Skočiť na obsah

slimak

Odporúčané príspevky

podla mna su dve mozne vysvetlenia.....

 

1. bud tolko ludi kradne a korumpuje spolu zo smerom...

 

2. bud tolko ludi nie je presvedcenych o tom s coho sa obvinuje smer...

 

...a co sa tyka toho falsovania vysledkov volieb, tak to nie je pravda, pretoze ak by sa dalo volbama nieco vyriesit, tak uz su davno zrusene....teda toto platilo asi iba do doteraz, lebo sa pred volbama zacinaju triast politicke elity v celej EU a teraz paradoxne mozne nastala chvila zrusnia slobodnych volieb, alebo ich prehodnotenie :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

teda toto platilo asi iba do doteraz, lebo sa pred volbama zacinaju triast politicke elity v celej EU a teraz paradoxne mozne nastala chvila zrusnia slobodnych volieb, alebo ich prehodnotenie :)

ale ano, je to do budúcna celkom reálny scenár - niečo na spôsob bývalého Národného frontu, v ktorom budú môcť kandidovať len strany s pozitívnym prístupom k ľavičiarsko liberálnej doktríne EU... všetci ostatní budú označení za extrémistov, a "demokraticky" vylúčení z volieb...

niekedy v týždni som tuším na ČT24 zachytil vyjadrenie nejakého českého /asi/ politológa, k téme že čoraz viac ľudí volí "extrémistov" alebo extrémistov /tých ozajstných/... nepamätám si presné znenie, ale bolo to niečo v zmysle:

"A čudujete sa tým ľuďom? Celé roky volili mainstream, ale či zvolili ľavicu alebo pravicu, či liberálov alebo konzervatívcov, stále dostali ten istý výsledok. A takto to funguje v celej Európe. Tak si ľudia povedali že je na čase vyskúšať aj alternatívu, keď voľba akejkoľvek štandardnej strany nič nemení na fungovaní systému..."

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1. bud tolko ludi kradne a korumpuje spolu zo smerom...

 

2. bud tolko ludi nie je presvedcenych o tom s coho sa obvinuje smer...

 

  1. Ja som to tu už niekde písal svojho času, že napr. v stavebníctve podnikať je takmer nemožné, pokým nie si nejakým spôsobom napojený na Smer, lukratívne zákazky získavajú výlučne firmy napojené na tých bastardov. Osobná skúsenosť majiteľa stavebnej firmy, ktorý nakoniec bol nútený ukončiť podnikanie, lebo nevidel v tom zmysel.
  2. Smer sa obviňuje zo všetkého, keďže ide o najskorumpovanejšiu stranu v histórii Slovenska. Pri Smere aj HZDS vyzerá ako len malý, lokálny, obyčajný Hydinársky Závod Dunajská Streda.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale ano, je to do budúcna celkom reálny scenár - niečo na spôsob bývalého Národného frontu, v ktorom budú môcť kandidovať len strany s pozitívnym prístupom k ľavičiarsko liberálnej doktríne EU... všetci ostatní budú označení za extrémistov, a "demokraticky" vylúčení z volieb...

niekedy v týždni som tuším na ČT24 zachytil vyjadrenie nejakého českého /asi/ politológa, k téme že čoraz viac ľudí volí "extrémistov" alebo extrémistov /tých ozajstných/... nepamätám si presné znenie, ale bolo to niečo v zmysle:

"A čudujete sa tým ľuďom? Celé roky volili mainstream, ale či zvolili ľavicu alebo pravicu, či liberálov alebo konzervatívcov, stále dostali ten istý výsledok. A takto to funguje v celej Európe. Tak si ľudia povedali že je na čase vyskúšať aj alternatívu, keď voľba akejkoľvek štandardnej strany nič nemení na fungovaní systému..."

 

Neviem ci si to tu uz niekto vsimol, ale na nasom slobodnom a liberane demokratickom slovensku sa uz deje......cervene praktiky sa vratili a sloboda je uz len ako fatamorgana :(

 

 

  1. Ja som to tu už niekde písal svojho času, že napr. v stavebníctve podnikať je takmer nemožné, pokým nie si nejakým spôsobom napojený na Smer, lukratívne zákazky získavajú výlučne firmy napojené na tých bastardov. Osobná skúsenosť majiteľa stavebnej firmy, ktorý nakoniec bol nútený ukončiť podnikanie, lebo nevidel v tom zmysel.
  2. Smer sa obviňuje zo všetkého, keďže ide o najskorumpovanejšiu stranu v histórii Slovenska. Pri Smere aj HZDS vyzerá ako len malý, lokálny, obyčajný Hydinársky Závod Dunajská Streda.

 

 

Tak toto su pre mna osobne prakticky nulove dovody na zmenu vlady, pretoze reci sa vravia a chlieb sa je....ak nie dokazu tak nie je ani vinnika...alebo chces navrat dokazovania ako za komunistov?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pre teba osobne prakticky nulové dôvody, pre iných vec prežitia. O čom chceš diskutovať?

 

O tom, ze ak niet dokazu, tak niet ani vinnika....to predsa nie je tak tazke pochopit. Inak sa mozeme vratit k dokazovaniu nejakej viny niekoho na zaklade poukazania a potom odsudenia na ulici masou nejakej zmanipulovanej luzy. To tu predsa bolo v minulosti asi 40-dsat rokov a sa to nejako neosvedcilo....chces to nazad?....

 

 

 

No, o čom som predvčerom písal, máš to tu ako na dlani:

 

Mladý smerák profituje na verejných stavebných zákazkách

 

 

Preboha Axel, ved taketo nieco moze ukazat aj na priklade nejakého lekara, ze preto ma vela operacii a tym padom aj praxe, lebo je v politickej strane, ktora prave fici v kurze.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Cieľom bolo zistiť, či je primerané, aby niekto na základe týchto informácií hovoril o Igorovi Matovičovi ako o daňovom podvodníkovi.

Zistili sme, že je to práve naopak. Daňové úrady túto otázku v minulosti už pomerne podrobne preskúmali a v roku 2011 jednoznačne a definitívne povedali, že živnostník Matovič mal v každom roku podnikania zaplatiť presne toľko daní, koľko zaplatil.

https://dennikn.sk/749230/vsetko-co-potrebujete-vediet-o-vysetrovani-igora-matovica/?ref=cl

 

 

Pekne od dennika N,ze sa nato pozreli. Aspon viete ake charakteri su Fico a Bugar. 

 

Ale oni co rozpravaju to neadresuju mne. Ale svojim volicom. Teda viete zaco maju svojich volicov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja, ako nevolic smeru a mostu, mam problem s tym, ked sa danove podvody u niekoho prepecu a u niekoho nie....a taky saso Matovic je evidentne neplatic a moze sa pred kamerou rozplakat kolko krat chce..........

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tysovou dedukciou :) je to celkom pohodlna metoda na oznacenie niekoho za nieco.....netreba dokazy.....ale ak chce byt Matovic ocisteny od obvineni zo strany svojich politickych nepriatelov v pprpade udajneho danoveho podvodu, tak by ich mal dat k sudu a dokazat nevinu  a tym ich usvedcit z klamstva...ak to nespravi, tak moja dedukcia podla tysa, bola spravna :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

O tom, ze ak niet dokazu, tak niet ani vinnika....to predsa nie je tak tazke pochopit. Inak sa mozeme vratit k dokazovaniu nejakej viny niekoho na zaklade poukazania a potom odsudenia na ulici masou nejakej zmanipulovanej luzy.

 

.a taky saso Matovic je evidentne neplatic a moze sa pred kamerou rozplakat kolko krat chce..........

 

tysovou dedukciou :) je to celkom pohodlna metoda na oznacenie niekoho za nieco.....netreba dokazy.....ale ak chce byt Matovic ocisteny od obvineni zo strany svojich politickych nepriatelov v pprpade udajneho danoveho podvodu, tak by ich mal dat k sudu a dokazat nevinu  a tym ich usvedcit z klamstva...ak to nespravi, tak moja dedukcia podla tysa, bola spravna :)

 

Neviem, ale tu mám dojem, že ty sa hádaš sám so sebou. Alebo z tohto konta píšete dvaja?

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:)  dobre si to poskladal....akurat ze kazdy ten prispevok, co si pouzil, bol reakciou na nieco ine, ale v poriadku ja si teda pockam na to podanie zaloby zo strany sasa matovica na to krive obvinenie z neplatenia-kratenia dani v jeho prevedeni. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja, ako nevolic smeru a mostu, mam problem s tym, ked sa danove podvody u niekoho prepecu a u niekoho nie....a taky saso Matovic je evidentne neplatic a moze sa pred kamerou rozplakat kolko krat chce..........

ok, kurz pletenia si už absolvoval

a čítať začneš kedy ? https://www.freespace.sk/tema/5110-matovi%C4%8Dovci-o%C4%BEano/strana-12?do=findComment&comment=252147

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ake pletenie mas na mysli?..........ja som to cital uz x-krat a nevidim v tom ziadne pletenie a kedze viem, co a o com pisem, tak ty si asi nepochopil, ze sa v mojich odpovediach jednalo o dva rozne prispevky a teda maju aj inu pointu....ci nie?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

https://www.aktuality.sk/clanok/537559/komentar-petra-bardyho-matovicov-den-zuctovania/

 

Neviem kde je pravda. Ale...

Krátko predtým totiž vyšla správa, že Národná kriminálna agentúra vyšetruje  predaj Matovičovej firmy regionPress pre zločin skrátenia dane a poistného.

 

Ale tentoraz zaútočil aj na políciu a prokuratúru. Začal sa im vyhrážať, že sa blíži deň zúčtovania.

 

http://debata.pravda.sk/debata/447541-matovic-podla-policie-kratil-dane/?view_mode=vlakna&ordering=od_najnovsieho&strana=4

 

Pravda o tom pisala uz vcera. 

A to vyhrazanie sa? Vysluch bol v piatok? A cakala ho tam kamera TV? Financna sprava mu nedala protokol,ze by ho dodanila? Robi to nejaky fizel?

 

Inak vraj krateniu dane prislo vo vyske 645 tisic eur - teda zaklad dane by  mal byt vacsi cez sto milionov korun? Matovic tvrdil, ze 80 mil. zdanil(za rok 08)  a 40 milionov uz bolo zdanenych?  Peniaze na ucte sa nezdanuju - zdanuju sa prijmy. Je to nejasne. Ale ak som si isty,ze som nic zle neurobil.

Kludne by som aj ja upozornil fizlov a prokuratorov nech si svoju pracu vazia a robia ju poriadne. 

 

 

-----------

 

Toto nieje normalny stat. Ak o tomto Zmajkovicova tarala neviem v dvetisicdesiatom v parlamente. Odkial mala info. Riesil to asi predtym danovy urad. Je nejaky vysledok? V sestnastom nas informuje premier a teraz to riesi nejaky fizel? To kde sme?

 

 

Odporucanie od Sateka.

 

PS : pánovi Matovičovi doporučujem, aby nečakal, čo urobí vyšetrovateľ, ale aby okamžite vyhľadal znalcov zapísaných v zozname krajského súdu z odboru účtovníctvo a daňové veci, aby si na vlastné náklady objednal znalecký posudok, v ktorom podrobia preskúmaniu celý jeho postup s predajom živnosti a zdanením kúpnej ceny až po jej zaplatenie. Rovnako tak, na jeho mieste by som požiadal (písomne) príslušný daňový úrad, aby mi vydal potvrdenie, že za ostatných desať rokov jeho živnosť uhradila všetky daňové povinnosti a nemá voči štátu žiadnu daňovú podlžnosť. Osobitne by som požiadal o potvrdenie, že za rok 2008, v marci 2009 podal za uvedené živnosť daňové priznanie, v akej výške priznal daň z príjmu a kedy a v akej výške túto aj uhradil. Uvedené dokumenty by som zverejnil a zároveň ich zaslal cestou prokuratúry aj vyšetrovateľovi NAKA do vyšetrovacieho spisu. A pokiaľ vyšetrovateľ NAKA nakoniec v danej veci zastaví trestné stíhanie, potom bude treba zvážiť, či nepodať na prokuratúru trestné oznámenie za účelovo t.j. nezákonne vykonávané vyšetrovanie.

Čítajte viac: http://domov.sme.sk#ixzz4xxOaTYib

 

 

https://domov.sme.sk/diskusie/dpl/25916768/Matovic-zautocil-na-Smer-kauza-kratenia-dani-ma-prekryt-volebne-fiasko.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V štvrtok ráno sme sa dozvedeli, že polícia vyšetruje Igora Matoviča za krátenie dane vo výške 645-tisíc eur. Ide o kauzu predaja podniku (a odpratania účtovníctva) z Matovičovej starej živnosti. Podnik v hodnote 121 miliónov korún mal kúpiť jeden z radových zamestnancov Matoviča (Vandák). Neskôr tvrdil, že išlo o fiktívny prevod, ktorému nerozumel, ale vykonal ho na pokyn šéfa Igora Matoviča.

Prípad, aj s daňovou dokumentáciou, otvoril pred voľbami 2016 premiér Fico, čím porušil zákon.

Zákon však zrejme porušil aj Igor Matovič, keď svoj príjem z predaja podniku nezdanil.

https://www.aktuality.sk/clanok/537667/tyzden-v-kocke-daga-danisa-smer-je-v-bdelej-kome/

Mna len zaujima aj nezaujima - odkial vie ze Matovic zrejme porusil zakon. Ja osobne to neviem -lebo nemam dokazy - udaje ale skor si myslim, ze neporusil a isto si nedovolil ponizit zaklad dane o sto milionov korun. to je tych 645-tisíc eur. Dani.

 

Lebo iste verim ze sa to aj deje - danovak, ci fizel dostane 5 percent z tej ceny a skutok sa nikdy nedostane k premierovi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Stane sa, ze zabludim na profil Vasecku, alebo mi kamoska posunie nejaku pikosku. Najnovsie pan poslanec poukazoval na anketu na pluske, kde 66% klikacov pod otazkou "privitali by ste, aby boli obchody zatvorene aj v nedelu?"  kliklo na moznost "ano" a s nadsenim napisal, ze si to mysli "ustavna vacsina" V diskusii pod statusom sa uz zamysla nad celoplosnym zakazom a tiez nad tym, ze maloobchod je iba zaciatok.

Okrem toho este dava toto:

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10210395641473754&set=a.2721968734804.2117165.1424662706&type=3&theater

 

(mile :) )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja nepochybujem o tom, ze ak im to raz bude umoznene, exorcista sa stane organom statnej spravy. Tak ako mame prezidenta, predsedu vlady, generalneho prokuratora, ustavny sud, budeme mat (mozno ako poslednu instanciu) exorcistu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cela opozicia sa sprava ako tancujuci blazon na nejakom lane visiaci nad nejakou priepastou, ale potichu je zaisteny spôsobom, aby u neho nedoslo k urazu....dolezite je presvedcivo zahrat divadlo a dostat tuto spolocnost do este vacsich srac-ek, ako ju dostali Ficovlady....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov