Skočiť na obsah

slimak

Odporúčané príspevky

Fico nedal ziaden dokaz - nic relevantne ani nepovedal. Samotnu zmluvu som ani necital . Matovic mal dobrych pravnikov a vedel co robil. 

 

Fico ukazal, ze mu na stole vie nieco dojst. Co nema(danove tajomstvo). tam je trestny cin(aj ked ja sa do tres.prava nevyznam).

 

Fico klamal ,ze prepral stodvadsatdva milionov - spomenul to viac krat - nikdy nespomenul menu. Tie peniaze - co boli na ucte -kym  to bol jeho majetok(nebol predmetom obchodu) - tak to bol jeho majetok - hocikedy si ich mohol previest na svoj ci aky kolvek ucet. A kupit si aj kolotoc - peniaze su jeho a moze si snimi robit co chce. Keby mal nejaky zavazok voci statu ci hocikomu - a  nemal by peniaze - exekutor by mu zobral kolotoc.

 

Fyzicka osoba Matovic - predal svoj majetok - nechapem ako sa da predat ucet fyzickej osoby , ale pohladavky sa daju. Predaj pohladavok. Pravdepodobne sa chcel zbavit papierov. A predal aj pohladavky, asi aj nejaky drobny majetok co nepotreboval - v zmluve to isto je. Pohladavky po zruseni zivnosti - ci preruseni su predmetom zdanenia - vtom roku kedy zrusis zivnost. Ale nemyslim,ze bz toto bol problem - iste ak su stare daju sa odpisovat-

odpis pohladavok - neviem ako to je u FO - ale PO sme aj mi odpisovali pohladavky. A kludne ich mohol predat hocikomu.

 

 

V podstate sa papierov vedel zbavit aj pri nehode u neho - dal by si ich uschovat u nejakej inej firmy -  co sa tym ci zivi ci nie. A zhoreli by - on ich dal novemu majitelovi - ci boli dopredu dohodnuti, ci nie. Asi vedel ze skoncia niekde stratene.

Ale to su len dohady. On kontrolu na ten rok uz mal. Na dokumente - uradny zaznam, kde vraj Matovic volal - je napisana opakovana kontrola.

 

------------------

Som zachytil, ze Fico na najblizsej tlacovke povie ako dosiel Matovic - k  prvemu negativnemu nalezu od daniarov.

A ze povie odkial ma tie dokumety.

 

To ze Fico sa usvedcil ako klamar je nepodstatne. Vedel otom davno. Naku nasadil minuly rok, Zmajkovicova o tom trepala pred 6 rokmi - zneuzitie moci mohla byt kludne aj ta druha opakovana kontrola. Motiv pre odstranenie dokladov - aby mal klud.

To ze nedokaze na sude Matovicovi, ze je danovy podvodnik , je fakt. On to nema sancu ani ako pre verejnost. Lebo to tak byt nemusi.

 

------------------

 

Tie podstatne papiere kupujuci ani nemusel dostat - zrejme ani nedostal, a co mal robit s kopou papierou - dal ich do zberu - je to logicke a ine riesenie ani nemal. On si nechal len pre neho podstatne papiere.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Matovič sa sám usvedčil, tvrdí Fico

Líder OĽaNO-NOVA Igor Matovič dnes potvrdil pravosť dôkazov predložených predsedom vlády Robertom Ficom (Smer-SD). Týmto priznal fiktívnu operáciu, ktorou v roku 2008, deň pred daňovou kontrolou previedol svoju firmu na bieleho koňa s jediným cieľom - zbaviť sa účtovníctva. Uviedla to hovorkyňa premiéra Beatrice Szabóová.

"Sám seba usvedčil v priamom prenose, že je podvodník. Obhajoval sa dokumentmi z daňových kontrol, ktoré vraj majú vyvrátiť podozrenia voči jeho osobe. Predseda vlády SR už na nasledujúcej tlačovej besede ukáže, ako si Igor Matovič tieto dokumenty vybavil," avizovala v reakcii na tlačovú konferenciu Matoviča, na ktorej opozičný poslanec reagoval na obvinenie premiéra z daňového podvodu.

 

http://www.topky.sk/cl/1000863/1526317/Matovic-vytoceny-Ficovymi-obvineniami-z-tunelovania-firmy--Klamstva-od-zlodeja--krici-na-tlacovke-

 

Vidite,ze uz nieje problem s prepranim penazi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jE DOBRE, ZE TATO DVOJICA, JEDEN MA SPOSOBY ESTEBAKA (MATOVIC) A DRUHY (FICO) MANIERE TERAJSIEHO GRECKEHO PREDAKA, SA ZBAVILA PRETVARKY A UKAZALA SA V PARVOM SVETLE.....:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

http://www.webnoviny.sk/slovensko/clanok/1037322-vieme-prvi-vandak-uctovnictvo-matovica-do-zberu-nedal/

 

Fraska pokracuje.

 

 

Preskakuju im tam roky - ale to sa aj mne na zaciatku roka stava.

 

Bol som prvým riaditeľom Úradu boja proti korupcii, terajšej národnej protikorupčnej jednotky NAKA, ale nezažil som, aby vypočúvanej osobe v postavení svedka v trestnom konaní bola vydaná vyšetrovateľom kópia zápisnice jej výsluchu. To preto, lebo na takúto kópiu nemá zákonné oprávnenie podľa § 69 ods. 1 Trestného poriadku. Takáto protizákonnosť sa dá vysvetliť len tak a tým, že toto porušenie zákona - vydanie zápisnice svedkovi Vandákovi je súčasťou pripraveného plánu ako bude celý prípad "vyšetrovaný" a najmä medializovaný. 

http://domov.sme.sk/diskusie/dpl/24049617/Odkupil-Matovicovu-firmu-Uctovnictvo-som-do-zberu-nedal.html

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

Lipšic odstupil sam, pretoze vyhodnotil to, co sa stalo jemu, ako nezlucitelne s vykonavanim prace poslanca a Matovic, uz za to, co ma teraz na krku, uz raz dostal pokutu a spravil to zasa....mne to pride, ako provokacia z jeho strany, alebo je to debil....diagnoza nie urazka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Chovanie a vystupovanie Matovica je uz  viditelne na urcenie diagnozy......

 

.......tak ked si predstavim (a to mam dobru predstavivost), ze by nam tu vladlo nieco spojene s tymto zMatovenym klaunom, tak to sa radsej porucam do Kene ku Kiskovi (dufam ze tam sa aj vrati nas cteny prezident).....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Slovensko môže ďakovať za takého politika ako Matovič. Jediný, kto robí špinavú robotu a otvorene ukazuje na smerácke svinstvá. To, čo robia smeráci, za toto sa inde už dáva guľka do čela.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zeby hovoril nahlas o tom co sa deje a ukazuje prstom?

Toto je predsa ulohou opozicie, a teda moc ich tam nie je, ktori poukazuju na preslapy.

Ale takisto sa nie uplne stotoznujem s tym "mozme dakovat za takeho polika"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Co take uzasne pre Slovensko urobil?

 

Ja fakt neviem, či s tebou má zmysel sa baviť v tejto kategórii o politike, a je jedno či domácej, zahraničnej alebo multikulturalizme, lebo vidím, že v každej téme máš zatiahnutú ručnú brzdu čo sa týka chápania. Nabudúce, keď budeš reagovať, tak nereaguj tak, že si z príspevku vytrhneš len časť, čím ti unikne komplet celý kontext a podstata príspevku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keď s Matovičom je to trochu zložité.

 

svojho času, keď sa dostal do parlamentu, bolo to také zjavenie, mala som z neho pocit, že tie svoje vystúpenia odkukal odniekiaľ z cudzích parlamentov /kde sa neraz aj stoličkami ohadzujú/ a ukážkové ukazovanie nešvárov preniesol jednoducho k nám... nie každému ten jeho štýl sedel, ovšem... myslím tým občanov.

často ovšem poukazoval na kopu vecí, ktoré nepasujú, ktoré sa nedejú akoby mali, ale kto má oči, vie, kto má uši počuje... a kto to nechce vidieť a počuť, nebude to vidieť a počuť ani keď mu to Matovič strčí pod nos.

ovšem k tomu tá jeho neskutočná ukecanosť... priveľa hovorí.

vlastne je takmer celý čas v opozícii voči každému, okrem toho, čo bolo hodne do očí bijúce: v minulom volebnom období nemal ani najmenej šťastnú ruku na kolegov... a to "politik" formátu, za akého sa pán Matovič rád pasuje, je hodne čudné... zozbieral tam desivú zmesku najroztodivnejšej zoo, aká kedy v parlamente bola /vrátane doby Mečiara a Ľuptáka/

poukazuje, stále, na kdečo, ale úsudok nemá dobrý úsudok na ľudí, a okrem toho, že tam vnáša rozruch a trojhodinové mlátenia prázdnej slamy, je to k ničomu.

 

ale ok, aspoň je ho vidieť, na rozdiel od 90% ďalších sedavých spáčov v parlamente.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na tých smeráckych bastardov už pomaly neplatí nič, v Rumunsku vyjdu ľudia do ulíc a takmer tam padla vláda, tu sa premiér akurát drzo vyškiera z Bonaparte. Tak nech ho aspoň Matovič dobre varí v jeho vlastnej šťave.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja fakt neviem, či s tebou má zmysel sa baviť v tejto kategórii o politike, a je jedno či domácej, zahraničnej alebo multikulturalizme, lebo vidím, že v každej téme máš zatiahnutú ručnú brzdu čo sa týka chápania. Nabudúce, keď budeš reagovať, tak nereaguj tak, že si z príspevku vytrhneš len časť, čím ti unikne komplet celý kontext a podstata príspevku.

Zmysel sa so mnou v tvojom pripade bavit naozaj nema, kedze mas v kazdej teme absolutne nulove argumenty. To by si ale musel mat aspon pol gramu sebareflexie.

Polozil som zase raz uplne legitimnu otazku, a tvoja odpoved je ako tradicne len splaska. Ale tak uz sa prestavam cudovat...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

páni prosím.

 

mimochodom v súvislosti s Matovičom a tými jeho teatrálnymi kúskami by ma zaujímalo - ono skutočne upozorňuje na mnohé veci, a robí to hodne maringotkovým spôsobom, a robí to tak už celé veky...

po prvé, on je taký, ale už by snáď mohol trochu meniť - pretože pánu Ficovi a jeho kolegom v parlamente sú tie jeho neustále kúsky a transparenty a podobné záležitosti asi hodne únavné - a tým, na ktorých tam ukazuje, to neublíži.

 

po druhé, možno má nejaké svoje zdroje či čo, a možno nemá, mňa by skutočne zaujímalo... dosiahol konkrétne Matovič nejaké ublíženie tým, na ktorých takto divadelne poukazuje?

zobral nejaké hlasy napríklad Ficovi, či ktorémukoľvek  z nich tam hore?

 

po tretie... ok, poukazuje a robí verejné divadlo, a ľudia majú zvyčajne krátky rozum - ovšem tú jeho predchádzajúcu zostavu ja konkrétne neviem rozdýchať. ke´d pustil na Slovensko Kuffu a všetok ten zovšadiaľ zozbieraný odpad.

 

že narušuje chod parlamentu, tak narušuje... aj tak tam len sedia a zívajú a pokrikujú na seba. ale fakt by ma zaujímalo, okrem toho, že poukazuje, zakaždým ho zahriaknu čo dosiahol, či dosahuje.

 

fakt je, že nie sme v Rumunsku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zmysel sa so mnou v tvojom pripade bavit naozaj nema, kedze mas v kazdej teme absolutne nulove argumenty. To by si ale musel mat aspon pol gramu sebareflexie.

Polozil som zase raz uplne legitimnu otazku, a tvoja odpoved je ako tradicne len splaska. Ale tak uz sa prestavam cudovat...

 

Vysvetlil som ti ako v pomocnej škole, že príspevky máš čítať až do konca a nie že si vytrhneš len časť z kontextu ako sa ti hodí. Si ješitný a ešte máš drzosť mi tu hovoriť niečo o sebareflexii. K tomu o nulových argumentoch sa nebudem vyjadrovať, to je len jedna z ďalších perál, ktorú si tu vyplodnil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vravím, že priveľa rozpráva... raz sa prerozpráva do poriadneho prieseru.

poukazuje a robí v parlemente okázalé predstavenia, ok.

ja mu hlavne neviem odpustiť tú bandu, ktorú pustil cez svoju stranu do parlamentu minulé volebné obdobie.

 

ale stále si myslím, že prichádzal svojho času do parlamentu s tým, že sa presadí odkukaním podivných manierov. presadil sa, je tam už roky, ale má to svoju daň:
 

Matovičove ostré konflikty: pohádal sa s väčšinou možných spojencov a často sám začal

 

Líder OĽaNO sa po novom pustil do Miroslava Beblavého. Už roky má však napäté vzťahy s väčšinou možných politických partnerov. Spory sú väčšinou veľmi osobné a často ich začal práve Matovič.

 

článok spomína roky dozadu na, aj to len na najväčšie parlamentné predstavenia https://dennikn.sk/688398/matovicove-ostre-konflikty-pohadal-sa-s-vacsinou-moznych-spojencov-a-casto-sam-zacal/?ref=mpm

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Slovensko môže ďakovať za takého politika ako Matovič. Jediný, kto robí špinavú robotu a otvorene ukazuje na smerácke svinstvá. To, čo robia smeráci, za toto sa inde už dáva guľka do čela.

 

S tym dakovanim by som bol opatrny, pretoze Matovic ma uz uplne zatmeny mozog ked sa zacne s niekym bavit na temu Fico a spol. Uz to nie je o opozicnej politike (tak zo strany jedneho ako aj druhého), ale o ich osobnom spore, ktory ma uz podobu nenavisti......

 

Presne tak, na urcenie diagnozy su tu ini, a hlavne aj volici Smeru a aj SNS po tom, co kpt. Danko predvadza.

 

Mylis sa.......na urcenie diagnozy politika, je tu vylucne volic a nie nejaky "umierneny" psycholog.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Matovičovi trošku stíska

Odobratie mandátu Igorovi Matovičovi z OĽaNO nadobúda reálne rozmery. Krátko predtým, ako má o tejto možnosti hlasovať parlament, sa totiž koaliční poslanci chytajú nových argumentov, pre ktoré by viac nemal byť poslancom.

Návrh na vyradenie Matoviča z parlamentu pôvodne posunul na hlasovanie do pléna výbor pre nezlučiteľnosť funkcií za to, že si líder Obyčajných ľudí opakovane zabudol prerušiť živnosť. Poslanci totiž podnikať nemôžu.

 
či je to pravda, či nie, podaktorí ho podozrievajú z krátenia daní v minulosti a ešte z kdečoho... milý pán Matovič zrejme nie je pohodlný, na niečo ho môžu dostať... a rozhodnúť o tom môžu hlasy kotlebovcov...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie nerozhodnu kotlebovci. Rozhodnu charakteri mostari. Pan Bela, a spol. Ak toto nevadi im volicom,tak...

 

Mila game si pozri tlacovku ministra vnutra od asi dvadsiatej piatej minuty ,staci po ..ja som skoncil dvadsatsest styridsat dva.

 

Teda staci jeden a pol minuty. Vidis tam ministra a sefa policajtov.

 

http://tv.hnonline.sk/politika/948068-cely-matovicov-zivot-je-jedna-velka-loz

 

Povedal,ze sa to ututlalo vyriesilo a Radicovej vlady. A co povie charakter?

 

Ja politiku az tak uz nesledujem. Neviem v akom pripade asi mesiac dva dozadu sa Radicova smiala z Bugarovho debilizmu.  Fico nieco vystekol(blud), a Bugar mu pritakal a pritom v tej vlade bol. Kto povalil Radicovej vladu Sulik?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:D Nestačím sa diviť, ako v prípade Matoviča sa tie smerácke prasce vedia rýchlo angažovať a strašne sa pohoršujú nad jeho "podnikaním" niekedy spred 10 rokov, ale to, že smeráci korumpujú priamo na najvyšších miestach, a všetko zmetú zo stola štýlom "skutok na nestal", to je už OK. Fakt, ako niekto môže voliť tieto skorumpované smerácke hovadá, nedokážem pochopiť. Za čias SDKÚ, stačilo keď len vrabce niečo začvirikali, tak preferencie leteli dole, ale smeráci môžu kradnúť priamo na TA3 Live a nič to s nimi nerobí. Vychádza mi jediné, že sa falšujú nielen prieskumy, ale aj výsledky volieb. To, že prakticky nepoznám nikoho, kto volí Smer a každý na nich len nadáva, tak mi je veľmi divné, odkiaľ tie hlasy sústavne berú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov