Skočiť na obsah

slimak

Odporúčané príspevky

Tak ma napadlo...kedy absolvoval Matovic ten test? On by mal ist uplne prvy predsa ...a pekne hlbkovo, pretoze u spasitela nie je mozne, aby sa co i len predbehol vo fronte na poste :)

 

hmm.. to by mohlo dopadnúť všelijak..

keď spojíte "obyčajného človeka" a detektor, môže to celé kľudne vybuchnúť

http://www.youtube.com/watch?v=-kOQZP4cbrw

:tease:

"obyčajný človek" najprv vytresol svoj nápad pred kamerou (bez plánovania a rozmýšľania), a s nikým v strane sa neradil

načo dotyčný "vybuchli", a odišli sami ("obyčajný človek" ich predsa nevyhodil)

však potom sa dalo len na detektor ísť, alebo odmietnuť a "vybuchnúť"

ja na mieste odídencov, by som mu navrhol toto

"kľudne na tú jednu otázku odpovieme.. ale ty, keďže si líder.. musíš odpovedať na desať"

nespravili to a "vybuchli"

 

v zásade teda k určitému "testu" došlo, a k "výbuchu" tiež

ako vždy.. "obyčajný človek" nemá ani škrabanec, odniesol si to "detektor"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja si myslim, presne to iste co ten Lucanic(teraz prva reakcia),pink aky fesak,skoda ho.

http://www.kdsonline...15-final_retus/

 

No ja by som v nom vypichol prave tu cast kedy vravite ze to nebolo vobec o detektore a ze sa Igor zacal bat o miesto. Bohuzial to je cista pravda. Mozno nie o svoje, ale o miesto svojich kolegov ako p. Fecka, p. Jurinovej, p. Viskupica, alebo svojich naj kamaratov ako Alojza Hlinu, oravskeho bacu. Vsak v tom je jednoducha matematika 12 mandatov je 12 mandatov. Pri predpoklade ze vsetci styria matovicovci tam budu zostava 8, pri predpoklade ze tam bude Peter Zajac, Ondrej Dostal, Vlado Palko a Frantisek Miklosko, ktori by tam istotne boli, lebo tito maju istu zakladnu volicov a navazovali na seba dlasich z radov nespokojnych z KDH, SDKU… Tym padom ostavaju styri miesta. Jednotka Martin Mojzis, dvojka Stefan Bucko mali svoje miesto iste z titulu ze su tvarami kandidatky a aj zo svojej pozicie. Mozno aj trojka p. Horvathova, ci stvorka p. Kaduc… A to je koniec? A teraz co ak by v ramci KDS vyskocil niekto treti? Pavol Minarik, ci Rudolf Bauer starosta mestskej casti Kosic? Alebo co ak by vyskocil velmi popularny Eugen Korda? Kto by z kola vypadol? Fecko? Jurinova? A kde je vlastne ten Hlina?

 

 

 

Ziaden detektore ani mozno nebude, ani on neslo. Nechapem, aky sa tych 24 inteligentov nechalo nachytat, ze to nevedeli normalne niekam zahrat. A nechaju sa tak ocikat jednym trubirohom. Ze ak pojdes s detektorom na verejnost , ze odchadzam. Nic ine si ani priat nemohol.

 

Ale povedzme si pravdu neboli ste cestni ani voci sebe ani voci verejnosti. Ved je tam este stale kopec - najlepsich kandidatov. Ci uz nie?

Ci ta najlepsia kandidatka su chlapci s OKS, ci KDS, ci nebodaj Bucko,Mojzis a Korda? Keby to tak bolo tak by si spravili vlastnu kandidatku. Mozno by dotiahli kvoli % aj Matovica.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alamo, iste dala sa hrat aj ina hra. A pripadne aj spravit puc ako sa zbavit matovica, ale faktom ostava ze by sa aj tak uz len zosmiesnovali. Ist s matovicom bola chyba a cele to nemalo ako dopadnut dobre. Aj ked teraz to vyzera tak ze mu nahrali, zbavil sa ich a este moze hrat cestneho.

Ostava dufat ze sa do parlamentu nedostane a ze si nabuduce kazdy rozmysli robit zo seba sasa koli vidine poslaneckeho miesta.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a este jednu poznamku - ked sa matovicovi chcelo grcat zo schlesinger, tak vsetci cusali a nikto na to nic nepovedal... takze take hry na "ludi s cistou dusou", to neberiem..

 

Ano, vidim to asi takto. Palko, Zajac a spol mali x dovodov, pre ktore sa mohli obut do Matovica a vybrali si ten najpochybnejsi. Matovic predvadzal xenofobne tanecky vsetkeho druhu, zurivo utocil na kazdeho oponenta a cela jeho kampan vyznieva trapne a detinsky. Cudoval som tiez Dostalovi, ze toto vsetko nechava lezat bez povsimnutia. Dnes, ked svoje dovody odovodnili tak, ako ich odovodnili, vela ludi pochybuje o ich cistote, lebo sa chtiac nechtiac ucastnili Matovicovej predvolebnej hry. Matovic je ubohy a priehladny saso, ale ze sa nechali nachytat politicki bardi ako Palko, to ma zaraza.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a ja blbec som si myslel že starého známeho politika robotníka Ľuptáka na Slovensku nikto neprekoná. bohužiaľ našiel sa taký jedinec - Matovič. len by ma zaujímalo, má to on vrodené alebo mu to prišlo s vekom a zosilnelo s jeho vstupom do politiky ?

toť otázka ? jednoznačne takéto správanie sa nedá označiť ako normálne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sa mi páči Daniškovovo ukončenie jeho blogu

On nechce byť politik, chce byť tribún ľudu. Ján Ľupták číslo dva.

 

Akurát, že namiesto „ďe-ťe-ňe-ľe“ budeme počúvať de-te-ne-le.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

http://www.ta3.com/clanok/7869/debata-s-igorom-matovicom.html

 

Matovic je predseda ,nebudem vas triznit celym, inak ja som si to vypocul, uz davnejsie(dnes len preskakoval,pre potrebu v diskusii na sme, len mam prekroceny limit tak to dam sem). 22:48.

13:15 vsetci su super ale on chce aby ludia volili tych troch.Bez nich by to nebola obcianska kandidatka.

Matovic moze brat volicov len smeru.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V utorok 31 januára sme sa mali na jednaní, ktorého téma mi nebola vopred známa stretnúť o 18.00 v kaviarni Twenties, neskôr sa rozhodli pre kaviareň Scherz, kde sa však konal míting SDKÚ, jednanie teda nakoniec prebehlo priamo v priestoroch volebného štábu. Prišiel som posledný zo zúčastnených, okrem mňa a Igora tam boli ľudia zodpovední za stratégiu kampane, menovať ich nebudem, pretože to nie je dôležité. Igor predostrel návrh, aby sa hnutie zbavilo KDS a OKS, vzhľadom na to, že hrozí reálne riziko, že sa do parlamentu prekrúžkujú na úkor Obyčajných ľudí, alebo nezávislých kandidátov. Prebrali sme na asi dvojhodinovom stretnutí všetky riziká plynúce z rozbitia vlastnej kandidátky, Igor nakoniec pristúpil na návrh všetkých ostatných, aby neriskoval a využil pozitívnu techniku komunikácie s verejnosťou: išiel na detektor spolu s poslankyňou Jurinovou, poslancami Feckom a Viskupičom.

 

 

 

A potom sa cudujme, ze preco normalni ludia do politiky nejdu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tyso, dikes ;)

 

no pekne..... iba ma to utvrdilo v tom, co som si o matovicovi myslela uz davno... ale! tusim sa o OLaNo zacnem zaujimat viac pre mozne vysledky volieb ako iba pre zabavku, kam je az matovic schopny zajst.. tusim si pockam na matovicov blog :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Podla mna porastu, resp. sa stabilizuju. Nejakych OKS volicov a pod strati,ale myslim, ze viac ziska. Oni necitaju blogy. Ked budu viacej spajat gorilu s Ficom(a Fico neodpovie). Kam ti luda pojdu? Oni vedia , ze Fico len klame, aj ked gorilu necitali.

O co je horsi od Fica? Je skaredsi? Nie a vkuse sa usmieva. Nie ako ten chmulo zamraceny a namosureny.

 

 

Ten blog som videl, tie transparenty sa mi zdaju byt na prvypohlad rovnake. Ak sa na tie fotky niekto pozrie a sa mu nebude nieco zdat nech povie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

http://hnonline.sk/s...no-bez-matovica

 

Fico je vo svojej "hranatosti" s prípadného nástupu nevypočitate&ľných nových exkr.. ehm.. elementov do parlamentu, taký znechutený, že by za to, aby v ňom nebol niekto ako Matovič bol ochotný "zaplatiť" a dokonca sa vzdať poslaneckých mandátov

vraj je "obyčajný človek "vulgárny"..

tak ma napadá naozajstná vulgarita J Slotu, "hranatému" nevadila? veď sa s nim sčuchol do vlády..

 

inak už dlhšiu dobu, mám podozrenie, že všetko čo je Ficovi sympatické, a s čoho je nadšený, Slovensku v reále uškodí,

a naopak, čo sa Ficovi nepáči, a čo on zavrhuje, to je správne a prospešné..

hm.. keď sa pozriem na "obyčajného človeka", dostáva táto teória poriadne zabrať

ale v podstate by som povedal, že je v praxi na 100% overená, takže Matovič do parlamentu patrí

 

už len preto, že ak vypadne Slota, bude tam chýbať nejaký ten "cirkusant" :ahooj:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

http://hnonline.sk/slovensko/c1-54745390-matovic-prijal-ficovu-vyzvu-je-pripraveny-odstupit

 

"obyčajný človek" na "hranolovo" brblanie zakontroval

"beriem.."

ak si Fico nechá iba 40 mandátov (Alibaba jeden..), tak Matovič do parlamentu kandidovať nebude

ak Fico na "obchod" nepristúpi, tak je iba táraj

 

hm.. Matovič asi nie je jediný, čo by sa mal radšej pred "mletím pantom", dobre zamyslieť

:hahaha:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

fico uz zareagoval, cez hovorcu

"Aj tento návrh potvrdzuje, že pán Matovič je typom politika, ktorý nemá verejnosti čo ponúknuť, len takéto hlúposti. Marcové voľby do Národnej rady SR budú aj o tom, či si ľudia vyberú takýto lacný populizmus alebo tradičné hodnotové strany

" komentoval výzvu poslanca hovorca sociálnych demokratov Erik Tomáš.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zdá sa že "obyčajnému človeku" už dali otázku, spôsobujúcu "výbuch detektora"

"napísal ste si svoju diplomovku sám, alebo ste si ju od niekoho kúpil?"

http://volby.sme.sk/c/6270619/odidenci-od-obycajnych-spochybnuju-matovicov-titul.html

:happyroll:

"vzdelanie" a "papier" k nemu, to je v dnešnej dobe fakt ošemetná vec..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

podľa Dangla, zvládajú dokonale predvolebnú kampaň na Slovensku, len dvaja ľudia Fico a Matovič..

http://tv.hnonline.sk/c3-54846920-kV0000_d-dangl-kampan-zvladaju-dvaja-fico-a-matovic-b-font-color-ff9900-video-font-b

 

sú to dvaja populisti, nepreťahujú sa náhodou oni medzi sebou o "toho istého voliča"?

a vzhľadom k Ficovmu brblaniu na adresu Matoviča.. nemôže mať on strach, že mu Matovič predsa len odláka, časť s jeho voličského elaborátu?

ak sa s Matoviča vyvinie, pre Fica "rovnocenný protivník" v zápase o istý špecifický "druh voliča", mohlo by to narušiť stabilitu skupiny ľudí, ochotných voliť politikov tipu Fico - Mečiar, ktorý permanentne hrozí, že im vytvorí tú ich "väčšinu"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov