Skočiť na obsah

Očkovanie - Covid19


electric blue

Odporúčané príspevky

ak mam na nieco nejkaky nazor a podla teba je to nezmysel, tak ale to je predsa o pohlade na danu vec....ty mas tiez na nieco nazor a casto ho tu opakujes, hoci to podla niekoho moze byt tiez hlupost a casto opakovana....ci nie?.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator, ty si osobne prezil covid a rovnako poznas ludi co sa nechali ockovat. Z dnesnou znalostou co by si chcel ? ockovanie alebo covid

A kedze zo vies aj ked to nechces priznat, tak musis vediet ze klames. mozno klames aj sam sebe  ale tu osobnu skusenost mas. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a to si co napisal?...dam ti nieco podobne a skus odpovedat.....predstavujem si ta, ako abstinenta, ktory prezil autohavariu s nejakym fyzickym zranenim, no ppznas aj kopec ludi, co mali podobnu havariu ako ty a boli pod "parou" a mali oproti tebe minimalne zranenia.....a teraz sem dam tvoju skopirovanu reakciu z hora....

pred hodinou, tyso napísal:

ty si osobne prezil covid a rovnako poznas ludi co sa nechali ockovat. Z dnesnou znalostou co by si chcel ? ockovanie alebo covid

....za covid si dopis autohavariu a za ockovanie pod vplyvom alkoholu.....takze, co by si s terajsou znnalostou radsej chcel?.....mat havariu striezvy alebo pod "parou"?....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

len to uprav,  pijes a havarujes.  a otazka je ze keby si mohol vratit cas ci by si sadol do auta opity. 

ockovanie vyznamne znizuje riziko tazkeho covidu,  alkohol je priklad kde vyznamne zvysujes riziko havarie. 

je jedno ci si veril ze ty opity jazdis bezpecne a nic sa nemoze stat. uz si to zazil a vies ze to nebola pravda.  havaria sa stala PRE alkohol, tazky covid si mal PRE neockovanie. 

a tvoje pisanie je obdoba ako ked ten co havaruje pod vplyvom alkoholu propaguje pitie a jazdenie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neprekrucaj pointu.....mne nukas vyber byt zaockovany alebo nie.....kedze uz mam skusenost s covidom....ja ti nukam zasa havarovat opity (hoci si cisty abstinet), kedze podobne havarie  sa v tomto pripade skoncili z minimalnym fyzickym postihom.....ved sa vravi, ze opity ma vzdy stastie, ale nie ten s ktorym pride opity do kontaktu.....a nic neprpagujem iba davam priklad.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nevykrucaj sa,

keby si mal moznost vratit sa v case a  miesto covidu mat vakcinu, tak by si to spravil ?   A aspon sam sebe povedz pravdu,  tu na fore mozes dalej klamat, kedze ine ani nevies.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator možno nie je až taky sprostý, čo je ale iste je otrok svojich emócii, frustrácii a snaží sa za každú cenu racionalizovať svoje pohnútky a názory. Niet mu pomoci, ani podobným ľudom, odtrhu si aj hlavu radšej, aby mali priznať, že sa mýlia, mýlili...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred hodinou, tyso napísal:

nevykrucaj sa,

keby si mal moznost vratit sa v case a  miesto covidu mat vakcinu, tak by si to spravil ?   A aspon sam sebe povedz pravdu,  tu na fore mozes dalej klamat, kedze ine ani nevies.

tebe asi nie je pomoci......ako ja mozem vediet, co by som keby som z vakcinou......mozno by som tu uz nebol.....alebo mas zasa nejaku mantru zalozenu na predpoklade a vies vysledok?....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No to je tým, že nerozumieš pravdepodobnosti. Príklad kasína asi tiež nedokážeš pochopiť, že napr.kasíno ma drobnú pravdepodobnostú výhodu, Väčšie ŠANCE, že ta oberie o peniaze ako ty ju.

A vakcína má o dosť väčšiu pravdepodobnosť, že AJ tvoj priebeh covidu by bol miernejší, že následky nebudú fatálne. Keďže ty ale nerozumieš tomu, čo je väčšia šanca, lebo nechceš (to pochopia aj z pomocnej školy) tak ti nieto pomoci.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator, u teba to uz ale vieme, mal si stredne silny priebeh covidu a keby si bol ockovany tak by si bud nemal covid alebo by si mal lahky priebeh.

to uz nie je pravdepodobnost, kedze uz vies co sa udialo.  Takze opakujem otazku keby si vratil cas tak by si opat chcel covid alebo dva dni teploty a bolavu ruku?  toto boli tvoje moznosti a ty si zvolil covid.  Urobil by si to znovu? 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kedze som skepticky k odbornosti agitatorskych odbornikov typu Sabaka, Cekan a podobne elity drzitelov "nobeloviek", tak si este milerad  pockam na noveho Johna Snowa a na zaklade jeho setrenia a zaverov s toho vychadzajucich, sa rozhodnem.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

este raz, sice ta ako obycjne odrbali ale teraz sa nevyhovaraj. mas dve moznosti a osobne si zazil horsiu. Ani teraz sa nevies rozhodnut?

mudry clovek sa uci na chybach inych, normalny na svojich chybach a idiot je nepoucitelny. 

Ale je pekne ze musis pockat na sefa aby si zistil ako ti bolo a je zle. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ty si nechapavy?......ved som ti odpovedal...co sa vlastne cudujem, ked ste vsetci zahladeny iba na svoju mantru.....este raz...pockam si na niekoho ovela schopnejsieho, ako su terajsie funebracke vedecke elity, ktore som spomenul.....ked nemam doveru k takymto egoistickym mutatnom, tak nepodstupim ich presadzovanu medicinu......pochopil si?.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

este raz:  chces dva dni teploty alebo covid?

ak na vlastny nazor musis pockat, tak sa zabavam.

A kedze si to zazil tak vies ze tam bola vacsina neockovanych a ti zomierali.  Aj na vlastny zazitok potrebujes politicke skolenie?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, tyso napísal:

este raz:  chces dva dni teploty alebo covid?

ak na vlastny nazor musis pockat, tak sa zabavam.

A kedze si to zazil tak vies ze tam bola vacsina neockovanych a ti zomierali.  Aj na vlastny zazitok potrebujes politicke skolenie?

vlastny nazor som ti povedal, takze nan nemusim cakat, ale si pockam na niekoho, kto ma presvedci argumemtom a nie agitatorskym plagatom.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov