Skočiť na obsah

"Zoznámenie" na internete


game

Odporúčané príspevky

Aj. Zoznámil som sa už všelikde ale keďže je téma o internetovej tak AJ cez internet sa už stalo párkrát. Ale u mňa nie zoznámiť sa je problém ale udržať si to.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano tak. To ostatné je už na inú tému. Je tu taká? Tam to preberieme. Vlastne ani memusime lebo viete preco. Zeny vycitia ze som ťuťmák, mumák, nemám im čo ponúknuť oproti konkurencii.

Zoznámiť sa cez inzerát treba brať tak že jej denne napíšu stovky iných a ja sám proti 100 to je také.

 

Dávnejšie som robil experiment, aj som o tom kdesi písal blog. Urobil som ženský profil na zoznamke ale taký dôveryhodne vyzerajúci že nepreháňal som ako nudiaci sa pubertiaci že tam dajú nejakú herečku či modélku a do profilu napíšu že mám rada sex a pod.

Ale vygooglil som fotku priemernej mladej ženy, povypĺňal profil reálnymi záľubami atď. Len som sa prihlásil ani inzerát ešte nenapísal, už mi chodili súkromné správy v minutovom intervale. Lebo muži už dychtivo hľadajú v zozname prihlásených užívateľov ani nepočkajú kým dotyčná zverejní príspevok. Ale po zverejnení príspevku chodili správy v takom intervale, že som nestačil odpisovať.

 

To je pohľad do ženskej strany zoznámenia. Na ulici sa aspoň filtruje to že každý neosloví len tak cudzieho človeka ale na nete aj táto zábrana padá.

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 minútami, Proteus napísal:

co ty mozes vobec ponuknut zene

ale môže - dokonalý prehľad o cenách mobilných operátorov, a ako bonus prehľad všetkých kebabizní v okruhu 50km okolo GA :clap2:

  • Haha 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Davno, pred rokmi som ju kdesi videla, aj to spolu so spravou, ze zomrela.

 

Mimochodom,  nejdem sa zastavat Tomasa, ale spusta zien a spusta muzov nad 35 je osamotenych... a cerstva skusenost: aj ked maju co ponuknut... a mnohi maju... partner je uz tak hlboko vo svojich navykoch, ze to ani nejde ani ochota nie je trochu sa prisposobit a brat na vedomie toho druheho ako cloveka. 

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To je ta co ju prezyvali kleopatra z turca. Ani som nevedel ze umrela.

Uprimne, ked sa rano zobudis pozries sa do zrkadla, spytaj sa sam seba, co ty mozes vobec ponuknut zene. 

Nie.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kedysi som bulvár sledoval ale už ma roky nezaujíma. Vela vecí pozerám ale väčšinou filmy, rodinné prípady, súdne siene, policajné prípady, zoznamkové reality show, dokumentárne filmy atď.

Doll tento rok som nebol ale normálne chodievam. Ale na kúpalisku som sa zoznamoval iba raz a to bolo v dobe keď som vážil 73kg.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Včera pri pive s @AlexRosbergom sme sa v diskusii (pivné reči) postupne prepracovali k téme zoznámenie na internete, konkrétne na známom Pokeci. Uzavreli sme to s tým, že celý Pokec je fakt jeden veľký suterén, kopa odrbov, podvodov, klamstiev, no chvalabohu, že som odtiaľ so žiadnou nič nemal vážnejšie. No.... vlastne pár ich bolo...., dve, tri, ale našťastie to boli normálne baby :smile1:

 

Spoiler

Aj toto je skúsenosť: :ohmy::zubiska: , citujem: "MISENKUSEXICA ci aky je to nick neskusaj , je to ciganka , v dome plno ciganov a viaceri povedali ze maju s nou zle skusenosti (jedneho dokonca napadol u nej akysi chlap)"

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 9 hodinami, doll napísal:

či náhodou pupkom neohuris

neviem kde je pravda, ale včera doobeda som počul v rádiu, že podľa nejakého výskumu, sú pre ženy príťažlivejší chlapi s miernou pneumatikou okolo pása, než s plochým bruchom... takže Tomáš má napríklad konkurenčnú výhodu /napríklad aj proti mne/ teda ak je ten výskum pravdivý :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale tam sa jedná práve o to že "s miernou" ale ja mám od toho ďaleko. Moja pneumatika je riadna ako z traktora...

Ako vychádzam z kúpelky tak hneď oproti je veľké zrkadlo a hnusím sa sám sebe.

Ale aj napriek tomu že teraz sedím v kantíne nad dohedeným kuraťom a píšem že hnusím sa sám sebe, ajtak ochvíľu vypadne z automatu nejaký sladený nápoj.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 1 minútou, Tomáš napísal:

Ale tam sa jedná práve o to že "s miernou" ale ja mám od toho ďaleko. Moja pneumatika je roadna ako z traktora...

Ako vychádzam z kúpelky tak hneď oproti je veľké zrkadlo a hnusím sa sám sebe.

tak nezer cica :smile:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

37 minutes ago, clovek2 said:

neviem, nie som žena :biggrin: píšem čo som počul v rádiu ... ale doma mám naladené rádio Rockmax, to sú Moraváci, a je možné, že na Morave to majú inak ako tu :hmmm:

to je tak ciastocne :)

na fotke alebo podiu to neplati. ale kedze v zivote to ma pokracovanie tak skusene zeny si prakticky overili ze vysportovany typek je s vysokou pravdepodobnostou samoluby egomaniak a s nim si uziju ovela menej zabavy vo vsetkych sferach.

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 22 minútami, tyso napísal:

to je tak ciastocne :)

na fotke alebo podiu to neplati. ale kedze v zivote to ma pokracovanie tak skusene zeny si prakticky overili ze vysportovany typek je s vysokou pravdepodobnostou samoluby egomaniak a s nim si uziju ovela menej zabavy vo vsetkych sferach.

@tyso skor pneumatika niečo svedčí o zivotnom štyle :hehe:  vyšportovany typek si chce dobre , si to nemyl s playboy 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov