Skočiť na obsah

FA Premier League (sezóna 2011/2012)


tomassi

Odporúčané príspevky

ryan

- vždy keď môžem, tak bloodzeed

inak rusákov, teraz majú dokonca už 2500kbps

+ vynikajúce rozoberanie situácii v prestávke

napr. teraz rozoberajú Kompaňákove tvárenie sa pri "streľbe" gólu

 

game

vidíš a to máš aj maturitu z matematiky :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ten rusky Sport 1 ma na inom odkaze dokonca 4000 kbps. Mne ale ten Sport 1 ešte ani raz nefungoval, stale mi tam beži slučka. Beži zapas nejakych 15 sekund, a potom odznova to iste. A tak dokola.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game

vidíš a to máš aj maturitu z matematiky :D

 

hm, chlapci ... tým to bude, že prosím jasnejšiu reč pre všetkých :)

 

... ja som predsa extra exot ... maturitu z matematiky nemám, tomassi :) to sú veci ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

... maturitu z matematiky nemám, tomassi :) to sú veci ...

 

a už je to tu

má ten Čaplovič pravdu teda

 

domrvili to statočne

MUFC moc nemusím, ale pri predstave rozpočtu CITY a prázdnej vitríny

je človeku akosi lepšie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No, je to v prdeli. Ešte nas môže v nedeľu spasiť Newcastle. Všetky nadaje sa upieraju na sever.

 

No vidíš, ešte pred pár dňami si vravel, že United majú obrovský náskok a tomassi im už blahoželal k titulu. Vo futbale, kde je za víťazstvo 3 body a mužstvo pol tucta kôl pred koncom má náskok 5-8 bodov nemá isté nič. Ja som vtedy tušil, že to nebude ľahké, pretože som videl pár posledných zápasov United a nebolo to bohviečo. Mužstvo, ktoré vedie ligu si nemôže dovoliť prehrať vo Wigane alebo remizovať s Evertonom. To je už 5 bodov dole a včera City stiahlo ďalšie 3 body a hneď to hore vyzerá inak.

 

Obrovský náskok má v španielskej lige Real, ten má 7 bodov náskok a tri kolá do konca. Ale náskok 8 bodov a 6 kól do konca neznamená vôbec nič.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tomassi ty dillinger, to bola narážka na Slovan, ale niekto si to zle vysvetlil.

 

 

Ryan, na Newcastle sa spolieham, ale dúfam, že tá nakladačka vo Wigane na nich nezanechá stopy. Na QPR sa nespolieham tí sú radi kde sú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A by som sa smial keby to potom United pokazili proti Swansea :lol:

 

Tak ale bude to ešte zaujímavé - nič nieje ani zďaleka rozhodnuté.

 

Lpool v lige sú túto sezónu tragédi, tak dúfam že v sobotu vyhrajú aj druhý pohár :winner_1:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Veru, zatiaľ to vyzerá optimisticky.

 

Ale aj tak ma viac štve, že včera doma AS len remizoval s Košicámi. No nič, to sem nepatrí :D

 

O piatej ManU, povinné víťazstvo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Newcastle - City 0:2 (teda aspoň tak predpokladám, že to tak skončilo, za stavu 0:2 som to vypol)

 

No nič z toho, aj tak som neveril, že City by to pustilo, teraz rozhodne už len zázrak. ManU si za to môžu sami, lebo straty bodov s mužstvami z dolnej časti tabuľky si majster dovoliť nemôže.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ešte je miniaturna nadej, ale blizka nule. Pri rovnosti bodov rozhoduje skore, ale Manu maju (aj s polčasovymi 2) manko 8 golov. A to City ešte nejake prida. To by museli v 2. polčase rozstrieľať Swansea a aj posledne kolo Sunderland.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

čo tam po boji o titul

dnes teba pochváliť tak City ako AstonVillu

dúfam, že budúci víkend na WestBromwich budú hrať chalani hneď od začiatku

a nie až po výplachu žalúdku v prestávke

 

keby hrali QPR doma, tak im verím,

ale na CITY? nedúfam, ale ak by uspeli, bol by som len a len rád

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dobre ale je, že QPR stači ukopať remizu, kedže maju lepšie skore ako Bolton. Tak ten gol hadam daju... Alebo U-čka 7 :)

 

QPR bojuju, 1:1!!! To bude drama...

 

Kua, samozrejme Barton musel zas vyviesť nejaku chujovinu. Už su len desiati...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov