Skočiť na obsah

Fotografovanie


Andulqa

Odporúčané príspevky

Dnes som sa dočítal v návode že môj foťak má aj manuálne ostrenie, ale ten čo ju navrhol bol asi po obrne a prsty na rukách mal pokrútene, inak si neviem vysvetliť ako mohol tak blbo skombinovať gombíky potrebné pri manuálnom ostrení. Až bude dobrá konštelácia hviezd tak to vyskúšam, dúfam že si nepolámem prsty.

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

skoda ze pri tom zapade slnka je ten stazen na tej lodke v strede fotky, lebo to takto posobi nevyvazene trosku, by to chcelo nejaky vyrez alebo tak

 

ti ludia na tej lavicke su super :lol: aj ta voda s plachetnicami...a tie kacicku su strasne chutne :) :) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes som sa dočítal v návode že môj foťak má aj manuálne ostrenie, ale ten čo ju navrhol bol asi po obrne a prsty na rukách mal pokrútene, inak si neviem vysvetliť ako mohol tak blbo skombinovať gombíky potrebné pri manuálnom ostrení. Až bude dobrá konštelácia hviezd tak to vyskúšam, dúfam že si nepolámem prsty.

:lol:

No to je pravda, čo som skušal a čital rôzne recenzie, tak sa každy sťažoval na ergonomiu tlačidiel. Trošku to nedomysleli. Inak, doteraz som myslel, že ostriš manualne a ono to bola automatika?!
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nokia

 

To sa foti v jeseni. :lol:

 

Ryan Giggs

 

Všetko som zatiaľ fotil automatikou, ja tĺk som o manuálnom ostrení ani nevedel. :)

Dnes sa začalo ukazovať krásne ráno, ale pokiaľ som sa dostal do prírody tak padla hmla, škoda.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pozvite sa na husacinu do Grobu ... to asi môžete obaja ... :lol:

 

/ to mi pripomenulo husacie hody s boľavým žlčníkom -posledný rok, keď som ho mala ... dokelu, nemohla som odolať :) /

 

 

 

pokračujeme vo fotografovaní :) nok, jedny kačiče by si pre nás mohol hodiť do galérie, je tam už zvieratiek hocikoľko, nech sú aj kačiče ... tie s tým zvedavým usmievavým kukučom ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ryan

 

Nie. Statív som si kúpil len pred mesiacom k foťaku čo som dostal k sviatku.

Prvé päť "stránky" mojej galérie sú fotené Samsungom S630. Na to koľko stál foti celkom obstojne, teraz ho používam len tak "reportážne". :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Ryan

 

Veruže Sekčov, to je chodník od Opalu smerom k základnej škole 1.mája. Ináč ak je poriadna zima zo snehom tak sa tam sánkuju deti, čo nieje na zahodenia na sídlisku. Aj teraz sa tam dá poprechádzať, hlavne mamičky z deťmi. Nieje vidno celý park je tam aj pár lavičiek, kde sa dá posedieť "v lone prírody".

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

No...študovaní urobia najprv kompozíciu, potom to nasvietia, nahádžu na foťak filtre a cvak.

Ja kuknem, sfotim a keď sa oplatí a je to potrebné, tak potom dorobím v photoshope he he.

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov