne ohrozoval tých ostatných keď som sa nenechal očkovať... alebo aký mal celý ten cirkus zmysel kvôli chorobe so smrtnosťou 0.5-1%, čo je číslo porovnateľné s chrípkou, ak nie menšie...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ty si poriadny blbeček,až sa mi zdá divné,že dokážeš písať gramatiky správne. Mne je na vracanie z takých ľudí.co keby si ty ako majster sveta zastúpil okrem virológ aj lekárov,možno by si urobil lepšie diagnózy aj liečbu. Pre tvoju informáciu smrtnost na chrípku je minimálne 10 krát nižšia a to ešte nepoznáme presne dlhodobé následky covidu, okrem iného. Vidím že opakovať nezmyselné otázky vieš, ale rozmýšľať nie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 5 hodinami, clovek2 napísal:

nedávno som sem dával konkrétne grafy zo štatistiky, tvoja neschopnosť porozumieť písanému textu fakt nie je môj problém :tongue:

To bola normálna otázka, či si spôsobilý na to, aby si ty určoval, či očkovanie malo zmysel alebo nie. Takže debilné komentáre si nechaj pre svojich kolegov na dielni počas veľkej prestávky :smile1:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 12 hodinami, Sniper napísal:

či očkovanie malo zmysel alebo nie

Na jednej strane, v poriadku, máme tu študovaných odborníkov s praxou, na druhej strane, aj bežný človek dokáže myslieť a tým si utvárať názor na akúkoľvek vec, ktorá sa ho týka a o ktorej si dokáže zohnať základné informácie.

Ale ak chcete debatovať o zmyslu, asi by ste si mali vyjasniť kritériá zmyslu: Podľa čoho sa má ten zmysel hodnotiť? Čo je kritérium zmyslu?

- podľa krivky počtu mŕtvych?

- podľa počtu nakazených?

-podľa ekonomických aspektov? 

- podľa spokojnosti občanov?

- podľa zaťaženosti nemocníc?

...?

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano môže sa každý k tomu vyjadriť, ale za posledné 3 roky sa na slovenskom internete vyrojilo také obrovské množstvo doktorandov z dielní, železničných staníc, bitúnkov, bufetov a miestnych krčiem na dedine, že môj prah tolerancie sa výrazne znížil.

K tomu ostatnému: myslím, že ideálne je držať sa tej tézy, že očkovanie preukázateľne znížilo počet hospitalizovaných, ťažkých prípadov a úmrtí. Vzhľadom na to, že naše zdravotníctvo sa len tesne vyhlo kolapsu, tak je takmer isté, že bez očkovania už by sme mali z nemocníc len ruiny. Či chcel by si to niekto skúsiť v reále?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie, že by sme mali ruiny z nemocníc, ale kolaps nemocníc by zvýšil úmrtnosť na covid faktom 10, teda nech si blazni (človek a spol) vynásobia počet mŕtvych násobkom 10. Je preukázateľné, že smrtnosť počas rastu hospitalizácii išla vysoko hore. Ak teda blázni navrhujú v začiatkoch premorenie, celkovo mohlo umrieť aj 20 násobne viac ľudí. Tým, že sa covid natiahol na 3 roky cez opatrenia zmutoval aj vírus do prijateľnejšej podoby a nenastal kolaps. Ak by celý svet prijal adekvátne opatrenia nemal by ani vírus priestor na toľko mutácií a zrejme by aj prirodzene zanikol.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 5 hodinami, Sniper napísal:

doktorandov z dielní, železničných staníc, bitúnkov, bufetov a miestnych krčiem

Nuž, médiá ako Facebook a podobne im dali priestor, tak zrejme sa to mnohým videlo správne, napísať k tomu niečo za seba :biggrin:

 

Pre mňa osobne - keďže očkovanie bolo nepovinné a súčasne prístupné každému, kto mal záujem, tak som s týmto riešením absolútne spokojný. 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 24. 12. 2022 at 18:57, clovek2 napísal:

btw, ešte som od nikoho z predrečníkov nedostal odpoveď že prečo sa vírus nešíril len v potravinárskych obchodoch a ostatných áno. prípadne, ako som vlastne ohrozoval tých ostatných keď som sa nenechal očkovať... alebo aký mal celý ten cirkus zmysel kvôli chorobe so smrtnosťou 0.5-1%, čo je číslo porovnateľné s chrípkou, ak nie menšie...

clovek,  myslim ze na tieto otazky by si zvladol odpovedat aj ty, len by si musel chciet.

1. Virus sa siril vsade,  cielom bolo znizit prenos a to sa robi zatvaranim priestorov kde sa ludia stretavaju.  A mozno u vas by ludia uprednostnili predajne s alkoholom ale vlada uprednostila potraviny.  Zredukovali 70 percent spolocnych priestorov.

2.  Zomrelo viac ako 20 tis ludi,  na chripku v najhorsom roku asi 800,   snad dokazes odlisit ze to nie je rovnake.

3. Ockovanie vyznamne znizovalo sancu sa dostat do nemocnice a na kyslik.  A dva krat sme sa dostali na hranu toho co zvladnu nemocnice a vtedy uz umieraju ludia aj preto ze nie su zdravotne kapacity. Kazdy kto sa nenechal ockovat tak hral ruletu a ked prehral tak koli nemu zomrelo viac ludi.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 6 hodinami, tyso napísal:

cielom bolo znizit prenos a to sa robi zatvaranim priestorov kde sa ludia stretavaju.

aha, čiže keď si tie vírusy nestihli odovzdať v nepotravinárskych obchodoch, tak ich bolo treba raz do týždňa nahnať do radov na nosobranie, aby to dobehli tam. pochopil som správne?

pred 6 hodinami, tyso napísal:

mozno u vas by ludia uprednostnili predajne s alkoholom ale vlada uprednostila potraviny. 

ja som abstinent, takže obchody s alkoholom sú mi šumák, ale aký zmysel malo zavierať pitnes-centrá, keď sa alkoholici združovali priamo pred tými potravinami a konzumovali tam?

pred 6 hodinami, tyso napísal:

Kazdy kto sa nenechal ockovat tak hral ruletu a ked prehral tak koli nemu zomrelo viac ludi.

chýba ti tam slovné spojenie "šmakuládou, ktorej ani sama vláda neverí, keď sa zbavovala zodpovednosti za vedľajšie účinky podpisom lajstra od očkovaného"

Dňa 25. 12. 2022 at 15:12, robopol napísal:

Ak teda blázni navrhujú v začiatkoch premorenie, celkovo mohlo umrieť aj 20 násobne viac ľudí.

máš aj vysvetlenie prečo sa to nedialo v krajinách, v ktorých na to išli práve takto?

Dňa 25. 12. 2022 at 0:00, Sniper napísal:

Takže debilné komentáre si nechaj pre svojich kolegov na dielni počas veľkej prestávky 

nuž, keď nie si schopný ani pochopiť dáta z jednoduchého grafu, potom je každá debata zbytočná, že?

Dňa 24. 12. 2022 at 20:12, robopol napísal:

Ty si poriadny blbeček

 

Dňa 25. 12. 2022 at 0:00, Sniper napísal:

debilné komentáre

ako sa to hovorí, keď dôjdu argumenty začnú invektívy, či tak nejako? :tongue:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov