Skočiť na obsah

Očkovanie - Covid19


electric blue

Odporúčané príspevky

asi? mal si rusku poriadne? to si slaby antivakcer, ved virus je sloboda,  tak hovoria vasi, treba ist na protest, do tajnej krcmy alebo ist robit bordel do obchodu bez ruska. Len tak mozes zabijat poriadne, nie ako ovce co robia vsetko preto aby inych nezabili.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

daj zdroj tvojho "tvrdenia"  ze ockovani proti corone veselo sirai infekciu dalej.  Kedze pravda je opacna,    nezaockovani siria coronu 5x viac.   Taki ako ty sa chovaju antispolocensky,  skodia sebe aj ostatnym.  A robia to z hluposti alebo zo zleho umyslu. 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Citát

Hospitalizace. Celkem 1813 (z toho 2 reinfekce), na JIP 284, z toho:
1017 neočko, neprodělali (185 na JIP)
794 očko, neprodělali (99 na JIP)
0 (nula) neočko, prodělali (nula na JIP)
2 očko, prodělali (nula na JIP)

To na doplnenie statistik zo vcera. Ze by len 2 co uz malo Covid bolo v nemocnici? Vlastne doplnenie je len to ,ze lahky priebeh ti ockovani nemaju.

Ved aj u nas musia vediet spravit taku statistiku. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 10 hodinami, tyso napísal:

daj zdroj tvojho "tvrdenia"  ze ockovani proti corone veselo sirai infekciu dalej.  Kedze pravda je opacna,    nezaockovani siria coronu 5x viac.   Taki ako ty sa chovaju antispolocensky,  skodia sebe aj ostatnym.  A robia to z hluposti alebo zo zleho umyslu. 

 

zdroj je byvali minister zdr.Krajci...najdi si to sam....

pred 8 hodinami, Sniper napísal:

informator v Nemecku idú tvrdo postihovať neočkovaných
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/605871-online-v-nemecku-rastu-pandemicke-cisla-aj-tlak-na-neockovanych/

To len pre tvoju informáciu.

no ved to je ich geneticka vybava......staci si pripomenut ich postihovanie toho nespravneho obyvatelstva vo verejnom zaujme v casoch velkej slavy, teda za progresivca Hitlera a spol....vidim, ze si v tom ako doma.... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja neviem aky kok.stat moze byt ine ako slovensko.

Citát

 

Mesto Prešov pomáha od utorka seniorom pri registrácii na tretiu očkovaciu dávku vakcíny proti COVID-19.

Môžu sa obrátiť na zamestnancov denných stacionárov a denných centier, ktorí im poskytnú aj všetky dôležité informácie týkajúce sa očkovania. Pomoc je určená aj pre seniorov, ktorí zatiaľ nie sú zaočkovaní a potrebujú sa zaregistrovať na očkovanie prvou dávkou.



Čítajte viac: https://mysaris.sme.sk/c/22776433/presovska-radnica-pomaha-seniorom-pri-registracii-na-tretiu-davku-vakciny.html

 

Kam sa ti ludia ako moj otec ma registrovat,ked on ani nevie ci je utorok ci nedela? Dva krat mu poviem ,ze je utorok a mas tam ist stvrtok. Ja tam zajtra snim pojdem. Ak bude odomna chciet nejaku registraciu, sa im len ospravedlnim a spustim plno nadavok. Ja si nemyslim,ze sa to zajtra stane,aspon dufam. Lebo vyriesim to este inak.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 3 hodinami, tyso napísal:

klames ako obycajne, co ta vedie k tejto posadnutosti smrtou? si ako sahid covidu, kludne aj sam zomries pokial zomrie dost ludi s tebou. no des. 

ja ti neviem, ale o smrti tu pisu iba devianti ako si ty....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Citát

"Seniori alebo ťažko zdravotne postihnutí ľudia, ktorí nemajú prístup k internetu, respektíve sa sami nedokážu zaregistrovať na očkovanie proti ochoreniu COVID-19, sa môžu obrátiť na Kanceláriu sociálneho poradenstva v Mestskom úrade (MsÚ) Prešov alebo na ktorýkoľvek z denných stacionárov či denných centier v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Prešov. Záujemcom, ktorí spĺňajú podmienky na očkovanie, poverení pracovníci pomôžu s registráciou prostredníctvom internetu a podajú im potrebné informácie súvisiace s očkovaním," uviedol Tomek.

Čítajte viac: https://mysaris.sme.sk/c/22776433/presovska-radnica-pomaha-seniorom-pri-registracii-na-tretiu-davku-vakciny.html

Cibulkova v januari isla bez registracie, cez leto bez registracie a starci sa maju opat registrovat? Je to tak aj  v tej prianej blave?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator, toto detske popieranie len dokresluje aky si.   Pisem o smrti, ktorej fandis a ktorej pomahas. Co ine je za  tvojou snahou sirit klamstva ?  Podporujes sirenie covidu a umieranie,   tak sa nehanbi ako dieta a  prihlas sa k svojim tuzbam.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 hours ago, slimak said:

Je to tak aj  v tej prianej blave?

nie, tu zupa znovu rozbieha ockovacie centrum kde to vyriesia aj bez toho.   Ale opakujem to co na jar,   je to vec zupy,  mame stastie ze teraz su nase zupne hlavy akcnejsie a robia to dobre.  Ale nechapem ako moze bratislava za to ze to BB zupa robi zle.

Ak chces dokaz ze aj zupne volby treba brat vazne, tak ho mas.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aj povinne ockovat budu zupy? To to tych vyhadzovacov a barmanov co behali v trnave po ihrisku bude szalay ockovat? Sa tesim.

Ked to maju na starosti,co tyso povedal, asi hej.

A co ma ta zelena guma na starosti? Vymyslat chore napady ako ockovat 20 rocvne casnicky..a inak mozu palit do riti.

 

50,60,70 rocnych svojich uradnikov nema na starosti?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

inak,  ockovanie mozu robit lekari,  a tak zodpovednost mozu riesit ti co ich maju pod palcom.  Velke nemocnice riadi MZ,  stredne zupy,  MZ dava metodicke pokyny, nastavuje platby.  Dohlad nad dodrziavanim  je zase vecou hygieny a policajtov.

A ockovanie je tak vec mnohych,  aj miestny starosta ci primator moze prispiet.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 1 hodinou, tyso napísal:

informator, toto detske popieranie len dokresluje aky si.   Pisem o smrti, ktorej fandis a ktorej pomahas. Co ine je za  tvojou snahou sirit klamstva ?  Podporujes sirenie covidu a umieranie,   tak sa nehanbi ako dieta a  prihlas sa k svojim tuzbam.

prepac, ale nemozem vazne okomentovat tvoje chore predstavy o tom, o com ja uvazujem a co podporujem, kedze si uplne mimo realitu a zijes vo svojom imaginarnom svete.....

pred hodinou, slimak napísal:

A co ma ta zelena guma na starosti? Vymyslat chore napady ako ockovat 20 rocvne casnicky..a inak mozu palit do riti.

nie nema na starosti nic....ak si vsimnes, tak na detailnu otazku ohlado nejakeho riesenia covidu odpovie, ze pockame si na zavery komisie a podla roho sa zariadime.....je nauceny iba plnit prikazy a nie argumentovat zo svojej ministerskej pozicie....len teraz neviem, ci je to v jeho pripade, takto dobre alebo zle......:(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 23 hodinami, tyso napísal:

daj zdroj tvojho "tvrdenia"  ze ockovani proti corone veselo sirai infekciu dalej.  Kedze pravda je opacna,    nezaockovani siria coronu 5x viac.   Taki ako ty sa chovaju antispolocensky,  skodia sebe aj ostatnym.  A robia to z hluposti alebo zo zleho umyslu. 

 

dodatocne ti posielam este aj tento pohlad tohoto lekara, ktory tvrdi to, co aj ja tvrdim, ohladom zamorenia covidom  SR, tzv. "humannou" castou obcanov, teda zaockovanu entitou....

https://www.facebook.com/cnnprima/videos/336821624875864

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a tusis ze ide o blazna ?, ze ?  A preto to davas, tie tisice vyjadreni ze to je nezmysel samozrejme ignorujes.

A jasne ze nie si sam,   ludi co podporuju sirenie covidu je plno.  Toto je blazon, ktory chce medialnu pozornost, tvoj pripad je samozrejme horsi, ty to robis pre dobry pocit zo smrti ludi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bratislava prebera zezlo od Presova. Ono to bolo aj logicke vratili sa z nastevy s covidom. Teraz bude viacej dat aj z nemocnic. Kym to bolo za,ci pri Presove do media nezaujimalo. Zas ratolesti bratislavske nam nakazili starcov.

Otec sa spamatal v dnoch a vedel,ze dnes sa ma ist ockovat, som mu dal papier som si isty ze pojde -on sa totiz hned chcel dat ockovat - vzdy volil Fica.

Neviem ci este v Presove sa zmesti viac pacientov. Dajme tomu o50 nech,ale uz tam ludia umieraju doma.

presov.png

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

slimak, mozno. Ale teraz je trochu ina optika, cisla nakazenych urcite este vyletia, kym sa nepremoria skoly tak to bude rast. Ale ako to bude vyzerat v nemocniciach?  

Ved vieme ze sme sa viacmenej kolektivne dohodli ze Slovensko premorime, nie je vola na nieco ine. 

Pre tych ockovanych je tu este tretia davka, pre neockovanych musime len udrzat nemocnice v chode a na to doplacame sice vsetci ale nic ine sme nevymysleli. Aj informator si bol po svoju davku ockovania od covidu. To caka vsetkych neockovanych a zoberu zo sebou aj 20 percent ockovanych.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Si si vedomy ze ten graf obsadeni lozok presovskej nemocnice. Tam okolo je takto isto Stara lubovna, bardejov aj Svidnik,Snina.

Ja len poukazujem,ze ten zolik Presovu,ani Ziline nicomu nepomohol - resp ta 65% hranica ,brazda ,mur,je k nicomu. Teda to vedci nanic vypocitali. Ci su tam vedci ci co? A to presov zdaleka za zebou nema. Tam uz umieraju ludia doma.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dobre, lenze to by chcelo vidiet nemocnice na vychode celkom, nie len v presove. A inak, ak sa to stane vo velkom, tak pride lockdown bez ohladu na to co si o tom mysli kollar. semafor aj zolici su postaveni na odhadoch,  ich logika je zrejma. v com vidis problem? Ak su 70plus vysoko ockovani, tak ich bude v nemocnici menej a mozes tak ist do vyssich cisel. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Do mesiaca budes mat v Bratislave plne nemocnice. Ak budete mat pozitivnych denne 1000 co je otazka tyzdna. Kolko tisic nemate zaockovanych, nie na % ale tisic ... 17 000 nezaockovany v Bratislave nad 65 rokov. Kolko tam mate miest 600 -800? Plus nejake percenta co im ockovanie nezabera to moze byt taky isty pocet. Plus Bratislavske nemocnice su spadove pre dalsich 5 okresov = BA kraj plus zahorie? Celkovo BA +5 okresov 34 000 nezaockovanych nad 65 rokov.

Presov Sabinov a Stropkov ich ma necelych 12 000.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 3 hodinami, tyso napísal:

a tusis ze ide o blazna ?, ze ?  A preto to davas, tie tisice vyjadreni ze to je nezmysel samozrejme ignorujes.

A jasne ze nie si sam,   ludi co podporuju sirenie covidu je plno.  Toto je blazon, ktory chce medialnu pozornost, tvoj pripad je samozrejme horsi, ty to robis pre dobry pocit zo smrti ludi.

mas asi lepsiu skusenost z narusenym jedincom.....ze by skusenost z nasich ocenovanych vedeckych elit typu Sabaka, Cekan, Jarcuska, Krcmery a cely rad im podobnych "expertov"?.......takze som nuteny ti verit v tomto ohodnoteni toho mnou sem posunuteho lekara-blazna.....vdaka za tvoje erudovane posudenie jeho mentalneho stavu.... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

739427287_obrzok.png.6fe8595c079d693870277ed67bb55d44.png

informator,   ak netusis ze je to blazon, tak si podobne naruseny.  Ale kedze tvrdis ze nie,  tak klames umyselne.

zakladna logika :

Chorobu moze sirit LEN nakazeny jedinec.  Kedze vacsina nakazenych je NEOCKOVANA, tak  len idiot alebo klamar moze tvrdit ze ju siria ockovani.

Tak sa prosim zarad :  Si idiot  alebo si klamar ?  Tertium non datur.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov