Skočiť na obsah

Rôzne názory na ezoteriku, ezoterizmus a okultizmus


game

Odporúčané príspevky

je to o tom, ze dnes sa happeningy robia ako konferencie s vloznym a teplym obedom za 5 euri navyse

tzv. misionari chodia po svete a nechavaju si platit za prednasky od ludi, ktori hladaju sami seba

 

a po vlanajsom Rainbow na Slovensku mam pocit, ze ani to uz nie je prave orechove ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je to o tom, ze dnes sa happeningy robia ako konferencie s vloznym a teplym obedom za 5 euri navyse

tzv. misionari chodia po svete a nechavaju si platit za prednasky od ludi, ktori hladaju sami seba

 

a po vlanajsom Rainbow na Slovensku mam pocit, ze ani to uz nie je prave orechove ;)

 

nerozumiem Ti ani slovo D´Ady...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

možno je to o poslaní pink, čo povieš...

o poslaní čoho kam a za koľko? lebo napríklad taký balík 2. trieda je lacnejší a niekedy dokonca aj príde rýchlejšie ako balík 1. trieda ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je to tradicny odrb.

 

Na zemi su sami povrchni a lahkovazni materialisti a niekto osvieteny sa vas za 15 eur v predpredaji bude snazit presvedcit ze pozna cestu.

 

Hehe :)

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nerozumiem Ti ani slovo D´Ady...

zeby to bolo v (udajnom) vyzname slova ezoterika ? :P

 

 

 

nie, robim si srandu... kazdopadne moje a tvoje ponimanie "toho co je medzi nebom a zemou" je uplne odlisne

v mojom dračom svete nie je miesto pre komerciu v akomkolvek zmysle tohto slova a magia nie je putova atrakcia pre verejnost. dot

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ty takto vidíš svet dead?  lebo ak sa bavíme o duchovných akciách tam ide skôr o zdieľanie duchovného poslania. možno to svoje organizátorka  prezentuje kostrbato a nedokonale...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mať poslanie sa týka vznešenosti a duchovnosti trinita, ešte si o tom nepočula?

cííí, to vážne? čo sa človek nedozvie... tak vznešenosť a duchovnosť... hm, a ja že o slovenskej pošte točíš...

ja som vedela, že ty jediná si schopná povzniesť toto fórum z prízemnej materiálnosti do vznešených výšin duchovnosti...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne sa niekedy zdá, že svet sa delí na blbých, ktorých treba doučovať a doučovatelov....ak to preložím do ekonomickej verzie, tak tých ktorí počúvajú a platia a tých ktorí vyprávajú a kasírujú.

(Janka, to nie nie je útok na teba, to sú skôr moje poznatky o fungovaní "duchovna")

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zeby to bolo v (udajnom) vyzname slova ezoterika ? :P

 

 

 

nie, robim si srandu... kazdopadne moje a tvoje ponimanie "toho co je medzi nebom a zemou" je uplne odlisne

v mojom dračom svete nie je miesto pre komerciu v akomkolvek zmysle tohto slova a magia nie je putova atrakcia pre verejnost. dot

 

 

hm...skutočný mág takéto predsudky predsa nemôže mať D´Ady, víta každú príležitosť krotiť svoje ego a pokúša sa pochopiť dav okolo seba prípadne povzniesť jeho myšlienky jemným použitím svojich schopností...mmchdm- aká komercia ...prosím Ťa...

 

ak prídete do Vrbového, spravíte guláš a bude to zadarmo tak sa tam možno zastavím .

.. 

 

poprosím o vymazanie tejto hlúposti...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cííí, to vážne? čo sa človek nedozvie... tak vznešenosť a duchovnosť... hm, a ja že o slovenskej pošte točíš...

ja som vedela, že ty jediná si schopná povzniesť toto fórum z prízemnej materiálnosti do vznešených výšin duchovnosti...

iba som ti dala informáciu trinita...myslíš, že toto fórum potrebuje povzniesť z prízemnej materiálnosti do vznešených výšin duchovnosti? nikdy som sa nad nezamýšľala, takže to asi moja téma nebude...

 

ja ti radím čo máte robiť a ty by si už mazala, nechaj tak aspoň by jeden člen prišol :D

no to budeš musieť poradiť organizátorke. mne je to vcelku jedno, kam kto chodí,bavíme sa o princípoch...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

iba som ti dala informáciu trinita...myslíš, že toto fórum potrebuje povzniesť z prízemnej materiálnosti do vznešených výšin duchovnosti? nikdy som sa nad nezamýšľala, takže to asi moja téma nebude...

ak cítiš potrebu dať mi takúto informáciu, tak asi cítiš aj potrebu povzniesť mňa a fórum... ináč by si mávla rukou a zahundrala čosi a blbcoch, čo si z teba uťahujú :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ty takto vidíš svet dead?  lebo ak sa bavíme o duchovných akciách tam ide skôr o zdieľanie duchovného poslania. možno to svoje organizátorka  prezentuje kostrbato a nedokonale...

 

Nie, volne som citoval z odkazu, ktory si dala par prispevkov vyssie.

 

predsa len vsak asi ostanem pri tom duchovnom gulasi, co nam idu za 15 eur predavat :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

princíp konferencie za poplatok s obedom za poplatok o téme živého organizmu Gaia a lopatov princíp toho istého z vrbovských lesov s gulášom, pre veganov s gulášom z tofu, priamo v lone Gaie nie je veľmi odlišný.

mimochodom ... roky používam termín Gaia v súvislosti s jej vlastnou vôľou, oveľa dávnejšie, než vznikol Avatar, ktorý ten živý organizmus osvetlil kdekomu ... iste, viem, že hnutie Gaia je omnoho staršie, ale to je jedno. 

Gaia ako ten organizmus, ktorý by nás už mal striasť konečne ako blchy z kožucha, ľahšie by sa jej dýchalo, lebo jej ubližujeme dnes  a denne

 

prajem konferencii veľa úspechov, nech nie je ďalšia, ktorá nič nevyrieši. obávam sa, že bude ... :(

nemôžeš sa čudovať, že ľudia sa na to pýtajú a diskutujú o tom, aj menej vážne, prečo nie ... po konferencii by nebolo zle zistiť, čo páni a dámy v konferenčnej sále vyriešili.

tiež sa pýtam svojej kamarátky, keď príde z nejakej duchovnej akcie, občas sú to veľmi zvláštne veci, ktoré nevyriešili.

 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne sa niekedy zdá, že svet sa delí na blbých, ktorých treba doučovať a doučovatelov....ak to preložím do ekonomickej verzie, tak tých ktorí počúvajú a platia a tých ktorí vyprávajú a kasírujú.

a nás ktorým je to šumák, teda ani nepočúvame ani neplatíme, si prečo vynechal? šak to je normálne diskriminácia :zubiska:

 

poprosím o vymazanie tejto hlúposti...

a to už prečo? však to je jeden z najhodnotnejších príspevkov v téme :thumbsup: chcel som mu dať aj + ale už nemám

keby si náhodou nevedela tak vo Vrbovom je stred sveta a vesmíru, takže akcia takéhoto formátu by tam pasovala jak riť na šerbel.

 

obed za 5 eur je ostatne jedina hodnota, co sa tam da kupit a nejakym sposobom vyuzit :)

ešte aj ten obed majú predražený :zubiska: v Blave sa dá slušne najesť aj za gastráč.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game : tiež sa pýtam svojej kamarátky, keď príde z nejakej duchovnej akcie, občas sú to veľmi zvláštne veci, ktoré nevyriešili.

 

 

game, je to už taká otrepaná ezo fráza, ale ako vidím, furt nepochopená- troška ju pozmením - nejde o riešenie, ale o cestu k nemu. inak povedané- cesta ..ešte raz- cesta..a ešte raz CESTA je cieľ :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

než vznikol Avatar, ktorý ten živý organizmus osvetlil kdekomu ...

to je tá somarina v ktorej všetci vyzerajú ako šmoulovia? minule sa mi to nahralo namiesto CSI LV pretože TV Hnoj plus mierne "upravila" program, ale neosvetlilo mi to nič, pretože som to nafleku vymazal. uvedomelé filmy ma nebavili ani za bývalých komunistov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Podľa mňa duchovno je veľmi dôležité a je základom vyrovnaného života. U mňa určite. Ak u mňa v podvedomí (pre Janku: nie, nie je to nevedomie, ale podvedomie) niečo nie je v poriadku, tak nie je v poriadku nič.

 

Ja niekedy koncom minulého roka som mal isté duševné stavy a myšlienky, a v tom čase som dostal od jedného človeka ponuku na odkúpenie Fóra, tak som začal uvažovať, že jednu etapu mojej internetovej existencie ukončím a dám sa iným smerom. Ponuka to bola zaujímavá a skutočne som nad tým uvažoval. Ale vďaka Janke som našiel novú alternatívu, o ktorej som zistil, že je lepšou a rozhodol som sa zotrvať na doterajšej ceste + k tomu pribaliť niečo navyše, z čoho osobnostne profitujem. V skratke povedané, nebyť Janky, ktovie čo by tu teraz s Fórom bolo. Už píšem ako nejaký duchovný guru, ale lepšie to už asi nenapíšem :zubiska:

 

Človek si málokedy uvedomuje, aké maličkosti dokážu zmeniť veľa vecí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V skratke povedané, nebyť Janky, ktovie čo by tu teraz s Fórom bolo. Už píšem ako nejaký duchovný guru, ale lepšie to už asi nenapíšem :zubiska:

 

To je pekne :) Ale asi to nepises s umyslom, aby sme sa tu teraz vsetci ospravedlnili za svoje prispevky, vzdali hold ezoterike a nadsene sa naladili na nejaky channeling, pretoze to tak trochu vyznieva :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

každopádne, keď som si včera všimol, že tu napísala aj pink, tak mi napadlo, tá žena predsa len bude hladná po nejakých duchovných hodnotách alebo duševnom naplnení. Nie síce kresťanstvo, viera, ale siritualita, nirvána a duševné naplnenie... . :yes_yes:  A ona by len odpadky zbierala. :smile3: :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale asi to nepises s umyslom, aby sme sa tu teraz vsetci ospravedlnili za svoje prispevky, vzdali hold ezoterike a nadsene sa naladili na nejaky channeling, pretoze to tak trochu vyznieva :)

Nie, ty tých 5€ určite využiješ lepšie, doplatíš si pár centov a budeš mať na dve krabičky cigariet.

 

Téma sa do prečistenia od zbytočných príspevkov zamyká.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov