Skočiť na obsah

slimak

Odporúčané príspevky

No darmo je. Matovic vdaka nedostatku rozumu prisiel o svojich clenov. Je to usmevne, že aj keby mal dobry umysel, tak rozum nema :) proste asi nepochopil ze strana je o dohode nie o vymysloch individualistov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale ze v hlasovani na sme.sk vacsina ludi povazuje ten detektor lzi za dobry napad :)

 

Vlastne skoda. Stavim sa, ze by trebars ostrielane sefstvo Penty preslo cez akykolvek detektor s akymikolvek otazkami. To by cumeli, keby sa ukazalo, ze su ako lalie. A suhlasil vlastne niekto z OL, ze pojde na detektor, ci ako?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v zásade "obyčajní" sú vlastne tak trochu o "jedinej osobe" Matovičovi..

mal by sa dostať do parlamentu aj bez odídencov

navyše tí čo odmietli, nad nimi sa teraz vznáša otázka, a čo keď im nejde o "princípy", čo keď fakt niečo skrývajú? (tak si povie "ulica")

takže aj keď sa "pánovi najobyčajnejšiemu" rozpadla kandidátka, paradoxne za to môže naškriabať ešte viac bodov s výrokom "zbavili sme sa čiernych oviec, ktoré by zaručene robili problémy.."

ostatne nechápem o aké "princípy" pri odmietnutí detektora ide

a ak niektorých čo i len tá predstava, že niekto im bude dávať otázky znechutila, tak nie sú "obyčajní" :hufi:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alamo

keby teba snúbenica pred svadbou vyzvala nech sa dáš otestovať na prítomnosť drôg,

aby Ťa jej rodina lepšie prijala

 

isto iste by si bez mihnutia okom privolil

ale to len v prípade, že túžba sa jej dostať do nohavičiek prevyšovala čokoľvek iné

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

robopol

intelektuál si to možno povie, ale "ulica" myslí inak

pozri sa na 99% (99% ľudí ani len netuší o čo nám vlastne ide :P), ľudia o nich nevedia ani zbla, a predsa majú výsledky aké majú

 

tomassi

žijeme v "modernej dobe", o "snúbenici" ktorej by som sa pred svadbou nedostal "do nohavičiek", by som mal podozrenie, že s ňou niečo nie je v poriadku

:smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie na pritomnost drog, ci jej bol verny pred svadbou:)

 

Pravica ma tu vadu na tejto politickej scene, ze je uplne rozbita. Je to skutocne zlepenec. A tak to ludia vnimaju. Mozu kreslit grafiky, ludia vzdy volia silu a istotu ako neistotu. A to robia dobre. Neprierazne strany su onicom, nekonsolidovane strany, neucelene, bez programu by tam ani nemali byt. Ak strana kandiduje iba s tým, že ide riesit ciastkový problem tak vyhra strana ktora chce riesit sirokospektralne problemy. Fico je teda zo vsetkych tých tajtrlikov najkonsolidovanejsi ako strana. Ale ja viem ze su to populisti.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Igor Matovic

Ježiš si nechal zo seba zmyť hriechy v Jordáne, hoci vedel, že nikdy nezhrešil. Urobil to však preto, lebo si dobre uvedomoval, že by mal ísť príkladom ostatným, nie preto, že by sa cítil podozrivým, či dokonca vinným. Evidentne však ním nelomcovala zbytočná pýcha, inak by to nikdy nedokázal.

 

amen

 

„Tak bolo by to trošku nefér, keby sme ich najskôr nalákali na kandidátku a teraz im povieme, že majú ísť na detektor lži. To by bolo nezodpovedné. Ak sme to neurobili do predstavenia kandidátky, tak teraz to už nie je fér. Ale keď to bude chcieť niekto dobrovoľne podstúpiť, tak bez najmenších problémov,“

http://www.webnoviny...533-clanok.html

 

igorko, ty trupka, sak ty uz netusis, co si kde porozpraval...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na hodnotenie toho ci mu to nevyslo si ja este pockam, stratil teraz volicov volicov OKS a KDS a rovnako stratil volicov co ho videli ako alternativu k SDKU. Ale moze ziskat plno prvovolicov, rovnako moze teraz oslovovat volicov SMERu, kedze na kandidatke uz nema nikoho z pravice.

Ci to bola hlupost alebo sikovny tah, to uvidime v najblizsich dnoch, zaroven je zrejme jasne ze ide o politicku smrt odidencov, pakt s matovicom im zlomi vazy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Matovic to mal dobre premyslene. Chcel sa ich zbavit. Inak to nedava ziadnu logiku. Tiez by som si pockal na vysledky prieskumov, ci to bolo rozumne ci nie. Ak sa mu to nerozsype uplne, ze tam ostanu len naozaj 20.

Hlavne sa zbavil konkurencie, ktora by mu hned po volbach zamavala. Takto maju vacsiu sancu ti traja(ci dalsi pritakavaci,zrejme tam ma matovic nejakych) jeho kamosi. A Hlina.

 

Mne nevadi,ze Korda, Mojzis,OKS a KDS odislo,ja by som ich aj tak nekruzkoval. Som myslel, ze to je ako tak kandidatka nezavyslich osobnosti, vysvitlo,ze nieje. Ja byt na Zajacovom(Palkovom mieste), nerobil by som z toho vcera teatro. Len by som mu povedal, ze nejdem na ziadny detektor lzi, ked chce nech si tam ide s kym chce aj s Ficom. Ich volici by to pochopili.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Co je akurat prislubom toho, ze ked dojde na rozhodovanie o niecom zasadnom - politicka strana sa nebude zrejme vediet sama medzi sebou dohodnut, aky je jej postoj. Pripadne sa premeni na zopar samotatnych, neviazanych a bludnych existencii, ktore budu hlasovat podla nalady a vytvoria nevypocitatelnu cast NRSR. Nic moc predstava.

Hehe, ono to vyslo a OL sa rozsypava pri prvom vacsom konflikte a zostavaju len verni poskokovia IM. Akurat som si tipoval, ze to pride az po volbach.

 

Ale pozitivne je, ze okrem osuchanych populistov ako Fico ci zombifikovany Meciar a magorov ako Slota, tu mame aj novy exemplar - ktory spaja to najlepsie z uvedenych, plus nadych Janka Luptaka a nieco z cirkusu Beránek.

 

 

! citáty:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

xenocide

ja si myslím že ide o "uhol pohľadu" a "slovník"..

 

kandidátka sa "nerozpadá" ona sa "očisťuje".. :smilieee:

http://www.ta3.com/c...e-ocistuje.html

"Kandidátka sa nerozpadá, ale očisťuje od ľudí, ktorí odmietli dokázať, či niekedy zobrali alebo nezobrali úplatok, reagoval dnes na tlačovej besede líder Obyčajných ľudí a nezávislých osobností Igor Matovič na odchod niektorých členov z kandidátky."

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak ma napadlo...kedy absolvoval Matovic ten test? On by mal ist uplne prvy predsa ...a pekne hlbkovo, pretoze u spasitela nie je mozne, aby sa co i len predbehol vo fronte na poste :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Verejne mali s nim mali zahrat hru aj cez jednu osobu Mojzisa. Desat otazok ja na teba a ty na mna, ale az potom co by sa ich snazil vyhodit,resp. vyhodil.

Oni mu len nahrali. Ak ho chceli znemoznit tak to je dost smutne ako dopadli.

 

Na verejnosti odmietnem, potom ako nas vyhodis ideme na detektor lzi so svojimi otazkami(ak sa citia vsetci traja aj iste s Matovicom). To iste mu mali dopredu povedat mimo kamier.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

myslim si ze to bol velmi dobry predvolebny tah

 

vyhlasit, ze ide o debilny napad je vcelku trufale a zbabele...reakcia na detektor mala byt formulovana stylom, ze jeho rozhodnutie robit taketo rozhodnutia pred volbami je debilne, ale nie ze detektor na ktory maju povinnost ist je debilna..v tom momente boli debili oni

coho sa zlakli? ved to bola vyzva, povedat ano, podme, nic netajime ... hovada sa asi preriekli a maju asi nieco na rovasi

 

paci sa mi retorika matovica...je jasne ze by moc toho nedokazal, ale aspon by poukazoval na politikov okolo seba, viril by tiche a pokojne hladiny a mozno by si trosku davali aj pozor

 

a mysliet si ze na detektore podstupia len jednu otazku...to tu akoze niekto mysli vazne? preboha

detektor je zalozeny na inom principe, nie na tom ze sa odpovie na jednu otazku a ide sa domov ... a to takyto ludia maju pravo ist volit...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v tom momente boli debili oni

coho sa zlakli? ved to bola vyzva, povedat ano, podme, nic netajime ... hovada sa asi preriekli a maju asi nieco na rovasi

 

Jednak tu ide o princip. Za druhe ide o vec, ktoru povedal, ze sa konat nebude a potom kvoli TV kameram poprel vlastne slova. A za tretie, dokazovacia schopnost detektora nie je zdaleka 100%. A za stvrte, on sam ho neabsolvoval prvy, takze nema absolutne nijake pravo sa tvarit cistejsi alebo nieco vyzadovat.

 

Islo o populisticke vydieranie - a ich jedinou chybou je, ze sa s tym magorom dali dohromady. Ale zase, tak im treba, ked nerozmyslaju.

 

 

myslim si ze to bol velmi dobry predvolebny tah

 

Vzhladom na niektore reakcie asi ano. Ale dobry predvolebny tah znamena akurat zvysenu popularitu, nie kvalitu.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jednak tu ide o princip. Za druhe ide o vec, ktoru povedal, ze sa konat nebude a potom kvoli TV kameram poprel vlastne slova. A za tretie, dokazovacia schopnost detektora nie je zdaleka 100%. A za stvrte, on sam ho neabsolvoval prvy, takze nema absolutne nijake pravo sa tvarit cistejsi alebo nieco vyzadovat.

 

ako vravis, islo o princip...preco mali problem prave tyto 7mi? zvysok sa nestihol vyjadrit?

osobne si myslim ze ten detektor by sa nekonal, Matovic chcel len preriedit svoju kandidatku, to sa mu aj podarilo...a dobre urobil

mali sa zachovat "hrdinsky" , teraz si samozrejme o nich cele Slovensko bude mysliet to svoje, a v pozitivnom to urcite nebude

nejde o to ci je detektor dobry alebo zly napad, ci maju nieco na rovasi alebo nie ... islo o tu reakciu .. mozno ich Igor iba skusal, a podarilo sa mu to

 

Vzhladom na niektore reakcie asi ano. Ale dobry predvolebny tah znamena akurat zvysenu popularitu, nie kvalitu.

 

samozrejme ze sa nevyjadrujem o kvalite ... tu je pri aktualnych volbach zbytocne niekde hladat
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ako vravis, islo o princip...preco mali problem prave tyto 7mi? zvysok sa nestihol vyjadrit?

 

Zvysok asi drzi latu a poslucha sefa. Ono ten zvysok aj tak nie su nijake "osobnosti", len uplne nezname nicky, ktore aj doteraz boli len v tieni IM. Takze preco by sa mali ozyvat?

 

 

osobne si myslim ze ten detektor by sa nekonal, Matovic chcel len preriedit svoju kandidatku, to sa mu aj podarilo...a dobre urobil

 

Toš, ale v tom pripade aj tak dobre, ze odisli - ved sef strany, co ma takyto pristup je poriadny diktator. Akurat si s nim nemali ani nic zacinat, ale co uz - asi mali akutny zachvat blbosti a ambicii.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uprimne, mne to je cele jedno... mna tesi, ze tam nebude taky clovek ako rakus... dufam, ze matovic nebude mat 5%, to by ma potesilo asi najviac.. pripadne, ze by sa on nedostal do parlamentu, ze by ludia prekruzkovali niekoho ineho.. to sa ale asi nestane, stastni obcania mu vyznavaju lasku na nastenke jeho konta na fb...

a este jednu poznamku - ked sa matovicovi chcelo grcat zo schlesinger, tak vsetci cusali a nikto na to nic nepovedal... takze take hry na "ludi s cistou dusou", to neberiem..

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov