Skočiť na obsah

slimak

Odporúčané príspevky

pred 18 hodinami, slimak napísal:

, bola najklamarskejsia a o zlodejoch sa dozvieme v dalsich rokoch. 

 

 

Netrep, keby nebolo OĽANO, tak by sa rozsiahla korupcia naďalej ututlávala - skutok sa nestal.

https://www.startitup.sk/10-najvacsich-kauz-ktore-otriasli-slovenskom-peniaze-v-alobale-cisty-den-aj-prepojenie-politiky-s-mafiou/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ani Fico nieje vacsi klamar ako Matovic(davaju do rovnitka Sulika a Matovica , vniecom su na 100% rovnaki, ale v klamstve, Matovic prevysuje aj Fica, u Sulika so si nevsimol klamstvo, u tych dvoch klamu skoro vzdy) . A o  zlodejoch sa dozvieme.

Si vies predstavit Fica, ako Matovic to spravil?

https://ekonomika.pravda.sk/ludia/clanok/607188-nazivo-matovic-predstavuje-druhu-cast-revolucie-po-prispevkoch-na-deti-prichadzaju-zmeny-v-zdanovani-prace/

Mne ide o tie fotky. trtosi sa tam dve hodiny a nikdy mu o to neslo? Ako zjednodusit hocico. Teda buky ty si mozes trepat tak v tvojej bubline.

Na tej dvojhodinovej tlacovke ,verejne klamal ako zmeni dane a odvody, zjednoti. A zo 120 stran budu dva. Klamal stale  na tej tlacovke, klamal vkuse. A klame. A klamat bude. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 35 minútami, slimak napísal:

, u Sulika so si nevsimol klamstvo, 

Čo chce vlastne Sulík ? Aký je jeho program a s kým si predstavuje spoluprácu ? Zatiaľ som si ho všimol ako dokonalého likvidátora koalície ( aj v minulosti)  Ja píšem o miere skorumpovanosti, ktorá bola odhalená politikou Matoviča. Že je to babrák vo finančnej sfére niet pochýb. Skorumpovaný smer  nebudem porovnávať s OĽANO.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sulik je pre mna necitatrlny, teda neviem co  ,chce, ja som ho nevolil ani naposledy. ako stranu- 

Neviem ci Sulika nasli ze klamal.  Mozno zavadzal. Mal sproste vyroky nerozumne, ved preto na mna tak posobi. Ale klamal Sulik? Do medii pre verejnost? Iste oklamal ohcikoho v strane aj Galeka, ci ja si pamatam meno Droba. ale drobov tam bola 20. Ale verejnost oklamal? Ci na verejnosti? 

Klamal teraz nedavno ze mlzil aby nepadla vlada a padla. Ale z jeho ust nevyslo klamstvo. Ci ano?

Ta vlada nepadla na SaS, ani naKu,Ku ta,ci inych fasistov(cez nich im prechadzali zakony, cez K.K.T a dalsi Klus cez inych fasistov ) . Ale na poslancoch so Sme Rodina. Traja so smer rodina ju dali dole.

--------------------

Mne je smiesna budajova skupina, smiesna mi je Zitnanska aj ten chlapec, smiesny je mi Heger nad, Toto chce robit alternativu a v tejto vlade je? A cielom strany je odtialit  Fica? 

Realne cielom pre Heger, Nada , 10 demokratov z OLANO ,Zitnanskej a toho jej chlapca(Seliga), Mira Kollara je len aby sa udrzali v politike. 

Som zvedavy kolky ludia ich volit budu.

Ved tito vsetci nieco mohli urobit v lete. Neurobili, co mali, a preco ich mam volit?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 39 minútami, slimak napísal:

Ved tito vsetci nieco mohli urobit v lete. Neurobili, co mali, a preco ich mam volit?

Tri veci, ktoré bránili aby urobili viac covid - vojna -Sulík.  A opakujem po X krát, také rozsiahle protikorupčné vyšetrovanie nebolo od r. 1992 

Heger rokoval s predsedom KDH Majerským a líderkou Za Ľudí Remišovou ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

slimak

Tvoja averzia voči Matovičovi je mi celkom pochopiteľná. Ale Sulík mal už dosť príležitostí, aby sa v politike skompromitoval po odbornej aj morálnej stránke. Pre mňa sú Sulík a Matovič synonymom odbornej neschopnosti s črtami psychopatickej osobnosti. Ak vidíš riešenie vo voľbe strán SMER, alebo Hlas, máš na to právo. Nebol by si na Slovensku jediný, pridal by si sa iba k ich stabilnej 40% voličskej základni. Musel by si ale akceptovať,  že touto voľbou by Slovensko prestalo vojensky podporovať Ukrajinu. Mimochodom Sulík sa vyjadril proti vojenskej podpore Ukrajiny, podobne ako Orbán. To nie je naša vojna...  podľa neho sankcie voči Rusku neprospievajú ekonomike Slovenska. Podobne, sa vyjadril aj v čase Covidovej pandémie, že karanténne opatrenia neprospievajú ekonomike Slovenska.   

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mna Sulik nezaujima a nezaujimal ani predhadzajuce volby, ale ta strana a v tomto parlamente bola polo normalna.  SaS ja volit nebudem. 

Kto volil Olano, je pre mna polodement(ten co si to uvedomil je nula dement). A kto ho dalej chce volit ..

--------------------------------------------

NIeje normalne aj ked teraz ze to vkazdej strane ze strana spadne z 25 na 8 % a v strane su spokojny, ci dne si hladaju ine strany, ci zakladaju.  Predseda hnutia ci strany ma 48 stranikov a predseda si prijma a odvolava stranikov a na zvolenie predsedu je treba 25 stranikov?

V normalnej strane by matovica vyhodili ,len sa neda. 

--------------

Nieco podobne ale nie az tak absurdne  je aj vdalsich stranach ja take strany nechcem.

-----------------

Lebo to nefunguje.  Ci to nevidite? 

-------------

Jedina strana co chce zmenit volebny system je strana Hlas.  Ani jej neverim ,ze to ozaj chce zmenit.

Ale ak to bude vkuse tliachat a zacnu aj ine strany. Inak tie demokraticke ak to nebudu presadzovat - tak nas volicov maju za kufovcov.

Dzurinda, Budaj Nad, ci Heger, ci ta co ma vytlak, co toto je? Miro Kolar. Nezaujme ani ovecku a on chce spajat. aby neprepadol ani jeden hlas. Mal 2500 hlasov.

---------------------

Ja zatial bud Hlas ,alebo Progresivne slovensko. Ani jedno znich nechcem volit, ale vzdy som bol. To co je v parlamente - nikdy.

------------------

Je ale  ozaj program aby sa nevratil Fico? Co to je za program?  Fico do basy a chujlo ho ani do basy nevedel dat, nechcel. 

Ale ani ten program nemusite studovat , vraj SaS mala najlepsi, odisli z vlady, a podporili rozpocet aky bol schvaleny aj bez nich. Hlasovali zan poslanci za stranu SaS. Oklamali volicov co tliachali 9 mesiacov predtym. Ja som im veril, naposledy. Ja som to sledoval. V parlamente. V diskusiach.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

https://dennikn.sk/3189036/vydavatel-sme-fulmek-viem-ze-do-ruska-sa-viac-nepozriem-putinovi-uz-neveri-ani-moja-mama/?ref=tit

Ja som za zmenu volebneho systemu, tetno dilino si ,nechat par dilin co mu veri a par dilin aby volilo eda. Debil a edo. 

Co je horsie aby si ludia zvololili normalnych ludi, nozno na prvykrat to tak nebude,ale druhy,treti. 

Dilino a edo ma viac ako tretinu to je normalne? ie pysky co sa tam dostali su o 30% debilnejsie ako dilino?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Uz kvoli Hegerovi nebudem zakladat temu. Ale on ozaj bol povereny, ci ani nie on, ale parlament, aby urobili predcasne volby od prezidentky. 

Ale fakt je aj ten. matovic, ci Kollar, ze pre nich ma zmysel "vladnut " ak sa dostane pomoc ludom. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Tak Matovič vraj kompletizuje dokumenty, ktoré usvedčujú Sulíka z korupcie. Igor sa asi nahneval, že ho Richard vyhodil najskôr z postu premiéra a potom aj z postu ministra.

Kým ho potreboval, tak bol ticho, ale teraz nastal čas pomsty! :gunner:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sulík nedávno tvrdil, že "Každý predseda je alfasamec". Sulíka, ako alfasamca, si dokážem predstaviť možno tak ZOO, v pavilóne opíc. Ale parlament často pripomína ZOO. Sú v ňom "exotické" exempláre, ktoré v bežnom živote nestretneme. Je neuveriteľné, akých zástupcov si volíme v slobodných voľbách. Ospravedlnením nám môže byť iba to, že si vždy môžeme vybrať iba väčšie, alebo menšie zlo. 

Možno by sme mali radšej nechať delegovať našich zástupcov umelej inteligencii, lebo politický kandidáti sa spoliehajú na prirodzenú hlúposť. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred hodinou, Sniper napísal:

Radšej milióny Sulíkov a Matovičov ako jednu túto obludu:

Túto obludu podporuje 21 % občanov. Strana SMER je na prvom mieste v prieskumoch a tesne za ňou je jej klon HLAS s podporou 19,4 %, čo je spolu 40,4 %. Ak k tejto "krvnej skupine" voličov pripočítam strany Republika a Sme rodina, tak je to 54 % občanov.

Alternatívou sú rozdrobené pravicové strany, ktoré si svoj potenciál "vystrieľali" vo vzájomných súbojoch. Strana Progresívne Slovensko tradične neosloví konzervatívnych voličov, svoj potenciál čerpá medzi lavicovo orientovanými intelektuálmi. Opozícii voči Ficovi hodil nedávno záchranné koleso Dzurinda s reinkarnáciou hesla "Modrá je dobrá". Tento slogan si dal dokonca patentovať, ale to zďaleka nestačí na to, aby oslovil aspoň polovicu z tých 54 % občanov, ktorí budú voliť "srdcom". Na Slovensku je to tak...

Slovenskej mentalite je bližšie Srbsko. Slovensko sa v EU ocitlo nedopatrením. Traumu z tohoto stavu doteraz pociťuje cca 54 % občanov, ktorí vidia budúcnosť radšej v koalícii s Ruskom. Na dvoch stoličkách sa sedieť nedá.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

U mnohých Slovákoch je silná afinita k Rusku. Nadávajú síce na EU, NATO, ale v režime, aký je v Rusku by nechceli žiť. Členstvo v EU a NATO nie je predsa povinné. Pritom voliči Fica netušia, že on nie je tým "Mojžíšom", ktorý by chcel Slovensko vyviesť z "otroctva" EU a NATO, do zasnúbenej zeme. Naopak, ak sa Fico dostane k moci, obráti list. Pre neho a jeho oligarchov, je EU dojnou kravou dotácií z fondu rozvoja a vyzbrojovanie v NATO príležitosťou pre veľké finančné transakcie.  

Ak by sme aj vystúpili z "chomúta" EU a NATO, "Slobodné a nezávisle Slovensko" by Putin nepochybne rýchlo integroval do náručia "Spoločenstva nezávislých štátov".

Orbán tiež kritizuje EU a podobne ako Turecko, je Maďarsko "tŕňom v päte" v NATO. Ale nechce z nich vystúpiť. Je to iracionálny postoj, ale politika populizmu nebýva nikdy racionálna.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dcere zrusili plavecky kruzok. A pritom by som im dal aj 160 eur co mi pridal Matovic na danovy bonus  detske pridavky. Genius Matovic, gratulujem jeho volicom.

Nikto nikdy nedal tolko detom ako ja, nikto nikdy nespravil takuto prorodinnu revoluciu. 

Dcera nema kruzok a zrejme drahsie obedy, ale nikto nikdy nedal detom 150 euro. To dosiahol len genius Matovic. Dostanu tie peniaze aj deti v detskych domovoch? Ci to su kamene? 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 52 minútami, slimak napísal:

... Nikto nikdy nedal tolko detom ako ja ...

Možno by si bol prekvapený koľko a čo sú rodičia schopní a ochotní dať svojim deťom ... vôbec sa nemusí jednať iba o hmotné veci, dieťa chce a potrebuje čas rodiča. Nikomu nevidíme medzi štyri múry domu či bytu, tak je veľmi ťažko nejako posudzovať.

Ale táto téma je o niečom úplne inom, nie o pomeroch v rodinách a o venovaní sa deťom  ... :smile2:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nikto a nevieme, co to je mali tlacovku. Mali ju aj pred necelym pol rokom?

https://www.dnes24.sk/putin-s-orbanom-rozparceluju-slovensko-na-kollarove-slova-razne-reaguju-madari-414173

Povedal Kacer nieco ine? Ja osobne som sa cudoval preco a naco to povedal. Povedal to iste ako II.najvyssi cinitel. Nikto a ten co o nom nic nevieme, nic nepovedali. 

Teda ak takto chcu nalakat madarov. Madari niesu sprosti. Vedia ako sa hlasovalo za jeden obvod, nebojte mate hlas u madara isty.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov