Skočiť na obsah

"Zoznámenie" na internete


game

Odporúčané príspevky

a tento článoček priam začína tými istými slovami, aký je názov tejto témy:  Zoznámenie cez internet

 

a kvapku magazínovo, ale pre poučenie más priam k téme :)

 

Hľadáte vzťah online? Na týchto 7 typov žien si dajte radšej pozor

 

a naopak:

 

Hľadáte vzťah online? Na týchto 7 typov mužov si dajte radšej pozor

 

nájdete tam svoje skúsenosti? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel, vztah je asi nieco, co by 31rocna, bez zavazkov, mala mat ako prioritu :P

So vztahom pride aj sex, takze to beriem uz iba ako bonus :happyroll:


Čo sa týka tých fotografií, realita je VŽDY úplne iná,. A často oveľa krutejšia.

 

Zalezi ake zeny oslovujes. Ja som nikdy nemala potrebu prezentovat sa ako krasna diva, ked nou nie som. Jednoducho bud sa dotycnemu pacit z fotiek budem alebo nie. Ale ano, sme rozne. Rovnako aj muzi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a kvapku magazínovo, ale pre poučenie más priam k téme :)

 

Hľadáte vzťah online? Na týchto 7 typov žien si dajte radšej pozor

 

a naopak:

 

Hľadáte vzťah online? Na týchto 7 typov mužov si dajte radšej pozor

 

nájdete tam svoje skúsenosti? :)

OK, prečítal som oba články...

na tú, s ktorou si píšem, by možno pasoval bod č.7  čiastočne, nie úplne

 

máte si s ňou, čo povedať a má o vás záujem. Len to stretnutie nejako stále odkladá. Ak vyzerá všetko príliš dobre, je možné, že v tom celom je nejaký problém, napríklad, že si píšete s niekým úplne iným.

o stretnutí ešte reč nebola, takže neviem či by ho odkladala -_- ale vyzerá to celé príliš dobre. nie dokonale dobre, ale dosť dobre... to ma trochu znepokojuje. veľa spoločných názorov, životných skúseností, postojov...  neviem čo si o tom myslieť.

alebo ešte inak: je príliš "normálna" na to aby sa vyskytovala na pokeci, a ešte mala aj záujem o mňa :lol:

 

ale sebakriticky musím uznať, že ak by si článok o "tých nesprávnych" prečítala ona, mňa by tiež čiastočne našla v bode č.7 ;)

 

... inteligentný, nevyzerá zle, má kopec záľub ... a vy si hovoríte, že normálni chlapi ešte nevymreli. Keď vás zavolá von, tak si myslíte, že máte vyhraté, nepochváli váš výzor, neflirtuje, no aj tak vás zavolá niekam zas. Potom zistíte, že on si nehľadá partnerku, ale len ďalšiu kamarátku

neviem či vôbec hľadám niekoho... a už vôbec nie či partnerku alebo kamošku. bol som príliš dlho single, a zvykol som si na to, takže sám neviem či pokračovať.

 

 

 

 

nejaká tisícka súkromiek či ako sa to tam volá za niečo vyše dva týždne,

pri tom chodiť na tri smeny do práce, starať sa o deti, o dom, záhradu, a ponocovať pri pokecoch

 

to všetko by sa ešte dalo zvládnuť, len furt ten alarm v hlave, že by som sa mohol zas spáliť... nechcem sa znova spáliť, fakt že nie :(

Čo sa týka tých fotografií, realita je VŽDY úplne iná,. A často oveľa krutejšia.

 

 

 

na fotke, čo mi poslala, nevyzerá zle... lenže na zašumenej fotke, s rozlíšením 380x480 by dobre vyzerala aj Eva Máziková :smilieee:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zalezi ake zeny oslovujes. Ja som nikdy nemala potrebu prezentovat sa ako krasna diva, ked nou nie som. Jednoducho bud sa dotycnemu pacit z fotiek budem alebo nie.

 

Aké ženy?

 

Však presne o tomto hovorím, skoro každá sa prezentuje ako bohyňa z Atén, ale realita je často niekedy úplne inde. Ja som mal asi 10 stretnutí za posledných 5 rokov (10 stretnutí sa mi zdá príšerne veľa, ale keď som si to spočítal, tak skutočne ich bolo až toľko) a s čistým svedomím môžem povedať, že ani jedna nebola krajšia ako na fotkách. V niektorých prípadoch som bol dosť sklamaný. V jednom prípade realita zodpovedala fotke, takže bral som to ako veľmi príjemné prekvapenie :D Ale väčšinou to platí aj u chlapov, ale tam neviem posúdiť, s nimi sa nestretávam, takže to musíš vedieť posúdiť ty.

 

 

na tú, s ktorou si píšem, by možno pasoval bod č.7  čiastočne, nie úplne

o stretnutí ešte reč nebola, takže neviem či by ho odkladala -_- ale vyzerá to celé príliš dobre. nie dokonale dobre, ale dosť dobre... to ma trochu znepokojuje. veľa spoločných názorov, životných skúseností, postojov...  neviem čo si o tom myslieť.

 

Tých dokonalých je možno až moc. Ak sa na to cíti, budiž, ale mňa také v poslednej dobe odpudzujú. S jednou som vo veľmi občasnom kontakte takmer 5 rokov, akože dá sa s ňou popísať, ale mám pri nej pocit, že sa snaží prezentovať niečo ako NAD, ale však ak na to má, jej to nezazlievam, len by sa mala zamyslieť, či v 39 rokoch je to dobrá taktika :D To isté platí aj o druhej, s ktorou som bol v kontakte asi pred pol rokom, tiež má 39 a slobodná :D V oboch prípadoch nechal som to uplynúť do stratena. S tou prvou som sa nestretol, s tou druhou dva krát, stretká boli fajn, dalo sa to, ale potom sa to začalo akosi kaziť, tak som jej prestal písať.

 

Takže neváhaj a navrhni stretnutie. Keď bude váhať, tak jej daj jasne najavo, že na vypisovačky nemáš čas, dovi, dopo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

o stretnutí ešte reč nebola, takže neviem či by ho odkladala -_- ale vyzerá to celé príliš dobre. nie dokonale dobre, ale dosť dobre... to ma trochu znepokojuje. veľa spoločných názorov, životných skúseností, postojov...  neviem čo si o tom myslieť.

alebo ešte inak: je príliš "normálna" na to aby sa vyskytovala na pokeci, a ešte mala aj záujem o mňa :lol:

 

Ja som pred rokom tiez travila nejaku chvilu na pokeci, a tiez som si myslela ze je to cele len o buranoch, hlupakoch a cudakoch.

Nebolo. Tie som riesila taku dilemu ako ty, a on takisto. Sme sa potom o tom bavili.

 

Ber to tak, ze rovnako ako si normalny ty, moze byt mnozstvo inych ludi na zoznamke, na pokeci, na fore, ...

Preco nie? Rob to co citis, ak sa chces stretnut, stretni sa. Neriad sa tym, co by sa malo, co by sa nemalo.

 

A na margo neustaleho pisania. Poznam to z vlastnej skusenosti.

Minuly rok, ked bol rozchod este cerstvy, mala som potrebu sa vykecavat, s niekym kto bol fajn, o comkolvek, mat pocit, ze niekoho zaujimam, ze niekto povie ze som v pohode. Vyhovovalo mi to tak. Stretnut som sa bala, hanbila, neviem opisat ten pocit.

Ale nakoniec, ked som mala pocit ze ta druha strana je v pohode, isla som do toho.

Aké ženy?

 

Však presne o tomto hovorím, skoro každá sa prezentuje ako bohyňa z Atén, ale realita je často niekedy úplne inde. Ja som mal asi 10 stretnutí za posledných 5 rokov (10 stretnutí sa mi zdá príšerne veľa, ale keď som si to spočítal, tak skutočne ich bolo až toľko) a s čistým svedomím môžem povedať, že ani jedna nebola krajšia ako na fotkách. V niektorých prípadoch som bol dosť sklamaný. V jednom prípade realita zodpovedala fotke, takže bral som to ako veľmi príjemné prekvapenie :D Ale väčšinou to platí aj u chlapov, ale tam neviem posúdiť, s nimi sa nestretávam, takže to musíš vedieť posúdiť ty.

 

 

10 stretnuti v priebehu 5 rokov?

NESKUTOCNE MALO v pripade ak hladas partnerku.

 

Ja som mala za poslednych 17 mesiacov 5 stretnuti. Pokec som opustila, vacsie % "normalnych" ludi najdem (v mojom pripade) na partackej stranke ohladne turistiky na FB, ci niecom podobnom (vlastne nic ine ani nenavstevujem).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja nehľadám, ja to beriem ako príde, tak príde. Dám sa s niekým do reči a ak vidím, že by to mohlo mať nejaký zmysel, tak časom sa dopracujeme k tomu stretku. A moc sa do nich nehrniem, keď vidím ako to nakoniec dopadne :D Viem, že je tam hromada zúfalcov, čo sa na stretko pýtajú už v prvej správe ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

neviem či vôbec hľadám niekoho... a už vôbec nie či partnerku alebo kamošku. bol som príliš dlho single, a zvykol som si na to, takže sám neviem či pokračovať.

 

moja švagriná tiež ostala sama s deťmi..ona skoro ovdovela..

 počula som od nej podobné vyjadrenia..  :)

po rokoch si  cez internet začala písať s jedným mužom, sms - kovali, rozumeli si  v názoroch, stretli sa, no, necítila k nemu niečo viac..

neskôr sa cez internet zoznámila s iným mužom, rozumeli si, tam to vzájomne  zaiskrilo..  :) zapáčili sa jeden druhému, rovnaké priority, sympatie, príťažlivosť, cit.. skrátka žijú spolu v harmonickom vzťahu 7 rokov. švagriná mi vravela, že   si akosi ani  nevedela predstaviť, že by mohla ešte tak  ľúbiť aj iného muža..  švagriná s partnerom sa tešia zo svojho vzťahu.. aj zo štyroch  detí.. a jednej vnučky.

vzájomne dobre  vychádzajú.. je na nich radosť pozrieť, žiaria spokojnosťou. hlavne netreba strácať nádej.. čo má prísť to príde..   :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:)  sediva je teoria, zelemy je strom zivota :)   Ja  nejdem pisat co sa mi stalo, ale ani v telenelenovele by sa tomu nedalo uverit :)   Ale tu som na strane doll, na internete sa da najst co to co clovek potrebuje a nie vzdy je to sex ci vztah,   Ale aj to  :) 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"šedivá je teória, zelemy je strom života..."

:D

 husté zoznámenie  ..

 

  poprosíme páni, aby ste diskutovali bez požitia alkoholických nápojov, lebo kto to má po Vás lúštiť? pochopte, že občas, už aj bez alkoholu je to  dosť komplikované.. :D

 

inak, ak sme už pri whisky :)

http://www.nestvillewhisky.sk/sk/whisky

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov