Skočiť na obsah

"Zoznámenie" na internete


game

Odporúčané príspevky

  • Pred 4 mesiacmi...

s polovickou som sa zoznamila cez internet, na inzerat... bolo to v dobe, ked som mala svojim sposobom akysi deficit kamaratov, a potrebovala som niekoho kto mi vnesie do zivota nieco nove... hladala som kamarata a nie lasku, mozno preto som nemala velke oci a nezalubila som sa cez pismena... s toho som uz vyrastla.. bol mi sice dost sympaticky, az moc, ale laska prisla az neskor...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

práv som čítala zaujímavú vec,

napadlo mi pri tom, že záleží na temperamente a spôsobe života a dôvere a zrejme k tomu prospieva aj modré more a báje ... ale to by som asi utekala ďaleko v predstavách ... podstatné je, že podľa prieskumov - ale čítajte sami :D

 

Najlepšie na webe flirtujú v Aténach

 

Potomkovia Socrata, Plata či Aristotela to majú v krvi. Menia iba spôsoby. V reálnom svete tomu Gréci hovoria kamaki - so šarmom a profesionalitou hráča ulovia svoju ženskú korisť, či už je to Grékyňa, alebo turistka.

 

Kamaki sa volá aj harpúna, ktorou grécki rybári lovia svoju korisť. A teraz Gréci zabodovali vo virtuálnom svete. Nie Paríž alebo Rím, ale Atény získali titul mesta, kde sa najviac na webe flirtuje.

 

Medzi 200 mestami boli najlepšie Atény

 

* 1. Atény – 25,7 %

* 2. Moskva – 25,5 %

* 3. Kuvajt – 25,4 %

* 4. Baku – 24,9 %

* 5. Tunis – 24,7 %

* 6. Kyjev – 24,5 %

* 7. Bejrút – 24 %

* 8.Turín a Rím – 23,7 %

* 10. Bari (Taliansko) – 23,6 %

* 24. Viedeň – 21,87 %

* 38. Paríž – 20,7 %

* 57. Londýn – 19 %

* 79. Berlín – 17,7 %

* 89. New York – 16,1 %

 

V prieskume najväčšej sociálnej siete Badoo, kde môžete nadviazať známosti, porazili 199 miest a boli najlepší z 12 miliónov ľudí, ktorí za jeden mesiac koketovali cez internet.

 

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/5798511/najlepsie-na-webe-flirtuju-v-atenach.html#ixzz1G3L8RwWo

proste sa flirtuje a zoznamuje a bez ohľadu na to, čo sa deje vonku vo svete, ináč tá súťazž musela byť zaujímavá ... minimálne :( :bezradny:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

téma je už poldruha roka zaspatá, ale spomenul som si na ňu v sobotu keď som bol na reči s kamošom. vyliezlo z neho že je zaregistrovaný na všetkých internetových zoznamkách ktoré našiel :doh:

je slobodný, má 40, a témy o ktorých sa dokáže zmysluplne rozprávať sú nasledovné: autá, traktory, vétriesky, motorky, a...peniaze. neskutočne som zvedavý na výsledky jeho zoznamovacích aktivít :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hm. ako dlho že je zaregistrovaný na všetkých zoznamkách ?

len pre ... štatistiku a spriemerovanie a tak :rolleyes:

 

( podotázka : nepozná sa s naším fórumáckym Tomášom ? :smile2: ale nie, to bolo hnusné, tam je ešte pár tém navyše :) )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neviem ako dlho už chodí po zoznamkách, nepýtal som sa, ale predpokladám že asi pár týždňov. aspoň tak som to pochopil z jeho rečí. neviem čo ho zrazu v 40ke ojarilo keď doteraz bol sám, ale asi začal závidieť nášmu spoločnému kamarádovi ktorý bol tiež veľmi dlho single, ale teraz už druhý rok úspešne funguje vo vzťahu s jednou fajn babou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

téma je už poldruha roka zaspatá, ale spomenul som si na ňu v sobotu keď som bol na reči s kamošom. vyliezlo z neho že je zaregistrovaný na všetkých internetových zoznamkách ktoré našiel :doh:

je slobodný, má 40, a témy o ktorých sa dokáže zmysluplne rozprávať sú nasledovné: autá, traktory, vétriesky, motorky, a...peniaze. neskutočne som zvedavý na výsledky jeho zoznamovacích aktivít :zubiska:

 

Chlap ma pekny zivot slobodny je ako vtak :zubiska: Chces aby mal po zivote? Nedavno sme to rozoberali v teme (mate pred svadbou?) Uz som napisal ze co sa povie muzovi tesne po svadbe,odpoved: a je po živote :zubiska: :smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

finančne je na tom pomerne dobre, ale príliš sa tým nechváli. ale ak nejakú vyvolenú nájde hádam sa aj pochváli, vie že na niektoré slečny pôsobia peniaze ako mimoriadne účinné afrodiziakum :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nuž funebrák stávajú sa aj také veci že sa chlapovi posunie mozog o nejakých 80 - 90 cm nižšie ako zvyčajne býva, a potom je schopný chváliť sa všeličím, nielen výškou svojho bankového konta :smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je to magor.

 

je! hovoril že si s nejakou písal a mali by sa stretnúť, a dotyčná dáma mu oznámila že pije len nejaké špeciálne FR víno (fľaška niečo cez 40€) a SK, CZ, HU... vína nepije zo zásady, a on že nemá problém to zaplatiť. som mu povedal že za tie prachy už môže ísť niekam na privát kde je výsledok zaručený a na +/- profesionálnej úrovni. ale on nie, že on o platené služby nemá záujem :zubiska:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zlatokopka na obzore :zubiska: to je ale magor,tak ona pije len specialne FR vino (flasa nieco cez 40 eur) iba? :zubiska: :hufi: Dobre som pisal ze si ho princezna najde tomu sa povie dolce vita :hufi:

clovek2 to s tym privatom si mu dobre poradil :thumbsup: :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

som mu povedal že za tie prachy už môže ísť niekam na privát kde je výsledok zaručený a na +/- profesionálnej úrovni. ale on nie, že on o platené služby nemá záujem :zubiska:

 

Tak, tak. Su to lepšie investovane peniaze. Hlavne keď ide o taku hlupaňu.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alarm :)

posledný človek, s ktorým som sa z internetu zoznámila, je alarm :)

 

prví boli roku 2007 štyria moderátori z PF, a jeden admin ... :)

 

clovek2. mimochodom, dúfame, že si v kontakte s kamarátom, pokračovanie udalostí prosíme :agree:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

posledný človek, s ktorým som sa zoznámil cez internet je..........game :thumbsup:

 

posledný človek, s ktorým som sa z internetu zoznámila, je alarm :)

 

To sa teda obaja mate čim chvaliť...

 

Toto bola teda ukážková podpásovka :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov