Skočiť na obsah

"Zoznámenie" na internete


game

Odporúčané príspevky

pred 49 minútami, Sniper napísal:

Pre mužov je dôležité, aby sa im žena páčila. Tak snáď aj táto sa niekomu bude.

To je len jedno z kritérií.

Dôležitosť spoločných záujmov a podobných názorov je tiež na mieste. Ale tak takto to funguje aj pri bežnom zoznamovaní.

Teda videla som toto ako významný prvok v pokračovaní komunikácie. Darmo sa bude žena mužovi páčiť, keď bude tupelo...či? :blink: teda pokiaľ je pekné tupelo aj on tak prečo nie :zubiska:

.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mozne je vsetko... tu by som skor povedala, ze takuto zenu si vyhliadne nejaky typ, co potrebuje postarat sa... nastahovat sa a varit mu a mat sa dobre. Ked to skonci, najde si druhu.

Poznala som tento typ chlapa este v bezinternetovych casoch, matka jednehomojho spoluziaka mala skusenost.

A z novych cias spoluziacka mojho potomka.... ked zacala spominat, ze roky utekaju a su spolu uz 6 rokov a rodina... dvihol kotvy a prestahoval sa k druhej do vedlajsej dediny.

Tiez vecny typ, internet to ulahcil.

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 41 minútami, doll napísal:

Dôležitosť spoločných záujmov a podobných názorov je tiež na mieste. Ale tak takto to funguje aj pri bežnom zoznamovaní.

Určite hej. Fyzická príťažlivosť je dôležitá pre prvý dojem, ostatné sa vykryštalizuje po pár týždňoch. A tiež som ako @Tomáš, neberiem všetko.

Mne výrazne pomáha, keď si predstavím, či chcem s tou ženou byť do konca života, to ma väčšinou uzemní :eehmm:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, game napísal:

ale keď môžem posúdiť podľa pár fotiek, ktoré mi poslal z pokecu clovek2, ako ženy, ktoré vekom cca k nemu na neho reagovali, tak mám dosť.

a to si ešte nevidela všetky :biggrin:

pred 2 hodinami, game napísal:

ale na druhej strane, čo má spraviť žena, ktorá je tradičný dedinský typ, chlapčenský karfiolový prešedivelý účes, ktorý o farbe nikdy nepočul, červený pletený pulóvrik z roku 1986, make up to nevidelo nikdy v živote, dve tri brady a tradičná bežná nadváha opačnej hrušky. tak som nad tým premýšľala, že nemôže dať inú foto, lebo nebodaj nejaké stretko vyjde, a čo potom?

však OK, ale prečo potom oslovovali mňa, čo sa netajím tým, že nemám problém zobrať potomkov na metalový koncert, či na festival s prevažne alternatívnymi kapelami... ženy vraj lepšie vedia v akej lige sú, ale moc sa mi to nezdá - čo čaká taká tetula? že sa z riflí a trička prezlečiem do kockovanej košele, menčestrákov a štrikovaného svetra, namiesto metalu začnem pozerať Senzi TV, a v nedeľu s ňou pôjdem do kostola? tu už od prvého pohľadu niečo nesedí :urcitenie:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@clovek2 .. túžila po zlom chlapcovi :cool_glasses:

pred 8 hodinami, Sniper napísal:

Mne výrazne pomáha, keď si predstavím, či chcem s tou ženou byť do konca života, to ma väčšinou uzemní :eehmm:

S tým opatrne, tiež som si to na prvom rande nevedela predstaviť. Ale skôr opačne, že tento so mnou isto nebude :whistling:

Potom sa to po pár stretnutiach zmenilo, uvažovala som ja, že či chcem niekoho kto hlce Simpsonovcov :hahaha: ale bola to len bežná záľuba v sledovaní nejakého seriálu :happyroll:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, clovek2 napísal:

skôr by som povedal, že túžila po akomkoľvek chlapovi, s tým, že však ona si ho už prevychová na svoj obraz

Tak si sa mal nechat:smilieee:

bol by z teba clovek3 :happyroll:

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@Hellé, ďakujem, neprosím :tongue: skúšala to aj moja ex, a dopadlo to tak, že sme sa rozišli ... teda, ja som ju vysťahoval :biggrin:

ale keď už Doll nadhodila, že po zlom chlapcovi ... v mojom veku už by mala problém nájsť takého - rovesníci, ktorí boli tzv zlí chlapci, dnes majú veľké problémy buď so zdravím /cirhózy, pankreasy, srdcia, pľúca, a neviem čo ešte/, alebo so zákonom ... prípadne si niektorý hodí mašľu, ako tu neďaleko jeden, keď už mal svojich priekakov plné kecky ...

 

pred 2 hodinami, electric blue napísal:

podla mna dotyčná nemá štipku sebereflexie

nie dotyčná, dotyčné - ono tých tetkoidných typov bolo vyše... kebyže tam mám fotku v tesilkách, dederónke, so šarkanoidnou kravatou, akváriových topánkach a s účesom na ofinu či prehadzovačku + bokombrady, tak by som to ešte vedel pochopiť :biggrin:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 13 hodinami, doll napísal:

S tým opatrne, tiež som si to na prvom rande nevedela predstaviť. Ale skôr opačne, že tento so mnou isto nebude :whistling:

Však jasné, že to až časom človek zistí. Ja som sa pred pár dňami "rozišiel" s jednou štvrťfrajerkou (zhodou okolností sme sa zoznámi v tom suteréne) po vyše troch rokoch, lebo mi vulgárne nadávala, kvôli korone (vyhodili ju z roboty, tak sa potrebovala na niekom odventilovať :zubiska:).

A prečo si si myslela, že tento s tebou isto nebude?

 

pred 6 hodinami, clovek2 napísal:

však ona si ho už prevychová na svoj obraz

Preboha...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1. sporadicky

2. písal som si tam s kolegyňami, v čase keď som bol v inej firme, a chcel som vedieť čo nového. toto po návrate už stratilo zmysel, tak zostávajú už len tie laicko-výskumné dôvody, o ktorých som písal minule... :biggrin:

3. káva s mliekom je blivajz, pijem čiernu zalievanú :thumbsup:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@clovek2 vieš čo je vtipné, v kazdom mojom vztahu zo začiatku nebol moj typ :zubiska: nie ze by neboli pekní , sexy, inteligentní etc . ale proste neboli moj typ. respektíve alebo ked som si nejakého všimla, ZRAZU ho chcelo desat dalších.... heheh keby som chcela metlu , tak ide po nej desat dalších :huraa: ja som asi rodeny líder :hehe:

 

3.  pravá káva je vraj aj tak tá varená , nie zalievaná . zalievanú som ešte v zivote neskúsila :zubiska:

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 22 hodinami, electric blue napísal:

ten pokec máš asi ako druh zábavy

do istej miery áno, niektoré profily dokážu pobaviť :biggrin:

ako príklad dám jednu, ktorá hľadá vážnu známosť ... v záujmoch mala kedysi napísané všetko - od akvaristiky až po veslovanie a záhradu, teraz už svoje záľuby trochen zredukovala:

Citát

dejiny chovateľstvo kino, filmy móda šitie, háčkovanie športovanie turistika varenie, pečenie záhrada zdravý životný štýl iné

domáce práce, zahrádka, móda, nakupovanie, kozmetika, topánky, chodenie kaderníčke, na kozmetiku, pedikúru, nechtový dizajn a iné skrášľovacie procedúry, rada spinkám a snívam, veľmi rada sa upravujem pri mojom kozmetikou preplnenom stolíku,

link na profil z pochopiteľných dôvodov nedávam, ale však stačí ten text prehnať googlom...

má tam slečna kopu selfie, ktoré, na to že vyzerá byť tak 30+, vyzerajú divne, keď na nich stojí na koberci Hell-o-Kitty. a to ani nehovorím o neskutočnom bordeli v pozadí izby... asi jej nemá kto povedať, že kopy handier, vrátane spodného prádla, by si mala pred fotením upratať :eehmm: nepoznám príčetného chlapa, ktorý by si také niečo zavesil na krk ... a slečna zrejme nepozná dôvody pre ktoré ju žiadny príčetný chlap nechce :laugh:

  • No neviem, neviem 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zbežne som tie stránky prebehol, ale nič prekvapivého ani objavného...

ale čo ma tiež dokáže pobaviť, že záujem o "zdravý životný štýl" tam majú v popise aj také, ktoré majú odhadom tak 30 a viac kíl nadváhu, či fotky s cigaretou v ruke :biggrin:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@clovek2 určite je to vtipnejšie nez Helle trapny koment ktory ti ( asi ) pripadá vtipny :smile:ale asi ste kamoši 

 

ááá to sú asi tie typy ktoré o sebe prehlasujú ze vyznávajú zdravy zivotny štyl, pritom sa im o jaterniciach ešte aj sníva :ahooj:

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som aspoň toto mal pravdivo. Ja som mal suverénne v profile že záluby jedlo, nezdravý životný štýl, chodenie po jarmokoch atď. Len ja som dvorenie ženám robil na všetkých frontoch. Nekategorizujem že vlak, autobus, ulica, zamestnanie, diskotéka, internetová zoznamka. Ja som útočil všade. Preto viem už že nejde o typ balenia ale o sympatie že to neni tak je všetko zbytočné. Buď sa žene páčiš alebo nie. Volakto mi vynadal že svoju neschopnosť zbaliť ženu zahováram tou chémiou... Stačí to povedať len opačne že ak neni chémia, tak schopnosti sú nanič. Somnou nemajú ženy problém pokecať, kamarátiť sa len vzťah so mnou nechcú. Niesom proste príťažlivý typ, niesom pekný, tak darmo. Tolko kolko som ja kurizoval nekurizuje ani Talian na pláži preplnenej turistami. Ale keď je niekto ohavný, škaredý, nesympatický, tak darmo je extrovert a kdečo skúša...

 

Sakra už druhýkrát neviem dopozerať súdnu sieň kvôli písaniu na fórum. Manžel si myslí že ich decko je od poštára ale žena zapiera a neviem ako to skončilo.

  • No neviem, neviem 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov