Skočiť na obsah

Aké témy zvoliť?


Tomáš

Odporúčané príspevky

pekné...:) keďže ja píšem s interpunkciou, prvý pohľad na jeden z tvojich pozdravov mi znel ako ČUŠ - asi som už unavená a mala by som ísť spať :)

 

skrátka rozhovor medzi ľuďmi buď ide, alebo nejde a s tým ani sebalepšia téma nič neurobí a s tým, či sú si dvaja ľudia sympatickí alebo je to len jednostranné, tiež nie. Ak sa chalan nevie vynájsť, tak už len to kino...ale to zas by musel asi babu pozvať a zaplatiť jej to aspoň prvýkrát...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som nikdy nemala rada tie zaciatky, kedy bolo citatelne, ze chlapec napisal jednu spravu a rozposlal ju 100zenskym bez rozmyslu a uz len cakal, ktora odpise. 

Na zoznamkách (akýchkoľvek či internet, či SMS-ky cez teletext, či v časopise kde necháte kontakt) sú to hromadné veci teda miesto kde každý osloví každého a preto to funguje princípom rybára že hodíš udicu a čakáš... Lebo aj tu sa zachoval ten prírodný zákon že muži idú po ženách. Ako príklad pre nezainteresovaných. Keď na pokec ide žena len sa prihlási a do 5 minút má 20 súkromných správ už len to čo muži vyhladali jej profil, ak napíše niečo na diskusnú plochu stačí aj jedno ahoj, už má do 50 súkromných správ... Je to tým že tam je na serveri aj pól milióna ľudí denne takže ak jeden muž sedí za počítačom a vyhliadne si ženu ktorú osloví tak z jeho hľadiska je to jedno oslovenie jednej ženy, lenže je tam pripojených ďalších X chlapov ktorí tak isto oslovia tú ženu takže žena dopadne podobne ako Santa Claus pre vianocami. Takže tam sú ženy denne bombardované dopismi... Tak preto sa robí ten rybársystém že jedna veta sa rozošle 100 ženám a čakať ktorá sa chytí. Lebo ten lovec je muž. Žena to nemusí robiť, tie to majú ľahšie lebo tie ženy sú ako porota v talentovej šou jej sa každý pchá každý chce byť najlepší a žena si len vyberá (a má aj z čoho)... Takže tu muži môžu len hodiť udicu a čakať. Lebo kým by ste pre 100 žien pre každú osobitne vymysleli niečo originálne tak by ste 24 hodín sedeli u toho. Tým že sú ženy denne pokúšané rôznymi snahami a majú si z čoho vyberať tak je veľmi malá pravdepodobnosť že ak oslovím len jednu že mi aj odpíše... 

 

 

uff, to čumím, a ako sa teda zdravíš? Nazdar, servus, čau, zdravíčko, česť práci, alebo ako...?

U nás v robote s jednou takou veselou kolegyňou sa zdravíme "Servis" a odpovie sa "Server" alebo naopak :)

a ako decká sme sa zas zdravili "serehus" (husi chovali aj jej rodičia a aj moja babka a chodili sme ich občas pásť)

Tak toto sú dobré srandovné pozdravy... Aj my sme si robili také srandy že na stavbe jeden že Ave Ceaser druhý čo niesol zváračku poločil zastal vyrovnal sa a naspäť že áve a dal si tak ruku ako sa zdravili rimania... To je sranda, hneď je iná nálada keď ľudia použijú takéto pozdravy. 

 

skrátka rozhovor medzi ľuďmi buď ide, alebo nejde a s tým ani sebalepšia téma nič neurobí a s tým, či sú si dvaja ľudia sympatickí alebo je to len jednostranné, tiež nie. Ak sa chalan nevie vynájsť, tak už len to kino...ale to zas by musel asi babu pozvať a zaplatiť jej to aspoň prvýkrát...

A tu sa dostávame ku koreňu veci. Aj je aj nieje to pravda. Ja veľa čítam materiály tohto typu a tam bolo písané. Pri žene nejde o to čo jej hovoríš ale kto jej to hovorí. Proste žene musí byť ten muž sympatický a vtedy je ochotná s ním aj hovoriť. Ak nieje sympatický tak aj keby sa rovno trafil do toho čo tú ženu zaujíma, neuspeje. Ženy stavajú na emóciách že aký majú pocit z toho človeka nie to že aký je to človek.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A tu sa dostávame ku koreňu veci. Aj je aj nieje to pravda. Ja veľa čítam materiály tohto typu a tam bolo písané. Pri žene nejde o to čo jej hovoríš ale kto jej to hovorí. Proste žene musí byť ten muž sympatický a vtedy je ochotná s ním aj hovoriť. Ak nieje sympatický tak aj keby sa rovno trafil do toho čo tú ženu zaujíma, neuspeje. Ženy stavajú na emóciách že aký majú pocit z toho človeka nie to že aký je to človek.

 

toto predsa platí aj opačne ... a je jedno, či žena stavia na emócie pri prvom kontakte, a muž na tom, ako by sa pomiloval.

 

ty sám si to predsa písal, inde, že o niektoré ženy by si ani bicykel neoprel ... to je presne to isté.

 

muž vyberá rovnako, ako žena. že sú dôvody rozumové alebo emocionálne alebo estetické, je v tom prípade osloviť - neosloviť  úplne jedno.

aj muži aj ženy majú kritériá, podľa ktorých vyberajú či niekoho osloviť, či niekomu odpovedať, či niekoho neskôr prehodnotiť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A tu sa dostávame ku koreňu veci. Aj je aj nieje to pravda. Ja veľa čítam materiály tohto typu a tam bolo písané. Pri žene nejde o to čo jej hovoríš ale kto jej to hovorí. Proste žene musí byť ten muž sympatický a vtedy je ochotná s ním aj hovoriť. Ak nieje sympatický tak aj keby sa rovno trafil do toho čo tú ženu zaujíma, neuspeje. Ženy stavajú na emóciách že aký majú pocit z toho človeka nie to že aký je to človek.

 

Hmm, zaujimave ake materialy ty mas postudovane :) Ale jedna sa asi skor o vseobecnu teoriu.

 

Ja som asi vynimka. Pred par mesiacmi, ked som sa zaregistrovala na pokec, odpisala som iba dvom muzom, z toho jeden mal komplet foto, druheho som vobec nerozoznala do tvare, nakolko mal profilovu foto upravenu tak, aby to jednoduche nebolo.

Ten ktoreho tvar bola vidietelna, s tym som si po par dnoch prestala pisat, bol z riti, takze to nema pre mna vyznam take vypisovacky.

Ten ktoreho tvar vidno nebola, s tym ta debata isla, rovnake krvne skupiny, a tym nemyslim nulku pozitiv :)

 

S tym clovekom som sa o dva tyzdne stretla a v jednej teme som stretnutia s nim aj spomenula, pretoze on, jeho vyskytnutie sa, to bol dar.

 

Neskor som pisala s takymi, ktori foto mali, ale boli "prazdni", debata s nimi ma nebavila. Kratila som si pisanim dlhe chvile.

Tak ako po ine dni, aj teraz napisal niekto bez profilu a bez foto. Vsetkych takych som vzdy ignorovala. Tento napisal nieco osobne, smerovane iba mne, z coho bolo zrejme ze si aj profil precital a neriesil ma iba na zaklade fotky. Trosku som ho nechala napinat, neodpisala som, samozrejme ma jeho prva RP zaujala. Reagoval tak, ako som si to predstavovala. Je to hra, hru hra aj on, a ak su dvaja rovnako naladeni, zistia to a hra zacne oboch bavit. Tym nemam na mysli teraz nejake sexisticke vulgarne narazky :D Slusna debata dvoch ludi na rovnakej mentalnej urovni.

 

S tymto sme si sadli, zacali sme pisat cez fb, jedneho dna zatelefonoval, stretli sme sa, potom znova, a znova, a teraz riesime co bude na jar, co bude v lete :) A samozrejme aj najblizsi vikend :)

 

Len pre info, konto som si zrusila :) Neda sa tam nic najst, alebo som asi moc narocna :D

Pisem to aj napriek tomu, ze som tam spoznala dvoch fajn ludi :) Ale to su dve kvapky v mori.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ťažko určiť či ide o obsah diskusie alebo nie. Ja som sa nečakane zoznámil, aj sme si pokecali dobre, chovala sa presne naopak ako to tupelo na zastávke táto bola mila otvorená žiarila kecala žiadne gestá typu už sa ho musím zbaviť... Dobre sme sa cítili ale na výmenu kontaktu už dala pozor. Nechala si zadné dvierka. Chcela sa rozlúčiť s tým že sa uvidíme niekedy a ja som sa spýtal či chodí na pokec facebook a ona protiotázku či aj ja a že mám dať nick. Dal som že mi ona napíše a nenapísala. Ja som sa spýtal že ona má jakí a ona že veď uvidím keď napíše.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pozri potom pripadne v prijatych spravach aj specialny priecinok, kde filtruje spravy od "neznamych". Pre istotu, keby sa predsa len ozvala ;)

 

Nuz, tak drzime palce. Odo mna ak niekto chce kontakt a je mi sympaticky, nemam problem mu ho poskytnut. Nepotrebujem sa hrat na dolezitu v tomto veku :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vždycky tam hraje rolu tá sympatickosť... Bral by som ju ako kamošku. Na kamarátenie je práve to najdôležitejšie že si v konverzácii sadnú, ide to prirodzene a samo... S milenkou sa nepotrebujete rozprávať. Takže som vlastne prišiel o možnosť mať kamošku dobrú. Pozerávam spam. Velakrát aj potvrdenky tam nahádzalo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vždycky tam hraje rolu tá sympatickosť... Bral by som ju ako kamošku. Na kamarátenie je práve to najdôležitejšie že si v konverzácii sadnú, ide to prirodzene a samo... S milenkou sa nepotrebujete rozprávať. Takže som vlastne prišiel o možnosť mať kamošku dobrú.

 

:confused: s kamoškou sa dá rozprávať, preto je kamoška. s milenkou sa netreba rozprávať, preto je len milenka. 

zdá sa mi, alebo to máš nejako divne podelené ... čo tak termín priateľka ?

 

s ktorou môžeš hovoriť, môžeš sa milovať a môžete aj krásne spolu mlčať? a bude to jedna a tá istá osoba, napodiv.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To ze preco nemozem mat pruatelku sme si uz vydiskutovali. V tejto materialne orientovanej casti sveta jej nemam co ponuknut. Tak skor take kamaratenie len ze rozumieme si, nejake zaluby spolu poriesit a tak ale nic viac. Na vztah treba byt v inej pozicii ako som ja. Temy na rozhovor mozu byt hocijake. Co sa pytat / co sa nepytat je rozne... Ale pri pytani kontaktu zeny obvykle zutekaju...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale pri pytani kontaktu zeny obvykle zutekaju...

 

A ty sa im divíš? :D

 

Skôr sa zameraj na to, z akej sociálnej skupiny si so ženami rozumieš lepšie (nemám na mysli či sú evidované na úrade práce alebo nie, ale aká sú veková kategória, v akej oblasti pracujú a pod.) Ja som si už dávnejšie všimol, že si výborne rozumiem so staršími a vyššie vzdelanými ženami pracujúcimi na významných pozíciách. Aj ja v spoločnosti takýchto žien sa lepšie cítim. Opak sú mladšie, pri tých často mávam pocit, že "nie je o čom" a ono to tak aj potom vyzerá a celkovo ma mladšie ani nepriťahujú (všetko pod 30 rokov). Staršie ženy sú oveľa skúsenejšie, majú lepší rozhľad a hlavne vedia čo chcú. Pre staršiu ženu je oveľa zaujímavejší človek s rozvinutým intelektom, inteligentný, rozumný, so všeobecným prehľadom (niečo ako ja), mladšie majú priority často inde, ale to neznamená, že pri tých sa môžeš správať ako tela. Zamysli sa nad tým a potom nad sebou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Akoze priatelka Ta vyjde drahsie ako milenka, v Tvojom pripade bordel, to si chcel povedat, ano?  :zubiska:

V mojom prípade áno lebo poďme rátať. V bordeli zaplatím jednorázovo (50-100) a môžem sa ísť milovať s babou ktorá ma aj fyzicky priťahuje teda žiadna brumhilda... V bordeli nikto nerieši aký som, ako som oblečený, ako sa správam, aké mám auto, bol som už aj na bicykli s kamošom sme šli na bicykloch do bordelu ako pozerali udivene tí biletári že si tam zamykáme pri vchode bicykle ale všetko bolo v pohode a milovali sme sa so ženami aké by o nás v bežnom živote ani nezakopli. Ale ak by som chcel klasickú priateľku tak sme sa bavili koľko sa treba meniť aký to je proces, vedieť sa správne pretvarovať byť alfasamcom, treba mať vyžarovanie, nejaké lepšie auto, nejaký spoločenský status... O tom sme sa už bavili že kto by mal záujem o chlapa ktorý zarába menej ako upratovačka na Orave? Načo by žene taký bol, nezabezpečený, s detským rozumom, nepríťažlivý s úchylným pohladom... To sme si všetko vydiskutovali... Pri kňažkách lásky tieto veci nevadia. Takže ak rozrátam keby som mal 100€ rozpočet na bežné dvorenie čo musím ísť viackrát na rande, hradiť cestu, pozvať ju, darček k meninám, sms-ky, telefonáty... Klasickým štýlom získať ženu je u mňa nepredstaviteľné. Takže lacnejšie a praktickejšie je to u kňažkách lásky.

 

A ty sa im divíš? :D

 

Skôr sa zameraj na to, z akej sociálnej skupiny si so ženami rozumieš lepšie (nemám na mysli či sú evidované na úrade práce alebo nie, ale aká sú veková kategória, v akej oblasti pracujú a pod.) Ja som si už dávnejšie všimol, že si výborne rozumiem so staršími a vyššie vzdelanými ženami pracujúcimi na významných pozíciách. Aj ja v spoločnosti takýchto žien sa lepšie cítim. Opak sú mladšie, pri tých často mávam pocit, že "nie je o čom" a ono to tak aj potom vyzerá a celkovo ma mladšie ani nepriťahujú (všetko pod 30 rokov). Staršie ženy sú oveľa skúsenejšie, majú lepší rozhľad a hlavne vedia čo chcú. Pre staršiu ženu je oveľa zaujímavejší človek s rozvinutým intelektom, inteligentný, rozumný, so všeobecným prehľadom (niečo ako ja), mladšie majú priority často inde, ale to neznamená, že pri tých sa môžeš správať ako tela. Zamysli sa nad tým a potom nad sebou.

Tak toto je aj škoda reči Axel je samozrejmosť, píše zaujímavo, je zaujímavý, ja som Axelov fanúšik, uznávam ho, tu neni o čom. Všeobecný prehľad, vie aj zasrandovať, vela vecom sa rozumie, pracuje na sebe že študuje, podniká (to je sexy) má kopu vecí čo ja nemám. To sa ani nedá porovnávať. A veľmi sa mi páčili axelove príspevky v jovzinovej téme že ako sa priblížiť keď dal ukážky konverzácie to ma pobavilo. Axel je pohoďák príma človek. Ináč axel s bánovčanmi ideme robiť záťahy na ženy do laugarícia a máme výhodu že budeme cudzí môžeme sa strapniť aj uspieť nič sa nestane bude to galantsko-bánovská partia... Potom dám recenziu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V bordeli zaplatím jednorázovo (50-100) a môžem sa ísť milovať s babou ktorá ma aj fyzicky priťahuje teda žiadna brumhilda... V bordeli nikto nerieši aký som, ako som oblečený, ako sa správam, aké mám auto, bol som už aj na bicykli s kamošom sme šli na bicykloch do bordelu ako pozerali udivene tí biletári že si tam zamykáme pri vchode bicykle ale všetko bolo v pohode a milovali sme sa so ženami aké by o nás v bežnom živote ani nezakopli. 

 

Muheheheeeheheheh  :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V bordeli zaplatím jednorázovo (50-100) a môžem sa ísť milovať s babou ktorá ma aj fyzicky priťahuje teda žiadna brumhilda... V bordeli nikto nerieši aký som, ako som oblečený, ako sa správam, aké mám auto, bol som už aj na bicykli s kamošom sme šli na bicykloch do bordelu ako pozerali udivene tí biletári že si tam zamykáme pri vchode bicykle ale všetko bolo v pohode a milovali sme sa so ženami aké by o nás v bežnom živote ani nezakopli.

 

Tie baby to robia pre peniaze, berú to ako prácu ako každú inú, mnohé z nich so sebazaprením, ale často nemajú inú možnosť, preto sa k tomu uchýlili. Mal som známu z Čelentána, veľmi spoločenská baba, s peniazmi problém nemala nikdy, ale priznala sa mi, že triezva do postele s cudzím chlapom nevedela vliezť, tak bola takmer v kuse naliata. A máš pravdu, ani taká by v bežnom živote o teba ani nezakopla. Socan, ktorý sa na vyšší plat môže spoliehať iba tak, že vláda zvýši minimálnu mzdu, nič drahé si nemôže dovoliť, stále vyplakáva, že nemá peniaze a maximálne naškriabe 50€, aby si mohol raz za pol roka užiť v bordeli, kam si môže dovoliť ísť akurát na bicykli, nie je zaujímavý pre žiadnu normálnu ženu (to je aj odpoveď na to, že nie si schopný žiadnu zbaliť a žiadna ťa nechce). Holt, ty si ukážkový príklad ako sa dá žiť na dne. Ale ak chceš niečo zmeniť, tak môžeš skúsiť robiť gigola. Len nastavíš riť a za pol hodinu zarobíš toľko čo v SBS ani za týždeň.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 Pre staršiu ženu je oveľa zaujímavejší človek s rozvinutým intelektom, inteligentný, rozumný, so všeobecným prehľadom (niečo ako ja),

 

tak to máš super :thumbsup:

pre aké ženy je zaujímavý, životom ošuntelý, večne unavený, chlap stredného veku (niečo ako ja :lol: ), radšej konkretizovať ani nebudem :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nakoniec sa vyriesilo ze kazdy je iny a jednej (co zahrna skupinu 99,9%) leziem na nervy ale druhej zase nemusim ved nasla sa aj taka ktorej nie. Znasa vsetko co jej poviem a neriesi, nevytaca ju to atd. Na vsetko ma odpoved. Ale vlastme celkovo v tejto teme islo o to ze co zene po zoznameni povedat a co radsej nepovedat. Nie konkretne vety/slova ale ze aky tematicky celok zvolit...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

... lenže to nie je také jednoduché

možno jednoduchšie by bolo, čo hneď po zoznámení nepovedať. ale ani to nie je jednoduché. buď zaujmeš, alebo nie, je to lotéria.

všetko ale aj tak záleží od kdečoho: kde ste sa zoznámili, pri akej akcii, a presne ako hovoríš: každý je iný. čo situácia prinesie, a keď nič iné, o počasí sa možno baviť s každým a všade ... pre začiatok (neber to vážne)
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tomas, na co sa pytat? Vsetko na co mas chut, o co sa uprimne zaujimas.

Neries, ci sa oduje, alebo zdesi. Ak ju to vyplasi, nepatri k Tebe. Netreba sa na nic hrat, pretvarka a falos nemaju v pripade, ak hladas vztah, ziaden vyznam.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja konkretne vztah nehladam vzhladom na to ze nemam vyriesene ani seba sameho ale tak pre ludi vseobecne a skor co nepovedat je vystiznejsie. Su veci ktore na zaciatok vztahu nepatria, ale neskor by sa spomenut mohli. Riesenie je tiez to co tvrdi doll ale potom by tie temy nemali ani zmysel proste uz ked to riesil jovzin mohli sme mu povedat ze ak je problem tak k tebe jednoducho nepatri. S tou pravou nebudes potrebovat ani forum ci google proste sa budete bavit ani nevies ako. To je ta prava!

;-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak to pozor. Na prvom stretnutí dotyčný/dotyčná môže podľahnúť stresu, panike, jednoducho to bude celé zlé a v tom druhom môže zanechať dojem, že "toto" nestojí za ďalšie stretnutie.

Zastávam názor, že ľudia by nemali dávať na prvý dojem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov