slimak Zverejnené Júl 26 Autor Zverejnené Júl 26 Bude v telke zaznam zapasu Slovnaft cupu. https://www.stvr.sk/televizia/program/22873/611726 Teda do Revucej pridu kameri a komentatori z televizie. Hrali prvy priprvny zapas, nedopadlo to dobre, s dosrastom Popradu 9:1 A dnes vyhrali asi s Partizanom Cierny balog 5.1. Nechcem povedat co sa stalo,lebo som tam ani nebol, syn tam hral a v Strbe mu ai ztepla bolo zle a sedel na zachode. Za Revucu budu hrat gro hraci asi 6 2006a 2007, potom tam bude aj 2009 aj 2004 aj styria hraci. Snad im to bude fungovat Aj stymi co sa narodili skor. Teda vratili si holuby oni su sikovni a vratili sa. Teda 15 hracov co maju 17 az 21 rokov daju a potom este par 5 starsich co sa im posnazia pomoct, ti lepsi nebudu. Traja strsi a oni dvaja boli ked boli mlady ovela lepsi. MFK Revuca bol klub policajtov(hrali tam aj siesti), teda na ihrisku ti staci jeden a jeden na striedacke. Ti tinedgeri niektori zmaturovali a niektori to maju predsebou.
slimak Zverejnené Utorok o 20:27 Autor Zverejnené Utorok o 20:27 https://sportnet.sme.sk/futbalnet/clen/5e14d9387ad8b85a6baf2212/kristian-kovac/#/futbal/prestupy/ Toto je chalan co prisiel k susedom. Je hracom Revucej, uz neviem ci bol pre covidom ci potom asi pred. On so synom nikdy nehral. Za klub,ale bol sused, spolu sme hrali u nas, ci aj u nich ja som tam nehral,ale aj tam sa hraval futbal, teda deti hervali futbal aj na nasel zahrede aj na ich. Za covidu Nemohli chodit do skoli,tak najprv si kopali cez plot, potom narastli stromy, chdte na pole, za zahradu, oni si vedeli moj syn a on zonglovat s loptou na 10, 15 metrov. Ze ta lopta sa nedotkla zemi. A chalan hra futbal. Ja som ho mal rad a bolo mi luto ked odisiel. Snim nikdy nehral, ale hral asi proti nemu. Ked hral za Ri.sobotu. A vraj syna nepoznal.5-7 rokov zili a hrali sa spolu, spolu chodili do tej istej skoly. Inak ak bude hrat za buzitku,si zahraju proti sebe opat. Ale chalana som mal rad. Dal som mu aj bycikel. Lebo sa kamaratil so synom a som aby byciklovali spolu, aj 100km. Len oni sa onho bali, jemu nedovolili bezat ani 5 km od domu. Su tam medvede. Tak syn behaval sam. A preto vie behat. Ja som tim detom dal aj dva bycikle. Lebo jeden som videl teraz lietat. Jeden maly asi Pre 6 rocne deti a druhy normalny co jazdia tuor de frans. Preco sa tak spravaju k detom? Boja sa postihu ci to nemozu. Ja svoje deti tam mozem poslat, chod si kam chcces, oni asi nie. Alebo keby chceli a mali by o to zaujem, tak tam pojdem tiez a budem kontrolovat. Teda tie deti sa tam maju fjn u susedov, iste lepsie ako v deckom domove, Priklad ked chalan behal, behala aj dcera. Ona tolko nedbehla ale domov prisli spolu. Teda aj dcera sa naucila behat. To kristian nemohol. A nikdy to uz nebude vediet.
slimak Zverejnené Utorok o 21:41 Autor Zverejnené Utorok o 21:41 15:55 Skryté titulky HD Európska tvorba Futbal - Slovnaft Cup 1. kolo: MFK Revúca - FK Novohrad Lučenec ,teda mal byt aj priamy prenos. Revuca ak bude hrat dobre ich kludne da. Ale ja si myslim zo zozo sa stane na 20%, keby ten zapas bol o rok na 50%. Ti mladi hracaci vedia hrat futnal a vedia rozbit aj Lucenec. Bude hrat tretoligista so 6ligistom. To je fakt, a maju nasi mladych hracov. Ale oni niesu realne 6 ligisti. Ja by som tal dal tych najlepsich ,A budeme vediet, nacom sme.
slimak Zverejnené 2 hodiny dozadu Autor Zverejnené 2 hodiny dozadu Zajtra pre tv kamerami bude hrat aj moj syn, Velmi podobny zapas sa udial dnes. Hrali Jelsava a Filakovo, vysledok 0:8 Su to tie iste muzstva jedni hraju 6 ligu a druhy 3.ligu. Zajtra bude to iste Revuca a Lucenec.. Som si isty ze to takto nedopadne. Som si opisal hracov Jelsavi a som ich nepoznal, so synom hrali aj 4hraci z Jelsavi. V tom zapase neboli. Syn sa na to isiel pozrriet. Zajtra to bude tv, Neviem aka bude nasa zostava, podla mna mlada. Ci syn na to ma,aj ano aj nie. Ale nikoho lepsieho nemate. Ak bude hrat syn nedostanu debakel mozno mozu vyhrat. Ty chalani hraju spolu od skolky, 10 chlapcov.
slimak Zverejnené 2 hodiny dozadu Autor Zverejnené 2 hodiny dozadu 16:00 MFK Revúca vs Lučenec 11.158.051.094.68 Male peniaze 5 euro si na nich stavte, Oni 0:8nedostanu.Ja si myslim aj mozu vyhrrat. Kasper 29 rokov, Dorrkin 33 , Vokcik 49rokov(takto ak je do bry a on dobry je anhra, Belon 36 Rochek 32 Germanus 40 Saflik 37 ,Jobagy 32 jediny mladsi je Felzety co ma22 rokov. Tychto by aj revuca rozmetla 11:0 ved to sa stane do pol roku. Syn povedal ze prehraju 5:1, Teda stavkujuci nedavjte na re vucu. Syn povedal ze oni su ovela lepsi asi su. Videl filakolo. On bude hrat proti Lucencu.
slimak Zverejnené 1 hodina dozadu Autor Zverejnené 1 hodina dozadu Revuca ma dobry a mlady utok, aj ma dobry stred, aj ma dobry zadok,teda obranu a j bramkarara. Ja nechapem preco ten Lucenec nemozu porazit. Ja si myslim, ze moj syn bude lepsi ako jeho naprotivsovok, A vsetci okolo neho su lepsi ako moj syn. Moj syn je tam nato aby nedostali gol a oni ani nedostavaju, a potom ze podpori utok. v utoku su 5ti co maju strielat goli, onich aj daju. Jedny utocia, a jedny brania, robia to aj spolocne. Zajtra budu hrat spolu Siman, Hrivnak Galovis, Smiedl a dalsi neviem si predstavit ze tychto chalonov niekto prejde. Moj chaln nevie ci bude hrat.Lepsie hraca nato nemaju. Revuca ma 20 dobrych hracov. Co som menoval je utok, alle maju aj obranu aj brankarov.
slimak Zverejnené 1 hodina dozadu Autor Zverejnené 1 hodina dozadu Zajtra hrame proti Lucencu v poha ri a chceme cezniprejst, aja si myslim ze sa nam to podari. Ja Lucenec mam rad, my sne sa sniny naucili hrat futbal. Teda Lucenec niesu madari a fuj ludia opak Su to fajn ludia a nie su madari. Zajtra hraju s Lucencom, syn povedal ze prehraju 5.1 ze su lepsi, Ja neviem pozzriem ak ten zapas nevyhra syn ho vyvdedim, Ty chalani to dokazu vyhrat, Inak synov tym velm neprehraval. Kludne rozbiju Lucenec
Odporúčané príspevky
Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky
Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom
Vytvoriť konto
Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!
Zaregistrovať si nové kontoPrihlásiť sa
Máte už konto? Prihláste sa tu.
Prihlásiť sa teraz