Skočiť na obsah

Očkovanie - Covid19


electric blue

Odporúčané príspevky

pred 32 minútami, tyso napísal:

Chorobu moze sirit LEN nakazeny jedinec.  Kedze vacsina nakazenych je NEOCKOVANA, tak  len idiot alebo klamar moze tvrdit ze ju siria ockovani.

rozumiem tvojmu svetu asi uz......aj zltacku moze roznasat iba niekto, kto ma zlte oci.....kto ich ma v normale, tak je naisto nesiritel....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aha, cize sa tvaris ako idiot.    Zltacku moze roznasat len ten co ma zltacku a je teda NA KA ZE NY.   zlte oci su priznakom, nie NAKAZENIM.

Ak nie si nakazeny, tak virus neprodukuje svoje kopie v TVOJOM tele a tak ho nemas ako sirit.      Toto vedia deti v skolke,   ak to nevies, tak si idiot v kazdom zmysle slova.   Ale kedze umyselne siris cielene klamstva, tak  to povazujem za mizerne maskovanie, si antisocialny klamar.

A kedze klames umyselne, tak zrejme klames aj v tom kolkych si nakazil.   Tak sa nehanbi, kolko mas zarezov ?  Kolko ludi si stretol dva az tri dni pred tym ako sa objavili priznaky ?  Ak hovoris nula, je to malo uveritelne. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator, to su len klamstva vasich, bez priznakov moze byt ako ockovany tak neockovany a je to zhruba 15 percent. kedze neockovanych chorych je viac tak to nema vplyv na tvrdenie. neockovani su  hlavni siritelia covidu a nicia tuto krajinu. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

akurat s tym malym, ale dolezitym rozdielom, ze neockovany sa musi vsade povinne testovat a taky humanista-ockovanec, to ma odpustene....takze kopec anomnych siritelov sa radovo rozrasta....vdaka vrahovia.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

klames,  a opakovane.  A kedze si to zazil, tak to vies.   Si teda umyselny vrah,   dufam  ze si na seba hrdy.   A zrejme nepriznas kolkych si nakazil umyselne.   Odpad spolocnosti,  zase mi je z teba na zvracanie.

Ani to ze si mal covid ti nepomohlo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

https://motls.blogspot.com/2021/11/explosion-of-athletes-cardiovascular.html

Akási epidémia vypukla, medzi mladými nádejnými športovcami. 

Napríklad mladý nádejný úplné zdraví športovec vybehne na ihrisko, športuje.. športuje.. A zrazu len odkvecne na trávu so zástavou srdca.

Odnesú ho nohami napred.

Rad nešťastných náhod proste.

Spája ich účasť na halasných kampaniach, propagujúcich očkovanie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Citát

Západ na čele s Európskou úniou prepadá v posledných mesiacoch čím ďalej hlbšie do zajatia potemkiád. Politici sa snažia vydávať za fakty veci, ktoré sú úplne zjavne v rozpore s realitou.

Jednou z nich je očkovanie proti covidu ako preukaz potvrdzujúci bezinfekčnosť. Vo chvíli, keď je úplne zjavné, že plne očkovaní sa covidom infikujú a môžu nakaziť ostatných rovnako ako neočkovaní. Naposledy to mohla verejnosť vidieť v prípade plne očkovanej moderátorky populárnej televíznej súťaže StarDance Terezy Kostkovej, ktorá sa aj po vakcinácii covidom nakazila. Napriek tomu, že to každý na prvý pohľad vidí, poslali hygienici do karantény len jej neočkované kontakty. Už tento príbeh sám o sebe ukazuje, ako je také preukazovanie bezinfekčnosti zvrátené.

Nie je to česká špecialita. V rôzne vyhrotených podobách sa to odohráva v mnohých krajinách južnej a východnej Európy. Od Francúzska cez Taliansko po Slovensko. Sever a západ Európy na čele so Spojeným kráľovstvom a Škandináviou sa na podobnú fake bezinfekčnosť nehrajú. Keď už testujú, aby zistili, kto naozaj covid prenáša, tak všetkých.

https://dennikstandard.sk/132571/europska-plynova-pasca/

toto bude ešte estráda ... podľa niektorých prognóz sa totiž môže stať, že o pár týždňov bude v špitáloch viac očkovaných ako neočkovaných, som zvedavý aké krkolomné vysvetlenia by sme v tom prípade počúvali.

inak dnes som v rádiu zachytil zmenu hesla kampane - vakcína už nie je "sloboda" ale "riešenie" ... evidentne niekomu dochádza, že prvá verzia sa rozchádza s realitou :eehmm:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 46 minútami, clovek2 napísal:

som zvedavý aké krkolomné vysvetlenia by sme v tom prípade počúvali.

Ak zaočkovaní budú postupne prevládať v populácii, až raz čisto teoreticky dosiahnu 100%, tak z hospitalizovaných bude v nemocnici ležať 100% zaočkovaných. Čo konkrétne je na tom krkolomné?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

krkolomne je to, ze ak sa naplni tato tvoja progresivna prognoza, bude verejnym dokazom, ze virus vyhrava a ockovanie je iba marketingovi program na novy realitny bombakseft....:)   

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Možno to budú stovky zaočkovaných, keby sa neočkovalo vôbec, tak by to boli tisíce, pacientov by museli ukladať na chodbách a lekári by rozhodovali komu dať ventilátor, tak ako v Taliansku na jar 2020. Prečo sa situácia v Taliansku nezopakovala v ďalších vlnách? Žeby preto, lebo tam začali masívne očkovať? Kde je tvoja logika teraz? Akou sprostosťou zaspamuješ diskusiu tentokrát?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 1 hodinou, Sniper napísal:

Možno to budú stovky zaočkovaných, keby sa neočkovalo vôbec, tak by to boli tisíce, pacientov by museli ukladať na chodbách a lekári by rozhodovali komu dať ventilátor, tak ako v Taliansku na jar 2020. Prečo sa situácia v Taliansku nezopakovala v ďalších vlnách? Žeby preto, lebo tam začali masívne očkovať? Kde je tvoja logika teraz? Akou sprostosťou zaspamuješ diskusiu tentokrát?

mozno, ja a ani ty to nevieme, ale jedno je iste uz teraz.....cim viac ockovanych, tym viac nakazenych.....kde spravili sudruhovia z Mengele progresivneho ockovacieho peletonu chybu?.....a co sa tyka toho prikladu z IT, tak ten si nechaj pre pandemicku komisiu SK.....preto ja mam v tom jasno....ockovanci zamorili cele SK a to vdaka ich benevolentnosti a egoistickemu spravaniu, do ktoreho ich vtesnali svojimi slubmi o slobode a bezpecnosti, nase pandemicke "vedecke" spicky....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Portugalsko,   krajina s 10 mil. ludi.

zaockovanost 86 percent.

takto tam vyzera delta

1779724616_obrzok.png.62e0fb336f2d98eb3dea1b38f4c62188.png

A samozrejme umrtia su v jednotkach denne.  

 

teda cim viac zaockovanych, tym menej pripadov. Na opacnej strane je bulharsko alebo rusko,  menej zaockovanych, viac chorych.

 

Klames teda uplne jasne a vedome.   Si antisocialny fasista, ktory ma rad smrt. 

 

Bulharsko

Pocet obyvatelov 7 mil.

zaockovanych 20 percent

333250146_obrzok.png.bd9bec36bb383a6be1eb5bdedfac988a.png

 

A umrtia 150 denne,     no najdi jeden rozdiel od portugalska

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bavíme sa ako velmi funguje, no a pokial ide o prenos tak nemecko nie je lepsie ako slovensko nijak vyrazne, skor zanedbatelne. A neporovnavas na pocet ludi, porovnavas to vzhladom na vlnu z roku 2020.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Polsko zaockovanost -53% je na tom lepšie ako Nemecko. Takže tu mame fakty o tom, že zaočkovanost nie až taka klučova ako sa ospevuje. Inak nechapem tyso, ty tu nadavas informor. do vrahov a podobne, pritom ide len o hlupeho človeka. Hlupost zabija, to neznamena, že si to aj tajne žela.

 

 

Screenshot - 5_ 11 002.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v polsku sa to rozbieha, takze vydrz.

Ale podobny graf z nemecka a pre zmenu umrtia.

A k informatorovi,   za hlupaka sa vydava, ale cielene siri klamstva z konspiracnych webov.  Hlupost je dar bozi a neda sa trestat ale on robi obrovsku nadpracu.   

A k zaockovanosti,   to je problem vsetkych exponencial,  vyzeraju podobne bez ohladu na exponent. Az ked narazis na hranicu kolektivnej imunity tak vies spatne povedat co sa dialo.  Preto som dal Portugalsko, kde sa to asi podarilo.   Zaockovanost znizuje pocet ludi co mozu ochoriet ale to je len jeden parameter, dalej to mas mobilitu, ruska, obmedzenia a pod.

 

202083439_obrzok.png.4cee8d677180d081b46e2632a25c5951.png

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a v Nemecku sa to nerozbieha? LOL

A inak úmrtia vzhľadom na rok 2020 su veľmi podobne, sú o niečo menšie aj v SR, aj v PL, aj Nemecku.

No po pandemii budeme mudrejsi, aj sa to bude dat lepsie porovnat.T suhlasim, mozno tam sa prejavi ucinok vakcin, že to nezajde az tak daleko, uvidime.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov