Skočiť na obsah

Istanbulský dohovor


informator

Odporúčané príspevky

 

A ak aj odmyslim ze tvoje tvrdenie o tom ze 10 percent disponuje 90 percent zdrojmi je blud a nezaklada sa a realite, tak  to s evoluciou nesuvisi.   Alebo len vzdialene,   to ze clovek je sutazivy  znamena len tolko ze sme dokazali pud nasilia transformovat  do niecoho ineho a konstruktivneho.  Rovnako ako sme dokazali sexualny pud transformovat do rytierstva ci lubostnej poezie.      

 

 

preco to je blud? No myslim ze sa mylis ty, pud nasilia nerovna sa to ze je clovek sutazivy, sexualny pus sme netransformovali do rytierstva, stale ho mame a lubostna poezia je zmes roznych okolnosti a potrieb. Tono ma pravdu v kazdom jednom je stale to iste, mozeme sice robit zakony v snahe zamedzit iste veci, ktore potom budeme respektovat, no nas ako ludi v prapodstate to nezmeni, staci situacia, ktora bude vyhrotena a znova tu bude boj o prezitie ako vzdy bol.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ty si stále nepochopil ani slovo z toho, čo tu o tejto téme roky píšem, vo viacerých témach.

nevieš o mne nič,

nevie byť odo mňa nič vzdialenejšie ako ten tvoj "dnešný feminizmus", píšem do hodne veľa tém a hodne široko, aby to každému, kto si to aspoň sem tam s pochopením prečíta, chápal, a aby o mne niečo vedel. kto neprečíta, násilím nikoho nenútim... ale potom z odpovedí na to, čo napísané nebolo, vznikajú zaujímavé konšpirácie na neexistujúce tvrdenia...

 

ty nevieš o tom nič, informator. stále dokola ako na kolotoči... to, čo si odcitoval, nie je odpoveď na to, na čo som sa viackrát pýtala... ľutujem. toto nie je Mars a Venuša, sme na dvoch koncoch galaxie. vôbec sa ani nesnažíš pochopiť niečo o skutočnosti. nevadí.

 

mimochodom, to, čo si tam zvýraznil červeným, to je akože prečo zvýraznené?

neviem - pomôže ti, keď pomenujem konkrétny príklad?

 

otvor si noviny. tam ich je hocikoľko.

 

:klobuk:

 

 

no tak .....nerob tu zo mna absolutne nechapaveho....mozno ze nechapem tvoje prispevky na temu nasilia na zenach a ich riesenie pomocou akychsi zakonov...a tie cervene vyznacenie su na to, aby si si vsimla, ze ozaj pises o nasili na zenach a ich naslednej akoze ochrane, ktory tebe slubuje ID....myslis, ze ked som kritik ID, tak som tyran a podporovatel nasilnosti na zenskej casti populacie?.....mam obavu, ze tvoje predsudky voci muzskej, teda tej fyzicky vyspelejsej, casti polocnosti, su, mierne povedane, hraniciace z diskriminaciou......na jednej strane sa tu javis ako velka odburavacka nasilia, ale na druhej strane si schopna podporit nasilie na muzskej populacii.....tak nezahmlievaj a jasne sa vyjadruj....a hlavne nepausalizuj......

 

no a preco sa teda v drvivej vacsine prispevkov na tuto temu (ID) zaoberas nasilim a tyraniou na zenach?.....mam sa domnievat, ze tvoj plny suhlas ma gender feminizmus, ktory sa udava v dalsich odstavcoch tohoto neomarxistickehio usmernenia?.....ak ano, tak tu neudavaj svoje nesuhlasne(?) stanoviska s feminizmom dneska....

 

a v tych novinach mi co ponukas na "otvorenie" oci?......

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no tak .....nerob tu zo mna absolutne nechapaveho....mozno ze nechapem tvoje prispevky na temu nasilia na zenach a ich riesenie pomocou akychsi zakonov...a tie cervene vyznacenie su na to, aby si si vsimla, ze ozaj pises o nasili na zenach a ich naslednej akoze ochrane, ktory tebe slubuje ID....myslis, ze ked som kritik ID, tak som tyran a podporovatel nasilnosti na zenskej casti populacie?.....mam obavu, ze tvoje predsudky voci muzskej, teda tej fyzicky vyspelejsej, casti polocnosti, su, mierne povedane, hraniciace z diskriminaciou......na jednej strane sa tu javis ako velka odburavacka nasilia, ale na druhej strane si schopna podporit nasilie na muzskej populacii.....tak nezahmlievaj a jasne sa vyjadruj....a hlavne nepausalizuj......

všetko opačne.

 

no a preco sa teda v drvivej vacsine prispevkov na tuto temu (ID) zaoberas nasilim a tyraniou na zenach?.....mam sa domnievat, ze tvoj plny suhlas ma gender feminizmus, ktory sa udava v dalsich odstavcoch tohoto neomarxistickehio usmernenia?.....ak ano, tak tu neudavaj svoje nesuhlasne(?) stanoviska s feminizmom dneska....

ja som tu tá, kto do  svojich príspevkov vždy pridával k týraným aj ostatné a slabšie menšiny a časti populácie, ktoré sú machom na rane. ja som písala nie raz, že ID sa zaoberá aj ostatnými týranými, nielen ženami. je to v ID. stačí prečítať.

 

takže všetko opačne.

 

:klobuk:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vsetko opacne?......ale iba podla teba....podla mna je to tak ako som napisal.....ale dobre....

 

nechapem teda to propagovanie ID v oficialnej agitke a aj tu na fore od tej "humannej" casti clenov, formou, ze ID je o nasili na zenach a ich naslednom rieseni cestou tohoto "humanneho" pamfletu.....a neponukaj tu stale precitanie textu ID.....ja som ho cital a mozno ty nie.....vybrala si si casti a tymi tu ides ohurovat nas "machov"......ja ti tu stale opakujem, ze text ID vobec neriesi to, co tu ty tak zurivo obhajujes.....a ked uz si tak proti feministky naladena, tak skus poukazat aj na to, co tento dokument odporuca na zastavenie toho nasilia (fyzickeho, pretoze psychicke sa neda dokazat).....podla mna nic konkretne......nic uchopitelne...same vzletne myslienky.....no co sa tyka gender feminizmu, tak tam je tento dokument az podozrivo presny a adresny.....co je co....kto je kto.....kto ma co spravit, aby to nebolo diskriminace resp. neobmedzovalo slobodu vyberu jednotlivca.....presadzuje rodovu rovnost na presnych popisoch a pod. "progresivne" usmernenia.....s tym, ako kriticka feminizmu, nemas problem?....takze skor ty robis kotrmelce....vodu kazes a vino pijes.... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator, na to tom co je lepsie sa nemame ako zhodnut,  napriklad tebe pojem sloboda hovori jasne nieco ine ako mne.  Ale existuje jeden celkom jasny sposob,  lepsie je tam kam idu ludia.  Staci teda porovnovat kolko migrantov ide o ruska a kolko do EU.

Kolko rusov ide do eu a kolko ludi z EU ide do ruska. 

 

A mas to.    

 

no tak ti poviem, nechýbajú mi migranti, a už vôbec nie takí, čo robia bordel v krajinách, ktoré ich vítali s otvorenou náručou. 

Cudzinci ako takí mi nevadia, ak dodržujú naše zákony a nevnášajú nám tu svoje ošklivé zvyky a zákony potláčajúce ľudskú dôstojnosť, a ak sa živia prácou. A tiež ak sa aspoň snažia sa naučiť našu reč, keď už tu chcú žiť. 

A vôbec, ako by to vyzeralo, keby sa všetci vysťahovali zo svojich krajín, kde je horšie, a dokvitli by sem do EU, kde je lepšie ako u nich? Aj naši predkovia väčšinou ostali po vojne tu a stavali, budovali, usilovne pracovali na obnove krajiny a jej hospodárstva. Neviem, prečo tam, kde nie je vojna, si tí ľudia nebudujú svoje krajiny, ale sa hrabú na hotové. Oni tu pracovať nebudú, tí z Afriky či Afganistanu a podobných zemí. A ešte si budú klásť podmienky. Podmienky si máme klásť my, nie oni. Prekáža mi, že vlády uprednostňujú migrantov pred vlastnými obyvateľmi. A vôbec netúžim po tom aj u nás.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ok, toto je tvoj nazor. len dodam ze slovo migrant zahrna aj kanadana co tu pisal do novin, srba co predava zmrzlinu, vietnamca co predava saty. ale kedze tema je ina, tak nejdem obhajovat migraciiu aj ked je to inak. hovorí som o tom ze existuje spolahlivy sposob ako hovorit kde je lepsie. zbytocne za komunizmu nam hovorili aka bieda je na zapade, ludia utekali za lepsim zivotom tam. a to plati aj dnes, hlasuju nohami.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

len jeden skutočne rozumný a dôležitý dôvod a pekne silný argument mi povedz, prečo by som taký nezmysel mala robiť.

 

čo mi ty tu ponúkaš pomotaného farára Kuffu? stačil mi nadpis. dúfam, že ty to máš už prečítané a podáš nám výcuc.

 

a keby si náhodou medzičasom zabudol, ty také rád zabúdaš: xykrát som tu písala, že čítam mnohofarebnú tlač, áno, občas aj postoj. dokonca pár minút vypočujem sem tam aj Kuffu. alebo si myslel, že cucám z prsta tie jeho choré nezmysly?

ale teraz nemám najmenšiu náladu, tak to musí byť hodne silný argument, prečo by som ja  mala debatovať s pomotaným farárom Kuffom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chcel som ta rozosmiat pred vikendom.....ale tebe sa asi nechce smiat na Kuffovi, no tak sa teda  mozes zasmiat nad otazkama moderatorov, alebo  posluchacov....su to Hanusove dni, nie je to kazen z kazatelnice v Zakovciach....ale teda si mozes na zasmiatie pozriet toto....a som zvedavy na tvoju reakciu s umeleckej stranky na Mensikovo bavicske umenie...mna tento Mensikov vystup (a nielen tento) vzdy rozosmial...

 

.https://www.facebook.com/milujemeceskeserialy/videos/2233444573564781/UzpfSTI1MTUyMjAxNDkyMTg0ODoyODIzNzcyMDMxMDMwMTU0/

 

 

. ten Kuffa je na videu, takze nemusis citat..... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neda mi to.....moda pre machov alebo pre zeny?....ta fyzicky silnejsia cast populacie stale urcuje, co maju zeny robit a ako sa maju obliekat.... :)

 

post-3-0-36789600-1556966233.jpg

 

zdroj: https://www.doba.sk/2018/02/04/co-sa-stalo-s-muzskou-modou/

ten článok treba prečítať, aby sme sprostí neumreli, potom sem nebudeš strkať obrázky z módnych mól, ktorým nerozumieš.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

preco myslis?......ved poukazujem celkom hutne na to, ako sa machovia etabluju do toho, co si maju na seba obliect nase neznejsie polovicky....alebo je to propagacia rodovej rovnosti a toto je jeden zo sposobov, ako odburavat sterotyp a rozdiel?....

  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neda mi to.....moda pre machov alebo pre zeny?....ta fyzicky silnejsia cast populacie stale urcuje, co maju zeny robit a ako sa maju obliekat.... :)

 

attachicon.gif59884242_2369674413089341_1637746007208886272_n.jpg

 

zdroj: https://www.doba.sk/2018/02/04/co-sa-stalo-s-muzskou-modou/

vau, tí chlapi majú super nohy... škoda skrývať pod nohavicami:) ten doplnený zdroj si treba prečítať, hneď sa ujasní.

 

 

možno toto všetko v tvojej hlavinke súvisí s týraním fyzickým a psychickým, ktoré podľa teba v rodinách neexistuje, a nielen čo sa týka žien,, ale to ty nepochopíš nikdy.

 

čo si k ID chcel touto foto dokázať? keby si bol prečítal jeden zo zdrojov, mohol si si ušetriť trapas. : )

 

tak teda si tu hodil módne mólo, tak teraz vysvetli, čo si tým myslel.... že ci chlap? že machovia vymierajú, že macho nemôže nosiť na potetovaných nohách pančuchy? :D

že chlapi nemôžu nosiť opätky, pančucháče, šaty, drahokamy, podivné účesy?

že v posledné roky módnym návrhárom trochu vynechala fantázia, čo sa týka žien, tak nejakú dobu skúšajú, ako to bude vyzerať na mužoch --- a ajhľa!

zasa sú na výslní a vzbudili pozornosť .... no to sú veci...

je mi trápne, že to píšem do tejto témy, ale potom to preložíme do tej správnej.... že haute couture a móde nerozumieš ani zbla, je už isté.... to nie je pre teba, tak sa tým nezaťažuj, ale hlavne to nikam neukazuj ako argument...

 

chlapi si robia drdoly, nosia náušnice, piercingy, majú nekonečne veľa možností ako sa obliecť ináč, než do modrého a hnedého a šedého. a?

 

tak ti ešte pripomeniem dandy módu mladých zo 60. rokoch - v Británii vznikali bitky medzi rockermi v kožiach a dandy v sametových oblečkoch a čipkách a košeliach s čipkovými volánikovými žabó celé roky.... kto nevie čo je žabó, vyhľadá si na wikipedii.

 

a pome do dejín, a toto je len malinkatá časť, bolo to oveľa pestrejšie,  tak sa kochaj:

 

https://encyklopediapoznania.sk/clanok/7088/historia-mody-3-v-rokoch

post-3-0-33040000-1556968174.jpg post-3-0-15008200-1556968174.pngpost-3-0-98502000-1556968173.jpg

post-3-0-53796800-1556968174.jpgpost-3-0-71053900-1556968174.jpgpost-3-0-91008400-1556968174.jpgpost-3-0-08072900-1556968175.jpgpost-3-0-24477800-1556968175.jpgpost-3-0-60981500-1556968175.jpgpost-3-0-43676800-1556968175.jpg

 

len v eur. končinách páni nosili  pančuchy skôr než dámy, čipky nosili skôr než dámy, s účesmi a klobúkmi experimentovali skôr než dámy, legíny nosili skôr než dámy a príslušné pánske partie si v nich vycpávali, aby boli mužnejší (vycpávky používali skôr než dámy) ,

podpätky nosili rovnako ako dámy, topánky na platformách nosili rovnako ako dámy,  páni nosili sukne skôr než dámy, páni sa zdobili perami a volánikmi skôr než dámy,  .........

páni používali makeup a farby a púder skôr než dámy... a používajú ich aj dnes, po predlhej ére pitralonu. to sú veci, čo?

 

to všetko tu už bolo, milý neinformovaný informator.

 

tak choď s takýmito obrázkami niekam, kde to bude k téme, nanajvýš. že nevieš o módnych mólach, haute couture,  vzbudzovaní pozornosti na mólach nič, a o histórii už vonkoncom nič.... ach... : )

 

 

a vraciame sa k téme Istanbulský dohovor.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mna zaujima co chces v tejto teme vlastne povedat, moda to asi nebude :) Takze co vlastne? poprosim co najjednoduchsie, vystizne. Inak tie obrazky su huste, toto si na seba bud da magor, alebo nie celkom identicky muz :) Moda (molova) je velka tovaren na nieco nevsedne, aby to kazdemu aspon dva krat vyrazilo cifernik.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator siahol vedľa ... ako zvyčajne. vo svojej veľkej snahe dokázať to svoje a šokovať siaha spravidla mimo. : )

toľko ešte k tomu, že sem hodil ten obrázok - tak ešte raz: je to výstrednosť módnych tvorcov, nie tých mužov.... vysoká móda má práve  prázdniny, inšpirácie došli, tak v posledných rokoch tá záľaha stále novších a novších módnych guru experimentuje, aby vzbudila pozornosť na mólach,

to sa im zjavne darí. to je celé. ženy v mužských odevoch už sú pasé od čias Coco Chanel, tak tu máme posledných pár rokov mužov v ženských šatách. jéj, zázrak.

 

 

a môžeme ísť ku konkrétnej otázke, na rade v odpovedi je informator:

 

Mna zaujima co chces v tejto teme vlastne povedat, moda to asi nebude :) Takze co vlastne? poprosim co najjednoduchsie, vystizne.

.... Moda (molova) je velka tovaren na nieco nevsedne, aby to kazdemu aspon dva krat vyrazilo cifernik.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ha ha ha .......vidim ze sa to tu nejak rozvirilo.... :)     a neslapol som vedla, pretoze som tam jasne napisal otazku, ci je to moda pre panov, teda machov,  alebo zeny...dopisal som potom aj to, ze silnejsia cast populacia urcuje  co maju zeny si dat na seba.....takze darmo sem sa davaju dobove modne ubory, pretoze vtedy sa zena dala este rozoznat, ze je zena....aspon na verejnosti....a tie knazske osatenia nie su modnym stylom, ale rovnosatou....ako aj ma napr. zdravotnik alebo prislusnik nejakej armady....ale kludne si to kdekto tu moze na sba navliect, ak sa bude v tom dobre citit......no a game si mala s toho vziat inspiraciu, ze nielen Kuffa ma problem v hlave (podla nej)..... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

rozvirilo? keď tu dávaš obrázky z móla od nejakého fantastu, ktorý potreboval zviditeľniť, do témy o Istanbulskom dohovore a týraní ľudí, a ešte ti je to smiešne?
nie ja, moj milý, to ty počúvaš a si pomotaný z pomotaného Kuffu, to je jeho slovník.

 

a vždy tu spomínaš, že si dosť starý, aby si si pamätal, písala som, že je to len kúsok histórie, už zasa nečítaš, čo je tam napísané, sú tam aj 60. roky, začiatok, pridám ešte koniec.... budeš pamätať, ty pamätník, na hippie módu a módu 70. rokov aj u nás, čuduje sa svete, móda bola vždy rovnaká, našla si cesty... všetci rovnako bedrové nohavice, tričká, slnečné okuliare a dlhé vlasy... aj zahraničná tlač bola toho plná, že nerozoznať chlapcov od dievčat... a dnes je unisex móda v každom druhom obchodnom dome, tak netáraj tu o móde, a dženderizme a týraní v jednej vete, lebo je to dosť odpudzujúce.  :klobuk:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

moda je moda samozrejme, ale potom to hrabe aj modnym navrharom nielen Kuffovcom.....ty mas nazor na Kuffu a ja zasa na tu "molovu" modnu vlnu u panov od unisexovej navrharskej modernej vlny, ktora ide stierat rozdiel v pohlavi a vyrabat rodovu rovnost podla neomarxistickej uderky v radoch gender feministiek.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

super. rozumieš a chápeš módnych guru, to je jasné. talent a kreativita sa nezaprie. koniec módnej prehliadky.


ako je to s ID? 

 

robopol, dňa 04 May 2019 - 13:50, napísal:snapback.png

Mna zaujima co chces v tejto teme vlastne povedat, moda to asi nebude :) Takze co vlastne? poprosim co najjednoduchsie, vystizne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tu sa ale neda diskutovat na tuto temu ..... ja, ako odporca ID, v tom vidim uplne ine veci, ako ty(napr).....vytahujes ti dookola Kuffu a jeho "priblble" argumenty a sama argumentujes za ID tym, ze je na ochranu tyranych zien....ked ja poviem, ze je to hlupost, tak som okamzite nalepkovany ako "konzument" Kuffu....preco ty tak horekujes proti Kuffovi?.....ked sa postavim (nie osobne) za nejaky argument co rozprava aj on, tak sa ides roztrhat od osobnej nenavisti k vsetkemu, co pripomina co i len odtienom sutanu...pozri dam ti otazku....co myslis, existuju spravne a nespravne nazory a spravne a nespravne postoje?.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak postojme na chvíľu. už zasa mimo.

 

Kuffa je Kuffa, iný nebude, kašlem na neho, a dovolím si ho občas tu spoemnúť, pretože on na svojej prednáškovej púti spomínal ID vždy a všade.
vypočul si už zopár jeho takzvaných prednášok pre ofce na YT? keď nie, tak nevyprávaj do veci, on vyprával do ID a dženderizmu a priveľa.

takže nemá imunitu.

 

omyl. nezvyknem ľudí nenávidieť, to nie je moja parketa a povaha, a Kuffa medzi nich tiež nepatrí, je to chudák. je to úbohý popletenec, ktorý zneužíva svoju pozíciu, za ktorú si ho ľudia ctili. aj neveriace ovečky. svojím politizovaním a dženderovými kŕčmi na show sa to zmenilo. koniec. to je všetko.

ja tu argumentujem, že je na ochranu domáceho týrania žien a na ochranu týraných slabších... minorít, detí, dokonca aj mužov.
to som tu napísala už tridsaťkrát najmenej.

tak mi nedávaj tu do prstov slová, ktoré som nepísala. toto robíš neustále.

 

ok:

existujú názory... či ich pomenujeme správne alebo nesprávne? preto diskutujeme. a áno, existujú aj pomýlené a nesprávne názory, aj správne názory, aj v jednej hlave aj správne aj nesprávne názory na dve témy, prípadne na jednu tému nie úplne pochopenú....

s tebou sa ovšem nedá diskutovať, slamený panák v tvojich príspevkoch je prítomný vždy.

o čom je teda podľa teba ID, keď nie o tom, aby krajiny riešili týranie, domáce týranie, týranie žien a detí... to všetko si si v ID mohol prečítať, keď si ho čítal. Čítal si? s pochopením?

ja očakávam odpoveď a myslím, že viacerí - a stručnú a jasnú: o čom je teda podľa teba ID?

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ano Kuffa je Kuffa a ty si ty a ja som ja.....ale jedno mame spolocne....pozri pytal som sa ta ci existuje nepravny-spravny nazor a alebo nespravny-spravny postoj....ty si napisala toto..

 

 

ok:

existujú názory... či ich pomenujeme správne alebo nesprávne? preto diskutujeme. a áno, existujú aj pomýlené a nesprávne názory, aj správne názory, aj v jednej hlave aj správne aj nesprávne názory na dve témy, prípadne na jednu tému nie úplne pochopenú....

 

zla odpoved.....ked sa budes takto pozerat na diskusiu s niekym, tak potom sa stale budes spravat tak ako sa spravas v pripade Kuffu alebo aj mna....pretoze neexistuje nesprany-spravny nazor alebo postoj, ale existuje iba odlisny nazor...a to mame spolocne Kuffa, ty a aj ja.....skus sa na to pozriet tymto uhlom a mozno budes vidiet veci inak...no a k tomu ID asi tolkoto....

 

 

Článok 3 - Vymedzenie pojmov

c. pojmom „rod“ sa rozumie súbor spoločnosťou vytvorených rolí, vzorov správania,
činností a atribútov, ktoré daná spoločnosť považuje za primerané pre ženy a mužov;
 
d. pojmom „rodovo podmienené násilie na ženách“ sa rozumie násilie, ktoré je
nasmerované proti žene, pretože je žena alebo ktoré postihuje ženy disproporcionálne; 
 

 

 

toto je totalna blbost....ty mas aku definciu rodovej rovnosti?

 

 

Článok 4 - Základné práva, rovnoprávnosť a nediskriminácia

cl. 1;2;3;4;

 

podla mna zle nasmerovane a viditelna snaha o diskriminaciu a porusenie prava na vyber....

 

 

Článok 32 - Občianskoprávne následky manželstiev z donútenia

Článok 33 - Psychické násilie
Článok 34 - Prenasledovanie
Článok 35 - Fyzické násilie
Článok 36 - Sexuálne násilie vrátane znásilnenia
Článok 37 - Manželstvá z donútenia
Článok 38 - Mrzačenie ženských pohlavných orgánov
Článok 39 - Nútené umelé prerušenie tehotenstva a násilná sterilizácia
Článok 40 - Sexuálne obťažovanie

 

 

toto vsetko uz riesi nas zakon a tiez mne v tom chyba dokazne bremeno....

 

 

Článok 48 - Zákaz povinných konaní alternatívneho riešenia sporov a trestov.............ods.1

 

tomuto ty ako rozumies?.....ak je to navod na zrusenie "psychodbornikov" tak to by som suhlasil, ale to asi nie je....

 

 

Článok 60 - Rodovo podmienené žiadosti o azyl

 

a toto je naco dobre?....obist azylovu politiku statu?....

 

no a vsetko je v tych "odporucaniach" zaklincovane vyrokom....

 

 

 

Zmluvné strany prijmú potrebné legislatívne alebo iné opatrenia na zabezpečenie toho..................

 

....a to kto urci tie normy?.....no nezabudlo sa ani na to......

 

 

 

Časť IX - Monitorovací mechanizmus a CREVIO (Skupina expertov pre opatrenia na boj proti násiliu na ženách a domácemu násiliu)

 

...a ajhla na svete je dalsie politbyro....a to nepisem o roznych dalsich moznych usmerneniach  a byrokracii, co sem dal alamo....

 

takze mila game....ja som ten ID cital a mam nan odlisny nazor ako ty....nie nespravny ale odlisny.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to viem a vieme všetci už dávno. ty ho vidíš ako odlišný, iný ho môe vidieť ako nesprávny, zle vysvetľovaný, alebo ešte na desať iných spôsobov.

darmo si čítal ID, v hlavinke máš zabetónovaný jeden pohľad a cez to vlak nejde.

 

nie je dôkazom toho, že človek myslí, to, že sem-tam poopraví svoj názor, keď zistí, že doteraz myslel nie celkom dobre? alebo sú veci trochu ináč, než si myslel doteraz? alebo to takto medzi inteligentnými rozumnými ľuďmi nefunguje?

ja nehovorím o starom dobrom: ja vymením názory tebe, ty vymeníš názory mne. ani omylom.

 

je to o niečom úplne inom, ale to je zrejme zbytočné o tom ty písať... múdry člvovek by sa mal vyvíjať, naberať vedomosti, pohľady, skúsenosti.... a nemal by sa hanbiť za miernu úpravu svojich názorov, lebo to je tak podľa mňa normálne. rastieme. nemáme nohy v betóne.

 

:ahooj:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sice nerozumiem, co tu informator vlastne hovori ale suhlasim, ze toto je otrasna moda..chlap by mal nosit nieco chlapske ..hoci toto

attachicon.gif15-27Instalaciafarar.jpg

Ehm..

Rimania "gate" nenosili..

Oni si obliekali tógu..

A táto farárska móda je po tom "relikt"..

Inak Škóti by to "povedali" nefarársky..

https://youtu.be/VWa_lHc4grY

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov