Skočiť na obsah

"Zoznámenie" na internete


game

Odporúčané príspevky

pred 10 hodinami, tyso napísal:

to je tak ciastocne :)

na fotke alebo podiu to neplati. ale kedze v zivote to ma pokracovanie tak skusene zeny si prakticky overili ze vysportovany typek je s vysokou pravdepodobnostou samoluby egomaniak a s nim si uziju ovela menej zabavy vo vsetkych sferach.

Súhlasím. V mojom okolí to tak funguje.

 

pred 14 hodinami, Sniper napísal:

Uzavreli sme to s tým, že celý Pokec je fakt jeden veľký suterén, kopa odrbov, podvodov, klamstiev, no chvalabohu, že som odtiaľ so žiadnou nič nemal vážnejšie.

Náhodou, ak hľadáš partnera čisto na sex a pokec, tak vieš v tom suteréne nájsť aj kvalitné kúsky 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No počkaj @doll to teraz píšeš z vlastnej skúsenosti, či na základe čoho si sa dopracovala k tomuto záveru? Čítal som jedno fórum, kde preberali baby z pokecu na sex a to fakt bol suterén, až som rád, že som za žiadnou nešiel za týmto účelom.

Z Pokecu mám len jednu sexuálnu skúsenosť (teda viackrát s jednou :smile:), ale sme sa zoznámili za úplne iných okolností (zaujímal ma jeden kriminálny prípad, ktorý sa udial ešte v 80. rokoch minulého storočia v meste, ktorý mala v profile :zubiska:). No a postupne sme sa prepracovali k úplne inej téme :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pokiaľ si pamätám, tento mladý muž robil fantastické kreácie na tyči ... nechce sa mi to pozerať, snáď dobe pamätám :)
podľa môjho názoru je fajn, že sa mladí páni o seba pekne starajú... prehnané svaly nemusím, tento je tak akurát, to je v pohode.

ale v pohode môže mať na sebe mladý muž trochu mäsa, štíhly, nie vyziabnutý, sila nech je tam vo vnútri.
pozriem si aj takého pána, prečo nie, ale nepotrpím si na kockaté bruchá, ale ani tomášovské nie :)
v tm prípade ale nie každé aktívne a masívne športovanie ide na viditeľné svaly, sila je tam vo vnútri, poznám takých mladých pánov : )

jemné masko na peknom  tele nie je na prekážku. 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Podľa evolúcie sa samcom rozvíjajú tie znaky, ktoré pri výbere uprednostňujú samice. Typickým extrémom tejto teórie je páv, zo svojím nádherným chvostom, ktorý mu však v bežnom živote skôr prekáža. Potom sa nečudujme, že pávy sú krásne, ale hlúpe. Ak dnes patríme k najinteligentnejším primátom, takže samice museli dávať prednosť skôr inteligencii. U samcov to nie je pravidlo! Takže iba vďaka samiciam sme sa ako druh stali Homo sapiens sapiens. Vďaka vám dámy!

  • Díky! 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 45 minútami, electric blue napísal:

keby samice dávali prednost inteligencii, tak sme hemafroditi :jazyk:

S tvojím argumentom nemôžem súhlasiť. Evolúcia síce disponuje aj takýmto spôsobom rozmnožovania, ale je typický pre primitívne formy. Na druhej strane musím uznať, že vývoj sa realizuje po špirále, takže sa v procese vývoja môžu opakovať črty nižších stupňov na vyššom stupni... Na potvrdenie tohoto faktu si stačí prečítať dnešné názory liberálov.

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@Tono evolučne si samice vyberali samcov podla zdravych fyzickych znakov, apriory sa jednalo o reprodukciu . ale pravdu máš v tom ze za inteligenciu vdačíte zenám. ono inteligencia sa dedí po matke . čize potomkovia ( aj muzské pohlavie) ju zdedili :hehe:

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ženy musia riešiť dilemu. Sexuálne ich priťahujú fyzicky atraktívni muži, ale svoje gény by radšej odovzdali tým inteligentným. A nie je ľahké uspokojiť oba nároky naraz. Málo ktorej žene sa podarí nájsť Hercule Poirota s dobrou postavou. Ešte, že ženská genetika vedie k zhovievavosti. Takže nakoniec v oboch prípadoch  dokážu ženy na nás nájsť aj niečo pozitívne.    

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vazeni a mili..  Poprosime aspon v skratke preklad :-) vzdy. 

V Pravidlach Fora je jeden bod: cudzojazycne texty v diskusiach prekladat alebo zhrnut do slovenciny.

Nie kazdy ovlada vsetky tu obcas pouzite jazyky.... ani anglictinu,  prosime vzdy preklad aspon v skratke. 

A piseme zrozumitelne, nie ako na starych mobiloch,  kde sa setrilo kliknutiami, aj to je v Pravidlach, resp. znobu bude..... vypisme spät.  Nie " es 5. ". 

Citaty z vonkajjcich zdrojov (mimo fora)  prosime oznacit a vlozit do uvodzoviek z vyberu nad prispekom ..oznaci sa ako citat a pripiseme zdroj.

Vsetko je to a bolo v Pravidlach, jednoduche a prehladne.

Ďakujeme srdecne, drahi forumaci  :) :klobuk:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@game to "WTF "v smajlíkoch tiez treba prelozit z Aj a napísat celou vetou? :zubiska: no tak :D ved niečo je internetovy slang , sme na internete . 

 

a ešte si dovolím v pravidlách je tiez "4 -Štýl diskusie - Neútočte verbálne na iných členov Fóra a nevyvolávajte konflikty.

tak toto tiez moderátori prehliadajú . 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 17. 8. 2020 at 10:19, Sniper napísal:

No počkaj @doll to teraz píšeš z vlastnej skúsenosti, či na základe čoho si sa dopracovala k tomuto záveru?

Na základe vlastnej skúsenosti.

Po rozchode som hľadala rozptylenie, čisto v podobe pokecu. Pri nastavení poriadneho filtru som nadabila na zaujímavých mužov. Na začiatku som.s jedným kecala dosť dlho, boli sme si veľmi podobní, aj názorovo. Tak že sa stretneme. A bolo to fajn. Keď ma však chytil za ruku, cítila som sa.zvlastne, bolo to cca tri mesiace od rozchodu. Ale nejak zafungovala chémia, bola tam iskra. Ďalej nemusím pokračovať. Na vzťah som sa však necítila. Časom samozrejme človek aj postupne vytriezve a hodnotí (nie sex :zubiska:).

Potom som tam nadabila na ďalšieho zaujímavého muža, spolu sme pekne pobajkovali po horách .. ďalej tiež netreba rozoberať :smile1:

 

To len na margo toho, že zoznámiť sa chcú aj normalni muži a ženy. Aj keď pre niekoho môže byť "kamarátsky" vzťah s benefitmi tiež suterén :smile1: a moje správanie neprípustné.

 

Samozrejme závisí od každého čo hľadá.

Sex som.nehladala, ono to v živote príde tak nejak spontánne. 

A jedno stretko riadne fiasko, rozoberala som už, pobavili sme.sa :smile:

To tu teraz vyzerá že som tam.travila čas a hľadala seriózneho partnera :zubiska: nie, hlavne islo o ten.pokec. Stretko reálne s dvoma a jedno fiasko.

Až na FB skupine o turistike sa podarilo, to som vôbec nehľadala, ale to už som.tu tiež rozoberala.

 

 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@doll z globálneho hladiska je to zumpa. to neznamená ze tam nemozu zavítat aj normálni ludia . ale čím dalej tym menej 

[ práve som riešila prac. zálezitosti , uz ma fakt unavuje nekomp. niektorych ludí , to chce caffe :urcitenie:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 1 minútou, electric blue napísal:

 z globálneho hladiska je to zumpa. to neznamená ze tam nemozu zavítat aj normálni ludia . ale čím dalej tym menej 

Áno súhlasím :smile1:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 8 hodinami, doll napísal:

Pri nastavení poriadneho filtru

Však aj ja som si ho poriadne nastavil a ako to dopadlo :hufi:

Spoiler

pa-filter.png.a7d583a8a799a92ff794a590582f41f9.png

 

Niekedy v roku 2012 som tam začal, vtedy sa to ešte dalo, niekedy po roku 2016 som to prestal riešiť, čím ďalej, tým to bolo horšie, už to nemalo význam.

 

Citát

Samozrejme závisí od každého čo hľadá.

Skôr s mužmi sa tam dá zoznámiť, tých je tam výrazne viac, a sú väčšinou yntelygentejšý, žien je tam pomenej a väčšinou sú aj tak len v sexzoznamke alebo mladé šťandy si tam krátia čas v škole. To aj viacerí sú toho názoru, ako som zistil.

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Majú to jednoduchšie v tom, že vlastne ani nemusia byť v ničom aktívne, stačí vyplniť profil, dať foto a už len čakať a vyraďovať tú záplavu nových správ :sweatingbullets: toto žiadnemu mužovi nehrozí.

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v živote som sa nezoznamovala cez net, len toť s vami :D

ale keď do toho môžem aspoň na moment vstúpiť - nikdy v živote som nebola na pokeci, raz mi tam vyhľadávač pred rokmi našiel profil nášho Tomáša, to je celé moje poznanie pokecu...
ale keď môžem posúdiť podľa pár fotiek, ktoré mi poslal z pokecu clovek2, ako ženy, ktoré vekom cca k nemu na neho reagovali, tak mám dosť.

ale na druhej strane, čo má spraviť žena, ktorá je tradičný dedinský typ, chlapčenský karfiolový prešedivelý účes, ktorý o farbe nikdy nepočul, červený pletený pulóvrik z roku 1986, make up to nevidelo nikdy v živote, dve tri brady a tradičná bežná nadváha opačnej hrušky. tak som nad tým premýšľala, že nemôže dať inú foto, lebo nebodaj nejaké stretko vyjde, a čo potom?

je to celé zložité. pekné baby len čakajú a sortírujú,  tie menej pekné to majú ťažšie, ale spravidla vymýšľajú v profile a záľubách.
no je to ťažké.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 48 minútami, game napísal:

ale na druhej strane, čo má spraviť žena, ktorá je tradičný dedinský typ, chlapčenský karfiolový prešedivelý účes, ktorý o farbe nikdy nepočul, červený pletený pulóvrik z roku 1986, make up to nevidelo nikdy v živote, dve tri brady a tradičná bežná nadváha opačnej hrušky. tak som nad tým premýšľala, že nemôže dať inú foto, lebo nebodaj nejaké stretko vyjde, a čo potom?

Pre mužov je dôležité, aby sa im žena páčila. Tak snáď aj táto sa niekomu bude.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov