Skočiť na obsah

Istanbulský dohovor


informator

Odporúčané príspevky

oblecenie je kulturne zavisle,   a na modnom mole sa snazia sokovat a dufat ze udaju smer mode.   Ale panska moda sa meni len velmi pomaly,  ale uz nemusime nosit parochne :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale zato farebne si môžete obliecť čo len chcete, konečne sa vraciame ku koreňom, .... keď samčekovia sú vždy načinčanejší a farebnejší než samičky :happyroll:

mno... a ako to všetko súvisí s Istanbulským dohovorom? nech na sebe nosí kto chce čo chce, farári čipky a sukne zlatom vyšívané

a kto chce, ponožtičky v siedmych farbách, trebárs aj s klobúkom s perami. aspoň je svet veselší. no ni?

 

ID .... vrátime sa k ID :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A na čo je tam v ID, tá genderová blbina vlastne dobrá?

Keď spoločnosť a "móda", to ako sa má prejavovať "mužskosť" alebo "ženskosť", spochybňuje sama od seba a permanentne?post-624-0-47070300-1557171433.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alamo,   v ID je "len"  ochrana zien pred nasilim  ktore je v rodine a je kulturne zavisle.    vsetko ostatne tam vidia kuffovci a spol.     

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@tyso

A čo všetko označíme za "pakultúru spôsobujúcu násilie", a budeme to musieť odstrániť?

A pôjde to vôbec?

Teraz.. "ti ukážem MUŽNOSŤ!!"

:P

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ID nie je o odstranovani niecoho ale o konkretne menuje co je nasilie na zenach a co by mal robit stat aby im pomohol.  Nevkladaj do neho svoje nocne mory :),     co je zle na tom ze stat ma pomoct napriklad azylovym ubytovanim pre zeny, ktore odidu z domacnosti ?  A co je zle na tom poskytnut im pomoc aj pravnu ?   Alebo na tom ze je trestne ich nutit do manzelstva alebo ich nutit ist na potrat ? 

To su predsa veci, ktore vacsinovo odsudzujeme,   nutene sobase su snad v nejakych osadach.   Ale stat by mal pomoct aj tam,  z takeho obecneho principu.   Aj ciganka je clovek.  Chapem ze Kotlebovci o tom pochybuju ale normalni ludia by nemali.

A dal som sem nas slovensky dokument, ktory v podstate robi to co ID,   ci ho podpiseme alebo nie tak realne Slovensko tieto problemy riesi.  Tak aky je problem sa k tomu aj prihlasit ? 

To ze sa to nepaci Kuffovi ?  Preco by sme sa mali hanbit za nieco taketo ?  

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prečo mám pocit, že informator tu nakazil alama svojimi výkladmi dženderov, alamo sa v tom vyžíva, lebo môže sem pácať obrázky a videá hlava nehlava,

a podstata ID ide do hája... ako to pekne dosiahli Kuffovci a tí blázni v parlamente tesne pred voľbami prezidenta, aj tak tým dosiahli čo vlastne.

 

ešte stále neviem, kde je tam kuffovský dženderizmus, ktorý podaktoré hlavinky tak príšerne straší... nezájem o domáce násilie, akékoľvek ani nijaké, načo...

budeme mlieť o dženderizme... a budeme sa cítiť povznesene, ako sme ich prekukli.... tak sa to robí, milí moji antidženderisti :happyroll:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja nie som "Kotlebovec"..

Ja tvrdím, že človeku "ako individuum.." by malo byť dovolené všetko čo mu nie je vyslovene zakázané..

Kdežto štátu, by malo byť zakázané všetko čo mu nie je dovolené, a keď vykoná niečo čo mu nie je dovolené v zmysle prikázané.. Msl by byť za to prísne potrestaný..

V zmysle konkrétne osoby, ktoré tú situáciu spôsobili..

Práve "Kotlebovec" by bol proti.

@tyso

To ty si tu ten najväčší "Kotlebovec"..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja tvrdím, že človeku "ako individuum.." by malo byť dovolené všetko čo mu nie je vyslovene zakázané..

Kdežto štátu, by malo byť zakázané všetko čo mu nie je dovolené, a keď vykoná niečo čo mu nie je dovolené v zmysle prikázané.. Msl by byť za to prísne potrestaný..

V zmysle konkrétne osoby, ktoré tú situáciu spôsobili..

 

:hmmm:

 

povedz to na príkladoch prosím, (díky, nekotlebovec je fajn informácia, beriem na vedomie, vážne),  vážne prosím.... čo napríklad? lebo som z toho akosi zmätená, čo konkrétne v praxi by takto malo fungovať.

 

a ako to súvisí s domácim násilím v Istanbulskom dohovore.

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alamo, ako myslis ze mas pravo bit slabsich alebo co ?  Tak toto je zakazane obecne,  ale okrem zakazu potrebujes aj efektivny sposob ako to dosiahnut.  Ak tyrana zena nema moznosti ako odist a ked odide tak kuffovci ju budu odsudzovat za "rozvracanie rodiny"  tak to ostane len ako "de iure" pravo. 

Alebo ti vadi ze v skole detom povedia ze aj zena je clovek a ze ju nemas bit ?   A to aj v pripade ked to je len ciganka ?  Ci dokonca moslimka ? 

 

A maly smajlik za toho Kotlebovca,  doteraz som bol len neoliberalny marxista :), 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to viem a vieme všetci už dávno. ty ho vidíš ako odlišný, iný ho môe vidieť ako nesprávny, zle vysvetľovaný, alebo ešte na desať iných spôsobov.

darmo si čítal ID, v hlavinke máš zabetónovaný jeden pohľad a cez to vlak nejde.

 

nie je dôkazom toho, že človek myslí, to, že sem-tam poopraví svoj názor, keď zistí, že doteraz myslel nie celkom dobre? alebo sú veci trochu ináč, než si myslel doteraz? alebo to takto medzi inteligentnými rozumnými ľuďmi nefunguje?

 

ja nehovorím o starom dobrom: ja vymením názory tebe, ty vymeníš názory mne. ani omylom.

 

je to o niečom úplne inom, ale to je zrejme zbytočné o tom ty písať... múdry člvovek by sa mal vyvíjať, naberať vedomosti, pohľady, skúsenosti.... a nemal by sa hanbiť za miernu úpravu svojich názorov, lebo to je tak podľa mňa normálne. rastieme. nemáme nohy v betóne.

 

:ahooj:

 

 

nemohol som skor reagovat......bol som chory...teda este som, ale uz dokazem obsediet pri obrazovke....

 

 

takze si sa nejak nepretrhla....najskor si ziadala odo mna nieco s ID, s cim ja mam problem, a ked to sem dam, tak ty samozrejme zareagujes na to, co si sa ani  nepytala, ale hlavne ze to debatu odvadza na slepu kolaj....tak si na tuto temu skus odpovedat sama a nenanucuj tu mne svoje nic nevraviace poucky o mudrom a hlupom Janovi....ak je odlisny nazor na nejaky aktualnu situaciu podmieneny nejakou "mudrostou" alebo "hlupostou", tak to je potom kto ten "mudry" a kto ten "hlupy"?....u teba jasne  ten, kto vybocuje z radu, ktory si sama zrovnala?....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je mi ľúto, že si bol chorý, dúfam, že je už lepšie.

na myšlienkových pochodoch a hraní sa so slameným panákom sa ti to ovšem neodrazilo, tak už budeš iste v poriadku : )

 

v tom veľkom slovnom guláši sa tu skutočne zabudlo, ako pozerám, čo a prečo, o čom hovorí Istanbulský dohovor a prečo bolo niečo takéto treba napísať... preto, lebo násilie existuje stále, aj rodová nerovnosť existuje stále, aj v Európe. veľmi jednoducho vysvetlené je toto ID:

 

Istanbulský dohovor:

 

Vyberáme článok Adriany Mesochoritisovej, ktorý približuje medzinárodný dokument, ktorého cieľom je zastaviť násilie páchané na ženách, známy ako Istanbulský dohovor:

 

Základným cieľom Istanbulského dohovoru je vytvorenie Európy bez násilia na ženách a domáceho násilia" s dôrazom na jasné prepojenia medzi dosiahnutím rodovej rovnosti a odstránením násilia páchaného na ženách. Jeho zámerom je tiež harmonizovať právne normy členských krajín RE a zabezpečiť tak ženám, dievčatám a ďalším skupinám ohrozených násilím užívanie rovnakej úrovne ochrany v celej Európe.

 

Je postavený na štyroch pilieroch, tzv. 4 P: Prevention (Prevencia), Protection (Ochrana), Prosecution (Stíhanie), integrated Policies (Integrovaná politika), a v rámci každej z týchto oblastí prináša veľmi konkrétne opatrenia na zlepšenie ochrany žien tak, aby mohli žiť svoj život slobodne, dôstojne a bez hrozby násilia.

 

Zároveň sa zameriava na opatrenia, ktoré by umožnili násiliu predchádzať a znížiť tak hrozivý počet žien a dievčat vystavených rôznym formám násilia. Ak by bol tento dohovor v našej krajine ratifikovaný a následne dôsledne implementovaný, mohol by priniesť zásadný prelom v ochrane žien vystavených násiliu a ich detí pred násilím.

 

 

(ten článok je dlhší, TOTO je podstata Istanbulského dohovoru. http://www.aspekt.sk/content/aspektin/co-je-istanbulsky-dohovor)

 

 

koho mýlia slová rod a rodový, pletie sa mu to a má hlavu plnú kdejakého pomotanými ľuďmi nacpaného dženderzimu, rodová rovnosť je toto:

 

Rodová rovnosť je spravodlivé zaobchádzanie s ľudskými bytosťami, čo môže znamenať tak rovnaké zaobchádzanie, ako aj zaobchádzanie, ktoré je rozdielne, ale je ekvivalentné z hľadiska práv, výhod, povinností a možností.
Wikipédia

 

to je to, čo sa týka prevažnej väčšiny obyvateľstva, každého z nás. už len nižšie platy v tej istej funkcii pre ženu ako pre muža je rodová nerovnosť.

to, že ožratý Jožo doma vytrieska svoju ženu, keď sa opováži ceknúť, pred deťmi, je to, čo rieši ID a čo riešia v niektorých krajinách zákony, kde ako... zákony ovšem nie sú všemocné.
Ratifikovaním ID krajiny len berú na vedomie, že takýto problém skutočne existuje aj v osvietenej civilizovanej európe a buď to už nejakými zákonmi riešia, alebo majú riešiť.

v skratke.

 

je to tak?  :klobuk:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

fajn, vyjadrila si sa k rodovej rovnosti....takze tvoj naj problem je diskriminacia zien v oblasti odmenovania a spravanie sa opiteho Joza k opitej (mozno) zene....tak co sa tyka platovej diskriminacie, tak to nech si riesi zamestnavatel a nie kvota.......co sa tyka opiteho Joza a jeho nasilia na zene (ci uz k triezvej alebo opitej) riesi zakon uz teraz...takze stale nechapem odovodnenost ratifikacie ID v tomto smere...a o akej prevencii to tam ta Adriana Mesochoritisova pise?....treba priblizit a dat sem priklad tej povinnej "ockovacej" metody....ty v tom vidis pozitivum?...myslim v tej prevencii z rise nejakej Alenky...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator,

slamený panák vždy vyčuhuje. vždy.

nič také som nenapísala, čo mi prisudzuješ, ale zato mi o tom, čo som nepovedala, povieš svoju mienku. ako vždy.

 

ani len náhodou k téme: téma je Istanbulský dohovor. preto je tu v skratke - a keď si pri zmysloch, nemohol si očakávať, že sem dám skratku z postoja. a nechytaj sa toho ako témy, každému musí byť jasné, prečo. a každému u aj je, okrem teba. finito.

alamovi tu prekážal velice ten "rodový", raz som to už vysvetlila, tak aj druhýkrát, prečo nie. preto som ho pridala ako vysvetlenie, s jedným príkladom z mnohých iných. a samozrejme, môj problém je nerovnosť platov. to je môj jediný a najväčší problém na svete a potom dženderizmus, však.

a vôbec :) mysli si čo chceš :)

 

tento tvoj slamený panák už vážne unavuje. :hahaha:  ... papa :klobuk: 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a ja o com pisem?....pisem o deklaracii zvrchovanosti?.....nie, pisem o ID....nemas argument, tak pride na scenu nejaky novotvar "slamenny panak"....ja som ti sem dal, na tvoju ziadost, toto....

 

https://www.freespace.sk/tema/6094-istanbulsk%C3%BD-dohovor/strana-14?do=findComment&comment=275146

 

....uviedol som body z ID, v ktorych vidim problem z ratifikaciou....no ty si odpisala  toto.....

 

https://www.freespace.sk/tema/6094-istanbulsk%C3%BD-dohovor/strana-15?do=findComment&comment=275269

 

...teda odpovedala si na tie body vlastne nicim uchopitelnym....citacia z Wiki je nepouzitelna a ten "dobropis" od Adriany Mesochoritisovej, je subjektivnym nazorom propagandistky feminizmu....teda neprijatelne ako argument....ale hlavne, ze existuje "slamenny panak" v mojich reakciach....a necakam tu ziadnu skratku z postoja, ale tvoj postoj....vyargumentovany a nie nicim nepodlozene predstavy rieseni.....tiez z tvojej strany liberalne.... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@game

Najskôr..

Ja v ID vidím isté riziká, preto som proti..

A je mi to trochu trápne, skutočne som sa ocitol v jednom tábore s ľuďmi ktorý sú označiteľný za extrémistov..

Ty v ID žiadne riziká nevidíš, si za..

Ale mám otázku, tebe nie je ani trochu trápne s toho že tvoj postoj s tebou tiež zdieľajú určitý extrémisti z opačnej strany politického spektra?

Vnímaš vôbec prítomnosť nejakého opačného extrému, na "tvojej strane"?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie.

s informatorom diskutovať, to je ako diskutovať so sedmokráskami na lúke, kade kukneš, samá sedmokráska, a tam na koci poľa slamený panák.

 

alamo, mnohokrát som písala, všeličo, môj politický postoj ty nepoznáš z toho stále, a informator už vôbec nie, ten ani len nechápe, čo píšem.

že politické spektrum, to naše, je trápne. ani ľavica poriadna, ani pravica poriadna, ani stred normálny, znechutenie po celých tridsať rokov zato stále niekto vyvolával, momentálne sú to kotleby, .... to patrí do inej témy. a tam som už na tie otázky odpovedala nie raz. na kotleby stačí ich téma. na politiku na každý kúsok je téma, toto je téma o ID a stále kopu vecí nevieme vydiskutovať.

 

 

téma je Istanbulský dohovor a spomenul si, "Ja v ID vidím isté riziká, preto som proti.."

aké riziká, v čom a aké - konečne sa snáď dozvieme niečo konkrétne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@game

Už som ich tu predsa vymenoval celú zbierku..

Nič "nezabralo".. Nič s toho sa o teba ani neobtrelo..

Mala by si sa zamyslieť nad faktom, že ty si sama vidíš "extrémy - kotleby" iba "napravo" od teba.. V "ľavo" od teba, nič nedokážeš pomenovať..

Neznamená to náhodou, že ty sama nestojíš v tom pomyselnom "strede"?

Že aj tvoj postoj je extrémny?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie.

s informatorom diskutovať, to je ako diskutovať so sedmokráskami na lúke, kade kukneš, samá sedmokráska, a tam na koci poľa slamený panák.

 

alamo, mnohokrát som písala, všeličo, môj politický postoj ty nepoznáš z toho stále, a informator už vôbec nie, ten ani len nechápe, čo píšem.

že politické spektrum, to naše, je trápne. ani ľavica poriadna, ani pravica poriadna, ani stred normálny, znechutenie po celých tridsať rokov zato stále niekto vyvolával, momentálne sú to kotleby, .... to patrí do inej témy. a tam som už na tie otázky odpovedala nie raz. na kotleby stačí ich téma. na politiku na každý kúsok je téma, toto je téma o ID a stále kopu vecí nevieme vydiskutovať.

 

 

téma je Istanbulský dohovor a spomenul si, "Ja v ID vidím isté riziká, preto som proti.."

aké riziká, v čom a aké - konečne sa snáď dozvieme niečo konkrétne.

 

skor diskutovat so mnou,  je pre teba prinosom, lebo ten tvoj pomyselny slamenny panak, je iba tvojim obrannym manevrom, ked nemas argumenty....nezaujala si ziadne argumentacne stanovisko k mojim uverejnenym bodom z ID (ktore si sama ziadala) a namiesto toho si sklzla do klasiky "slamenny panak".....vo svojich prispevkoch pausalizujes a tym si sa u mna zaradila medzi feministicke extremistky....kedze ja sa citim s tvojej strany ohrozeny, tak preto od teba ziadam presne a vyargumentovane stanovisko minimalne k tym bodom, co som sem ja z ID dal....ty ziadas od alalma, aby sem dal body z ID, v ktorych vidi problem....ja som ti sem dal a nakoniec z tvojej strany bola reakcia....lebo slamenny panak....

 

 

@game

Už som ich tu predsa vymenoval celú zbierku..

Nič "nezabralo".. Nič s toho sa o teba ani neobtrelo..

Mala by si sa zamyslieť nad faktom, že ty si sama vidíš "extrémy - kotleby" iba "napravo" od teba.. V "ľavo" od teba, nič nedokážeš pomenovať..

Neznamená to náhodou, že ty sama nestojíš v tom pomyselnom "strede"?

Že aj tvoj postoj je extrémny?

 

ja si myslim, ze postoj game nie je len extremny, ale je extremne jalovy (argumentacne).... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

skor diskutovat so mnou,  je pre teba prinosom....

 

ja si myslim, ze postoj game nie je len extremny, ale je extremne jalovy (argumentacne).... :)

 

toto mi dnes chýbalo... mám dosť ubolený deň, hneď mi je lepšie :lach:

 

až tak nevtipkuj, prasknú mi kútiky :) moje stanovisko k ID je v tejto téme asi 57x najmenej, aj s omáčkou okolo, aj prečo, začo, načo aj s príkladmi z domu, z doma, zo zahraničia - to teba neazujímalo, jasne si to napísal, tak teraz nevyžaduj ďalšie odpovede.

to by už snáď aj bolo dosť, čo povieš. :detektiv:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takze debata so mnou na teba posobi predsa len blahodarne.... :)

 

tak sem davam tvoj jeden prispevok, v ktorom riesis Kuffu, cirkevnikov a "tmarov" nesuhlasiacich z ID......

 

 

 

tak úplne jednoducho?

dôležité je preto, aby sa ujednotilo, že áno, tento problém existuje všade. nie v každej rodine, ale je častejší a je v celom šírom regióne, a môže sa ujednotiť trebárs postup proti nemu... tak úplne jednoducho a polopatisticky:

napríklad konkrétne u nás bolo v posledných rokoch zopár prípadov, kde ženy nabrali odvahu a udali svojich tyranov polícii, pre políciu to bola rodinná komédia, urobili maximálne bububu, a skončilo to tyranom vystrieľanou rodinou, zastrelenou manželkou, bývalou manželkou a kdečím...
postup polície sa po tom trochu skoordinoval, ale napríklad sa našla dedina, pred pár rokmi, kde nechceli, aby sa u nich otvoril domov pre týrané ženy a deti, lebo v tom videli možno ruku diabla či koho, nič zlé do svojej milovanej dediny nechceli.

a tak a podobne...

 

v čom je rizikové:

naši cirkevní a ultrakonzervatívni potentáti na čele s pánom Zvolenským protestujú proti tomu, že sa v dohovore spomína slovo "rod".

 

tohto sa naposledy ujal pán farár Kuffa, robil sériu kázní či prednášok či nazvime to ako chceme, kde začínal tým, že on tým, že prednáša proti Istanbulskému dohovoru, neskutočne riskuje minimálne svoju slobodu, a možno aj život.... pekne zrozumiteľne, aby to každý pochopil, porozprával, ako mu prekáža slovo "rod", mimochodom, týchto jeho kázní na túto tému je plný YT, každý si môže vypočuť, aké riziká vidí majster Kuffa v ratifikovaní Istanbulského dohovoru - také, že EU pracuje na tom, aby sa rozpadla tradičná rodina,  že to sa štát bude miešať do rodín, že ..... úplne ten istý text, ako pred neblahým nevydareným referendom.

 

páni ako Kuffa, Chromík, Zbinovský - hovorca antikampane s názvom Slovenský dohovor za rodinu.... tak zblbli ľudí, že si prvých 1500 vyšlo v Tvrdošíne vrátane žien na pochod proti tomu, aby bolo podpísaný nejaký protokol či dohovor či čokoľvek, aby sa dalo jednotne postupovať proti týraniu žien....

lebo - napríklad Erik Zbinovský sa nechal počuť:
 

Quote

„Štát nemá právo miešať sa do toho, ako si muž so ženou rozdelia úlohy v rodine. Štát tu nie je na to, aby odstraňoval zvyčajné úlohy mužov a žien založené na tradícii, to je sociálne inžinierstvo"

takže... tradícia, keď mám chuť, zmlátim a znásilním ženu, psychicky zdeptám, decká si budú niesť spomienky celý život, ale čistá tradícia. asi takto.

 

Quote

Konzervatívci majú výhrady aj voči tomu, že dokument používa slovo „rod“ a nie slovo „pohlavie“. Prvý termín totiž označuje súbor spoločenských rolí primeraných pre ženy alebo mužov, druhý termín zasa označuje biologické vlastnosti človeka.

https://dennikn.sk/1...asiliu/?ref=tit

 

ovšem keby to nebolo slovo rod, tak sa chytia niečo iného, čohokoľvek, ako sú títo páni zvyknutí, len nech to hodne postraší chudákov ľudí, ktorí nikdy neprečítali z dohovoru ani čiarku.

 

https://www.freespace.sk/tema/6094-istanbulsk%C3%BD-dohovor/strana-2?do=findComment&comment=260789

 

.....akurat, ze ludia, co nesuhlasia s tymto "dohovorom", vsetko vysvetlili, preco maju problem zo znenim tohoto "odstranovaca" nasilia......ty si nevysvetlila nic, iba si poukazovala na "hlupost" ludi co su proti....

 

a ja tiez v tom zneni ID vidim rozpor z ustavou SR.....

 

 

 

Čl. 12

(1) Ľudia sú slobodní a rovní v dôstojnosti i v právach. Základné práva a slobody sú

neodňateľné, nescudziteľné, nepremlčateľné a nezrušiteľné.

(2) Základné práva a slobody sa zaručujú na území Slovenskej republiky všetkým bez

ohľadu na pohlavie, rasu, farbu pleti, jazyk, vieru a náboženstvo, politické, či iné zmýšľanie,

národný alebo sociálny pôvod, príslušnosť k národnosti alebo etnickej skupine, majetok, rod

alebo iné postavenie. Nikoho nemožno z týchto dôvodov poškodzovať, zvýhodňovať alebo

znevýhodňovať.

 

.......a urcite to nie je na zaklade posobenia Kuffu a dalsich pre teba neprijatelnych osob....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ked ma game taky problem s Kuffom a jeho "obecenstvom", ta taka umelecka celebrita (nejaka Fialova) sa tymto dostala na uroven tmara Kuffu....minimalne v jeho retorickom umeni...

 

https://youtu.be/VNVYRLfLxbY

 

mam obavu, ze ona ma maternicu tam, kde by mal byt mozog.....to len na vyvazenie toho, co ma miesto mozgu Kuffa...

  • Odobrať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A je mi to trochu trápne, skutočne som sa ocitol v jednom tábore s ľuďmi ktorý sú označiteľný za extrémistov..

 

 

Nemyslím si to. Extrémistov nespája názor, ideológia, náboženstvo, ale nenávisť. To nie je tvoj prípad.  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov