Skočiť na obsah

Formula 1 (sezóna 2012)


aljak63

Odporúčané príspevky

No, podľa mňa je už jasné, že preteky budú skrátené (hodinka a už budeme pomaly tma)....teraz len ide o to o kolľko, vody je tam stále dosť, i keď už hustota dažďa je znesiteľnejšia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak dnešné preteky boli nakoniec dobré, aj keď sa dlhšie jazdilo za safety carom. Výborné druhé miesto Sergia Peraza ... no ja som spokojný že Alonso vyhral, konečne prvé miesto pre Ferrari ... jediné čo ma mrzí je že Schumacher hneď na začiatku stratil svoju skvelú pozíciu ... Massa stále klesá na samotné dno

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zmenila som zas tip, vecer som vymenila 5. miesto rai na msc.. vrrr, uz nic menit nebudem.. cely moj tip zhorel jak fakla, trafila som dvoch s blbym poradim... ale tentokrat mi to nejak neprekaza... ferdo prvy na bedni, lalala... :) takze ma zatial 5. miesto minule, teraz prve, bolo to very bjutiful!

dlha velka cena, prekvapivy vysledok, potesilo by ma, keby to takto slo dalej, nech sa to premiesa a nech nie je uz v polovici sezony jasny vitaz..

mexikanci budu mat dobre rano a veselu nedelu... :ozrani:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

axel, Maldonado bol na tom veľmi dobre, ale vybuchol motor...bol dokonca na bodoch (a inak veľmi ho nemusím...). Zas ale s Williamsom to vyzerá zatiaľ lepšie ako minulý rok.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Skvelá GP! Veľmi som prial Pérezovi, aby sa mu podarilo zaútočiť na víťazstvo. Bohužiaľ, nevyšlo to, ale aj tak parádny bojovný výkon. Péreza mám rád už od GP2 a aj v F1 už pár krát ukázal čo v ňom je, a snáď to nebolo posledný raz čo predviedol takúto skvelú jazdu. Nando to teda vyhral, gratulujem - fakt som to nečakal, žeby Ferrari mohli bojovať aj o víťazstvo. Škoda že Button kolidoval, bolo by zaujímavé sledovať ako by sa to vyvíjalo keby sa to nestalo. Ale nič sa nehrá na "keby bolo keby". Každopádne, monoposty HRT už narobili poriadne škody - a teraz nemyslím len tieto dnešné kolízie, ale celkovo.

 

Som ale rád, že sezóna je zatiaľ vcelku vyrovnaná. Myslel som, že McLareny budú aj dnes dominovať, ale našťastie to bolo oveľa viac zamiešané akoby som čakal. Mercedes má po 2 GP len 1 bod, tak toto je fakt hrozný štart do sezóny - a pritom vyzerali byť naozaj silní, ale v pretekoch sa zatiaľ nedokázali akosi prejaviť. Ďalšou kapitolou je Massa - nepochopiteľné ako tímový kolega víťaza dokáže byť tak vzadu a nedokáže vzdorovať pomaly ani Catterhamu! Vo Ferrari by sa mali nad tým už asi zamyslieť, lebo toto je fiasko...

 

Mňa teší, že Lotus postavil vcelku obstojný monopost a Kimi dokáže bojovať aj na hranici TOP5 - len tak ďalej! No a škoda, že Romain opäť skončil tak skoro - v kvalifikáciach mu to síce ide, ale inak je zatiaľ až príliš dravý. No uvidíme čo bude ďalej, zatiaľ to vyzerá zaujímavo - Bahrajn je tu až za 3 týždne, takže teraz si od F1 trošku oddýchneme.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Musim sa dobrovolne priznat, ze dnes som po prvykrat pozerala komplet uplne, ze cele preteky bez pobehovania a vykonavania este milionsto prac okolo toho a celkom som vydrzala :D aj Pereza som videla ako to pred koncom trosku pokafral :) ale bol aj tak uzasnyyy a ta radost jeho :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rano pred varenim som to na kanaly aj nasiel, este tam len niekto pobehoval(nejaky pretekar) z dazdnikom. Zaujalo ma to ze je to v dzungly, a blizko letiska.

Zaujimalo by ma co robil Schumacher? Na starte bol treti(najlepsie polposition) od kedy sa vratil do biznisu a spadnut ak som to pozeral teraz na vysledky 8,9?

 

Alebo aj nazor, preco mu to uz nejde? Niekedy dlhe roky neprekonatelny mozno 10 rocie a teraz nic. Zrejme mu to uz nejde. Je o nom nejaky clanok, analyza? Lebo stary ci eschopny si myslim byt este nemusel. Ci ma zle auto?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Myslím si, že je to komplexná problematika - tak napr. už má 43 rokov, ale vzhľadom na svoj vek viac než stačí. Ono niekedy v F1 sa ťažko porovnávajú výkony jazdcov...a čo sa týka ešte MS, tak sa zdá zatiaľ, že Mercedes mý rýchle auto v kvalifikácie, no v závodoch sa trápi...ale to je len začiatok sezóny, takže uvidíme. A inak ja Schumachera pritom nemusím.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

GP CHINA 2012 - UBS Chinese Grand Prix

 

Obrázok

 

Základné informácie o GP:

  • Oficiálny názov: IX UBS Chinese Grand Prix
  • Okruh: Shanghai International Circuit
  • Poloha: Shanghai, Čína
  • Počet kôl: 56
  • Dĺžka kola: 5,451 km
  • Dĺžka pretekov: 305,066 km

Program GP Číny 2012:

 

Piatok - 13.apríl 2012

  • 1. voľný tréning: 4:00 - 5:30
  • 2. voľný tréning: 8:00 - 9:30
Sobota - 14.apríl 2012

  • 3. voľný tréning: 5:00 - 6:00
  • Kvalifikácia: 8:00
Nedeľa - 15.apríl 2012

  • Preteky: 9:00

Výsledky GP Číny 2011:

  • Víťaz: Lewis Hamilton (McLaren)
  • Pole-position: Sebastian Vettel (Red Bull)
  • Najrýchlejšie kolo: Mark Webber (Red Bull)
  • Pódium: 1. Hamilton / 2. Vettel / 3. Webber
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No, bude to zajtra zaujímavé....je to veľmi vyrovnané, no Rosbergove kolo bolo neskutočné. Gratulácia! Trochu sklamal Jenson, ale hádam zajtra to bude lepšie a taktiež Lewis snáď sa nezaskne na dlhé kolá okolo toho siedmeho miesta. Inak celkom dobre Sauber, zvlášť Kobayashi

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Štartový rošt vyzerá fakt dosť zaujímavo. Som zvedavý čo Mercedesy predvedú v pretekoch, keďže tie im akosi zatiaľ nevychádzajú - za 2 GP majú len jeden bod. Ale zajtra majú obrovskú šancu. No uvidíme ako sa podarí Hamiltonovi a Vettelovi prebíjať vpred. Predbiehanie v Číne nieje až také náročné, takže by sa im to mohlo celkom dariť. A snáď Kimi bude zajtra bojovať o pódium, ale bude to ťažké - aj Saubery vyzerajú dosť silno. Zajtra to bude poriadny boj!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Som spokojný, GP bola napínavá, najmä druhá polka, stratégia a pneumatiky boli dnes až extrémne dôležité, nakoniec som sa prekvapil, že Mercedes bol na tom až tak dobre ;) Rosberg bol fantastický, škoda Jensonovej poslednej zastávky, no nakoiec McLaren doplnil Rosberga na pódiu.;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

axel, Maldonado bol na tom veľmi dobre, ale vybuchol motor...

 

Tak to je niečo iné.

 

Zas ale s Williamsom to vyzerá zatiaľ lepšie ako minulý rok.

Vidím, len tak ďalej

 

7. Bruno Senna (Braz./Williams) +34,597,

8. Pastor Maldonado (Ven./Williams) +35,643,

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov