Skočiť na obsah

"Zoznámenie" na internete


game

Odporúčané príspevky

  • Pred 1 rokom...

No len neviem, či by si sa tešila tá tvoja nová láska, o ktorej si písal v druhej téme, že máš na pláne za mnou chodiť... :) :)

 

A aby sme neboli OT, mňa dnes náramne potešil celý dnešný voľný deň s kamarátkou. Poohovárali sme koho sme mohli, vyrozprávali všetky novinky... No super jednoducho, len škoda, že už zajtra odchádza ;)

No a Jovzina určite potešilo, že je zamilovaný, no nemám pravdu? :lol:

Hmm vies co Desdemona, mne sa pacis aj ty, ale ono to je take nijake. Pretoze ta ani nepoznam ani neviem poriadne ako sa volas menom. A skoro nic o tebe neviem takze je tazke hovorit zalubil som sa do Desdemony ;) ALe pacis sa no ;) Hmm to nein dobre ked sa mi paci viac kociek v tom istom case co.... ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hmm to nein dobre ked sa mi paci viac kociek v tom istom case co.... ?

 

Je to dobré. Prečo by to nemalo byť? Veď máme toľko krásnych Sloveniek. Ja by som povedal že sa mi páči každá druhá .... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mno to je tiez fakt, aj mne sa paci vela Slovakov... A co z toho :) No pozerat sa predsa mozem,nie?

 

Jaaj ja som si prave spomenula na moju staru internetovu lasku, o ktorej som kedysi tolko toho nakecala... No preslo vla casu, aa my sme sa ako naschval v casoch, ked som mala depresivne obdobie, stretli na vikende na chate... Jedli sme, pili sme...to hlavne... s mierou, ale odvahu to vzdy doda...Bozkavali sa a keby bola izba v ktorej by sme mali sukromie urcite aj nieco viac :) Chalabohu, ze nebola, ale ten vikend bol zlomovy bod. Doslo nam, ze nas spajaju akurat tak spomienky, ze to mozno niekedy aj vyuzijeme ;) Ale nic viac...odvtedy si sem-tam napiseme, ze co nove, ako sa mame a tak. Takze kamarat z toho nakoniec predsa vzisiel :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hmm vies co Desdemona, mne sa pacis aj ty, ale ono to je take nijake. Pretoze ta ani nepoznam ani neviem poriadne ako sa volas menom. A skoro nic o tebe neviem takze je tazke hovorit zalubil som sa do Desdemony :lol: ALe pacis sa no :) Hmm to nein dobre ked sa mi paci viac kociek v tom istom case co.... ?

Jovzin, to je úplne normálne, že sa ti ich páči viac...keby si vedel koľko mne sa páči chlapov naraz... :)

a že som medzi nimi...no ako hovoríš, ani nevieš ako sa volám, takže by si sa mal radšej sústrediť na to dievča zo strednej ;)

Každopádne mi to ale lichotí ;)

 

K zoznámeniu cez internet...

Veľmi dobré skúsenosti nemám, ale z časti je to aj moja chyba. Až veľmi dôverujem ľudom, ale pomaly sa poúčam ;)

Sklamala som sa, vyplakala, utrela slzy a život ide ďalej... To bolo na pokeci, ach jo... preto si tam už píšem len s ľudmi, ktorých poznám osobne a v podstate tam už ani veľmi nechodím, cca 10 minút denne.

 

Fóra sú ale z úplne iného cesta. Spoznala som ľudí s podobnými záujmami, čo ma teší, lebo v mojom okolí veľa takých ľudí nezoženiete. A pritom sa niekedy aj užitočné veci dozviete ;)

Takže s fórami len dobré skúsenosti a chodím na ne veľmi rada ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

K zoznámeniu cez internet...

Veľmi dobré skúsenosti nemám, ale z časti je to aj moja chyba. Až veľmi dôverujem ľudom, ale pomaly sa poúčam :lol:

Sklamala som sa, vyplakala, utrela slzy a život ide ďalej... To bolo na pokeci, ach jo... preto si tam už píšem len s ľudmi, ktorých poznám osobne a v podstate tam už ani veľmi nechodím, cca 10 minút denne.

Des...

Ja som na tom podobne. Tiez som doverciva,ale zase dokazem byt aj kruta,ak niekto ublizi mne,alebo niekomu z mojich blizkych. Ked spominas pokec.

Moja blizka priatelka bola na nom denne niekolko hodin a kedze je dovercivejsia este ako ja,dohodla si dokonca rande s chlanom,ktory na fotke vyzeral celkom neskodne. A vyklul sa z neho taky surovy,obmedzeny a psychicky naruseny chalan,ze sme museli v podniku,kde sa s nami stretol (zase v tomto mala nejaky pud sebazachovy,ze sme tam sli spolu :) )volat ochranku. Bolo to nieco strasne. Prenasledoval ju potom este peknych par dni na nete,az si chudera musela zmenit nick.

Ja ma osobne dobru skusenost so zoznamenim na nete. :) Velmi dobru.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Net je v dnešnej dobe výborná možnosť na komunikáciu s ľuďmi a samozrejme je bežné, že takýmto spôsobom sa dajú nájsť aj dobrí priatelia, či dokonca aj niečo viacej. A to aj takí, s ktorými sa človek časom stretáva osobne a nie sú to len NET-friends. Takže podľa mňa výborný spôsob na spoznávanie nových ľudí.

 

Ja som takýmto spôsobom spoznal moju lásku. Začali sme si písať na Azete (Pokec), no a veľmi dobre sme si rozumeli, nikdy nestála reč, stále sme si písali viac a viac, no a začalo nás to k sebe neuveriteľne ťahať, tak sympatického človeka som ešte nikdy nezažil a očarila ma na prvý pohľad (na prvé čítanie), takže potom sme sa stretli a začali sme spolu ... no a už je tomu vyše pol roka a je to skvelé, taký šťastný som ešte nikdy v živote nebol :) :)

 

No a samozrejme som našiel na nete aj veľa kamarátov, z ktorých ale jeden predsa len vyniká. Spoznali sme sa ešte na Post-Fóre, začali sme si písať na ICQ, no a je to fakt super chalan, s ktorým sa tiež dá baviť fakt o čomkoľvek! Len škoda, že býva trochu ďalej odomňa, no a síce chodil do Trnavy aj na školu (čo bolo fakt super), a tam sme sa stretávali častejšie, no potom bohužiaľ skončil. Ale aj tak ho stále považujem za super kamoša, je to Tiborko :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aljak

 

Dík :lol:

 

Čo sa týka net zoznámenia, tak si myslím, že je to prospešná vec, i keď očný kontakt a pod nikdy nenahradí a treba si dávať pozor, aby si človek nato príliš nenavykol...mne ako introvertovi, tento spôsob už čosi pomohol, ale problémom je, že v poslednom čase sa príliš spolieham na tento spôsob zoznámenia a potom to má skôr negatívny efekt...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Moja blizka priatelka bola na nom denne niekolko hodin a kedze je dovercivejsia este ako ja,dohodla si dokonca rande s chlanom,ktory na fotke vyzeral celkom neskodne. A vyklul sa z neho taky surovy,obmedzeny a psychicky naruseny chalan,ze sme museli v podniku,kde sa s nami stretol (zase v tomto mala nejaky pud sebazachovy,ze sme tam sli spolu :lol: )volat ochranku. Bolo to nieco strasne. Prenasledoval ju potom este peknych par dni na nete,az si chudera musela zmenit nick.

Ja ma osobne dobru skusenost so zoznamenim na nete. ;) Velmi dobru.

Fúha, tak až takúto zlú skúsenosť nemám... :)

No jo, internet poskytuje veľa priestoru na pretvarovanie, ale človek sa na druhej strane môže zoznámiť aj so svojimi spriaznenými dušami. Je to skôr o šťastí, na akých ľudí narazíte...

 

A Witch prezraď konkrétne, akú dobrú skúsenosť máš ty... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

stalo sa vám to ? čo vlastne upúta, čo vidíme tam , na tej druhej strane ? veríte na takéto priateľstvá ?

ono, na tej druhej strane vidím spriaznenú dušu... nemusíme si veriť, nemusíme si vo všetkom rozumieť, ale vieme vypočuť jeden druhého, poradiť, uchlácholiť, rozosmiať...

 

skúšala som aj "rande" s úplne neznámym človekom, ktorého som spoznala cez internet... asi som mala šťastie, lebo naozaj bol taký, aký bol cez internet...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

presne :lol: nemusíme si rozumieť vo všetkom, stačí, že sa vieme vypočuť...povedať si, čo potrebujeme počuť

 

keby som sa mala stretnúť s niekým z netu, tak by som bola za stretko hneď po pár dňoch písania...skôr ako by som si na dotyčnú osobu zvykla

keď už si s niekým dlhšie píšem a mám pocit, že si rozumieme a sme "kamaráti", mala by som strach zo stretnutia, strach, že sa to pokazí, že nebudeme naživo takí, ako na nete..ak by to stretnutie nedopadlo najlepšie, ale aj potom by sme si písali, už by som sa nevedela uvoľniť tak, ako predtým, tak otvorene sa rozprávať..až by som písala menej a menej, a potom nič..a bolo by mi to ľúto.. niekedy radšej ostať vo virtuálnej rovine :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keď už si s niekým dlhšie píšem a mám pocit, že si rozumieme a sme "kamaráti", mala by som strach zo stretnutia, strach, že sa to pokazí, že nebudeme naživo takí, ako na nete..

 

nuz, myslim, ze toto je istym sposobom cena, ktoru platime :] nie je to az tak zle, hoci to samozrejme funguje ruke v ruke s celym tymto zoznamovacim systemom. vyhodou je to, ze casto by sme inak nemali tu moznost stretnut niekoho nam blizkeho, a net to vlastne umoznuje... dopadnut to moze zle ale i dobre... tod, tak to byva

 

inak este na strednej sa mi stalo, ze som sa rozpravala so spoluziackami a spomenula som svojho velmi dobreho internetoveho kamarata - spoluziacky ma hned zdzubali, ze internetove kamaratstva neexistuju. existuju, hoci internet je aj kruty aj uzasny - na jeden strane to umoznuje cloveku lepsie vyberat slova a mozno sa aj zamysliet nad tym, co napise, na druhej strane chyba kontakt a clovek nevie, ako sa ta osoba tvari, akym tonom by to povedala... osobny kontakt teda nic nenahradi, avsak stale si stojim za tym, ze internetove kamarastva existuju a aj funguju - mozu funguvat ale presne i zlyhat tak isto ako i tie normalne - ako som uz davno zistila :]

 

k tomu kontaktu este nieco - internet ma este jednu temnu stranku; osoba sa lahko moze skryt za svoje internetove ja, ze zase sposobi, ze nebude potom schopna normalne komunikovat s ludmi v realnom svete. poznam jednu taku osobu :]

 

suma sumarum - da sa zoznamit na nete a presne ako vsetko ostatne, moze to vyjst... ale i zlyhat...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Ja som zoznamena tiez cez net, jedno obdobie som okrem prace nic nestihala. nieto este sa zoznamovat. tak v nocnej podho na pokec. vybrala som si takeho vlasateho ksichta a moja strasne drsna prva rp : spis?

a chytil sa.stretli sme sa asi po mesiaci pisania, ved naco to odkladat. teraz sme spolu uz dva roky a 5 mesacov, z toho spolu 7 mesiacov byvame a klape to ako hodinky., s obcasnymi hrmeniami a 5minutovymi hadkami. tie prichadzaju spolu s mojimi kazdomesacnymi hormonalnymi skokmi hore dole, tak vlastne to je vynutene okolnostami. odkedy sme sa stretli a a spolcili, pokec som ani nevidela. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

http://www.zvedavec.org/naokraj/2009/08/3262-jak-jsem-se-seznamoval-pres-inzerat.htm?PHPSESSID=rg7m6lgm7pocus3qhu5upjanr7

 

Ja som cital tento prispevok, a tie zoznamenia cez net nemusia byt zle, nikdy som to nerobil ale myslim, keby ze som to potreboval bolo by to pre mna jednoduchcsie ako v reali. Aj ked dlhsien a mozno aj s prekvapenim neskorsim.

LAe mne sa pacilo to ze to zrejme ludom zvysuje sebavedomie. Maju urcite viacej pokusov. No stoji to aj cas.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pink,

 

jeden z nich je priamy a úprimný tvor a niekto musí mať rozum :lol:

okrem toho nejako musí zistiť či niekoho má, hoci je to pekne praštené, lebo odpovedať môže hocičo ... no ale spýtal sa, zrejme prejavil záujem, a s takým chlapom sa už dá niečo započať ... no nie ? :)

 

 

 

slimak,

 

aj chodenie na rande a do podnikov a pokus omyl v reále stojí čas ... kedysi sa zoznamovalo na inzerát, a čakalo na listy, teraz je to prinajmenšom rýchlejšie : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ved ja to iba kvitujem.. :) althea je priama zenicka, keby ten jej vlasaty ksicht vedel, co vtedy ulovil, tak je este radsej.. /jo, pochybujem, ze cital tie vyplody v telenovele.. to by jej uz neuveril nic/ :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

ale ten literarne plodny zivot stal za to :lol:

 

ja som si ju citala minule, asi pred mesiacom v praci

 

kolegovia sa zacali po chvili stazovat na moje necakane vybuchy smiechy a vykriky, ze " to je dobree" a pod. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov