Skočiť na obsah

Sú psychológovia šarlatáni?!


informator

Odporúčané príspevky

Pre to vsetko je ta psychologia vec ciste subjektivna a teda aj psychlog robi zavery subjektivne!!!!!!!

 

Povedal by som, ze pokial niekto povazuje podstatu psychologie a fungovania politrukov za zhodnu, asi tazko bude vediet nieco o tom, ako robi psycholog zavery :)

 

Pretoze to tak uplne NIE JE. Tebe proste chyba, ze ludsku psychiku nie je mozne strcit do skumavky a pod mikroskop - neskutocne materialisticky pohlad na vec. Seriozny psycholog si nemoze dovolit byt lubovolne subjektivny a vymyslat si cokolvek.

 

...... vrahovia dostavaju na zaklade posudkov psychologov miernejsie tresty, ziadatelia dostavaju na zaklade psychotestov povolenie na strelnu zbran (chybicka sa vloudi a neskor vystrielaju celu rodinu a mozno aj celu ulicu)!!!!.

 

To ale predsa nie je problem psychologov, zase si mimo. Psycholog tak prinajlepsom spravne urci, ze niekto trpi dusevnou poruchou, alebo chorobou. Ale to nas pravny system hovori, ze dusevne chory clovek bude mat iny trest ako zdravy. Stazujes sa na nespravnej adrese.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tebe proste chyba, ze ludsku psychiku nie je mozne strcit do skumavky a pod mikroskop - neskutocne materialisticky pohlad na vec. Seriozny psycholog si nemoze dovolit byt lubovolne subjektivny a vymyslat si cokolvek.

 

 

Psycholog tak prinajlepsom spravne urci, ze niekto trpi dusevnou poruchou, alebo chorobou. Ale to nas pravny system hovori, ze dusevne chory clovek bude mat iny trest ako zdravy. Stazujes sa na nespravnej adrese.

 

To co sa neda strcit do skumavky ci pod mikroskop, je treba strcit do.......radsej nenapisem kde :) "Tradicne" psycholgicke odbory si PRIVLASTNILI pravo a autoritu ukladat ludom kto su, co su a cim maju byt :cotisisi: . Tento sposob "myslenia" - teda snaha o objektivnu exaktnost - je z pohladu modernej, ci aktusalnej vedy, epistomologie a metodologie uplne na hlavu postaveny, iluzorny, chimericky (a neviem este aky)......presvedcenie o existencii psychologickych diagnoz (ja tomu hovorim onalepkovanie-to je ta podobnost s politrukom) a moznost tvorenia nastrojov na ich "meranie" je mytus, totalny omyl, ktory uz ublizil a dalej ublizuje ludom (?) ci hlupakom (?).......lebo aj tej hluposti sa dari hlvne tam kde jej je vela - globalizacia si aj tu vybera svoju dan :) .......Pretoze moznost stanovit diagnozu (nalepku-hocijakeho druhu) predpoklada moznost objektivneho pozorovania....! A objektivne pozorovanie - v tomto pripade o cloveku - nie je mozne....!!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"Tradicne" psycholgicke odbory si PRIVLASTNILI pravo a autoritu ukladat ludom kto su, co su a cim maju byt

 

wtf???...na com slapes? :)

 

Privlastnili od koho? To si privlastnili asi tak, ako si chemik privlastnil pravo a autoritu hovorit molekulam ako sa maju spravat :D

 

Neviem ci si vazne nepochopil, co to znamena vedny odbor a predmet skumania vedneho odboru?

 

Pretoze moznost stanovit diagnozu (nalepku-hocijakeho druhu) predpoklada moznost objektivneho pozorovania....! A objektivne pozorovanie - v tomto pripade o cloveku - nie je mozne....!!!

 

Zvyraznenie nezmyslu len zvyrazni jeho nezmyselnost, no urcite mu neprida ani miligram rozumu. Nie je mozne objektivne pozorovat ludske spravanie? Nie je mozne objektivne sledovat ludske dusevne zdravie? Nenamietam, ze su ludia natolko slepi, ze mozu na cloveka zizat a v zivote nepochopia jeho dusevne pochody - a pls. nezamienaj vlastne nedostatky s nedostatkami vsetkych a globalne.

 

 

......presvedcenie o existencii psychologickych diagnoz (ja tomu hovorim onalepkovanie-to je ta podobnost s politrukom)

 

Mozem len doporucit si zopakovat definicie politruka a psychologie, pretoze monemtalne si sa dostal do situacie, ked diskutujes o niecom, o com nemas ani sajnu a nerozumies co je co. (co sa ti ale zdaleka nestalo prvy, ani desiaty krat)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sú psychológovia šarlatáni?!

 

Práve jedna veľmi pôvabna psychologička nás poctila svojou návštevou. Je to bývala spolužiačka nášho ml. syna, ešte z čias Gymnázia. Potom sa ich cesty rozišli..... :)

Dnes aj po rokoch .. je to stále čarovne krásna, veľmi inteligentná bytosť, milá, sympatická s dobrým srdiečkom...

nie je šarlatánka :) je psychologička

 

Psycholog http://cs.wikipedia.org/wiki/Psycholog

 

-poradenstvo v akejkoľvek obtiažnej situácii( voľba školy, povolania, poradenstvo v manželstve, s deťmi, pracovný stres a mnohé ďalšie).. je to pomoc v prekonávaní rôznych potiaží..samozrejme, že nesmie tam chýbať dôvera , ale to je ako všade inde ..., lebo všade sa nájdu dobrí aj tí druhí...

je to na nás, na našej slobodnej vôli, či navštívime poradenstvo, alebo si dokážeme sami s problémom poradiť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To si privlastnili asi tak, ako si chemik privlastnil pravo a autoritu hovorit molekulam ako sa maju spravat :D

Neviem ci si vazne nepochopil, co to znamena vedny odbor a predmet skumania vedneho odboru?

 

Zvyraznenie nezmyslu len zvyrazni jeho nezmyselnost, no urcite mu neprida ani miligram rozumu. Nie je mozne objektivne pozorovat ludske spravanie? Nie je mozne objektivne sledovat ludske dusevne zdravie? Nenamietam, ze su ludia natolko slepi, ze mozu na cloveka zizat a v zivote nepochopia jeho dusevne pochody - a pls. nezamienaj vlastne nedostatky s nedostatkami vsetkych a globalne.

 

Mozem len doporucit si zopakovat definicie politruka a psychologie, pretoze monemtalne si sa dostal do situacie, ked diskutujes o niecom, o com nemas ani sajnu a nerozumies co je co. (co sa ti ale zdaleka nestalo prvy, ani desiaty krat)

 

1) Tak akosi......akurat chemici zistili ze sa to neda a psychologovia ich chcu presvedcit ze sa mylia :(

2) Sem tam nieco zachytim o vede, no psychologia mi stale vychadza, ako sestra klimatologie...!!

3) Zvyraznit sa da hocico (to je fakt)....aj vedeckost psychologie..... ale to psychologgi nezarucuje objektivitu v skumani objektu...!!

4) Politruk aj psychlog sleduju - vysetruju objekt a potom objektu daju objektivnu nalepku :( !!

.......a nenapisal si nic k teme.....teda preco si myslis, ze psychogovia nie su sarlatani........ahaaaaa, lebo definicie a wiki.....hm...tiez argument :flowers: .

 

Dnes aj po rokoch .. je to stále čarovne krásna, veľmi inteligentná bytosť, milá, sympatická s dobrým srdiečkom...

nie je šarlatánka :) je psychologička

 

No uz len to by chybalo, aby psychologicka vyzerala ako produkt truhly :)

nuz, zda sa mi, ze informatorovi nejaky psygolog (ci psychologicka) stupil na chvostik, preto je teraz tak striktne negativne naladeny voci psychologii ako celku... :-)

 

Aby som to dostal na spravnu stopu, tak ja nie som proti psychologii ako celku.......ved napr. taka psychologia predaja (reklama), je celkom schopny odbor psychologie a je aj dobre prepracovany :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

... keď čaká v poradni psychológa, nech vyzerá akokoľvek, tak je to psychológ na mieste, a je jedno, či je to bradatý chlap či čarovne krásna blondýnka s najsamlepším srdiečkom

 

keď neveríme psychológom ich potrebu existencie, môžu vyzerať aj ako produkt truhly, vyjde to narovnako ... jedine že by informator upustil v prípade čarokrásnej modrookej blondýnky psychologičky od porovnania s politrukom ... :)

 

alebo jednoducho stačí, že ich je priveľa, a školy ich chŕlia vo veľkom, tuším už nikto neštuduje iné, len dyslektici žurnalystyku / chyby sú tam schválne / a tí čo nie, psychológiu.

nesúhlasím s porovnaním informatora s politrukom, to je väčší rozdiel ako nebe a dudy, to sa nedá ani len porovnať, ich poslanie a funkcie a priority boli úplne rozdielne, ale na dobrého psychológa treba natrafiť. týka sa to aj psychiatrov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

carovne krasna psychologicka s dobrym srdieckom este nezarucuje, ze svoju profesiu vykonava dobre.. alebo zeby krasa a dobre srdiecko malo byt predpokladom na uspesny vykon povolania?

 

aj nasa suseda kedysi tvrdila, ze jej cerka bude plasticka chirurgicka, lebo krasne vysiva..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aby som to dostal na spravnu stopu, tak ja nie som proti psychologii ako celku.......ved napr. taka psychologia predaja (reklama), je celkom schopny odbor psychologie a je aj dobre prepracovany :)

 

aha, cize, ak ti psycholog povie, ako mas predavat, aby si naozaj predal, tak je to dobry odbor psychologie a ak ti psycholog povie, co mas robit, aby ta neopustila zena, pripadne aby si mal slusne vychovane dieta, pripadne ake povolanie je pre teba s tvojou povahou vhodne a ake nie, tak uz su to len sarlatani a skatulkuju a kadruju ta ako politruci? hm, tak uz je mi vsetko jasne... sorry, akosi som ti viac verila, kym si sa drzal striktneho odmietania psychologie en bloc :-))))

 

 

game

jasne, ze na dobreho psychologa treba natrafit, rovnako ako na dobreho lekara, ucitela ci remeselnika...

 

chvilami je to trochu ako v tom vtipe - bavia sa dvaja inzinieri: ked viem, ako som studoval ja, mam strach ist k lekarovi... :-)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"Tradicne" psycholgicke odbory si PRIVLASTNILI pravo a autoritu ukladat ludom kto su, co su a cim maju byt :cotisisi: .

Tento sposob "myslenia" - teda snaha o objektivnu exaktnost - je z pohladu modernej, ci aktusalnej vedy, epistomologie a metodologie uplne na hlavu postaveny, iluzorny, chimericky (a neviem este aky)......presvedcenie o existencii psychologickych diagnoz (ja tomu hovorim onalepkovanie-to je ta podobnost s politrukom) a moznost tvorenia nastrojov na ich "meranie" je mytus, totalny omyl, ktory uz ublizil a dalej ublizuje ludom (?) ci hlupakom (?).......

 

Videl si niekedy zábery vojakov 1.svetovej vojny, ktorí prežili napríklad plynový útok, prípadne útok na postavenie nepriateľa, ktorý ich kosil guľometmi ako muchy? Videl si tie následky, ktoré zanechalo na ľuďoch bombardovanie? Myslíš že je to normálne, keď pri sebamenšom tresnutí dverami inštinktívne schovávajú pod posteľ?

 

 

Pretoze moznost stanovit diagnozu (nalepku-hocijakeho druhu) predpoklada moznost objektivneho pozorovania....! A objektivne pozorovanie - v tomto pripade o cloveku - nie je mozne....!!!

 

prečo nie je možné?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aha, cize, ak ti psycholog povie, ako mas predavat, aby si naozaj predal, tak je to dobry odbor psychologie a ak ti psycholog povie, co mas robit, aby ta neopustila zena, pripadne aby si mal slusne vychovane dieta, pripadne ake povolanie je pre teba s tvojou povahou vhodne a ake nie, tak uz su to len sarlatani a skatulkuju a kadruju ta ako politruci? hm, tak uz je mi vsetko jasne...

 

Skusim vysvetlit.....reklamu na vyrobky vyraba kopec ludi (a nie barsakych) a hlavne slovo maju psychologovia (a nie barsaky - vraj renomovani)....dalsi psychologovia (tiez renonovani) radia nam spotrebitelom, ako nepodlahnut reklame.....hm...nieco podobne, ako s tym tvojim studovanym ekonomom :)......ale spet k vaznejsej teme.......tie rady od renomovanych psychologov , pri opusteni vychove a pod. si myslela vazne??!

 

 

Videl si niekedy zábery vojakov 1.svetovej vojny, ktorí prežili napríklad plynový útok, prípadne útok na postavenie nepriateľa, ktorý ich kosil guľometmi ako muchy? Videl si tie následky, ktoré zanechalo na ľuďoch bombardovanie? Myslíš že je to normálne, keď pri sebamenšom tresnutí dverami inštinktívne schovávajú pod posteľ?

 

prečo nie je možné?

 

S tym vrchnym prispevkom neviem co mas na mysli!......a preco to nie je mozne?......pretoze je to nahananie duchov!!...

 

 

....alebo jednoducho stačí, že ich je priveľa, a školy ich chŕlia vo veľkom, tuším už nikto neštuduje iné, len dyslektici žurnalystyku / chyby sú tam schválne / a tí čo nie, psychológiu.

nesúhlasím s porovnaním informatora s politrukom, to je väčší rozdiel ako nebe a dudy, to sa nedá ani len porovnať.....

 

...konecne to tu niekto pomenoval.........ten kto nevystuduje psychologiu nema miesto ani v suterene (ktorym sa tu ohana Xenocide)....psycholog psychologom ale nie po skonceni skoly.....to co dokaze 10 takych psychologov dokaze jedna butlava vrba!!!

 

By som rad, keby sa tu uz prestal spominat ten politruk v spojitosti zo psychogom....nezda sa mi to od vas vsetkych korektne, lebo sa zda, ze ste nikto nezazil posobenie politrukov a poznate to iba s definicii na nete!!!! :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

... keď čaká v poradni psychológa, nech vyzerá akokoľvek, tak je to psychológ na mieste, a je jedno, či je to bradatý chlap či čarovne krásna blondýnka s najsamlepším srdiečkom

 

 

presne tak som to myslela :) nech je psychológ na mieste

 

mnou spomínaná čarovne krásna, inteligentná bytosť, milá , sympatická s dobrým srdiečkom ... to nie je len o vonkajšej kráse... :) je to aj o vnútornej kráse - inteligentná a šikovná vo svojej profesii, hodná rešpektovania, seriozna , eticky zodpovedná....

samozrejme, že to platí aj pre bradatého chlapa , psychologičku v rokoch... tiež môžu byť čarovne krásní, skvelí oddborníci...len, ako sa tu už spomínalo, aj na dobrého psychológa treba natrafiť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...konecne to tu niekto pomenoval.........ten kto nevystuduje psychologiu nema miesto ani v suterene (ktorym sa tu ohana Xenocide)....

 

To ani nie, aj ked som zopar semestrov psychologie absolvoval - no hlbkove studium to urcite nebolo. Ide o to, ze pokial niekto nevie, co to je psychologia a ma rozpravkove predstavy o praci psychologa, tazko moze napisat nieco rozumne - a momentalne ani nenapisal.

 

Skusim vysvetlit.....reklamu na vyrobky vyraba kopec ludi (a nie barsakych) a hlavne slovo maju psychologovia (a nie barsaky - vraj renomovani)....dalsi psychologovia (tiez renonovani) radia nam spotrebitelom, ako nepodlahnut reklame.....hm...nieco podobne, ako s tym tvojim studovanym ekonomom

 

To je asi take, ako ked jeden expert na rychlu jazdu pomaha vyrabat extremne rychle auta...a iny expert na rychlu jazdu pomaha vysvetlit, ako sa nezabit pri rychlej jazde, alebo vysvetluje, preco je rychla jazda nebezpecna.

 

Oboje je uplne logicke. Bez aspon zakladneho chapanie psychologie zakaznikov je tazko vymysliet dobry produkt. A rovnako, trhove spravanie ludi dokaze psycholog casto velmi dobre vysvetlit. Takze tu nie je nijaky rozpor.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To je asi take, ako ked jeden expert na rychlu jazdu pomaha vyrabat extremne rychle auta...a iny expert na rychlu jazdu pomaha vysvetlit, ako sa nezabit pri rychlej jazde, alebo vysvetluje, preco je rychla jazda nebezpecna.

 

Oboje je uplne logicke. Bez aspon zakladneho chapanie psychologie zakaznikov je tazko vymysliet dobry produkt. A rovnako, trhove spravanie ludi dokaze psycholog casto velmi dobre vysvetlit. Takze tu nie je nijaky rozpor.

 

Ahaaaa....takze obaja su experti na to iste, ale nerobia to iste....asi tak ze?

 

Logicke je to podla teba...mne to pride, ako totalny odrb....manipulacia!!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ahaaaa....takze obaja su experti na to iste, ale nerobia to iste....asi tak ze?

 

Tssss.... obaja su experti na ludske spravanie a obaja sa tomu venuju. Kde mas problem? Ved to je uplne normalne. A dalsi psycholog sa bude venovat tyranym detom. Predsa nebudes tvrdit, ze ludia co vystudovali jeden odbor sa musia vsetci venovat len jednej a tej istej veci :D

 

Logicke je to podla teba...mne to pride, ako totalny odrb....manipulacia!!!

 

Zase to neprehanaj s tym ublizeneckym komplexom a stazovanim sa, ze ta chce stale niekto kakany manipulovat. Na jednej strane sa tvaris, ze si nezmanipulovany a zaroven nariekas, kolko zlych sa o tu manipulaciu snazi. Ved ty sam si predsa zivym dokazom toho, ze to nefunguje :D

 

A navyse, povazovat za manipulaciu to, pokial ludia pracuju na rozlicnych veciach, aj ked maju rovnaky titul....je asi dost hlupe. Asi tak ako pravnik, kde jeden robi statneho zastupcu a druhy obhajcu. Takze prestan mat pocit, ze sa svet spikol proti tebe :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tssss.... obaja su experti na ludske spravanie a obaja sa tomu venuju. Kde mas problem? Ved to je uplne normalne.

 

Zase to neprehanaj s tym ublizeneckym komplexom a stazovanim sa, ze ta chce stale niekto kakany manipulovat.

 

A navyse, povazovat za manipulaciu to, pokial ludia pracuju na rozlicnych veciach, aj ked maju rovnaky titul....je asi dost hlupe.....

 

Obaja su experti na co....??.....prosim ta nesnivaj....su to, ak vobec su, experti na odrbavanie-manipulaciu....v com vidis ich prinoos ako expertov?....

...a nikto mi neublizil takze nemam ziadny komplex....ten maju psychologovia pravdepodobne sami zo seba a nahananim "duchov" si ich kompenzuju :(

....co sa tyka tej manipulacie, tak este by som dodal, ze psychologia je o niecom inom, ako nejaky odbor co sa zapodieva inym, ako humanitnym poslanim...!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Obaja su experti na co....??.....prosim ta nesnivaj....su to, ak vobec su, experti na odrbavanie-manipulaciu....v com vidis ich prinoos ako expertov?....

 

Vidis - a tu je problem. Zjavne mas nejaky dusevny blok, ktory ti neumoznuje pochopit pisany text, ktory hovori, ze psychologia je veda, ktora skuma ludske chovanie, motivacie, spravanie a pod. Jedine co vidis je manipulacia a pri tomto slove prestavas rozmyslat.

 

...a nikto mi neublizil takze nemam ziadny komplex....ten maju psychologovia pravdepodobne sami zo seba a nahananim "duchov" si ich kompenzuju :(

 

Akych duchov? Ak je predmetom skumania ludske spravanie, nejde o nijakych duchov. Ty proste absolutne nechapes co to je psychologia, teda nechapes co asi tak moze psycholog robit s dokolecka sa krutis okolo udajnych manipulacii. Tvoje tvrdenia nezodpovedaju realite toho co to je psychologia, nezodpovedaju realite toho co psychologovia robia, za ich pracou vidis akurat manipulaciu a vymyslenych duchov. Tvoje tvrdenia nemozes nicim podlozit, okrem snad vlastnej traumatickej skusenosti s politrukmi. A vysledkom je prave stav, ktory presne spada do toho, comu sa psychologovia venuju....

 

fixná idea

chorobná utkvelá predstava o nejestvujúcej skutočnosti

http://slovnikcudzichslov.eu/slovo/fixná%20idea

 

Tvoj nazor ti neberiem, mas nan plne pravo. Rovnako mas pravo ho vyjavit na verejnosti. Ale to nic nemeni na tom, ze ide o pekne blby nazor postaveny na dost velkych hlupostiach, nezmysloch, kravinach a zlych prirovnaniach.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vidis - a tu je problem. Zjavne mas nejaky dusevny blok, ktory ti neumoznuje pochopit pisany text, ktory hovori, ze psychologia je veda, ktora skuma ludske chovanie, motivacie, spravanie a pod. Jedine co vidis je manipulacia a pri tomto slove prestavas rozmyslat.

 

Ale to nic nemeni na tom, ze ide o pekne blby nazor postaveny na dost velkych hlupostiach, nezmysloch, kravinach a zlych prirovnaniach.

 

Veda????.......tak teda dobre, ale veda, ktora vskuma nieco, co sa ani zistit nada, tak ta veda je potom o com???......ako volakedajsi vyskumny ustav marxizmu-leninizmu??

 

Co keby si si dal namahu a popisal tie kraviny a nezmysly co mas na mysli!!!.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Veda????.......tak teda dobre, ale veda, ktora vskuma nieco, co sa ani zistit nada, tak ta veda je potom o com???......ako volakedajsi vyskumny ustav marxizmu-leninizmu??

 

Hmmm.....takze tvoj inteligentny nazor je, ze psychologia nie je veda, spravne?

 

Pretoze skuma nieco, co sa skumat neda. Takze ludske spravanie sa skumat neda? ....vies co, kludne pokracuj, vcelku ma to bavi, ked sa oponent zhovaduje sam od seba :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

S tym vrchnym prispevkom neviem co mas na mysli!......a preco to nie je mozne?......pretoze je to nahananie duchov!!...

 

No ja som ti tych vojakov udal preto, lebo jednym z nasledkov vojny byva aj tzv. posttraumaticka stresova porucha (nie je to vsak len zalezitost a vysledok vojny). A udal som ti ich ako odpoved na tvoje tvrdenia, ze

 

"Tradicne" psycholgicke odbory si PRIVLASTNILI pravo a autoritu ukladat ludom kto su, co su a cim maju byt

 

Je to trosku zlozite, ale skusim ti to vysvetlit. Pytal som sa, ci je normalne, ak sa niekto pri tresnuti dverami instinktivne schovava pod postel alebo pod stol. Taketo reakcie su totiz dost bezne pre ludi, ktori prezili vojnu a bombardovanie. Ak teda vycitas psychologickym odborom tu "drzost", ze si dovoluju napravat taketo ludske chovania, potom vlastne nemienis absolutne nijako riesit napriklad vojnove pripady, ktory som uviedol. A to schovavanie sa pod postel to je len taky povrch... Keby si videl nejake zabery vojakov, co s nimi porobila vojna, tak by si urcite netvrdil, ze ide o normalne chovanie cloveka.

 

Trosku to rozsirim.

Ludia pri sexe dokazu povymyslat kadeco, ale psychologia stanovi, ze napriklad sex so zvieratami je predsa len nieco, co uz je viac ako divne.

 

A ano, istym sposobom sa da povedat, ze v pripade psychiatrickej liecby pacientov ide o "nahananie (vyhananie) duchov". :) Ale napriklad aj o epileptikoch sa kedysi vravelo, ze "vstupil do nich diabol". :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tvoj nazor ti neberiem, mas nan plne pravo. Rovnako mas pravo ho vyjavit na verejnosti. Ale to nic nemeni na tom, ze ide o pekne blby nazor postaveny na dost velkych hlupostiach, nezmysloch, kravinach a zlych prirovnaniach.

 

 

Co keby si si dal namahu a popisal tie kraviny a nezmysli co mas na mysli!!!.....

 

Miernite sa

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dead.... a keby niekto napisal, ze fyzika nie je veda, pretoze skuma nieco (subatomarne castice) co neexistuje.... vtedy by som mal pravo dotycneho nazvat trubkou? :)

 

Alebo keby niekto napisal, ze ludske spravanie neexistuje, takze nie je mozne ho skumat a preto veda, ktora skuma neexistujucie ludske spravanie nie je veda...potom co? Ak niekto napise, ze si geolog uzurpoval pravo hovorit kontinentom ako sa maju pohybovat?

 

Ved preto som infovi uz pred nejakou dobou pisal, ze je uplne OK nemat rad psychiatrov, nemat rad politrukov, pripadne mat dusevny handicap nie je nijaka hanba....ale nemusi to predsa davat najavo pisanim az takychto nezmyslov. Takze sorry, niekedy sa pri extremne uletenych veciach zabudnem :P

 

Problemom je, tymto vlastne diskvalifikoval vacsinu z tejto diskusie. Je to o psychologoch, ale pokial treba niekomu vysvetlovat, ze psycholog riesiaci posttramaticky stres znasilnenej zeny naozaj NIE JE to iste ako politruk vysvetlujuci ulohu komunistickej strany v protifasistickom odboji pocas SNP - by bolo vhodne tieto prispevky presunut do inej temy, kde sa bude na urovni ZDŠ vysvetlovat vyznam slov a pojmov. Veci neznaly citatel by si mohol pomysliet, ze sme tu banda idiotov, ktora sa bavi o psychologii a ani nevie, co to slovo vazne znamena.... -_-

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

xeno

 

"Miernite sa" som napisal iba preto, aby sme tu neskor nemuseli zasahovat, lebo tema ma s takym vyvojom naslapnute prave tam. To samozrejme neznamena, ze texty ktore som v predchadzajucom prispevku vypichol su v poriadku. Da sa diskutovat aj bez invektiv a zosmiesnovania oponenta, aj ked sa podla teba zosmiesnuje sam. Najdite si skratka inu formu, do ktorej bude odlievat svoje nazory a slovne vymeny. Dakujem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Veci neznalý citatel by si mohol pomysliet, ze sme tu banda idiotov, ktora sa bavi o psychologii a ani nevie, co to slovo vazne znamena.... -_-

 

Skôr si to myslí veci znalý čitateľ. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov