Skočiť na obsah

slimak

Odporúčané príspevky

-ako to bude s rozdelenim penazi za volby /ak teda ziskaju nad 3%/, ked v tom ako vidime nemaju jasno ani kandidati a Matovic mlci..

 

 

Mne na tom clanku uz toto bolo podozrive. Ze kto ma zarobit? ,... Ci to malo znamenat - navrat investicie?

 

O tom chlapcovi som nikdy nepocul ale o peniaze sa velmi rychlo zaujimal.

 

Dead ine strany maju v tom jasno. Nieje co riesit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

som si pozrela lampu s matovicovcami z 29.07.2010.. http://www.tyzden.sk...-29-7-2010.html ked uz beriem, ze nikto iny by nebol na ich kandidatke, tak je pekne vidiet /napr 34. minuta/, ako sa matovic pokrutil za to obdobie... same kecy..

 

matovicov koncept je v haji /nic necakane/, ziadne nezavisle osobnosti, myslim, ze pripadny nazov strany "obycajni ludia a nezavisle osobnosti" je zavadzajuci, mali by sa volat "konzervativna zbierka a nezavisli rojkovia../kznr/"..

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

táto vec ma dnes dojala, evidentne dojala aj obyčajného človeka pána Matoviča :

 

Matoviča vlastná kandidátka dojala k slzám

 

Na kandidátke Obyčajných ľudí sú novinári, vedci aj bývalá vrcholová odborárka. Matovič stavil hlavne na konzervatívcov.

Od 20 po 77 rokov, od študentov po vedcov, od známejších po plne neznámych a rómsky aktivista Peter Pollák na zvoliteľnom ôsmom mieste.

 

Líder Obyčajných ľudí Igor Matovič v stredu po týždňoch tajností predstavil kandidátku. Vedie ju fyzik a novinár Martin Mojžiš, herec Štefan Bučko a lekárka Eva Horváthová.

Medzi kandidátmi je vidieť veľa ľudí z konzervatívneho a katolíckeho prostredia, chýbajú medzi nimi známejšie liberálnejšie tváre.

 

Čítajte viac: http://volby.sme.sk/...l#ixzz1gX5586nX

 

kandidátna listina matovičovcov : http://volby.sme.sk/...kandidatka.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v chate a aj inde čítam strach z KDS v podobe:

vatier neznášanlivosti voči prisťahovalectvu a islamu na Slovensku (umelý konflikt), spustenia boja proti potratom, ľuďom s inou sexuálnou orientáciou, proti Európe a proti integrácií, proti sociálnemu štátu

- vyhnúť sa tomu nevyhneme a ak Vám je to milšie od opíc z radov Kkotlebovcov, Slopťákov, SMERákov,

nech sa páči

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale nie, OL nebudu zapalovat vatry neznasanlivosti, ani bojovat proti potratom. Ak prekrocia 5% a prekruzkuju sa v podobnom zlozeni ako teraz, ich blogy sa premenia na fakticke poznamky a a klavesnicu vystrieda mikrofon, oni ani vacsiu ambiciu nemaju a popravde ani nemozu mat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prve dva odstavce hadam netreba komentovat.

 

Matovic klame. Durkovic nebol trestany, iba trestne stihany.

 

Romana Schlesinger vo svojom blogu tiez nepisala o tom, ako sa utesene pomilovala so svojou milenkou

 

http://schlesinger.blog.sme.sk/c/267874/Ako-som-prezila-Lampu-s-Vladimirom-Palkom.html

No a potom – potom sme robili presne to, čo Palko označil za podstatu LGBT práv. Škoda, že ani len netuší, že milovanie je ako úspešná diskusia – že je to vyvrcholenie tých najúprimnejších argumentov a emócií.

Matovicovi je z toho na zvracanie. Ten blog vyzera ako samovyznanie lasky narcisa a skryva sa za nim obycajny primitivny xenofob.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ... nezačína byť jasné, prečo má v strane pána liečiteľa Rakúsa ? :)

 

potvrdil, že v strane má konzervatívcov, ktorých okolo seba nazbieral, ale po jeho kdejakých "obyčajných" liberálnych extempore za posledný rok mi to k nemu akosi nesedí.

ale zrejme zakvedlal liberálmi, keď nimi ešte nezamával jeho výber spolubojovníkov jeho slzavých.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak by sa vytocil nejaky nazhaveny liberal, napisal na oplatku blog a prehanal a zavadzal v podobnom duchu ako Matovic, musel by pisat o inkvizicnych tribunaloch, kastrovani homosexualov a koncentracnych taboroch pre narkomanov. Cudujem sa, ze mu to trebars Dostal stale zerie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne osobne teraz Matovič pripadá ako taká lepkavá gula ktorá sa kotúľa po ceste a lepí na seba všetky smeti ktoré sa na tej ceste nachádzajú. také nesúrodé, rôzno názorové a výstredné spločenstvo nalepené na Matoviča ktorý sám osebe je dosť veľký exot.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ten blog vyzera ako samovyznanie lasky narcisa a skryva sa za nim obycajny primitivny xenofob.

 

uplne presnee... akurat, ze z diskutujucich to nikto takto nenapisal.. tak neviem, ci su taki zalubeni, alebo zadubeni...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Matovic sa so svojim slovnikom /"protislovenske postoje, nehoraznost, zvratenost, je mi na zvracanie"/ a temami ktore vytahuje, zacina stale viac podobat na jedneho ozrana zo Ziliny. 20 rokov cakame, ze SNS konecne vypadne z velkej politiky a pred ocami nam rastu dalsi, novi zurvalci. Ak raz bude Fico hladat podporu pre svoje nacionalno populisticke temy , na Matovica sa moze spolahnut.

 

http://matovic.blog.sme.sk/c/284363/Ako-sa-Bugarovi-Slovensko-za-misu-sosovice-predat-nepodarilo.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak raz bude Fico hladat podporu pre svoje nacionalno populisticke temy , na Matovica sa moze spolahnut.

 

je smiešne ako doterajší obdivovatelia a volitelia súčasnobývalého vládneho zlepenca zrazu podsúvajú jedného z členov tohto zlepenca a člena vládnych koaličných porád do radov súčasnej opozície. dá sa na to povedať len jedno. nechajte si ho láskavo vo svojom košiari, tam zapadne a tam aj patrí.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je smiešne ako doterajší obdivovatelia a volitelia súčasnobývalého vládneho zlepenca zrazu podsúvajú jedného z členov tohto zlepenca a člena vládnych koaličných porád do radov súčasnej opozície. dá sa na to povedať len jedno. nechajte si ho láskavo vo svojom košiari, tam zapadne a tam aj patrí.

 

Nie vlasto, ide o to, ze Matovicove opicky, banany a vlastne svedomie su prinajmensom tak trapne, ako Ficov socialny program, kral Svatopluk, stari Slovaci a tvoj sucasnobyvaly zlepenec :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Poslancom, ktorí odmietajú zahlasovať za zrušenie imunity môžu ľudia od soboty zaslať spoločnú výzvu prostredníctvom e-mailu.

Hnutie zároveň tento týždeň spúšťa celoštátnu demonštratívnu akciu. V rámci nej bude v priebehu dvoch týždňov do najbližšej parlamentnej schôdze obsadzovať 500 priechodov a námestí.

 

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/6218316/matovicovci-chcu-zrusenie-imunity-podporit-spamovanim-poslancov.html#ixzz1jcNGgk00

 

ja by som radsej videla ich volebny program, ktory som na stranke nenasla... nasla som tam ale toto http://obycajniludia.sk/preco-volit-poslednych-styroch/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hehe, myslim ze sa dostavame do stadia, ked mitingy na Pasienkoch sa budu rozumiet ako slaby odvar toho co prichadza. Spolu s Matovicom tymi blogmi vlastne spisuju fiktivnu prirucku "Ako zaujat retarda". Zacinam mat taky zvlastny pocit, ze v OL ciha vacsie zlo, ako v HZDS, SNS a Smere dokopy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov