Skočiť na obsah

"Zoznámenie" na internete


game

Odporúčané príspevky

ja viem že nie, pritom ešte pred pár rokmi sa smial zo svojho bývalého spolužiaka ktorý skončil tak že keď ho tá jeho vycucla z peňazí a dal mu kopačky, začal chľastať prvú ligu a trošička mu z toho preplo. to do čoho sa teraz vrhol on silne pripomína začiatky vzťahu toho jeho spolužiaka. ale bohužel, nedá sa nič robiť, vynadal som mu do debilov že načo hovorí cudzej babe o tom koľko má peňazí, ale k jeho frajerke ani k tým pochybným okolnostiam okolo bytu som sa nevyjadroval, jednak by to bolo zbytočné pretože on momentálne vidí nejakú inú realitu, a ešte by som nakoniec bol ja za toho zlého.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

"Zoznámenie" na internete :) 

..áno, vďačím internetu  za "zoznámenie" sa s človekom,  či už na Pf, alebo  tuná na Forumfreespace, aj celkovo .. Je to obohatením pre človeka, spoznať nových ľudí, asi ťažko by sme sa "stretli", spoznávali, mohli zdieľať spoločne  chvíle...

Cez internet som si našla skutočných kamarátov. Napíšem viac o jednom mládencovi. Je to môj veľmi dobrý kamarát, vekom približne mojim synom. "Zoznámili" sme sa pred 9 rokmi, bol v tom čase študent na vysokej škole. On má psíka a aj vďaka nemu sme začali komunikovať. Nejako sme si sadli, stále si máme čo povedať, vieme o sebe, o svojich životoch.. a tešíme sa na každú spoločnú komunikáciu. Komunikujeme sms-kami, e-mailom. Videli sme sa na fotografiách. Žiaľ,  onemocnel hneď  po výške  a momentálne je odkázaný na invalidný vozík..V živote sme sa osobne nestretli, ale je mi veľmi blízky. Je to tak úžasný človek, plný chuti do života, so zmyslom pre humor a je  džentlmen. On nezabudne na nijaký sviatok, dokáže zakaždým milo prekvapiť, vypočuť, zdôveriť sa, s láskou porozprávať, tešiť sa... Minule bol v kúpeľoch a potešil ma príjemnou správou. Zoznámil sa s jednou babenkou cez internet, navštívila ho v kúpeľoch, videli sa naživo prvykrát a vraj v sebe našli spriaznené duše. Veľmi mu prajem, aby choroba nepokračovala.., aby liečba zabrala a aby bol šťastný. Písal, že má nasadenú novú liečbu a ak mu zaberie, navštívi svoju kočku. Mám ho  rada a želám mu(im) šťastie.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

nejde to nazvať zoznámením na nete ...

 

je to skôr znovuobjavenie po takmer tridsiatich rokoch.

 

celé roky chodím po nete a občas mi napadá hľadať zopár mien z minulosti ... ktoré si ovšem pamätám, mnohé si nepamätám ... celé roky sa mi nedarilo, jedného spolužiaka z vš som našla pred rokmi spomenutého, že kdesi na nejakej konferencii vystúpil s akýmsi prejavom, to bolo na dlhú dobu všetko.

v priebehu jedného týždňa som objavila troch ... vlastne štyroch. dvoch - spolubývajúcu z vš na intráku a nášho spolužiaka, ktorý sa stal jej manželom, mimo fb.

 

a ako nových ľudí na fb toho spomenutého spolužiaka, a ešte jedného ďalšieho ... mená som si pamätala oboch, pretože sme sa v tých časoch bližšie priatelili, s obomi, ale nie v jednom čase ... / prelož: chodili sme spolu, chvíľu / veru ... :)

 

toľké roky ... :urcitenie: -_-

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

spomenul som si na výrok kamoša, spomínaného vyššie, z čias keď ešte "řádil" na webových zoznamkách, pokúsim sa ho približne - presne zacitovať:

 

Je zaujímavé že najviac slobodných mamičiek je zaregistrovaných na zoznamke pre ľudí vyznávajúcich kresťanské hodnoty. Tak by ma zaujímalo ako k tým deckám vlastne prišli, keď tak silno vyznávajú tie kresťanské hodnoty?

netuším síce čo on hľadal na kresťanskej zoznamke :smilieee: ale konkrétne toto by zaujímalo aj mňa -_-

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"slobodná mamička" to je fenomén sám o sebe. Od takých ruky preč :)

 

 

v priebehu jedného týždňa som objavila troch ... vlastne štyroch. dvoch - spolubývajúcu z vš na intráku a nášho spolužiaka, ktorý sa stal jej manželom, mimo fb.

 

Spolužiakov nájdeš hneď, spolužiačky horšie, keď tie buchty sa medzitým vydajú a zmenia priezvisko.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ano, to tak jednoznačne je :)

dievčence ani priveľmi nehľadám, úspech je pramalý ...

 

v prípade týchto manželov nastala práve tá jedna výnimka - ona si nechala aj svoje meno, len pridala manželovo ...

 

pretože je to v Maďarsku, tam je jednou z najbežnejších možností, že si k manželovmu menu pridajú príponu, ktorá znamená, že sú manželkou nositeľa toho mena, a zbytok zostane normálne v dievčenskej podobe ...

to bola jedna vec, druhá, že som ju našla voľne, mimo FB - je uvedená ako nejaká činovníčka v reformovanej cirkvi ... to je cirkev, kde bežne pracujú aj ženy, aj ako farárky, aj v každej inej funkcii, a ktorá je tradične v Maď. zastúpená skutočne hojne ...

 

takže som ju našla aj s kontaktmi na seba aj na ich stránkach, aj v miestnych novinách :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

s manzelkou sme takto nasli kontakt na jej spoluziacku, ktora emigrovala velmi velmi davno, nevedeli sme kde zije, v ktorej casti sveta, nakoniec podla priezviska jej bratov (ona ma zmenene za vydata) sme objavili jeden jej clanok v cirkevnych novinach kdesi v USA a cez dalsiu osobu z tych novin aj mailovy kontakt...

obcas sa da, clovek najde neuveritelne veci, otcovi som zhanal kedysi spoluziakov na stretavku po 50 rokoch, to este len bolo dobrodruzstvo :D .. mladsi po sebe skor zanechavaju stopy

pri patrani po jednej davnej kamaratke som nasiel napr. nejake rozhodnutie Uradu prace aj s uvedenim jej adresy :D

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Zoznámil som sa s jednou babou, píšeme, celkom pohľadná blondínka, chce sa aj stretnúť, popíšeme ešte pár správ a že či by som jej neposlal kredit, lebo potrebuje si súrne zavolať. Boha, pijavica jedna, hneď som ten chat zrušil :D

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Absolvovala som pred par mesiacmi jedno stretnutie, bola som dlho presviedcana, ale nakoniec som sa odhodlala. A bolo to fajn. Stretavame sa doteraz.

Ale odvtedy, ako keby som vytriezvela, pritom nebola to ziadna zla skusenost, som si povedala, ze toto asi nemam za potreby.

 

Ze preco by sa uz len niekto normalny chcel zoznamovat na internete?

To ze som ja normalna a mozno aj mnozstvo dalsich, akosi neberiem do uvahy... :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zoznámenie na internete má byť iba cestou k spoznaniu. Píšeme dva-tri dni, potom stretko. Niekoľkomesačné vypisovačky nevedú k ničomu, to si len človek toho druhého zidealizuje podľa vlastných predstáv. Potom na osobnom stretku zvyčajne dochádza ku krutému vytriezveniu :D

 

 

Axel:

nerobila si srandu? Možno to mal byť len pokus o žart, alebo chcela vedieť, ako zareaguješ. ;)

 

Nerobila si srandu, je to typický internetový parazit. Spraví zo seba chuderu, ktorá ledva žije s deckom z materskej a čaká, či niekto na to naletí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...

tak teraz neviem či po nejakom čase nedôjdem k podobným záverom ako tu píše axel...

 

lebo, píšem si už cez dva týždne na pokeci s jednou babou - celkom intenzívne, ale forsíruje to najmä ona, ja sa snažím skôr  hamovať... všetko by vyzeralo OK, je inteligentná, celkom pekná /teda aspoň na fotke čo mi poslala/, máme podobné názory na dosť vecí... ale furt mám z toho taký divný pocit. skrátka... something is wrong :shifty:

/viem že slovenský preklad má rovnaký význam, ale to something is wrong mi k tomu akosi lepšie pasuje -_- /

mal by som byť typ ktorý dá viac na fakty ako na pocity, ale mám v tomto prípade pocit, akoby sa na mňa nejaká kuleha chystala... stále mi to pripadá že sa:

 

a) niekto veľmi dobre baví, a celá konverzácia je fake :bezradny:

 

b ) je tá baba skutočná, ale môžem si nechutne nabiť držku :(

 

a keďže som už príliš starý a unavený, nemám náladu ani na jednu z uvedených možností...

možno by bolo najlepšie riešenie, slušne sa rozlúčiť a celé to seknúť...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V čom? Tie v prvom rade myslia na seba a svoje decko. Ak majú pocit, že by to nebol "vhodný otecko", tak veľmi rýchlo "strácajú záujem". A vešať si niekoho na krk určite nemienim.

 

V poslednej dobe som viac-menej často alebo menej využíval jednu známu sieť na spoznávanie, ale čím ďalej tým viac zisťujem, že je to len mlátenie prázdnej slamy. Dám si zobraziť zoznam užívateľov, pričom vyfiltrujem podľa vhodného veku - takže napr. 28 - 36 rokov, čo dá o tomto čase 53 výsledkov. Ďalej si dám zobraziť iba nezadané a slobodné, výber hneď prudko klesne na 16. Vyfiltrujem tie bez detí a dostanem jeden výsledok. Pozerám... no škaredá nie je, výška 180 cm, váha 90 kg. to je trochu moc, takže na dnes sme asi skončili :D

 

Väčšinou dostávam lepšie výsledky, ale všeobecne platí fakt, že ak nepočítam vydaté, zadané, s deťmi, hirošimy (aby aj Tomáš tomu rozumel), tak z pôvodného množstva dostanem len zlomok. A z toho zlomku si treba ešte vedieť vybrať, lebo väčšina z nich nevie alebo nechce komunikovať, ďalšie z nich majú komplexy alebo zlé skúsenosti z minulosti, takže z tých "normálnych" je tam fakt jak šafranu. No a to sú tie, čo väčšinou ani neodpíšu na správu. Z toho mi vychádza, že šanca sa tam zoznámiť s normálnou ženou je prakticky nulová, muselo by to byť dielo obrovskej náhody.

 

Čo sa týka konkrétne slobodných mamičiek, ak by som mal čerpať čisto z vlastných skúseností, tak to je jedna tragédia za druhou. Väčšinou ide buď o sociálne prípady alebo vždy sa tam nájde nejaký iný problém. Najčerstvejšia skúsenosť hovorí sama za seba. Začali sme písať, bol som jej veľmi sympatický, veľmi sa chcela stretnúť, no tak sme teda aj naplánovali stretnutie, všetko išlo fajn, asi po týždni zrazu začala byť bez nálady a tak som z nej po dvoch dňoch vymlátil dôvod a ten bol ten, že jej syn surfovaním po internete vyrobil sekeru za niekoľko stoviek. Nechcela odo mňa nič, ale rôznymi ťahmi som zistil, že to asi tak úplne pravda nebude, neviem čo už bolo za tým (nechcela mi ani napísať aký progam je na tej sim a ani faktúru nechcela ukázať, aby som sa pozrel, čo je vlastne započítali), ale akonáhle zistila, že odo mňa nedostane ani cent (sama tvrdila, že nič nechce, ale tak čo mi mala tvrdiť, no nie?), jej záujem zrazu nečakane klesol až tak, že už týždeň nekomunikujeme :D Je to presne tak, ako píše clovek2, veľká väčšina z nich sa tam zoznamuje len preto, aby dosiahla nejaký osobný prospech (a vôbec nie je vylúčené, že ide o fejk), no a samozrejme, chlap, ktorý hľadá nejakú  známosť, je ľahkou obeťou. Ženy to majú ľahšie, je tam síce hromada úchylákov, ale stále sa medzi nimi nájde dostatok takých, čo majú skutočne záujem sa zoznámiť. Len nie je z čoho vyberať, fakt nie. Sú ľudia, ktorí sú (momentálne) v takej situácii, že nemajú inú možnosť ako sa zoznámiť cez internet, ale sú aj takí, čo nie sú toho schopní v reálnom živote, tak volia internet. A tak to potom aj vyzerá.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je to presne tak, ako píše clovek2, veľká väčšina z nich sa tam zoznamuje len preto, aby dosiahla nejaký osobný prospech (a vôbec nie je vylúčené, že ide o fejk), no a samozrejme, chlap, ktorý hľadá nejakú  známosť, je ľahkou obeťou.

neviem či tej, čo si píše so mnou ide o nejaký prospech, pretože vôbec neviem o čo jej ide :O 900 správ v RP, o všetkom možnom, a stále neviem o čo jej ide... 

ja som ani nijakú známosť nehľadal, ona oslovila mňa, keď som sa zabudol odhlásiť z pokecu - mám tam sekundárny/spamový mail, a na azet som sa registroval +/- len preto, aby som mohol občas napísať do diskusie na niektorom z pridružených webov.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tiež sa mi zdá :D ale, ako som písal vyššie, ťahá to dopredu ona, ja sa skôr snažím tlmiť to -_-

no a to je práve to najzvláštnejšie z celej konverzácie, vymeníme si 900 RP, a furt neviem aké má vlastne úmysly, prípadne čo alebo koho vlastne hľadá... to sú témy v ktorých odpovedá vyhýbavo, alebo vôbec - a rýchlo to zahovorí niečim iným...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak hľadá niekoho len na vypisovanie. Drž to v tomto leveli a nechoď ani len o trochu ďalej. Ak ona bude sama chcieť, tak to posunie ďalej, a potom bude už len čumieť, keď ty hrdo vyhlásiš, že si chceš len písať a nikdy ani vo sne by ti nenapadlo "niečo viac" :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V čom? Tie v prvom rade myslia na seba a svoje decko. Ak majú pocit, že by to nebol "vhodný otecko", tak veľmi rýchlo "strácajú záujem". A vešať si niekoho na krk určite nemienim.

Pisal som snad nieco o vesani na krk? Prave naopak.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel, a co tak hladat na FB v skupinach s konkretnou zalubou, nazorom etc?

Uz TO je jeden velky filter, stretnes ludi s podobnymi zalubami, a potom uz len riesis, ze tato sa mi pozdava viac, tato menej.

 

Ono zalezi samozrejme aj ci je nejaka zaluba.

Napr turisti maju par takych skupin, kde sa da super zoznamit. A pre mna je turistika, pripadne pohyb v horach to gro, moj partner by mal byt rovnako naladeny. A prave taketo skupiny mozu pri hladani trosku pomoct :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak hľadá niekoho len na vypisovanie. Drž to v tomto leveli a nechoď ani len o trochu ďalej. Ak ona bude sama chcieť, tak to posunie ďalej, a potom bude už len čumieť, keď ty hrdo vyhlásiš, že si chceš len písať a nikdy ani vo sne by ti nenapadlo "niečo viac" :D

dobrý nápad :thumbsup: budem to zatiaľ držať v takomto režime :shifty:

 

ale aj tak sa mi furt niečo na nej nezdá :confused: je to celé nejaké divné...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

srandu možno ani nie, to závisí od kdečoho,  čo sa z toho klube - ale trošičku spomaliť by nebolo od veci :)

 

nejaká tisícka súkromiek či ako sa to tam volá za niečo vyše dva týždne,

pri tom chodiť na tri smeny do práce, starať sa o deti, o dom, záhradu, a ponocovať pri pokecoch - to mi pripomína jednu vetičku z jednej starej dobrej Agathy Christie,

 

mimochodom, s príznačným názvom: Není kouře bez ohýnku:   "tomu je třeba udělat přítrž!" :)

 

na slová na nete je veľmi ľahko sa namotať, to je niečo ako taký nenáročný krásny flirt, z očí do očí je to trochu ťažšie - ale pomalu, pomalu, pomaloučku ... nech je to pekné a príjemné, nie príťaž :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov