Skočiť na obsah

slimak

Odporúčané príspevky

Matovic so svojim transparentom robi to iste, co robil Harabin "pojdes do basy, ty hajzel". Rozdiel je v tom, ze Harabina ludia odsudili a Matovicovi tu saskaren kvituju.

 

chytil som ho pod krk tak, že mu oči vybehli z jamiek ako morskej rybe

Akosi tomu prestavam rozumiet. Dielo by bolo dovedene do dokonalosti, keby tomu druhemu pajacovi zlomil vazy, alebo aspon vyrazil tri zuby? Vlastne je to jedine, co Matovic dokaze a verim, ze u spusty Slovakov si dnes svojim spravanim splhol. No nenapravali by ste tomu mimozemstanovi klapacku? Ano ..a boli by ste tym padom taki isti ako oni.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano s deadom sa da len suhlasit. Mozno gorily pojdu do basy ale matovic nema sancu to zabezpecit.Nemal sancu ani Fico. Resp. sa neodhodlal. Nemal nato a mu to vyhovuje.

 

Ten SNS pipik je malo a jeho oci. Jeho by privalila aj moja zena. Mal to skusit ozaj na Sebeja. Keby dostal po tlame a islo by o nieco by som ho aj kvitoval.

 

Harabin ma ovela vacsiu schopnot poslat Lipsica do basy. Mozno to bude aj realne. Ak by to niekto nepochopil, Harabin ma moc - sudnu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to násilie nemá cenu komentovať, každý súdny človek si na to názor spraví

 

ale

Matovic so svojim transparentom robi to iste, co robil Harabin "pojdes do basy, ty hajzel". Rozdiel je v tom, ze Harabina ludia odsudili a Matovicovi tu saskaren kvituju.

dávať rovnátko

medzi mafiána, kt. sa snažil zastrašiť nevinného

a exhibicionistom, kt. adresoval odkaz tým, kt. sa to týka?

to isto nie

(tým nechcem povedať, že Matovičovo konanie schvaľujem)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vlastne je to jedine, co Matovic dokaze a verim, ze u spusty Slovakov si dnes svojim spravanim splhol. No nenapravali by ste tomu mimozemstanovi klapacku? Ano ..a boli by ste tym padom taki isti ako oni.

 

tu je jeden priklad fanusika

Edward Bušniak Je to Obyčajný človek (nie ######)....správa sa ako my...to si si nefšimol ? ja žerem tú jeho prostorekosť a priamočiarosť;-) žiadne rétorické cvičenia alá Dzurinda alebo Ficovo zavádzanie či farizejstvo kresťanov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dávať rovnátko

medzi mafiána, kt. sa snažil zastrašiť nevinného

a exhibicionistom, kt. adresoval odkaz tým, kt. sa to týka?

to isto nie

 

Uz dnes sa treba pytat - co by robil Matovic, keby mal moc?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

u Matoviča isté nebezpečenstvo cítim,

no prirovnávať k Harabinovi?

isto nie

 

pretože dávanie rovnátok tam kde nie sú,

umožňuje vládu tých, kt. kritizujeme práve teraz

viď gorilie protesty

celé mi to príde ako pochod, kt. ústredným mottom je:

všetci politici sú rovnakí - všetci kradnú

- čo pravdou nie je a čo môže viesť k apatii a nechuti ísť voliť

a práve čím menšia účasť na voľbách, tým väčšia šanca na zotrvanie goríl v ich kreslách

(napr. voliť SDKÚ a nekrúžkovať Dzurindu, Mikloša, . . .

je niečím podobným ako voliť OĽaNO a krúžkovať svoje kone

dôležitá ja voľba proti gorilám a nie apatia)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

http://ako-investova...php?f=30&t=3588

Den stara tema(anketa). Na fore kde ludia sa zaujimaju o politiku(aj sa diskutuje niekedy a Sulik tam velmi schytava a opravnene) a vedia rozlysovat medzi nulami. Teda vedia co je to 100 eur aj 100 000 eur a maju predstavu aj o tych vyssich sumach.

SDKU nula. Ako aj u nas. Hanbia sa co i len zahlasovat za to? u nas to(stranu SDKU) kritizujem, a vidiet kto ako hlasuje. Maju skrytych volicov?Skryvajucich?

 

Obycajny tam maju 50%.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No, co som pocul o tlacovke, Matovic ma iba jedinu moznost, ako zabranit rozpadu klubu OL, zrusit poziadavku na detektor lzi. Celkom by zaujimalo, ako chcu travit nasledujuce 4 roky v jednom klube, ked hovoria o sebe to, co prave hovoria..

 

Preco nechcu ist KDS a OKS na detektor je teraz zbytocne sa pytat. Necudoval by som sa, keby ukazali tolko charakteru a svedomia, ze z toho vlaku, ktoreho kazdy vagon ide inym smerom vystupia. Sice by sa tym pripravili o zotrvanie v realnej politike, ale to podstatne by im zostalo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zda sa, podla ich vyjadreni, ze matovic si robil co chcel... presne ako sa sprava navonok, tak sa sprava aj dovnutra strany... myslim, ze aj ked stiahne tu poziadavku, tak uz je cela koncepcia ol v haji

 

za chvilu tlacovka matovica... po tom, co o nom povedali ich bud oznaci za klamarov a tym skoncia, alebo si nasype popol na hlavu, cim skonci on..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

šaman to s tými zaklínadlami a tančekmi na zvýšenie % vo voľbách prepískol

a domček z karát to odchodom es a žolíkov asi neustojí

 

že sa to stalo pred voľbami, ma fakt prekvapilo

 

aspoň v téme o voľbách nebudem svietiť s lopatom, slimákom, . . . pri jednej strane

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Podla mna urobili chybu, ked si ako dovod svojho rozhodnutia vybrali Matovicovu poziadavku na detektor lzi. Tie argumenty o ucasti na 17 novembri mi velmi nesedeli... Stacilo povedat, ze OL navonok posobia ako strana jedneho muza /co je pravda/ a o autokratickych praktikach v strane, to by bolo dostacujuce.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to u ešte nebolo. strana založená pred voľbami sa pred voľbami stihne hádam aj rozpadnúť. jeden čihí druhý hota nikdy nemôžu ťahať rovno. Matovičove ideály sa ukazujú ako utópia ktorá v reálnom svete nemá šancu uspieť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uvidíme jak sa to vyvŕbi

ale keď tak pozerám z okna, tá biela je skutočne dobrým mediálnym ťahom

+ ich rastúce percentá dávajú nádej na neuskutočnenie ich osudovej chyby

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

po volbach by bol uz Matovic ako neriadena strela...

ale tomu by sa dalo lahko predist a myslim, ze volici nezavislych osobnosti by to aj urobili - jednoducho kruzkovat do bezvedomia inych kandidatov a Matovica nie -> strana by sa dostala do parlamentu bez Matovica

 

ovsem ohladom detektora lzi plne suhlasim s Mojzisom -> ist na detektor, kde ti polozia jedinu otazku, je samovrazda; to sa neda objektivne vyhodnotit

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

matovic je milacik davu, ten by sa dostal do parlamentu. Ale Matovic je neriadena strela stale.

No a k detektoru lzi, takto formulovane otazky su vzdy nezmysel. Videl som jednu TV Show, principom bolo ze ked nezaklames dostanes vela penazi a sli k coraz pikantnejsim otazkam. A nakoniec vzdy detektor zasvietil na cerveno, nemyslim ze to bolo z dovodu klamstva, kedze uz priznali cokolvek aby dostali svoj milion. Skor su otazky kde ani srnka netusi co je pravda a reaguje to na cosi ine. Ak si dobre pamatam, tak pri cervanovej sli cielene po otazkach kde by pachatel jednoducho musel vedomo klamat na jasne otazky, otazka na obecne uplatky taka nie je. V palkovom pripade je par kauz kde by medialnejsie zdatny politik asi vedel vyuzit to ze ide na detektor, kedze mu slovaci pripisuju par kauz. Ale u zajaca, ktory nebol vo verejnej funkcii je to uz len urazlive a keby na to pristupili tak by to nemalo konca, matovic by ich dalej vyuzival na svoje napady.

A robit cirkus pre matovica, ktory cielene ide po vlastnej prezentacii a bez politickeho obsahu, to by bol smutny koniec. Doslo im to zrejme neskoro, ich politicka kariera konci posmechom. No ale mohla aj uplnym zosmiesnenim.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na detektor lži by sa patrilo, aby sa vyjadril odborník, samozrejme že položiť otázku:" Bral som nebral som úplatok" je ozaj zjednodušená a takto to podľa mňa nefunguje.

Skôr sa bavím ako politici reagujú a reakcia Mojžiša na otázku redaktora, či by rád videl na detektore Mečiara alebo Fica :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

teraz boli dve tlacovky, odidenci a matovic... takze prec je 24 ludi, zatial...

je zaujimave pocuvat obe strany a moj zaver je, ze matovic sa ich zrejme chcel ucelovo zbavit, pretoze mu spusta ludi vytykala koho si na kandidatku zobral..

matovic vyzera byt strasny klamar, pred desiatimi minutami na tlacovke povedal, ze nema problem ist na polygraf, pretoze nikdy uplatok nevzal a nedal... a aha http://blog.sme.sk/diskusie/1672370/3/12969643/O-sviniach-Prochazkovych.html#12969643

a este je aj manipulator - http://www.martinmojzis.sk/MartinMojzis/blog/Entries/2012/2/7_Bratislavske_namestie.html

 

osobne si myslim, ze cely polygraf s jedinou otazkou je nezmysel a taktiez je nezmysel brat vysledok polygrafu za bernu mincu, ktora by mi mala povedat, ci je nejaky politik cisty.. igorko ide hlava nehlava, som zvedeva na prieskum po tejto sarade...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov